Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

sarkachmelova
14. led 2012

@larryw no to věřím 😀 ale jak jsem si to přečetla, opravdu mě to rozesmálo 🙂 právě, když Anežka byla napoprvé a najednou přes půl roku a nic.. tak to už Tě napadají takové ty věci, jestli je všechno v pořádku, jestli to vůbec půjde, proč to najednou tak trvá když před dvěma lety to bylo úplně v pohodě ??? atd.. ale jak jsem psala, jsou to jen takové ty myšlenky když přijde menstruace nebo když je nějaký špatný den 🙂 jinak to neřešíme a užíváme Anežky co to jde 🙂

larryw
autor
14. led 2012

@sarkachmelova a na gyndu chodíš pravidelně? já jsem se právě ještě na příští týden objednala, abych věděla, že je vše oki a můžeme to začít zkoušet...já jsem byla ráda, že se to u malýho povedlo napoprvé, protože mám vždycky hokej ve sledování menstruace, ovulace atd, nic si nepíšu, nepamatuju, jak to tady mají některý holky zmapovaný, to já vůbec, takže pokud nám druhý nepůjde a budu se tomu muset začít věnovat, no tak potěš teda 😀

sarkachmelova
14. led 2012

@larryw tak to jsme na tom úplně stejně 😀 jsem na to pěkný lajdák, teď se snažím hlídat aspoň plodné dny, ale jen podle nějakého výpočtu na netu tak ani nevím, zda se tomu dá věřit..
na gyndě jsem byla naposledy v dubnu a mám jít zase v dubnu.. ale už jsem přemýšlela, že se objednám dřív.. možná v únoru..ale uvidím 🙂

larryw
autor
14. led 2012

no to je právě ono, že já mám každý cyklus jinak dlouhý, někdy 28 někdy 30 dnů, tak prostě tu ovulaci mám pokaždý jindy, ještě k tomu jak to nesleduju, tak nevím nic 🙂 už proto to, že se malej povedl napoprvý byla největší náhoda 😀

malformatio
14. led 2012

@sarkachmelova to mě také štve, že je ten kočár tak těžký, ale zase skoro nikdy necestuju sama, tak mi to zatím nevadí...jinak zatím nepropadej panice, však on si prcek k vám najde cestu 😉

larryw
autor
14. led 2012

http://www.womenzone.cz/
tady je dobrý menstruační kalendář, jsem začala svoje plánování a snažení tím, že jsem si tam vyplnila aspoň lednovou menstruaci 😀 abych aspoň trošku ten přehled měla

sarkachmelova
14. led 2012

no u nás to byl taky zázrak, jako dva dny po skončení menstruace 😀 až tady jsem se pak vlastně dočetla, že se nějaké plodné dny vypočítávají 😀
dík za kalendář, snad budu poctivá a bude mi k něčemu nápomocný 🙂

@malformatio no já právě cestuji sama docela dost, i MHD, často i přes celou Prahu a ty neskutečně "ochotní" jedinci mi občas dokáží zkazit náladu na celý den 😀 taky jsme hodně venku, máme psa, takže s ním pořád lítáme po venku a ten kočár už je i docela takový jetý, projel s námi neskutečnými terény, písek, kameny, tahaly jsme ho po skalách 😀 dokonce se s ním brodili potokem 😀 už je takový fakt na vyhazov 😀

minule jsme si dělali srandu, že doufáme, že miminko také nečeká na takový pokojíček, jako jsme dělali Anežce 😀 😀

larryw
autor
14. led 2012

jj my taky hodně cestujeme s malým sami, ale on je ten golfáč fajn i k tomu, že je skladnější, když se někam jede autem....no a dopravou, když s kočárem, tak už jedině nízkopodlažním 😀 ....ale až bysme měli mimčo a budu tahat hlubokou korbičku s ním a malýho někde potáhnu za ruku, no to bude sranda 🙂 už teď máme na sebemenší vzdálenost vymezenou hodinu času, malýho všechno zajímá, všude zastavuje, no někdy je to očistec 😀

malformatio
14. led 2012

@sarkachmelova my právě máme teréňák, protože pořád někde cestujeme a tak náš kočárek projel už také skoro vším 😀 . Zatím se teda drží, jen je trošku pokřivená konstrukce 🙂

sarkachmelova
14. led 2012

@malformatio my taky no, pokřivená konstrukce také je a začal zatáčet doprava 😀 takže ho pořád musím tlačit doleva a pěkně mě z toho bolí zápěstí 😀 ale můžeme si za to sami, posloužil skvěle, ale na golfky se opravdu těším 🙂

sarkachmelova
14. led 2012

@larryw kolik má malý vlastně let ? právě se těším na ten golfáč že do MHD ho i vytáhnu narozdíl od tohoto tanku 😀

larryw
autor
14. led 2012

@sarkachmelova no ale zase golfky tak terénní nebudou, těma bys potokem projela asi jen jednou 😀 nebo aspoň já mám pocit, že ty naše jsou od začátku na rozsypání, fakt spíš jen do města, do trolejáku...do lesa moc ne 😀

malformatio
14. led 2012

@sarkachmelova nám zase zatáčí doleva 😀 , ale tak zatáčí už co jsme si ho koupili, takže už jsem si na to zatáčení zvykla a ani mi to nepříjde 😀

larryw
autor
14. led 2012

@sarkachmelova dva roky

sarkachmelova
14. led 2012

@larryw já právě vím no ☹ proto vedou ty chicco multiway protože ty nejsou terénní, ale aspoň trošku ten terén přeci jenom projedou, ségra se s nimi potokem brodila se mnou 🙂 a v lese právě úplně v pohodě.. proto se budu muset vzdát originalita a asi u nich opravdu zůstat.. dva roky je krásné období, synovec má 2 a je prostě boží 🙂 začíná mluvit a je tak strašně roztomilý 🙂

@malformatio tak to by jsme je mohli spojit a jeli by rovně 😀 kdyby to tak šlo 😀 mě to totiž štve hrozně, obzvlášť když musím mít Rastyho na vodítku 😀 občas si připadám jak blázen, když s ním bojuju 😀

larryw
autor
14. led 2012

@sarkachmelova jj to je asi nejkrásnější, i když já takový pocit měla vlastně v každým období, kterým jsem s malým prošla 😀 on mluví a mluví, pusu nezastaví, zpívá a vymýšlí neskutečný věci, je to fakt krása......jj ten chicco mi přijde taky jako jeden z těch stabilnějších...u nás v lese jsou cesty kamenitý, fakt se tam s tím jezdilo blbbě
na trojkobinaci jsme snad 7x píchli kolo, to mě taky štvalo 😝

malformatio
14. led 2012

@sarkachmelova s kým bojuješ se psem nebo s kočárkem? 😀

sarkachmelova
14. led 2012

@larryw přesně tak, zrovna jsem nedávno říkala kamarádce, že je teď nejkrásnější období Anežky, jak už všechno chápe, jak mě objímá, dává pusy, staví si kostky, krásně si hraje a pořád se směje, jak říká máma (i když to není na mě,jsou to jen slabiky 😀) a ona na mě:,, Šári, klídek, tohle mi říkáš každý měsíc, že je to Anežky nejkrásnější období." tak mě to opravdu rozesmálo, člověk si to neuvědomí, ale je to tak 🙂

sarkachmelova
14. led 2012

@malformatio no s tím kočárem, když jde Rasty vpravo, tak na něj najíždím, jednou rukou ho strašně blbě utáhnu doleva 😀 😀

larryw
autor
14. led 2012

no nic, tak malý je vzhůru, vyrážíme ven...tak se tady zatím mějte, zase nakouknu
@sarkachmelova ať je ti líp a jsi brzy fit 😉

sarkachmelova
14. led 2012

@larryw díky, dík, už je to mnohem lepší 🙂 užijte si to venku, tady je docela hezky tak snad vám také sluníčko svítí 🙂

romcovaklarka
14. led 2012

@sarkachmelova Jé tak to máš doma poklad 🙂 Manžel teda taky pomáhá, hlavně o víkendu s velkým úklidem, ale v týdnu nemá čas, tak leda koupe většinou 😒 Napoprvé? No jo, tak to je teď nepříjemná změna, to chápu. My měli Samíka po půl roce, ale to nebyl žádný "volný průběh", ale měření teplotky, ovu testy apod. 😅 No a taky jsem se vdávala s bříškem, nebo spíš s pořádným pupkem 😀 Chtěli jsme původně svatbu v létě, ale pak se ukázalo, že místo toho bude porod, tak jsme to uspíšili na březen 🙂
@larryw Se záchodem dobrá story 😀 To manžel je spíš taková slibotechna. Všechno "za chvíli udělá" no a když něco fakt chci, tak mu to musím říct tak 10x Jako on to nedělá schválně, je prostě takovej 😅

Golfky zatím neplánuju, jezdím všude autem (bydlíme u Prahy na vesnici, takže za vším do Prahy a autobusy jsou tu trochu jak sobí spřežení, co se intervalů týče, takže auto to jistí), ale třeba ještě změním názor... ale vím, že ségra měla nějaké peg pérego a byla moc spokojená...

sarkachmelova
14. led 2012

@romcovaklarka mám, ale je to opravdu tím, že ten čas má 🙂 napoprvé no, i místo jsme si k tomu dokonce vybrali a bylo to dva dny po skončení menstruace 🙂 takže nás to trošku zaskočilo 😀 právě jsem žádné měření teploty,ovu testy atd. nepraktikovala.. tak uvidím, až nad tím začneme přemýšlet víc tak se do toho také dám, zatím to necháme tak jak to je 🙂 březen je krásný měsíc, to se Anežka narodila 😉

my bydlíme teď na Libuši, ale přemýšlíme nad bydlením na Točné a to je sice Praha, ale MHD jednou za hodinu, žádný krám, takže spíš za Prahou, ale nemám řidičák 😀 takže i pro toto cestování bych golfky ocenila 🙂 peg pérego jsou prý dobré, ale trošku jiná cenová relace, většinou jsou nad 5000 (co já vím tedy) a my si řekli, že max do 4000,- protože nás čeká i koupě autosedačky..

liskovyorisek
14. led 2012

@malformatio
@larryw
@sarkachmelova holky, tak jestli můžu, tak se taky ráda přidám 🙂 My máme za pár dní dvouletého prcka - po pár komplikacích (moje PCO) pak vlastně na první pokus a od léta se snažíme o druhé a zatím nic - myslím, že je to hodně o mojí hlavě, nějak jsem se na to upnula, začla počítat ovulace apod. 🙂 Tak to teď kvůli státnicím házím za hlavu, před pár dny jsme si přinesli štěňátko, tak mám vlastně takové náhradní druhé "mimi" 🙂

sarkachmelova
14. led 2012

@liskovyorisek Ahoj, tak to je hezké, taky od léta 🙂 tak třeba se nám zadaří společně 🙂 taky jsme přemýšleli nad štěňátkem, ale to by našeho Rastyho asi kleplo 😀

romcovaklarka
14. led 2012

@sarkachmelova Jo, tak my jsme kousek za Točnou. No vlastně i na té Libuši jste od nás kousek 🙂 Ale je fakt, že ten bus na Točné není žádná hitparáda. Bez řidičáku s dětma mi to tam nepřijde úplně praktický, k doktorovi apod. 😕 O sedačce mi nemluv, rozměry našeho "drobečka" si vyžádali koupi sedačky 0-18 už před víc než měsícem 😖 😀 Takže tohle máme za sebou. Mám sporťák takovej celkem malej a do auta se skládá taky dobře, takže pohoda.

larryw
autor
14. led 2012

@liskovyorisek ahojky, vítej...tak se o těch přápadných sourozencích budeme co nejmíň bavit a ono to určit vyjde 😉
nakonec jsme zatím nikam nešli, čekáme na manžu a ten něco rýsuje na komplu, tak jsem ještě dala péct buchtu...sluníčko tady taky bylo, ale než se vyprdkáme, tak bude myslím tma

romcovaklarka
14. led 2012

@liskovyorisek Vítej 🙂 Štěňátko, jé 😵 My sice taky už jednoho hafana máme, ale letos až se (doufám) přestěhujem do nového, tak bych taky ještě štěňátko pořídila. A copak je zač? My máme takovýho malýho 😅

larryw
autor
14. led 2012

@romcovaklarka pane jo, co to je za rasu 😲

liskovyorisek
14. led 2012

@sarkachmelova no jak se to vezme - pro mně moc hezké ne, ale tak co nadělám...v létě jsem dostala první MS po 18.měsících kojení tak jsme si řekli, že do toho znovu praštíme, ať nejsou prcci moc daleko od sebe...a ono ejhle nic...na gyndě pak boj s nějakými stafylokoky či co a taky s mojí váhou...tak jsem dostala příkaz nejdřív přibrat a pak se snažit o mimčo - a to jsem před těhu měla vždy opačný problém s kily 😀 Ten náš raubíř mi dává pěkně zabrat...do toho jsme v září dostavěli, tak hafec práce a stěhování a aby toho nebylo málo, tak dokončuju vejšku - 25.ledna mám státnice....no a jsem takový cvok, že si ještě dotáhnu další čtyřnohé mimino...a to už jednu psí slečnu doma máme...takže tu teď krotím tři zvířata, Vítek šlape štěněti na ocas, to ho kouše, leze za druhým psem, ten na něj vrčí...tu loužička...no máme fakt veselo 😀