Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

jennyparadise
15. led 2012

Ahoj holky, koukám, že řešíte minulé těhu a porody, postavu apod. Já měla těhotenství úplně v pohodě, až poslední měsíc se mi rozjela preeklampsie a vlastně mi taky hodně tvrdlo bříško, ale to bylo v pohodě, mohla jsem dost odpočívat. Nevolnosti jsem neměla, jen šílenou únavu a do toho náročnou práci, tak si říkám, že teď místo práce mám prcka, tak pokud to bude jen únava, nějak to přežiju, prostě bude doma bordel a budem spinkat spolu s Kryštůfkem. 😀 Vždycky jsem chtěla mít těhotenské bříško přes léto, strašně se mi to líbí, ale teď kvůli té prožité preeklampsii už radši ani ne... ale každé těhotenství je jiné a stejně to člověk nenaplánuje, tak uvidíme.
Kila mi už žádná nezůstala, díky kojení jsem spíš v mínusu, tak se hodně vyživuju, aby mi to neblokovalo otěhotnění. A taky docela ironie, že už vlastně netrpělivě vyhlížím MS, abychom se pomalu mohli začít snažit. Vůbec nevím, jak budu fungovat, před těhotenstvím to byla dost bída, až jsem byla skoro překvapená, že se to povedlo, ale zase hormony se mi moc nechce užívat a ani nevím, jestli se to při kojení nějak řeší.

Jo a k samostatné zábavě se Kryštůfka snažím vést od malička, vždycky aspoň pár minut denně, ale když brečí, tak nemám nervy ho nechat. Takže to dopadá zpravidla tak, že když nutně potřebuju, aby se na chvilku zabavil a chci něco udělat, tak je řev. 😀 Jindy vydrží třeba půl hodiny si hrát na koberci s hračkama.

jennyparadise
16. led 2012

Trochu dočítám a musím se smát, když řešíte, na co prcci koukají v TV... u nás jedou Vraždy v Midsommeru. My zatím telku ani nemáme, ale dost často to právě jede u Kryštůfkovi prababičky, když za ní jdeme na návštěvu. Ale tam nejsou žádný násilnosti, spíš jen malebný anglický venkov. 😀 Jinak mu tatínek občas na počítači pustí včelí medvídky a ty má teda i plyšové na hraní.

mufici
16. led 2012

Dobré ráno holky, já za chvíli fičím do školy, ale nejdřív to tady všechno obudit 🙂 . Dnes máme ve škole zápisy, takže jsem tam minimálně do šesti a zítra jakbysmet.Ještě , že to Aňa zvládá být s beze mě 😉

larryw
autor
16. led 2012

ahoj holky, taky vám všem přeju krásné ráno 😉 já jdu dnes k doktorce a pak máme dvě hodiny cvíča, jsem zvědavá, jak to tam prcek ty dvě hoďky vydrží, tak ne že tady budete moc kecat, abych měla šanci to dočíst 🙂
@mufici pěkný pracovní den 😉
já jsem oproti vám asi měla těhu úplně v pohodě, nezvracela jsem ani jednou, bývalo mi špatně každý večer, jsem se vždycky těšila, až zaberu a bude ráno, to mi bylo nejlíp 😀 , pálela mě hodně žáda, ale jinak v poho....si taky říkám, že prostě na všechno hodím bobek a když budu mrtvá, tak se s malým natáhnu, budu dělat jen základní věci a basta 🙂

romcovaklarka
16. led 2012

Dobré ráno 🙂
@mufici Dlouhý den - tak ať ti to uteče!
@larryw Užijte si cvíčo 🙂 Jinak já měla těhu taky v pohodě, špatně mi nebylo vůbec, jen na konci jsem byla unavená, mno ale to není divu, tahat 107 kilo 😅 Tak snad si to teď nevyžerem 😀

larryw
autor
16. led 2012

@romcovaklarka no taky si říkám, že si to asi vyžeru teď, stejně jak se tady bavili holky o tom, jaký jsou jejich první děti, malej je vlastně zlatíčko, ani si to neuvědomuju a nevážím, tak určitě druhý bude rarach, abych měla šanci to pořádně docenit 🙂
ty jo, měla bych se jít polidštit, ale vůbec se mi nechce, já ty doktory taaaaak nemusím, ještě s malým za zadkem tam mám být, nemám hlídání, no bude to zas sranda 😝

romcovaklarka
16. led 2012

@larryw Tak ať to dobře dopadne 🙂

javyb
16. led 2012

Dobré ráno🙂 Dnes se stal asi zázrak nebo co, Baru vstala AŽ 6.15, jupííí🙂 Nic zvláštního dnes v plánu nemáme, půjdem se projít kolem baráku, nakrmit kačeny, asi vezmem motorku, ať je to trochu rychlejší. Holky, co máte děti kolem toh 1,5 roku, chtějí vám sedět v kočáru? Baru od té doby co chodí (od 10m) kočár bojkotuje.

@larryw tak dobře pořiď🙂

javyb
16. led 2012

@mufici ty učíš? Manžel učí na prvním stupni🙂

larryw
autor
16. led 2012

@javyb jé necháváš teďka jezdit malou na motorce? malej pokaždé, když jdeme ven, tak o ni žadoní, já mám pocit, že by mu na ní umrzla prdka, tak ji nebereme 🙂
no jdu na gyndu, chci vědět, že je vše oki předtím, než se zažneme o něco pokoušet...a hlavně jsem tam hooooooodně dlouho nebyla, tak je načase 🙂

javyb
16. led 2012

@larryw nechávám, jak nechce sedět v kočáru, tak je peklo se někam dostat, na motorce je to rychlejší🙂 Má buď kombinézu a pokud je mokro, tak takovej ten gumovej obleček (, tak myslím, že jí snad zima není - navíc jsme venku max hodinu a půl. Já jsem byla na gyndě v září, rok po porodu.

ketra
16. led 2012

holky díky, sama jsem zvědavá, jak to dopadne

přidám se trošku se zpožděním do debaty o tom , na co se dívají naše ratolesti a první těhotenství 🙂

náš Maty se na tv moc nedívá, v neděli mu bude rok, tak si myslím, že času má dost, ovšem když tv máme zapnutou a on je na blízku, tak honejvíc zajímají reklamy-nejlíp ty co šly přes vánoce na albert-se zlatýma prasátkama, to pak chroćhtal, jak divý😀 a pak se mu moooc líbí pohádky Červený traktůrek, to mu občas pustím na pc

no a k prvnímu těhu, vzpomínám na něj moc ráda a věřím že to druhé bude taky tak pohodové, nic mě netrápilo, jen na začátku únava, a jednou jsem měla zánět moč.měchýře, ale nic vážného; po celoudobu těhotenství jsem pročítala různé časáky, na koníkovi jsem byla jako doma
nicméně porod druhého, až na to přijde, to bych byla ráda, kdyby to bylo trošičku kratší a přirozenější, ale ať už to bude jakékoliv, hlavně ať jsme stejně jako u prvního porodu všichni zdraví a šťastní 🙂

@javyb mám kamarádku a ta má 17měs. holčičku a od té doby co se naučila pořádně chodit (asi před měsícem a něco) nechce kočár ani vidět, takže to řeší buď motorkou nebo jdou jen tak. Takže taky většinou korzujou poblíž baráku, zase nějak moc toho neujde

mufici
16. led 2012

@javyb jj,učím, akorát na 2.stupni 🙂

antana123
16. led 2012

Ahoj holky mohla bych se taky přidat???? snažíme se taky o druhé ale zatím se nám nedaří
@javyb:Ahojky 😀

javyb
16. led 2012

@antana123 nazdar ženo🙂))

antana123
16. led 2012

jinak my se snažíme dlouho HA vysazena v lednu a ted od února nás čeká návštěva reprodukčního centra tak snad nám tam pomůžou 😉 neradi bychom zůstali jen u jednoho
@javyb 😀 😀 😀 jak se máte s Baru???

javyb
16. led 2012

@antana123 máme se fajn, akorát Baru je teď po tom očkování trochu ukňouraná blbě spí☹

antana123
16. led 2012

@javyb no my ted byli na víkend na Moravě a spaní byla trága ale ted první noc doma spal celou noc a očko ještě má rýmu potřebuju aby byl OK a taky půjdem očkovat
tak hlavně at se to brzo upraví 😉

imzadi
16. led 2012

dobre rano zeny,u nas noc zase peklo,.ejake desive sny ci co...jinak my dnes frcime k babicce na sever na par dnu

antana123
16. led 2012

@imzadi aa tak to si odpočineě u babičky né????to bude pohodlíčko 🙂

imzadi
16. led 2012

@antana123 doufaaam!!😀

antana123
16. led 2012

@imzadi my to tak vždycky máme 😀

sarkachmelova
16. led 2012

Ahoj holky,
tak mně je pořád docela zle, myslela jsem, jak využiji víkendu kdy je manžel doma a pořádně to vyležím a nějak se mi to nepovedlo ☹ tak vůbec nevím, co s tou mojí holkou dneska budeme celý den dělat, když nemůžeme nikam a ani nikdo k nám.. je doma vždy tak znuděná - nedivím se jí..
Babičku jsem taky chtěla využít, ale jede k ní dnes ségra se svými třemi holkami, tak bych tam nerada nakazila všechny 😀 o víkendu jedou na hory, tak by mi asi moc nepoděkovali 😀

sarkachmelova
16. led 2012

@antana123 to se snažíte teda už rok, jestli to dobře chápu ? takže Šimonovi byly 4 měsíce ? 🙂 my se právě snažíme od Anežky tří měsíců ale moc lidí to nechápe 😀 že tak brzy, ve finále už je jí 10 měsíců a stále těhotná nejsem 😀 tak jsem nakonec opravdu moc ráda, že jsme začali tak brzy 🙂 nikdy jsme nechtěli velký věkový rozdíl.
Přeji, ať už moc dlouho nečekáte 🙂

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova aaa tak to je nemilé s dítětem toho moc nenaležíš 😒

sarkachmelova
16. led 2012

@antana123 o ležení mi ani tak nejde, už je mi mnohem líp, přes ten víkend jsem se z nejhoršího vyhrabala, spíš, že nemůžeme mezi lidi :-/

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova ano chápeš to správně chtěli jsme mít malý rozestup věkový a navíc nám říkali že budou problémy i u malého to trvalo asi půl roku ale ted to je daleko horší že se bojíme že se snad druháho ani nedočkáme a jsem taky ráda že jsme začali tak brzo bojím že ani ty3 roky od sebe nestihneme 😒
díky no doufám že nám v centru pomůžou

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova no to je blbý náš je doma taky unuděnej dost a jen vymýšlí kraviny

sarkachmelova
16. led 2012

@antana123 aha, tak to mě mrzí, určitě Vám pomůžou !!!! 🙂 moc budeme všichni držet palce !!!! 🙂 Anežka si krásně hraje sama, ale většinou jen před dopoledne, vyhrabe všechno co může no a odpoledne už ji to nebaví 😀 což teda chápu, ale pak je to něco 😀

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova díky já myslím že je to všude dost podobný 😀 😀