Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

hehena
16. led 2012

to tak je to fakt.... proč nezkusit pilates, že jo... když se to tu nabízí 🙂 lepší než jen mlátin hubou, že mě bolí záda a jsem tlustá a že tu nikde není joooogaaa.. 😀)) tak prostě bude pilates..

hehena
16. led 2012

@larryw argumentovala jsem obdobně :ú)))

luciebx
16. led 2012

@hehena ty jako bavilo. pac je to cviceni ze sem citila ze zabiraji svaly ale taky se tam delalo to panevni svalstvo a tak podobne..
moje mamka rika gauci strecing.. haha.. jako ze lezi na gauci akouka kde co.. 😀 😀

luciebx
16. led 2012

@hehena me se instruktorka zeptala zda nejaky zraneni nebo nejaky potize.. a rekla ze kdyz ses bude cvicit neco a to me bude u toho bolet ze to nemam delat.. nebo jen slabe.. jako pilates a joga jsou si hoooodne podobni fakt

luciebx
16. led 2012

holky ja dala malymu takovou susenku jsou to dve takovy obdelnicky slepeny kremem.. jako nic hroznyho ja se ted na nej kouknu a on celej upatlanej.. 😀 😀 a dela bra bra bra.. to jako ze chce jeste.. no dostal jednu a tim koncime.. za hodinu ma veceri a koupat a spat

luciebx
16. led 2012

holky musim se priznat ze tahle skupina me fakt bavi.. nova diskuse.. vsechny mame stejnej cil a sen.. mit druhyho broucka doma.. fakt sem tu s vama rada 😵 😵 😵

antana123
16. led 2012

@maximka33 Ahojky držím palce at to brzo výjde 😉 snažíme se stejně dlouho 😉

larryw
autor
16. led 2012

@luciebx já myslím, že je to i tím, že se zatím moc neznáme a máme se pořád o čem bavit 😉

sarkachmelova
16. led 2012

@larryw hrozný co 😀 😀 bylo to kvůli Anežce 😀

vamam
16. led 2012

@ketra ahojky, já malé dělala domácí krtkův dort a od babičky dostala z cukrárny, klasický potažený marcipánem a baštila oba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ten marcipán jsme jí teda nedávali, jenom ten piškot s krémem)

sarkachmelova
16. led 2012

Tak u nás se spinká, dneska docela pozdě teda 🙂 přemýšlím, co zítra vařit, nějak mi poslední dobou dochází nápady 😒

antana123
16. led 2012

u nás se taky spinká předchvilkou usnul tak snad se nebude vstávat jako dnes v 5 😒

larryw
autor
16. led 2012

tak u nás se nespí a ještě tak hodinu nebude 😝 malej řádí, neustále vylízá z postele a něco vymýšlí....teď ho šel manža zklidnit a ozývá se od tama neskutečnej řehot obou 🙂

imzadi
16. led 2012

i u nas se spi...to bude zasr noc😀 i ja jsem za tuhle diskusi moooc rada!uz sem tu nemela kam poradne psat...

vamam
16. led 2012

tak abych taky něco přidala 😀 u nás se spí taky 😀 každý den od 19:30 - 20: 00 do různě 04:30 - 07:00! musím říct, že od dvou měsíců malinká spinká celou noc. problém byl odjakživa se spaním přes den!!!!!! vím, že každý řekne, tak hlavně, že spinká v noci, jasně, ale nejde o nás, ale o malou, jak ji vidím přes
den unavenou, jak si šudlí očička a nemůže zabrat. takže přes den spáváme 0 - 2 hodiny odjakživa!

javyb
16. led 2012

Tak my dnes máme rekord, Baru ušla + ujela, na střídačku, asi 2km, před osmou padla jak podťatá🙂

Dort měla Baru s piškotama, zakys. smetanou, jablkama + puding.

@antana123 nechce se mi věřit, že ty by sis s plísní neporadila, hektolitry sava dokážou divy😀
@sarkachmelova taky gratuluju🙂))

antana123
16. led 2012

u nás se spí od 20-7(to je nejdýl) a přes den od 11-13:30

antana123
16. led 2012

@javyb no zatím stále bojuju 😀 😀 😀 😀 😀

larryw
autor
16. led 2012

@imzadi jaká bude noc 😀 ?

imzadi
16. led 2012

@larryw to melo byt zase...ale tipuju ze bude zasra...vis co 😀

luciebx
16. led 2012

tak unas se slospat dneska dyl.. ted sem dokoupala a dala ho lezet.. tu je ani ne 8.. mame o hodku min nez v cr.. a ted tam vyvadi.. sedel na nocniku takovou dobu a nic neudelal.. no nam taky spi celou noc.. od 8 do 8 nekdy 9 rano a pak ma dve hodky behem dne po obede.. jupii ale nez zabere.. to je neco

luciebx
16. led 2012

@larryw a jak ty mas stary ditko.. koukam ze u tebe v profilu toho moc neni.. ne ze bych byla baba zvedavec.. ale vis jak.. ja kdyz neco zapomenu a o nekom neco nevim. mrknu na profil.. a hned vidim .. kluk nebo holka.. vek.. aspon tak.. ale kazdyho vec..

javyb
16. led 2012

@luciebx se dívám, že malej má narozeniny ve stejný den jako já🙂))

luciebx
16. led 2012

@javyb jo? to je dobry.. a muj svagr taky.. to bude oslava .. 😀 😀 muj svagr.. manzel jedine manzovi sestry ma bratra a ten je gay.. a tak kdyz sem otehotnela tak se radoval ze ani nedoufal ze on bude nekdy strejdou a kdyz se malej narodil jeste ve stejnej den jako on tak to jasal jeste vic.. no dneska cekaji druhy.. dneska meli termin a nic se nedeje.. cekaji holku.. uz se tesim az si pochovam..

sarkachmelova
16. led 2012

@larryw to u nás má manžel už zakázáno uspávat protože pak je Anežka o dvě hodiny vzhůru dýl 😀

@javyb děkuji, zatím je to ale pořád 50% na 50% 😖

romcovaklarka
16. led 2012

Ufffff 🙄 Tak jsem snad konečně uspala dítě, hodinu a půl a usnulo jen v naší posteli, ale i to mu teda trvalo a toho breku ☹ Nevím, co to s ním dneska je...

javyb
16. led 2012

@luciebx 😀 můj švagr taky čeká holčičku, ale až v červnu🙂

javyb
16. led 2012

@romcovaklarka bobek malej, to tak někdy je...

javyb
16. led 2012

@sarkachmelova 50 na 50 to mám já, ale tobě už se něco ukázalo🙂, takže tfuj, tfuj, tfuj

romcovaklarka
16. led 2012

@javyb Jo mně ho je taky spíš líto než co jinýho, ale jen doufám, že si z toho neudělá zvyk 😅

Jaj taky se těším, až bude malej spát celou noc. Ještě kojíme tak 1-3x za noc. No a než začne spát celou noc, tak budu mít nový miminko 😀 😀 😀