Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

javyb
15. led 2012

My taky do herniček nechodíme, jsme budˇ venku nebo se scházíme po bytech, na střídačku, tady u nás je všeho všudy jedna herna.

mufici
15. led 2012

@liskovyorisek no jo no, ale pak ten pocit, jak vše úspěšně zvládneš, k nezaplacení 😉 užij si malého 🙂

javyb
15. led 2012

@liskovyorisek je to naprd s těma státnicema, navíc ten "výmysl" - po 3 letech bc. a za další 2r. magistr, stres jako prase 2x

mufici
15. led 2012

@javyb tak to každopádně 😒

larryw
autor
15. led 2012

no jo, s těma zkouškama je to pravda, ale pak ten dobrý pocit, že to člověk zvládl bych chtěla zažít 😀 já mám teď pořád nutkání se někam hlásit, ale nevím no, když se budeme snažit o druhé, tak kdybych se případně dostala, tak v době kdy bych měla začínat budu mít 😀 nejmenší mimčo, asi to zrovna bude nejnáročnější, tak by to asi nebylo ideální....jenže si zas říkám, když si tu školu neudlám teď na mateřské, tak pak už při práci, s dvěma dětma asi těžko....

larryw
autor
15. led 2012

koukám, že jsem tady asi jediná bez profilovky 🙂 bych to měla napravit....ale měla jsem fot 🙂 u, jenže mi ji jaksi zamítli či co, tak jsem se na to vyprdla 🙂 teď jen čekám, kdy mě odchytnou, že bez fotky tady nemůžu fungovat 🙂

miskadis
15. led 2012

Ahoj holky,
mohla bych se k vám taky přidat? Máme doma skoro dvouletou slečnu a chtěli bysme jí pořídit sourozence, když se zadaří tento rok, budeme rádi.

larryw
autor
15. led 2012

@miskadis ahojky, určitě přidej a držím pěsti 😉

ketra
15. led 2012

Holky, tak se mi moc nedaří vše dočíst 🙂, jede to tu jak na drátkách. Já začínám mít podezření, že se nám zadařilo už tento měsíc, aniž bysme to plánovali. Jsem ospalá, je mi divně od žaludku...no uvidím. Taky si to možná namlouvám, protože bych si to i přála.

imzadi
15. led 2012

@ketra jeee,tak preju at to vyjde...doufam ze i nas to pristi mesic potka,neb to zklamani kdyz mrcha dorazi je fakt vzdycky veliky😢
jinak teda vy jste ale ukecanyyyy baby 😀 my taky valcime s nachlazenima,zrusim ted plavani, abych zjistila jestli je to z toho...co mesic tak min 10 dnu ryma,kasel...

javyb
15. led 2012

@larryw tak nevím, jestli tě to uklidní, ale ten dobrý pocit, že jsem to zvládla se jaksi nedostavil - jako je to fajn, ale extáze se nedostavila - při bc. jo, ale teď to šlo nějak mimo mě, jako jsem ráda, že se teď nemusím učit, to jo, ale jak je tady Baru, tak člověk furt kmitá a nějak mi to vlastně ještě nedochází🙂

javyb
15. led 2012

@ketra jéééé, to by bylo hezký🙂

mufici
15. led 2012

@ketra moc Ti držím palce, ať je to pravda 🙂

larryw
autor
15. led 2012

@ketra taky poctivě nedočítám, vždycky to jen tak projedu a hotovo 🙂 jako nevím, až to budu zamykat, jak se vůbec doberu toho, kdo všechno sem chodí 😀 ....držím pěsti, ať se podezdření potvrdí 😉

hehena
15. led 2012

@romcovaklarka já se obávám, že pokud teď otěhulíš, tak tě budou chtít kuchnout, neb je to hodně brzo po CS. ale netvrdím, že to tak nutně bude, to asi všechno záleží právě na tvojí děloze. ke konci se nějak měří ta jizva, jak se ztenčuje a tak. 3 dny na JIP určitě ne! kamarádka tam teď v září rodila taky císařem a byla na JIP asi 20 hodin. řekla si o přiložení po porodu a pak nosili na přiložení i na JIP. s Apoli to moc srovnat nemůžu, bže v tu dobu, co jsem tam rodila, tak tam rekonstruovali JIP, takže jsme leželi na druhý straně porodnice a děti nám nenosili, jen nám 2x přišla sestra říct, že se jim daří dobře... já rodila v půl devátý ráno a druhej den kolem 12 přišla rehab. sestra, řekla nám, jak se lehce procvičit na posteli a začali jsme vstávat... na šestinedělí jsem se dostala až po třetí hodině... celou dobu jsem malýho neviděla! až tedy v ty 4 mi ho přivezli... no dopočítala jsem se kdysi, že jsme se viděli až po 30 hodinách. (mám to kdyžtak popsaný v článku o porodu, ale je to mega dlouhý, nějak to kratší neumím nebo co).

@javyb Kuba nebyl první rok nemocnej vůbec a od tý doby je docela horor... je teď po 9tý nemocnej od 11. měsíce! se asi zjevím už... jsme tu neustále zabarikádovaný.... měl takhle vlastně konec minulý zimy a teď od října zas... přes léto naštěstí nic! to jsme byli furt v tahu.....

teď spát nechce, tak čučí na dobu ledovou 3 😖

sarkachmelova
15. led 2012

@ketra také přeji ať to vyjde 🙂

u nás je zklamání každý měsíc také vždy veliké, už máme takovou tradici, že prostě jak to nevyjde, uděláme si nějaký krásný den 🙂 jedeme na výlet, zajdeme si na jídlo, hrajeme hry, takhle v zimě zajdeme s Anežkou někam no a večer si otevřeme spolu vínečko a manžel prohlásí, že si spolu aspoň můžeme pořád připít alkoholem 🙂

mufici
15. led 2012

@sarkachmelova a jak dlouho se snaźite?
Taky jsem vždycky z neůspěchu zklamaná, to čekání je vždy nejhorší.

sarkachmelova
15. led 2012

@mufici od června :-/

mufici
15. led 2012

@sarkachmelova to už je celkem dlouho. Co na to Tvoje doktorka?

sarkachmelova
15. led 2012

@mufici u doktora jsem s tím ještě nebyla, zatím jsme to nechtěli nijak hrotit, začínáme to tak nějak víc řešit až tento měsíc a to teprve počítáním plodných dní a koupením vitamínů, Anežce byly 3 měsíce když jsme se začali snažit, tak jsme tomu spíš nechávali volný průběh, ale jelikož se nám povedla na poprvé, tak nás to teď trošku zaskočilo 🙂

larryw
autor
15. led 2012

@hehena už ho baví doba ledová 🙂 ? tak to malýho tyhle seriály vůbec neberou, je teda fakt, že je ani moc nepouštíme, u nás teda celkově telka jede celkem málo, jelikož tam nic není

hehena
15. led 2012

@liskovyorisek LF prodlužuje vitamín B6, od dávek 40 mg denně a výš... spíše tak 60-100 mg. měl by pomáhat i při PMS, tak to testuju a uvidíme, co to udělá v tomhle cyklu.

@mufici kuba zatím neškolkuje, tak hledáme další vybití.... v létě jsem furt venku, po výletech, v zoo, ale ta zima je ubíjející... no a zřejmě tam se na něj valí bacily...

@liskovyorisek
@sarkachmelova jj taky to nechápu... přesně jak píšete. ve školce to ještě chápu, to by ta dotyčná mamina taky za chvíli neměla práci, kdyby byla pořád s nemocným prckem doma, ale proč nemocný dítě tahat do herny, to mi hlava nebere... 😖

@liskovyorisek dvě ovulace v jednom cyklu po několika dnech, to by byla skoro vzácnost... když už se něco takovýho stane, tak spíše v rozmezí několika hodin.

larryw
autor
15. led 2012

@sarkachmelova třeba je to jen tím, jak jsi pořádně nesledovala, kdy vlastně máš ovulaci, tak jste to dělali ve špatných dnech....určitě to brzy vyjde 😉

sarkachmelova
15. led 2012

@larryw je to hodně pravděpodobné 🙂 ale u Anežky jsem ani nevěděla, že se nějaké takové dny sledovat mají 😀 😀 a počali jsme ji 2 dny po skončení menstruace 😀

larryw
autor
15. led 2012

@sarkachmelova no právě proto 😉

imzadi
15. led 2012

@sarkachmelova nam kuba trval od listopadu do kvetna...a ted jsme zacali v rijnu tak uvidime jak dlouho budem cekat...

hehena
15. led 2012

@larryw jak je často nemocnej, tak jsme sklouzli k pouštění DVD... a nějak se to zvrhlo. nejdřív koukal jen na Nema, ale toho teď moc nemusí a Doba ledová a Madagaskar - to je terno - jak jsou tam zvířátka, tak je hotovej... jinak se mu už dlouho líbí Mašinka Tomáš, teď se mu i zalíbil Krtek... ale většinou jsou to záležitosti na chvíli a zas jde dělat něco jinýho... ale třeba před pár dny jsem mu pustila Auta 1 (Cars), tak na to čučel jak přikovanej 🙂)) asi budu mít maniaka nebo co... :( ale už nevím, co s ním dělat, jak ho udržet víc v klidu, když mu tu chrchlá jak tuberák, přes den už nespí od 19m, tak se snažím přežít 🙂))

sarkachmelova
15. led 2012

@imzadi přeji, ať to dlouho netrvá !!! 🙂

Anežka zase kouká na kouzelnou školku, šíleně miluje Františka, dostala ho i jako maňáska k vánocům a spinká s ním a pak pohádku, která tam chodí - malá princezna 🙂

larryw
autor
15. led 2012

@hehena jj to my taky když je marod, to pak ani jinak nejde vydržet celý den doma, to pak taky frčí pohajdy, ale ho baví takový víc dětský bych řekla, krtek a tak 🙂 u doby ledové by vydržel jen chvilku

hehena
15. led 2012

@mufici souhlas, čekáni je na nic.... člověk má dojít k ovulaci a druhej se dozvědět, jestli se tam něco peče, nebo ne a bylo by to! 😀))))