Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

luciebx
16. led 2012

@romcovaklarka tak tak jak pises.. kazdy mesic by tu jedna z nas mohla nahlasit ze jje tehu.. muzu si prosim zamluvit rijen/listopad? 😀 😀 😀 😀

antana123
16. led 2012

@romcovaklarka tak já chci být těhule klidně hned 😀 😀 😀 u nás bude v centru první pokus asi ale až v dubnu no uvidíme jak to půjde rychle

sarkachmelova
16. led 2012

Holky, moc, moc děkuji 🙂 Vaše skupina mi prostě pomohla 😀

romcovaklarka
16. led 2012

@antana123 Tak to budu držet palce, a není šance, že se to do té doby povede samo? Jé máte Šímu, toho bych chtěla jako druhátko 😵

mufici
16. led 2012

Ahojte holky, teď jsem dorazila z práce, jsem úplně hotová ☹ a zítra zase. Ale m´me zapsáno hodně dětí, tak snad se zadaří. Budou dvě třídy 🙂

luciebx
16. led 2012

simonka maji ted bracha.. ja ho taky mela na uzkym seznamu ale u manzi moc neprosel.. no kdyz to u nas bude holka.. mame jasno uz z prvniho tehu.. bude to Nicole.. a kdyz kluk.. no to bude tezky.. me se libi Oliver nebo Max... tak uvidime.. s cim dojde manza.. Benicek mel byt tak Alex.. ale par dni pred porodem sme zmenili 😀 😀

antana123
16. led 2012

@romcovaklarka řekli nám že šance už není a my tomu už ani nevěříme snažíme se dlouho na to aby to vyšlo 😒
Šíma se nám moc líbil 😉 druhý by bylo Matouš/Julie

luciebx
16. led 2012

@antana123 kamoska z prace ma 2 deti.. ted ma novyho pritele.. berou se v lete.. a chteli by taky mimi.. taky se snazili dlouho nakonec sla na vysetreni.. ma nepruchozi vejcovody a ani to nema cenu rozdelovat.. tak jdou na umely koncem roku..

sarkachmelova
16. led 2012

@antana123 jéé, Julii chceme taky 🙂 Matouše jsem chtěla u Anežky, teď máme vybraného Jonáše 🙂

mufici
16. led 2012

@sarkachmelova teď jsem dočetla moc gratuluju 🙂 !!! Taky jsem si ráno dělala test a nic.

antana123
16. led 2012

@luciebx no průchodnost u mě ještě nezjištovali podle mě to mě teprve čeká přes Sanus ted nás čeká jen u mě HP a u muže spermio a pak se uvidí co dál jakou metodu nám nabídnou chtěli bychom IUI ale uvidíme co nám k tomu řeknou a jak vlastně dopadneme

luciebx
16. led 2012

ja prave musim dat jmena ktera jsou i v cr.. ze jo.. aby nasi vubec vedeli jak se to pise a vyslovuje a tak.. takze ja to mam o dost slozitejsi.. aby se to i libilo manzovi a tak.. mam doma dve knizky s kupou jmen.. tak zase do toho zalovim a neco vyberu

antana123
16. led 2012

@mufici já taky testila a nic 😒

luciebx
16. led 2012

@antana123 ty jo ja tomuhle treba vubec nerozumim vis. a coze ti nasli ze vis na stopro ze u vas sance prirozene neni zadna?

luciebx
16. led 2012

ja taky testila.. a ani nevim proc.. 3 dny po ms.. haha..sem magor.. no ale nic tam nebylo.. ale manza to do me nahazel .. ale asi moc brzy no.. ale clovek nikdy nevi.. haha

mufici
16. led 2012

@antana123 já mám teda dostat MS až ve čtvrtek, ale asi to přijde ☹ , člověk se vždy tak těší a pak nic...

antana123
16. led 2012

@luciebx u mě je zatím vše OK ale muž je na tom špatně má jako dost spermii i pohyblivost super ale nedeformovaných je jen 8% teda byli před 3 rokama ted nevíme jak daleko se to zhoršilo to uvidíme po spermiu obáváme se že hodně ☹

imzadi
16. led 2012

@sarkachmelova gratuluju!a teda doufam,ze nas nakazis 😉

antana123
16. led 2012

@mufici to znám to mám každý měsíc 😒 já ted vysadila utroš takže MS tak do 3 dní je tady

hehena
16. led 2012

@sarkachmelova jakože v moči byl namočenej 5 hodin??? no tak to ti nevím.....

já taky měla minulej týden slabě pozitivní test, do pěti minut, do 10 už byla docela pěkně vybarvená, druhej den jsem to dostala :( radši to ber hodně s rezervou... ale samozřejmě držím palce. minulej týden jsi asi testovala hodně brzo... zkus to zas zítra ráno a uvidíš... 😉

luciebx
16. led 2012

@antana123 aha tak to jo.. no ale tak ta sance prirozene tam furt je ne.. a simonek se povedl normalne ne? jestli si dobre pamatuju..
hele sem chtela rict.. my sme s malym v kvetnu doma na 3 tydny.. bychom se mohli sejit treba ve zdare na kafco odpoledne.. v tydnu nekdy.. co rikas.. vikendy budu mit asi hodne nabyty pac navstevy a tak.. ale v tydnu by to slo.. sednem na vlak.. a dojedem..

mufici
16. led 2012

@hehena a jak je to možné?

luciebx
16. led 2012

@hehena ahoj zlato.. 😉 😀 😀

holky tak ja vydrbala celou koupelnu.. kartackem na zuby.. 😀 😀 takovej jarni uklid.. to bylo bordelu.. v te hacici roubkovany od sprchy tam se toho udrzelo az mi bylo zle.. tak to ted voni.. blejska se to.. a vokno rozvaleny.. ja si myslim ze malo vetrame.. tak nam se tvori plisen.. a to me sere. .pac koupelna neni ani rok stara 😠 😠 😠 😠

sarkachmelova
16. led 2012

@hehena no právě, zapomněla jsem na něj 😕 snažíme se to brát s rezervou ale nějak nám to nejde ☹ zítra hned poletím do lékárny a budeme zase o trošku moudřejší..

antana123
16. led 2012

@luciebx Šíma se povedl na 6cyklus ale bylo to tím že než přišli na příčinu a muž po 3 měsíční kůře se asi zlepšil no s léčbou to vyšlo na 2 cyklus ted se léčbou trápím 5měsíců a nic ted mám pauzu než se rozhodne co dál
jinak klído se můžem domluvit na kafčo a v týdnu 😉

antana123
16. led 2012

@luciebx hele bydlíme v baráčku který je zrekonstruovaný koupelna nová a plísen máme taky a denně tam větrám tak 6 hodin a stejně tam mrcha je 😠

luciebx
16. led 2012

@antana123 tak jo. .se domluvime.. vim ze sme to rikali uz minule.. 😀 jo taky me to sere. mam ventylacku otevrou skoro furt.. ale i tak.. tak nevim no.. asi se s tim budu muset smirit jinak nevim no

ajoo takhle.. no a tak nevis no.. mozna se tam nejaka ta zdrava spermijka vloudi a bude mimisek

mufici
16. led 2012

@sarkachmelova budu držet palce, ať je to pravda 🙂

antana123
16. led 2012

@luciebx 😀 😀 jo domluvíme se hele na tu plísen prý existuje nějaký potěr že to místo tím natřeš a zbavíš se plísně no chce to vyskoušet

hehena
16. led 2012

@mufici no to nevim, jak je to možný... testovala jsem tři dny, byl tam pořád duch na mamatestu 10, ale ani to nešlo moc vyfotit. pak jsem zkusila jinej test a tam byla viditelnější.... už jsem tomu začala věřit a říkala si, že je to jasný, že druhej den čárka už bude sílit. k ránu mě vzbudil prcek, něco se mu asi zdálo a asi po půl hodině mě začalo dost bolet břicho a bylo to no... dle grafu jsem došla na 14 DPO, vůbec poprvé za několik měsíců, jinak jsem vždycky skončila na 8, nebo 9 DPO, jednou 10 a další den to dostala, takže možná se to teď povedlo, ale nějak asi nemělo šanci se udržet... kdybych měla utrouš (jako jsem měla s Kubou) tak si myslím, že by to vyšlo .... škoda no.