Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

sarkachmelova
16. led 2012

@romcovaklarka když nemůžou zabrat tak je to nejhorší ☹ u nás zabírá, když je nejhůř, že usne v náručí, máme od taťky super houpací křeslo, strašně pohodlné, takže když je zle, uspím ji tam 🙂

@javyb děkujeme moc, jsme z toho docela takový mimo, nevíme, zda tomu opravdu věřit a tak radši děláme, jakože nic 😀

luciebx
16. led 2012

holky potichounku gratuluji.. a snad to vydrzi a carky budou zesilovat..
u nas se sice muze stat ze otehotnime.. ja to snazeni nenazyvam.. nic neberu.. manza si dava pozor tak 50 na 50.. no mozna si dava vic pozor nez ze si pozor nedava.. ale obcas mu to taky uleti.. ale v lete na to najedu na 100 %

imzadi
16. led 2012

ja chci uz taky testovaaaat!ale me ceka ovu nejdriv tak za 10 dnu... 😒

romcovaklarka
16. led 2012

@sarkachmelova No dneska právě nechtěl ani v náručí, plakal furt ☹ I u prsa - což normálně usíná - tak trochu upil a zas se začal odtahovat a brečet. Možná zuby no, ale to si říkám poslední čtvtrok furt, jakile je protivnej 🙂

Já jsem při prvních // taky dlouho dělala že nic, abych to nezakřikla, takže vím, jak to myslíš 🙂 Ale i tak držím palce, potichu, nenápadně 😵

romcovaklarka
16. led 2012

@imzadi Já už chci taky ovuuuuuuuu 😀 😀 😀

luciebx
16. led 2012

u nas se teda neuspava.. malyho vykoupu.. vycistime zuby.. dame pyzamko.. on si sam zhasne. dam pusinku polozim a jdu pryc.. on nkdy vyvadi. nebo si hraje. a pak se unavi a sam vytuhne.. nej je to ze on na noc dudlika.. a on si ho vzdy vyhodi z postylky a ceka ze on snad dojde zpatky 😀 😀 a pak tam na nej hulaka tak ja musim jit a podat mu ho a on spokojene lehne a spi..

a ted jaksi divne rval.. jako ze spis kricel.. tak tam s manzou dojdeme a on chudak visi za ruce a obe nohy prostrceny mezi spruslama a on tam jen visi.. asi volal o pomoc.. 😀 😀 😀 no kdyby se pustil tak tak by spadl na prdel na matraci a mohl si ty nohy vytahnout ze jo.. ale to ho jeste asi nenapadlo 😀 😀

javyb
16. led 2012

U nás se taky neuspávalo, od 7 měsíců malá usínala sama - dala jsem do postýlky, zamávala mi, chvíli brblala a pak si usnula - ale co spí ve velké posteli, lehám si s ní, jinka by zdrhla😀 Ale trvá to max 10 min a je tuhoš🙂

javyb
16. led 2012

Já když to tady vidím, tak si ten test snad zajdu ráno koupit🙂)))

imzadi
16. led 2012

@romcovaklarka tak ja to vylepsim,ja chci byt tehuuuuuu😀

@luciebx 😀

javyb
16. led 2012

Já když to tady vidím, tak si ten test snad zajdu ráno koupit!!!!

romcovaklarka
16. led 2012

U nás se taky neuspávalo, usínal sám od sebe ještě při kojení... Vím, že se nemá "uspávat prsem", ale tak když mi u toho sám usne, tak co mám dělat, vzbudit ho a dát do postele? 😀 No až poslední dobou to občas zadrhne, že musím přijít ještě jednou a trošku dokojit, ale tohleto byl teda dneska extrém, snad to nebude pravidlem.

imzadi
16. led 2012

nestvete s tim uspavanim zeny! ja chci taky takoveho hodneho space 😅

sarkachmelova
16. led 2012

Já si ho taky dneska dělala jen díky této diskuzi 😀
jinak Anežka donedávna spala u nás, tak jsem šťastná, že je v pokojíčku a vždy tam s ní jsem než usne, když tam nejsem, tak řve, tak to si tam radši počkám 😀 jen si sednu k postýlce a čtu si, ona usíná a vždy jí jen vylítne hlava - to mě kontroluje, jestli tam fakt sedím, až spí tvrdě,můžu odejít 😀

@luciebx popleta 😀 oni jsou fakt dokonalý 😀

romcovaklarka
16. led 2012

No a já budu muset asi jít spát, mám strach, když spí malej sám ve velké posteli, kdyby se vzbudil, aby nespad. Sice ještě neleze, ale kutálí se no a podařit by se mu to mohlo.

misullka
16. led 2012

@sarkachmelova teda jestli vydržíš ještě 2 dny, tak klobouk dolu..🙂 Zima nezima hned bych mastila do lékárny pro další 🙂)) Gratuluju a držím palečky, ať i ten další vyjde takhle hezky 🙂

hehena
16. led 2012

@romcovaklarka taky jsem si pak pořád říkala, že zuby... a většinou se to teda potvrdilo... čím ho budem teď omlouvat to netuším, neb se mu prořízly právě v posledních dnech poslední zoubky, takže to máme konečně za sebou. ale on na nás stejně bude dál vymejšlet nějaký vyčůranosti 🙂)

u nás je potíž s usínám až teď... jinak jsem taky vždycky dala prďolu do postele, on se otočil, zabořil hlavu do plyšáků a bylo. někdy mi dokonce i zamával 🙂)), ať už jako jdu... ale teď si lehne a poplácává matraci a natahuje na mě ruku, abych si lehla... tak s ním sedávám u postele dokud nezabere... včera to bylo nějaký divoký, to dvákrát z postele vylezl a nakonec šel spát až v 10... to se nám stávalo právě jen první měsíce a pak při zubech...

sarkachmelova
16. led 2012

@misullka jdu tam zítra, hned ráno 😀 😀 😀 koupím si je už ale do zásoby 😀 moje výdrž je na bodu mrazu 😔

sarkachmelova
16. led 2012

@romcovaklarka to jsme taky několikrát řešili, když Anežka usnula jen u nás, udělali jsme kolem ní obří mantinely z peřin a dali chůvičku úplně k hlavě a pak jsme slyšela každé otočení 🙂

javyb
16. led 2012

@sarkachmelova 😀 tak to já jdu taky😀

romcovaklarka
16. led 2012

@sarkachmelova Tak já jsem mu dala taky chůvu až k němu, ale stějně jak na něj nevidím, tak jsem nervózní 😅 A mimo to je to výmluva, jak jít brzo spát 😀

Brou 🙂

hehena
16. led 2012

@sarkachmelova taky jsem při prvním duchu vykupovala všechny lékárny... myslela jsem si, jak budu spíše zaskočená, jak při prvním, ale nakonec jsem zjistila, že se dost těším 🙂))) kdy teda bude další testing? zejtra ráno? ať se mám na co těšit 🙂 😵

hehena
16. led 2012

@javyb a už jsi testovala? nebo ještě ne?

sarkachmelova
16. led 2012

@javyb tak pak hned napiš 😉 budu moooc držet palce !!!!

@romcovaklarka tak to je jiná, dobrou 🙂

@hehena zítra ráno pro něj teprve půjdu, dnes to byl právě poslední, jak naschvál 😀 potom určitě hodím info,ale nevím, nevím, nějak tomu nevěřím, nebo se spíš snažím tomu nevěřit ať pak nejsem moc zklamaná 😕 Honza přišel z práce a chtěl jet do lékárny na pohotovost 😀 kvůli testu 😀 blázen..

malformatio
16. led 2012

Ahoj holky, sotva nejsem na koníkovi den, tak je tu prokecáno tolik stran, že to nezvládám přečíst 😀
@sarkachmelova jééé tak tiše gratuluji a držím palečky 😉

sarkachmelova
16. led 2012

@malformatio děkuji, uvidíme další dny 😵

imzadi
16. led 2012

@sarkachmelova to je hodnej manzilek 😵

sarkachmelova
16. led 2012

@imzadi no to on mě do toho takhle namočil totiž 😀 i u Anežky i teď si miminko strašně přál, mluvil o tom tak dlouho až jsem si ho začala přát strašně taky a pak jsme se vždy začali snažit, je to asi nějaká jeho taktika 😀

javyb
16. led 2012

@hehena ještě ne, mám to dostat ve čtvrtek - mám teď docela problém s délkou cyklu - jsem po operaci št. žlázy a prý to souvisí, takže jsme se s dr. domluvili, že si 23DC budu píchat Agolutin, abych neměla cykly 45 dní a víc. Teď to mám píchnuté ve čt 12.1. a čekám, co bude. Chtěla jsem testovat nejdřív v pondělí, pokud to nedostanu, ale hrozně mě to láká na jednu stranu - na druhou nechci být zklamaná. A proto nemám doma žádný test a zakázala jsem si ho kupovat...

@sarkachmelova jj, uvidím jak bude ráno, jestli mě to potáhne do lékárny😀

luciebx
16. led 2012

holky ja si du dat sprsku a pak houpnu na manzu 😀 😀 on mi udelal veceri.. ja mezidim dala malyho spat.. a uz je nahore klid.. tak jen uklidit po vareni a je padla.. zitra mam taky volno.. tak snad se bude vyspavat.. nas malej spal dyl nez ja rano.. ja byla o pul 9 vzhuru a kdybyh nesplachla na zachode tak on asi snad jeste spi 😀

sarkachmelova
16. led 2012

taky si jdu lehnout, jsem nějaká mrtvá z toho náročného dne a pořád je mi blbě ☹ tak dobrou holky 🙂