Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

liskovyorisek
14. led 2012

@larryw tak asi se dá i bez střední pedagogické, ale bez toho bych to nedala...a přímačky už vůbec ne...byly hodně orientované na tu specku co jsme měli v kurzu...to po mně chceš moc - myslíš, že si pamatuju co bylo před čtyřmi lety? Vždyť já nevím ani co bylo před týdnem 🙂

liskovyorisek
14. led 2012

@liskovyorisek holky musím letět - mějte se!

luciebx
14. led 2012

@larryw no to jo to verim.. proto su rada ze tchanovci jsou kousek od nas a nemaji problem kdykoliv hlidat.. manza dela je to soukromnik autoskoly takze ted prez zimu ma taky vic volna.. tak je doma s malylm on.. a ja jdu na 4-7 max hodin do prace..

larryw
autor
14. led 2012

@liskovyorisek já si pamatuju přijímačky ze střední dodnes a to už je....dlouho 😀

malformatio
14. led 2012

@liskovyorisek mě to příjde úplně v pohodě, jen jsem víc unavená, protože mám díky práci spánkový deficit, ale mám výhodu, že mi s malým pomáhá manžel, takže nebýt jeho, tak bych to nedala
@larryw že by jsme byly kolegyně? Tak to je dobrý 🙂

luciebx
14. led 2012

no nic zeny.. jdu do teska.. a pak zase dojdu..

larryw
autor
14. led 2012

@malformatio na jakém děláš odd.?

sarkachmelova
14. led 2012

@liskovyorisek tím krbem by to bylo dobré řešení, ale teda s tím napojením na radiátory. V krbu topíme i teď, jinak by jsme se nedoplatili za plyn, tohle vytopit a máme kolem něho takovou moc hezkou jakoby ohrádku kvůli Anežce a je to fajn 🙂
je fakt, že v dnešní době spousta lidí utíká za město, takže děti určitě nebudou sami, co budou dojíždět 🙂 jen bych si asi měla udělat řidičák kdyby jsme tam šli, to by se docela hodili, už jen na nákup 😀

Jinak Vás holky pracující opravdu obdivuji, já jsem tak líná, že jsem ráda, že jsem doma 😀 a Vás studující taky, jsem líná i na to studiu i když bych VŠ moc chtěla, chtěla jsem vždycky na kynologii, ale už od maturity (2008) to odkládám 😀

malformatio
14. led 2012

@larryw nedělám v nemocnici, jezdím na ZZS 🙂 , ty děláš kde?

hehena
14. led 2012

tak jsem se osmělila (ani to dlouho netrvalo🙂)) a ráda bych sem občas zavítala 🙂). o týhle diskusi mi před chvíli psala @luciebx 🙂) snad nám to všem vyjde tak nějak dle představ 🙂 😵

hehena
14. led 2012

@liskovyorisek ahoj oříšku 🙂) čtu, že studuješ obor logopedie.... nemáš nějakou tip, jak rozmluvit dítě? 🙂)) 😀

romcovaklarka
14. led 2012

Tak jsem ho ukecala ještě na chvíli spánku 🙂
@sarkachmelova Stěhovat se chcem asi o tři bloky dál 😀 Teď bydlíme u našich, ale letos bychom měli postavit domeček. Jo topení - tak to nééé, budem topit elektrikou, ale budem mít připraveno na tepelný čerpadlo, až se najdou další finance. Jako uhlím nebo dřívím bych taky topit nechtěla 😅
@liskovyorisek Jo to je fakt, já teda v pubertě tu vesnici moc neoceňovala. Nikam jsem večer nemohla - poslední bus domů mi jel v půl osmé. No, fakt hodně záleží na tom spojení.

larryw
autor
14. led 2012

@malformatio nikdee, jsem ráda, že jsem doma 🙂
@hehena vítej 😉

hehena
14. led 2012

@larryw kujuuu 🙂... jsem trošku nervozní z tý veřejný diskuse, neb už jsem zvyklá na uzamčenou, ale snad se nějak otrkám 🙂)

larryw
autor
14. led 2012

@hehena jj však já myslím, že ji třeba časem uzamknem, je jasný, že pak se dá řešit a rozebírat víc věcí, než takhle, taky to nemám ráda 🙂 ale zas nechci to tady zamykat, sotva jsem to založila, to by se třeba někdo nestihl ani chytnout 🙂

mufici
14. led 2012

Ahoj holky, můžu se taky přidat? Máme doma čtyřletou berušku a rádi bychom ještě jednoho broučka.

malformatio
14. led 2012

@larryw a před mateřskou si dělala kde? Tobě to nechybí? Já byla od začátku těhu na rizikovce a tak jsem byla doma a moc se mi stýskalo po práci a po kontaktu s lidmi 🙂
@hehena vítej, také se osměluju, protože se vyskytuju v uzamčené skupině 🙂

larryw
autor
14. led 2012

@mufici ahoj, určitě můžeš 😉

larryw
autor
14. led 2012

@malformatio ne vůbec, já jsem ráda, že jsem z toho blázince vypadla 😀

mufici
14. led 2012

@larryw děkuji za milé přijetí.
My se snažíme druhý měsíc a zatím to vypadá, že nic...

larryw
autor
14. led 2012

@mufici tak to máte na rozjezd, abyste si to snaženíčko vůbec stačili užít, určitě se brzy zadaří 😉

mufici
14. led 2012

@larryw tak jasně. Jak dlouho se snažíte vy? A jak máš starého broučka?

romcovaklarka
14. led 2012

@hehena Ahoj, tady na to bylo nedávno Vybrali jsme https://www.modrykonik.cz/fotoblog/sisstin/clan...
@larryw Jojo, mohli bychom to za pár dní zamknout 🙂

larryw
autor
14. led 2012

@mufici dva roky jsou malýmu a ještě jsme se snažit nezačali, teprve plánujeme 🙂 no možná začnem dneska 😀

mufici
14. led 2012

@larryw tak to držím palce!!!
Jsem zvědavá, jak rychle budeme těhu 🙂

malformatio
14. led 2012

@romcovaklarka @larryw dobrý nápad s uzamčením skupiny, samozřejmě za nějaký čas 🙂

larryw
autor
14. led 2012

@mufici no to jsem taky zvědavá, my to zatím nehrotíme, tak uvidím 🙂

jennyparadise
14. led 2012

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Přečetla jsem zatím jen prvních pár příspěvků a vidím, že jsme na tom dost podobně a úpřimně už mi nějaká takováto diskuze i docela chybí. 😵 Chodím jen do uzamčené květnové a tam je to super, ale zatím se nikdo nesnaží ani není znovu těhotný.
My máme doma malého raráška Kryštůfka a letos bychom mu chtěli počít brášku nebo sestřičku. Zatím hodně kojím a MS v nedohlednu, tak uvidím. Oficiálně se ještě nesnažíme, ale s tou myšlenkou si s manželem pořád pohráváme. Pokud tomu nebude nic bránit, tak nejpozději v květnu chceme začít oficiálně, aby byly děti od sebe zhruba tak dva roky a Kryštůfek už trošku chodil sám. To je taky jeden z důvodů, proč ještě otálím, protože ten náš brouček už má 10 kilo a docela se pronese. Tak se chci dát před druhým těhotenstvím co nejvíc do formy, aby mělo miminko v bříšku co nejlepší podmínky.
A na početí Kryštůfka jsme čekali téměř rok, tak jsem zvědavá, jak to půjde teď. 🙂

larryw
autor
14. led 2012

@jennyparadise ahoooooooj, konečně nějaká brňačka 🙂 super, vítej 😉

romcovaklarka
14. led 2012

@jennyparadise Ahoj, no přesně, my máme taky soukr. skupinu snažilek z předloňského jara, ale taky jsem hledala takovouhle skupinu. Koukám máme i skoro stejně staré kluky 🙂 No s kojením jsem na tom stejně, malej příkrmy skoro vůbec nechce, takže kojím pořád prakticky plně. No ale až se zadaří, tak se zadaří, jak bude mít Sam rok, tak se začnem asi snažit už cíleně, zatím tomu necháme volný průběh. Mno a náš drobek je taky kus chlapa skoro 10kg. Tak ať se nám daří 🙂