Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

misullka
17. led 2012

@luciebx Já se taky bojím, jak to finančně zvládneme...Ted jak říkáš ty, vše důležité doma je..ale až pak...nemůže ten mladší donekonečna tahat věci po starším..a pak kupovat třeba dvoje lyže k vánocům atd...no budeme se muset pěkně obracet...

javyb
17. led 2012

@hehena ty stěry trvají i týden, to je taky na prd...

luciebx
17. led 2012

@misullka no tak nastesti tu lyzovani moc neni.. pac v anglii nesnezi.. ale tak kolo to je mi jasny.. ale vse se da hooodne poridit tu z druhe ruky.. mame kupu znamych a rodiny co vsichni maji kluky.. takze mi ted dostaneme kabelu kalhot a mikin a bund od znamych co maji 5 letyho a 3 letyho.. coz se mi bude hodit.. ale jinak.. vyprodeje hader v anglii jsou za pusu.. ja mam zimni bundy letos pro malyho z marks spencer na nase za 150 korun.. ted v nextu sem mu k oupila ve vyprodeji bundu na pristi zimu za 250 korun.. takze jako ono se to i da.. proste clovek musi koukat po slevach.. ale vim ze v cr je to proste jiny.. i ty slevy u nas.. to jsou stelne palky..

sabatko
17. led 2012

@luciebx právě, vždycky malého přepereme, aby usnul, protože vím, že nejpozději za 3 hodky bude vstávat, tak rychle sprcha, dát do pračky, vyndat z myčky (protože už mám díky jeho účinné pomoci půlku talířů - jsou v myčce dole, a zabarvené bílé povlečení od jeho trička 😉 ) a když už to v obýváku vypadá, že by něco, tak se ozve: maminko, mamí, kde je maminka?.......

larryw
autor
17. led 2012

@sarkachmelova no prosím, já jsem to věděla 😀 super, moc gratuluju a ať sílíííííí 😉
@luciebx jé ty bys mohla v anglii zkupovat levný věci a pak nám je prodávat a posílat 🙂 akorát teda, když yb se zaplatilo poštovný, tak nevím nevím 🙂

larryw
autor
17. led 2012

@sabatko tak podobný je to u nás...akorát, že malý k tomu mamííííííí přidá ještě "co děláš "...co na to odpovědět 🙂

misullka
17. led 2012

@luciebx tak to se máte. My nemáme po kom dědit, takže vše kupujeme nové. Vím, že se dají věci pořídit i levněji, ale tak zatím není potřeba se v tomhle omezovat. 🙂 Výprodeje v Anglii tiše závidím. Jak jsem psala no..teď to taky zvládneme, ale docela se bojím nároků dnešní doby...kdo nemá super telefon je ve škole looser, kdo nenosí značkový hadry, tak taky..dneska je blbá doba a děti vedený nevím k čemu, že tohle rozlišují :(

sabatko
17. led 2012

@larryw asi jsem to přehlédla, jak máš velké či malé mimi?

larryw
autor
17. led 2012

@sabatko dva roky

sabatko
17. led 2012

@larryw Tak to jsme na tom podobně, malému budou dva na konci ledna 🙂

imzadi
17. led 2012

@sova33 hele to je asi vsude stejny...my na to i tech par minut najdem v dobe ovu,ale uz od rijna snaha je a porad nic...😢

antana123
17. led 2012

@sarkachmelova tak to je super gratuluju 😵 😵

antana123
17. led 2012

@sova33 Ahojky vítej 😉

hehena
17. led 2012

@sarkachmelova super mám velkou radost a těším se na foto testu .) když už nevidíme svoje, musíme se kochat ostantíma 🙂 😵 😵 😵 😉

hehena
17. led 2012

@larryw
@javyb taky nevim proč to tak dlouho trvá... brali k tomu ještě tři zkumavky krve, tak co s tím budou dělat netuším. no uvidíme. nejvíc by mě pobavilo, kdyby na nic nepřišli 🙂))

javyb
17. led 2012

@hehena tak oni než to vypěstujou a když něco najdou, tak ještě zkoušejí na co je to citlivé, abys event. dostala ATB, která zaberou...

hehena
17. led 2012

@sova33 taky vítám a držím palce. holt musíme taky víc tu misi načasovat 🙂) stačí jeden sexing v měsíci správně načasovanej a je to 🙂))

hehena
17. led 2012

@javyb to se nějak pěstuje?
a kdy ty budeš testovat?

javyb
17. led 2012

@hehena nějak jo, ale nikdy jsem to neviděla🙂 Testovat - nevím, jako láká mě to, ale test doma nemám, vydržím do víkendu

luciebx
17. led 2012

@larryw to postovny prave neni vubec hrozny..

larryw
autor
17. led 2012

@luciebx jo já právě nevím, nemám s tím zkušenost....ale vidíš, mohla bysis udělat internetový obchod 😉

luciebx
17. led 2012

@larryw no ja ho jakoby napul mam.. ale sppis jen na mmb.. ale spis s botama... nez s hadrama.. pac nikdy nevis co se komu libi a tak podobne.. no.. driv to letelo dobre.. ted uz to moc nejde... obchody vaznou..

liskovyorisek
17. led 2012

@sabatko jeee, tak to máme asi podobné...manžel už je na prášky,páč má hrozně lehké spaní a slyší každé malého probuzení a nemůže pak zabrat...Já už se vycvičila, že i dvacet vzbuzení pro mně pak znamená dvacet bleskurychlých usnutí, jinak bych nespala vůbec 🙂 Jak se tak drtím tu specku, tak čím dál tím víc mi vychází, že má malý ADHD...hyperaktivita z něj přímo čiší, emotivní afekty máme denně x-krát a ta potřeba méně spát je taky častá...tak to potěš brko...ale ono je to všechno hlavně tou nedozrálou CNS, tak se to věkem lepší - teda musí! 🙂 A to bych chtěla druhé...občas si taky přijdu jako masochista 😀

liskovyorisek
17. led 2012

@sarkachmelova jeeee, tak to gratuluju! První vlaštovka 🙂 Tak koukej pěkně prskat do všech stran 😀 Ať čárečka jen pěkně sílí - hoď foto, rádi se jukneme 🙂

vamam
17. led 2012

@sarkachmelova gratuluju!!!!

sarkachmelova
17. led 2012

Holky moc Vám děkuji ale je to fakt dost slaboučké, dneska se mi ani vyfotit nepovedl.. tak nevím, nevím..

javyb
17. led 2012

@sarkachmelova a kdy jsi měla dostat MS?

sarkachmelova
17. led 2012

@javyb až příští týden, asi je ještě moc brzy.. od silvestra je mi pořád zle, tak proto jsem si je dělala vlastně teď, jinak jsem vždy dělala až když jsem nedostala MS 🙂

sabatko
17. led 2012

@liskovyorisek Teď jsem si všimla, že máš synáčka přesně o den mladšího než já 🙂 . Mám kamarádku, je to mongolská šamanka, a ta říkala už když se narodil, že to je citlivé dítě a je v něm stará duše. Že kolem něj vidí knihy a bude potřeba tu složitou citlivou povahu vést hodně duchovně, aby se neztratil sám v sobě. Snažím se toho držet a když mám pocit, že je to už opravdu na hranici, tak si na její slova vždy vzpomenu a je to mnohem lepší 😉.

sarkachmelova
17. led 2012

@javyb tak teď koukám, že to mám dostat zítra 😀 já jsem fakt nějak úplně mimo a to jsem teď vstávala 😀