Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

hehena
16. led 2012

@luciebx ahooooj 🙂))) tak já bych brala třeba červen, červenec 🙂)) kdybych otěhulila v červenci, tak bych pak měla v dubnu narozeninovej dárek, to by nebylo marný 😀)))) 😀 😀 😀

luciebx
16. led 2012

@hehena hele pamatujes.. kdyz ja dosla sem na MK ptala sem se te na ruzny veci.. nova diskuse a tak.. a ja byla tehu do mesice.. tak ted sme v novy diskusy.. opet spolu.. tak to treba klapne zase pristi mesic 😀

larryw
autor
16. led 2012

@luciebx my větráme jak draci a taky jsme měli plíseň v koupelně 😝 nepomohlo nic, jen pravidelně drhnout a drhnout 😉
@sarkachmelova to by se mi asi nestalo, že bych zapomněla na test 😀

luciebx
16. led 2012

@hehena tak tak.. ja bych brala otehulit.. tak srpen mozna.. zari nejdyl.. abych mela zase letniho broucka..

jo a hele.. az budu mit druhy a budu se jednoho krasnyho dne nudit a zabrousim sem a najdu te v nejaky jiny diskusy tak hned odchazim aby to nebyllo znameni ze bude triti ditko 😀 😀

mufici
16. led 2012

@hehena aha , tak to může být, že to bylo samovolné, škoda , ale teď už se to musí povést!

luciebx
16. led 2012

@larryw to budu drhnout az nebudu mit z kachlicek nic.. 😀 😀 no to muzu rovnou jit vysekat

maximka33
16. led 2012

ahoj holky, můžu se přidat? my se o druhé dítě snažíme přes rok, ale nějak bezdůvodně to nejde.. je tu někdo od Prahy?

hehena
16. led 2012

@luciebx ty bys nakonec brala už únor? 🙂))

add ta plíseň... když jsme se stěhovali sem, tak jsme kupovali nějakej sprej na plíseň v horbachu, nebo bauhausu, nevim... aplikovali jsme několikrát (na část stěny) a fakt dobrý... tak zkus třeba tohle...

larryw
autor
16. led 2012

@maximka33 ahoj, určitě můžeš...a držím pěsti, ať se brzy zadaří 😉

hehena
16. led 2012

@mufici nebo třeba přirozenej výběr... měla jsem po ovulaci trochu zdr. potíže a dávali mi nějaký léky, dělali rentgen, tak třeba by to ani nedopadlo...

maximka33
16. led 2012

@hehena ahoj, koukám, že uvažuješ o cvičení podle Mojžíšové. už máš kontakt na nějakou cvičitelku?

hehena
16. led 2012

@maximka33 vítám a držím palce! snaha rok, to si nechci ani představovat.....

luciebx
16. led 2012

@hehena no unor ne.. ja tu psala pred x strankama.. ze bych tu chtela napsat tak v zari ze sme tehu.. no unor neeeeeeeeeeeeeeeeeee to je moc brzy.. i kdyz.. kdyby naaahodou.. tak co.. wocogoooooooooooo 😀 😀 😀

luciebx
16. led 2012

@maximka33 ahoj a vitej k nam

mufici
16. led 2012

@hehena třeba taky dobře, příroda někdy ví , co dělá

hehena
16. led 2012

@maximka33 ne ne nemám... zkusím ještě po netu pohledat, a nebo se na to vybodnu a půjdu prostě jen na nějakou klasickou fyzioterapii a masáže.... pořád bych chtěla chodit na jogu, ale v blízkosti tu nic není, auto nemám... 🙂) je to začarovaný 🙂)

larryw
autor
16. led 2012

cvičení podle mojžíšové je asi fakt fajn, žádnou zkušenost s tím nemám, ale kamarádka to cvičila a nejenže otěhotněla, ale celkově se cítila líp

luciebx
16. led 2012

@hehena hele a cotakhle nejaky dvd nebo tak ..

larryw
autor
16. led 2012

@hehena já jsem chtěla na jogu taky, ale jsem totální lemra, bábinky, co tam chodili dlouhodobě toho zvládly líp než já, tak mi to bylo tak trapný, že jsem chodit přestala 😀

luciebx
16. led 2012

co je to to cviceni mojzisove.. o cem to je.. ja taky otehotnela kdyz sem chodila cvicit plavat a tak.. a pak kdyz sem najednou nemohla udychat box.. a takovy veci tak sem si rikala ze se neco asi deje.. haha a mimi bylo tu

larryw
autor
16. led 2012

@luciebx je to takový rehabilitačně relaxační cvičení, kde se protahuje pánevní dno, svaly páteře, uvolní se všechno a někdy se podaří lehčeji otěhotnět 😉

hehena
16. led 2012

@larryw já jsem právě chtěla kvůli zádům a dřív to byla rehabilitace pro sportovce tuším, až časem se zjistilo, že to pomáhá i s otěhulením... tak jsem si říkala, že by to bylo fajn, dvě mouchy jednou ranou 🙂)) 😀
jinak jsem taky lemra teda... 😅

@luciebx dvd no nevim... to bych třeba brala na aerobic nebo cvičení na míčích, ale třeba jogu, to nevím, jestli je dobrej nápad... resp. mám z toho obavu, jestli je možný z dvd pochytit, jak všechny ty cviky správně cvičit, jak dobře dejchat a tak...

luciebx
16. led 2012

@larryw jo? ty jo.. hmm dobry.. no tak nevim zda tu v uk vubec neco takovyho je teda.. no ale ta joga je dobra.. na tu sem chodila.. tu mame instruktorku.. teda ja chodila na pilatesa od ni.. a to sem se vzdy citila tak fajn..

luciebx
16. led 2012

@hehena joo to mas pravdu.. je fakt ze joga a pilates se cvici jen v malych skupinkach aby lektorka mohla koukat na kzdyho a kdyztak opravit.. no ja mam doma knizku pilatesa.. ale jeste sem ji nevytahla a to ji mam vic jak rok.. mozna i dva haha

larryw
autor
16. led 2012

@hehena mně bylo na rehabce řečeno, že pilates je jednodušší se stejným efektem, že v joze se v některých polohách zůstává dlouho a je to náročnější....tak nevím

hehena
16. led 2012

@luciebx a bavilo tě pilates... to tu zrovna je....
tak když už jsi na pilates chodila, tak to klidně cvič doma... já právě ne, tak se obávám, jestli by to bylo dobrý, zvlášť když si myslím, že mám zablokovaný žebra...

larryw
autor
16. led 2012

@luciebx já mám zas dvd pilates, zkoukla jsem ho jednou z gauče s miskou křupek 😉

larryw
autor
16. led 2012

@hehena pilates je fajn, taky jsem chodila

hehena
16. led 2012

@larryw 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taky jsem spíše pasivní sportovec... takhle jsem naposled koukala na cvičení na míčích, muž se dost bavil... seděla jsem na tom míči a zírala 😀

larryw
autor
16. led 2012

@hehena no manža se mi taky smál, ale já jsem říkala, že to musím nejdřív zkouknout, abych pak věděla o co jde a mohla v klidu cvičit...ovšem zatím jsem se k tomu nedostala 🙂