Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

mufici
14. led 2012

@hehena aha, tak to já nepoznám vůbec, odhaduju, tak někde uprostřed cyklu 🙂 . Možná prubnu koupit ovu testy... 🙂

malformatio
14. led 2012

Holky, dnes se s vámi loučím, běžím do práce

mufici
14. led 2012

@malformatio pa, ale nezávidím

ketra
14. led 2012

ahoj holky, můžu se přidat? Teď jsem narazila na tuto diskuzi. Chceme se o druhé mimi začít snažit tak v dubnu, tak uvidíme. První se podařilo hned na poprvé, ale je mi jasné, že to s druhým může být úplně jiné. Ještě kojím, ale už jen dvakrát denně, MS dorazila 3měsíce po porodu.
Teď si vás jdu dočíst 🙂.

sarkachmelova
14. led 2012

Teda holky, vy jste toho nakecali 🙂 to je dobře 🙂 mně se vrátil manžel s Anežkou a proběhla diskuze 🙂 v pondělí vlítnu do lékárny pro nějaké vitamíny a snad to bude aspoň k něčemu dobré 🙂

mufici
14. led 2012

@sarkachmelova a co vás trápí, že potřbuješ vitámínky, nebo jen na povzbuzení?

sarkachmelova
14. led 2012

@mufici no od června se snažíme otěhotnět a nějak se nedaří 🙂 Anežka se povedla hned napoprvé, tak nás to zaskočilo, ale také se říká, že to trvá rok po porodu než se tělo vrátí do "normálu" a rok po porodu to bude teprve v březnu, tak uvidíme 🙂 chtěli jsme děti brzy za sebou 🙂

romcovaklarka
14. led 2012

Jé holky to mi připomíná, nevíte, jestli při kojení mám nebo můžu taky jíst listovku popřípadě nějaké vitamíny jako calibrum babyplan apod.?

mufici
14. led 2012

@sarkachmelova aha, nám se Aňulka povedla za tři měsíce a teď se snažíme od prosince, tak ve skrytí duše doufám, že to brzo vyjde 😉 , ale iluze si nedělám.

mufici
14. led 2012

@romcovaklarka je, tak to nevím, nám se kojení vůbec nepovedlo ☹

luciebx
14. led 2012

ahoj holky.. tak sem zpet.. hrozne me trapi migrena od vcera.. je to hrozny.. mam jit zitra do prace a radsi nepujdu.. rikam to manzovi a on chudak ted okolo me beha.. i dokonce objednal pizzu k veceri at nemusim varit.. da si i malej tu miluje.. no a jelikoz sem mela ms jen 3 dny tak sem si radsi udelala test.. ale nic.. i kdyz nedavno tu byla mrcha ale rikam si... tehotenska migrena by to taky mohla byt.. no takzke vim ze nic.. ale nevadi.. na tvrdo na to vlitnem v lete.. uz se tesim..

sarkachmelova
14. led 2012

@mufici tak držím pěsti 🙂 já už si chci skočit aspoň pro ty vitamíny, i když tomu moc nevěřím, třeba to nakonec opravdu bude pomůže 🙂 a Aňulka je Anička ?

@luciebx migréna je děs, tak ať je brzy pryč přeji !!!

No já teď zase hrozně často zvracím ale těhu nejsem, tak jestli to dělá psychika 😀 fakt nevím 😀

sarkachmelova
14. led 2012

@romcovaklarka
zkusila jsem na to kouknout a na netu píší, že je i pro kojící ženy 🙂
http://www.lekynainternetu.cz/p/calibrum-babypl...

mufici
14. led 2012

@sarkachmelova jj, Anička, nebo taky Aňulajda, moc se mi líbí, že je to jméno tak krásně variabilní 🙂 . Jaké vitamíny budeš zkoušet?
@luciebx migréna je hrozná, taky to znám.Mě pomůže jedině, když ji zaspím.Nikdy jsem , ale neslyšla o těhu migréně.

sarkachmelova
14. led 2012

@mufici je to krásné jméno, my máme Anežku a taky ji občas řeknu Aňulko, ale jen minimálně, proto se ptám 🙂 chci zkusit calibrum babyplan, brala jsem calibrum i v těhotenství, ale to růžové, už nevím,jak se jmenuje. Ale nevím, nijak jsem to zatím nezkoušela.. nebo listovku.. ?

mufici
14. led 2012

@sarkachmelova tak listovou určitě. Já brala v těhu mamavit. Ale žádný vitamín není naškodu 🙂 .My jsme v těhu taky uvažovali o Anežce, ale vyhrála Anička 🙂 jsou to krásná česká jména.

sarkachmelova
14. led 2012

@mufici to jsou 🙂 u nás byla Anežka jasná od úplného začátku, vážně jsme neváhali 🙂 teď chceme Julii nebo Jonáše 🙂

mufici
14. led 2012

@sarkachmelova taky moc hezké 😉 , to my bychom chtěli Honzíka a u holčičky se neschodneme, ale jelikož budeme mít podle manži kluka, tak není co řešit 🙂

romcovaklarka
14. led 2012

@sarkachmelova Jé dík 🙂

Koukám že řešíte jména, no my měli Sama vybraného už pár let 😀 a teď by to byl asi Šimon, holka Sára (ale teď mi přijde přeSárováno) nebo Ester nebo Noemi. Koukám trochu nezapadám 😅 Jo a manžel už má Nikol.

sarkachmelova
14. led 2012

@mufici to můj Honza by chtěl holčičku a pro Anežku by byla sestřička asi taky lepší, ale já bych kluka brala 🙂

sarkachmelova
14. led 2012

@romcovaklarka taky moc hezká jména, my jsme na ta česká ale i proto že jsme Chmelovi tak nám to k tomu tak nějak sedí 🙂 a Šimon je nejvíc super !!! 🙂

mufici
14. led 2012

Šimona by chtěl můj muž, ale já ne, takže kompromis Honzík. Mě se moc líbí česká jména. Mám slabost pro Milenu, ale to doma neprojde.

romcovaklarka
14. led 2012

Já bych teda radši zase kluka, jednak už to s pindíkem aspoň umím 😀 a jednak by si podle mě i víc vyhráli, ale samozřejmě holčička bude taky super 😵

Tak miminko je uloženo a my se asi půjdem s manželem naložit do vany, koupil nám nealkoholickou Bohemku brouček (kvůli mýmu kojení) a jahody 😵 Tak třeba už dnes 😲 😀

Dobrou 😉

mufici
14. led 2012

Tak já se jdu taky věnovat manželovi 🙂 .Holky, dobrou 🙂

larryw
autor
14. led 2012

tak my jsme se teprve teď vrátili z obchodu, tak než malej usne, tak asi ani žádný snažení dnes nebude 😀

jjinak teda nevím, jestli už to nemám uzavřít...i mi došla nějaká ip, že by se k nám nějaká maminka přidala, ale nechce do otevřené diskuze, tak nevím

luciebx
14. led 2012

@larryw no je to na tobe.. asi je tu hodne maminek co by sli ale nechteji do otevrene diskuse.. i kdyz nechapu vcem je takovy rozdil ta uzavrena a otevrena.. ty si zakladatelka.. takze.. je to na tobe.. mozna bych jeste chvilku pockala sem nahnat trosku vic druhosnazilek.. a pak treba udelat i tabulku abysme vedeli co a jak. sefova 😀 😀

sashalien
14. led 2012

Ahoj holky, pridavam se k vam...snazime se o druhe mimi od cervna a zatim nic a jsem z toho uz docela nervozni...Sofinka se nam povedla ve 4.cyklu.

larryw
autor
14. led 2012

@luciebx já to celkem chápu, taky se mi nechce nic moc veřejně psát, nevíš kdo si tady co čte....natož aby mi tady někdo sledoval fotky malýho...ale asi teda ještě počkáme že? 🙂

luciebx
14. led 2012

@sashalien ahoooj a vitej.. 🙂

larryw
autor
14. led 2012

@sashalien ahojky, určitě se brzy zadaří 😉