Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

mufici
17. led 2012

Holky, přeju dobré ránko, já dnes opět šílený pracovní den 🙂 . Tady přes noc napadl tolik sněhu, že budem s Aňou sněhuláci, než dojdem do školy 😉 , ale aspoň si to děcury užívají.
@sarkachmelova a dnes se těším na dobré zprávičky a dvě // 🙂

romcovaklarka
17. led 2012

Dobré ráno, tak to moje malý strašidýlko straší od 3/4 na 5 😅
@mufici Malá chodí do práce s tebou? A někdo ji tam hlídá? Tady je taky dost sněhu a hlavně je pod ním led ☹ takže hlavně autem je to dnes o strach.
@sarkachmelova Držím všechny palce, ať je to tam 🙂

ketra
17. led 2012

Dobré ráno, @romcovaklara tak jsem si myslela že to dnes ráno u nás bylo šílené, když Maty vstával v šest, ale po přečtení tvého příspěvku, jsem ráda, že to bylo v šest.
@sarkachmelova taky se přidávám a přeju ať tam jsou dvě //

holky já se toho testování nedočkám...ještě tak týden, chjooo

javyb
17. led 2012

Dobré ráno🙂

@romcovaklarka u nás to v tomto věku bylo podobné, teď už vstává mezi 5.30-6.30, což je sice ještě brzo, ale o dost lepší než mezi 4-5🙂

imzadi
17. led 2012

i ja preju dobre ranko druhosnazilkam...ta tma me uz nebaviiii😝

larryw
autor
17. led 2012

ahoj holky, taky přeju krásné ráno 🙂 malej ještě spí, takže dávám v klidu kafe 🙂 ...u nás teda sníh nic, malej si to snad neužije 😝 jako něco napadlo, ale ani to rovnoměrně nezakrylo cesty, jen takový poprašek tam je
@ketra neboj dočkáš, týden není zas tak dlouho 😉

misullka
17. led 2012

Dobré ráno..teda co blázníte taky v 5.50??? Já byla vytažená před 10 minutama násilím a sotva držím oči..na tuhle hodinu nejsem zvyklá...Jsem spáč a Matejko poslední měsíc nevstával dřív jak v 9 a dnes hezky od pěti vzhůru..Asi dnes umřu ;)

larryw
autor
17. led 2012

No vstávání v pět, šest bych taky nedala 😀 ... malej, když vstával nejdřív, tak to bylo v sedm hodin a to už jsem byla mrtvola....já se musím probudit sama a chvíli se probrat, teprve pak jsem schopná fungovat, když vstane dřív než a nechám tu chvilku na kafe, tak to je konec 😀

mufici
17. led 2012

@romcovaklarka školku mám po cestě do školy, je to kousek 🙂
@larryw ale zvládla by jsi to, je o zvyku, já vstávám v pět, abych pro ten náš cirkus vše připravila a vypravila nás 🙂

sarkachmelova
17. led 2012

Hezké ráno holky, tak i my už jsme vzhůru 🙂 moc Vám děkuju, nejdřív ho budu muset koupit 🙂 ale je fakt,že jsem se z té euforie docela vyspala a už tomu nevěřím skoro vůbec, tak jsem ráda, že by pak zklamání nemuselo být zas tak strašné ..
u nás taky napadlo, ale nic extra ☹ spíš jen takový poprašek.. Anežka dostala od Ježíška saně a zatím jsme na ně ani nesáhli.. Honza už říkal, že je dá zpátky do sklepa a dá jí je k vánocům za rok 😀 vtipálek 😀 já pořád věřím, že je ještě užije, aspoň trošku 🙂

larryw
autor
17. led 2012

@sarkachmelova a kdy ho jdeš koupit, utíkej 🙂 všechny tady čekáme 😀

sarkachmelova
17. led 2012

@larryw až tak v 10, spojím to s krámem a Anežky usnutím 😀

larryw
autor
17. led 2012

@sarkachmelova no tak to my taky půjdeme ven a dorazíme až tak na oběd, tak snad to neprošvihnu 😀

sarkachmelova
17. led 2012

@larryw 😀 😀 to bude akorát 😉

sarkachmelova
17. led 2012

Jéé a ani jsem Vám nenapsala, že manžel včera přišel s tím, že na středu zařídil hlídání (jeho máma a jeho ségra 😀) a že si jdeme sednout a pak do kina 🙂 tak mě potěšil, mám ráda takové naše dny ve dvou 🙂

malformatio
17. led 2012

krásné ráno holky, před chvilkou mě zvířák vytáhl z postele a teď si tu exuje mlíčko a při tom si hraje, nechápu jak to dělá 🙂 . Tady v severních Čechách po sněhu ani památky, sem ještě ani nepřišel. Jinak mám za sebou krásných 10hodin spánku, není nad to se po dlouhé době pořádně vyspat 🙂
@sarkachmelova tak šup šup pro testík, jsme tu všechny natěšené 😉

larryw
autor
17. led 2012

@sarkachmelova jééé to máte super, to u nás nehrozí, hlídání prostě není 😝 ..ale teď jsi mě inspirovala, musím to nějak vymyslet 🙂

antana123
17. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@javyb:no tobě taky držím palce at najdeš// 😉
@sarkachmelova a ty dneska testuješ???

antana123
17. led 2012

ad uspávání u nás byl od malinka problém
já nikdy nekojila jen odstříkávala takže usínat u prsa nás nikdy nepotkalo usínal na rukách a do ted s plác´áním po zadku až ted poslední 2 týdny se naučil usnout sám za což jsme fakt rádi 😉

antana123
17. led 2012

tady na vysočině hlásím mraky sněhu 😀 😀 😀 😀
@ketra týden to uteče jako nic 😉
já čekám na MS at můžu jít na gyndu na poslední prohlídku a pro papíry do Sanusu

malformatio
17. led 2012

@antana123 na Vysočině jsem byla před 14 dny a během krátké procházky byl kočárek pod sněhem 😀

antana123
17. led 2012

@malformatio 😀 😀 jo tady je to se sněhem kouzelný ale vánoce byli na blátě ☹

malformatio
17. led 2012

@antana123 mě to moc nepřišlo kouzelný, přijeli jsme od nás vyletněný jen v teniskách a slabším oblečení, vylezeme z auta, tam o deset stupňů míň než u nás a do toho ten sníh, takže během chvilky jsme byli jak sněhuláci a jako bonus jsme byli promrzlí a promočení 😀 😀 😀 . Hlavně že Vysočinu dobře známe 😀 😀 😀

antana123
17. led 2012

jinak my dneska sací rekord vstávali jsme v 8:15 😀 😀

antana123
17. led 2012

@malformatio 😀 😀 😀 😀 jo my se sem přistěhovali před 1,5rokem taky jsme z toho byli v šoku ale už jsme si zvykly když jedem k našim na Moravu tak ten stupnový rozdíl jde dost znát 😀

larryw
autor
17. led 2012

my na vysočinu taky často jezdíme...a pokaždý jsem z toho vyvalená a nepřipravená na to, že tam bude větší kosa 🙂

luciebx
17. led 2012

bry ranko holky

@larryw hele kde na vysocinu.. ja sem u mamky v novym meste na morave.. jj kupa snehu mamka chodi lyzovat

larryw
autor
17. led 2012

@luciebx no my hodně blízko k novýmu městu 🙂

larryw
autor
17. led 2012

pádíme ven holky, zatím pa.....akorát malej má jakousi rýmu, pokašlává, tak doufám, že se to nerozjede 😝

luciebx
17. led 2012

holky to to tu zavani srazikem v kvetnu.. v novym meste.. nebo ve zdare.. 😀 😀