Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

liskovyorisek
15. led 2012

@imzadi malému budou za dva týdny dva roky...tak už nespím sakra dlouho a jsem z toho dost vyčerpaná..totéž manžel...tak i to manželství dostává občas pěkně zabrat...
Já mám ovu za sebou - někdy v průběhu týdne, přesně netuším - kvůli vstávání k malému nemůžu měřit BT a ovu testy jsem zkoušela, ale fungovali dost podivně...nebo jsem měla pár anovulačních cyklů, páč byly stále čistě bílé...tak uvidíme, třeba se zadařilo 😀 a vám držím pěsti 🙂

mufici
15. led 2012

@liskovyorisek tak to mám stejně 🙂 , taky jsem spavec a malá můj opak. Ale tak asi od ročku a půl spí celou noc.Doufám,že druhé bude jiné... Já vím, jsem naivní 🙂 😉 🙂

liskovyorisek
15. led 2012

@mufici nám jsou skoro dva a nic...a při mém štěstí bude druhé totéž 😀

romcovaklarka
15. led 2012

@mufici Jo já taky byla v 6nedělí na prášky, jak malej nespí - no po měsíci jsme přišli na to, že chce spinkat na bříšku a od tý doby byl klid 😵

mufici
15. led 2012

@liskovyorisek no, taky se bojím 🙂

mufici
15. led 2012

@liskovyorisek u nás ještě bylo to, že malá od 13měsíců nechtěla mlíko, takže v noci jen čaj

mufici
15. led 2012

@romcovaklarka tak to jste měli dobré 🙂 , malá na bříšku být nechtěla

imzadi
15. led 2012

@liskovyorisek jeee,kubovi bude 30.1. rok🙂 tak drzim palce,at to vyslo!

jinak ja jsm presvedcena,ze druhe ditko bude hrozne hodna holcicka😉

malformatio
15. led 2012

@liskovyorisek to je víc jak 24 hodinová směna, protože večer jdu opět do práce, takže půjdu spát asi až zítra večer 😒 . Jinak já jsem právě také hrozný spáč, pro mě je ideální doba spánku 10 hodin denně, ale to bohužel od narození malého nedávám. V těhu jsem spala skoro nonstop 😀 , naštěstí je malej také spáč, takže alespoň něco 🙂

hehena
15. led 2012

@imzadi 😀 😀 😀 v telefonu připomínku sex..... no to je bomba 😀))) přesně plnit mise se bude a basta!
s tím termínem porodu, máš asi recht! co bych si ještě vymejšlela... 🙂)) září jsem si přála hodně, ale nedopadlo a to jsem si byla tak jistá... 😅 😅 😅

@liskovyorisek mě Kubíno už vůbec nespí přes den a občas mi to chybí musím říct. 🙂)) člověk někdy nestihne nic udělat. add to spaní v noci. Kuba se mi taky budí, několikrát za noc, ale zatím nás u sebe nikdy moc nechtěl, až na pár vyjímek. co je mi ale divný je to, že se pořád v posteli houpe na kolínkách a tak si u toho jakoby divně mručí... po chvíli sebou zase pleskne a dál spí a tak se opakuje pořád dokola, někdy je to lepší, někdy horší... neměla bych tohle řešit s dr.? ani nevím jak dlouho už to dělá, ale minimálně rok už to bude.... jsem si říkala, že se takhle jen vypořádává s tím, že se v noci vzbudí a neví třeba jak zabrat... zkoušela jsem k němu chodit, ale když jsem na něj mluvila, tak byl mimo, někdy ho pohladím a zas si lehne, ale za chvíli je to zase nanovo... 😕 😅

@mufici aha tak to je jasný... mě prcek nespal vůbec v porodnici, ale tam to bylo jasný, bo jsem neměla mlíko, rodila jsem v úterý v půl devátý a mlíko bylo myslím v pátek večer, zhubl 500 g a pak to hodně dlouho nabíral zpátky. ale jak jsem byla po sekci, tak to bylo šílený. strašlivě mě bolela ta jizva, co přicházela k sobě, měla jsem z toho celonočního pochodování křeče v zádech 🙂)) hodně jsem otekla... pamatuju si, že tak po 14 dnech doma, kdy mi hodně pomáhal muž, mi mozek začal pomaličku zase fungovat, jiank to bylo jak mlžnej opar celý.... jinak se mi doma prcek budil po 3 hodinách, takže to šlo. akorát jsem teda po čase kojila i víc jak hodinu, takže i to pak bylo docela vyčerpávající... no když to tak píšu, tak si říkám, proč to chci zažít znovu 😀 😀 😀 😀 😀

sarkachmelova
15. led 2012

@mufici já zase doufám, že to bude pořád stejné ale moc tomu nevěřím 😀 😀 ale nevadí mi to, hlavně, ať to vůbec je 🙂

hehena
15. led 2012

@malformatio no ty kráso......... tak to teda klobouk dolů! 😲
@mufici já zas doufám, že druhý bude, co se spánku týká, stejný 🙂))) taky jsem naivní. druhý mě určitě pěkně vycvičí 🙂))

larryw
autor
15. led 2012

@malformatio tak se dvěma nočníma po sobě jsem měla problém normálně, natož když máš malýho prcka, že se ani přes den nedospíš 😝 ty chodíš do práce kvůli financím?

hehena
15. led 2012

@liskovyorisek a nemáš taky opožděnou ovulaci? já mívám ovu nejdřív 19 DC.... ale často se stane, že až 25 den cyklu. zkus testovat dýl. bo ovulace pravděpodobně nebyla... nebo mohla být i dýl... luteální fáze může totiž být až 16 dnů dlouhá.

mufici
15. led 2012

@hehena ty brďo, tak to musel být mazec! To já jsem nekojila vůbec, nešlo to.
@sarkachmelova
@hehena přeju vám to 🙂

mufici
15. led 2012

@malformatio tak to bych už nedala vůbec ☹

hehena
15. led 2012

@imzadi taky chci druhý hrozně hodný dítě 🙂)) když by to byla holčička, nevadilo by mi to. akorát jsem tak zvyklá na pindíka, že jsem z pipinky nervozní 🙂))

malformatio
15. led 2012

@larryw my máme většinou o víkendu tři denní nebo noční za sebou, ale teď mám naštěstí jen dvě noční. Někdy když jsem dost vyčerpaná, tak vyženu manžela s malým z ložnice a jdu si alespoň na tři hoďky lehnout, ale stejně pořádně neusnu. Dřív mi ty služby nevadily, protože jsem si mohla dospávat jak jsem chtěla. JJ vrátila jsem se kvůli financím.

hehena
15. led 2012

@mufici no lepší takhle na začátku než aby mi nespal celej rok, nebo dva... to bych asi zdechla... já spíš prožívala hodně tu jizvu, blbě se hojila, hodně bolela. a musela jsem si píchat 2x denně clexanne, tak to jsem nebyla moc statečná teda 🙂)))

sarkachmelova
15. led 2012

@mufici promiň, teď jsem si všimla, že už jsem to psala 😀 byla jsem na jiné stránce, nečekala jsem, že se to zase o tolik posune 😀

tak jsme si udělali moc hezké rodinné dopoledne a potkali 7 čerstvě narozených miminek !!!! neuvěřitelný 😀 úplně ta dokonalá, malinká miminka 🙂
znamení ? 😀
koupili jsme ty vitamíny, tak se uvidí 🙂

romcovaklarka
15. led 2012

@mufici Jo, to je strašně individuální. Já jako miminko jsem na bříšku vůbec být nechtěla a tehdy zrovna se říkalo, že má miminko spát na bříšku... a u ségry to bylo úplně naopak 🙂
@hehena Taky jsem neměla dlouho mlíko, malej furt přisátej, bradavky bolely... to byl stres. Taky jsem byla po sekci, naštěstí jsem byla po týhle stránce překvapivě rychle fit, až jsem se divila 😅 Co že sis to musela píchat? 😕 Fuj jehly, to by mě kleplo ☹
@sarkachmelova Jé miminečka... 😵 Tak to je hezký. Já v okolí teď žádný nemám, taky bych je chodila okukovat 😀

imzadi
15. led 2012

@hehena no co,bez planu ani ranu🙂 jinak nase zacatky tez peklo...po cisari,dite co se kojilo hodinu a to po 2 hodinach,koliky...ale jaka to byla pohoda vuci dnesku😀
jo a z pipinky mam taky strach,ale moc rada bych parecek! a nebo Davidka😉

mufici
15. led 2012

@romcovaklarka tak to je jasné.Já jsem prý jako mimčo byla nespavec, jako malá a teď je to naopak 🙂

sarkachmelova
15. led 2012

Jsou úžasná no 🙂 miminečka 🙂 dnesk jsme jich potkali opravdu dost 🙂 jinak já bych taky ráda páreček 🙂 Jonáška bych brala k Anežce 🙂 ale manžel by zase další holčičku, Julinku 🙂 a kvůli Anežce bych asi taky radši holčičku, přeci jen stejné pohlaví mají potom asi lepší vztah 🙂

hehena
15. led 2012

@sarkachmelova tak třeba fakt znamení! taky jsem minulej týden vykoupila lékárnu 😀 🙂)

@romcovaklarka já jsem vůbec nečekala, že se z toho budu tak dlouho fyzicky dostávat, docela mě to zaskočilo... clexane jsem si píchala kvůli velkýmu riziku trombozy. teda muž mi je píchal... já bych si to leda tak vrazila do oka. nechápu, jak si to někdo může píchat sám, já byla levá až běda 🙂))

hehena
15. led 2012

@imzadi já bych zas chtěla Jonáška... kdyby šlo v čr pojmenovat dítě až po porodu, tak bysme pravděpodobně neměli teď jakuba, ale jonáše 🙂)) takže když bude pinďas, tak prostě jonáš 🙂))

imzadi
15. led 2012

a co jite za vitaminy?ja obcas listovku,kdyz si vzpomenu😝

mufici
15. led 2012

@imzadi taky baštím listovku 🙂

imzadi
15. led 2012

@hehena zas kdyz to vyjde a ditko pocneme nekdy ted,tak bude rijnove,spis asi listopadove a David ma svatek v prosinci,tak bych volila jine...a holcicku chceme Baru...ale fakt Bara,ne Barbora

hehena
15. led 2012

@imzadi femibion a milgamma N (či jak se to píše). sháněla jsem něco s vysokým obsahem vitamínu B6, kterej by měl dle studií prodlužovat LF. mám jí právě moc krátkou.

no to by měl prcek všechno při jednom, to je fakt...