Druhosnažilky 2012

larryw
14. led 2012

Ahoj holky, najdete se tady někdo na pokec, kdo už má doma jednoho skřítka chtěl by se v blízké době začít snažit o druhé. Ráda si popovídám jak o dětech co už máme, tak o těch, co by teprve mohli přijít 😀

sarkachmelova
16. led 2012

@antana123 to asi určitě, i když je každé jiné, v tomto jsou snad všichni stejní 😀

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova 😀 😀

sabatko
16. led 2012

Ahoj všem, pokud můžu, taky bych se ráda přidala, téma pro mne ideál 🙂 . Synáčkovi budou teď 29.1. dva roky a moc rádi bychom brášku nebo sestřičku. Začali jsme se snažit v prosinci, nicméně neočekávám bůhví jakou rychlost, (samozřejmě doufám určitě), ale při prvním jsme se snažili 3/4 roku, zjistili mi PCO a chěli poslat na laparku a nasadit hormony a tak, no nakonec jsem půl roku pila 4x denně bylinky, byl to mazec, ale zadařilo se přirozenou cestou. Tak uvidíme, co tentokrát...

luciebx
16. led 2012

ahoj holky tak sem zpet.. vcera super den.. vecer sme s tchanovcama pili vinko.. svagrova ma dneska termin na druhy mimi cekaji holcicku ale asi to na dnesek nevypada.. tak uz sedi doma a ceka a ceka.. ja se tak tesim az si pochvoam.. 😀 😀

luciebx
16. led 2012

@sabatko ahoj a vitej.. my mame rok a pul staryho klucinu a jak mu bude v lete dva taky na to chceme vlitnout.. tak doufam ze se zadari..

antana123
16. led 2012

@luciebx Ahojky jak se máš???zase se setkáváme 😀 😀

mufici
16. led 2012

Holky, dneska je v práci blázinec, vůbec nestíhám dočítat, jen sem nakouknu.Tady celý den sněží, to zas příjde Aňa ze školky jako směhulák, paní učitelka ji ráno slibovala,že budou sáňkovat 🙂

larryw
autor
16. led 2012

@antana123 ahojky, vítej 😉
@sarkachmelova víš jistě, že nejsi těhu? znám spoustu kamošek, co těhotenství začali s chřipajznou 😉
@sabatko ahojky, taky tě vítám 😉
tak u doktorky vše oki, ještě za 14 dní výsledek stěru a pak už skočím na manžu a mimčo budeeee 😀

antana123
16. led 2012

@larryw díky za přivítání 😉

sarkachmelova
16. led 2012

@larryw bohužel vím ☹ moje chřipajzna začala totiž zvracením a tak jsem si hned udělala těhotenský test 😀 negativní, takže prostě normální chřipka 😀

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova aa tak škoda tak příště 😉
taky jsem dneska dělala těhu test abych věděla jestli už vysadit utroš a boužel nic no ted bude chvilku od stimulace pauza tak snad se tělo očistí 😉

larryw
autor
16. led 2012

@sarkachmelova ono se zadaří 😉
jdu dát malýho na kutě, trošku poklidím a udělám si chvilku pohodu...teda pokud usne, včera celý den vůbec nespal, bylo to náročný 🙂 ale usnul teda už v devět večer, což je na něho výkon 🙂

vamam
16. led 2012

zdravím 🙂
ráda bych se přidala, jestli už teda nemáte nějak uzavřený okruh.
doma máme malou slečnu (1 rok a 3 měsíce) a ač jsem po jejím porodu tvrdila, že už nikdy!! skutečnost je taková, že bysme se letos rádi ještě o jednoho broučka pokusili.

javyb
16. led 2012

@larryw já si zrovna hovím s nohama nahoře, kotě chrní - až přijde doba, že nebude spát přes den, tak mě švihne, teď se vždycky těším, až ji v poledne uložím 1,5-2h je klid🙂

javyb
16. led 2012

@vamam ahoj🙂 to máme stejně staré slečny🙂

vamam
16. led 2012

@javyb taky jsem si zrovna všimla 🙂

antana123
16. led 2012

u nás se taky spí 😀 už 2 hodinky

sabatko
16. led 2012

@luciebx ,@larryw děkuji za přívítání 🙂

larryw
autor
16. led 2012

@vamam ahojky, přesněě to stejný jsem si po porodu taky myslela, teď si sice pamatuju, že to bylo strašný, ale ne detaily, takže jsme na tom asi tak podobně 🙂
@javyb no to mi povídej, vždycky celý dopo se těším, až malej aspoň na chvíli vytuhne, dneska ho tam budu držet tak dlouho, dokud neusne 😀

sarkachmelova
16. led 2012

Jojo, věřím, že se zadaří 🙂 jen mi to prostě občas přijde nefér 😀 ti, co děti nechtějí, je mají a naopak .. znám spoustu takových hrozných případů.. no.. škoda mluvit..
My teda spíme zatím pořád 2x denně 🙂 z toho odpoledne venku v kočárku 🙂 k obědu si Anežka dala 4 bramborové knedlíky se špenátem, stejnou porci jako já 😀 má 10 měsíců, co jako hodlá jíst za rok 😀 žroutík 😀

larryw
autor
16. led 2012

@sarkachmelova ty jo, to máš super, že ti tak baští...u nás je to jak kdy, někdy se malej cpe jak kdyby týden nejedl a z toho do něho každý sousto dástávám div ne násilím 🙂

sarkachmelova
16. led 2012

@larryw ona taky podle toho co jí jede 😀 ale jí dost no.. cca tak celý den 😀

javyb
16. led 2012

@sarkachmelova taky mi to někdy přijde nespravedlivý, ale co už, že...

sarkachmelova
16. led 2012

@javyb tak, tak, nic s tím neuděláme..

larryw
autor
16. led 2012

no já to spíš řeším tak, že je mi těch dětí, co jsou nechtěný, skončí v kojeňácích nebo se o ně rodiče blbě starají, líto...třeba nesnáším, když jsme někde v kavárně nebo herně a vyhulená matka tam po prckovi řve kvůli každé kravině.....natož teda si neumím představit, jak můžou některý rodiče svým dětem ubližovat...i když jsou třeba matky psychicky nemocný, člověk si to asi neumí představit, ale prostě těch prdísků je mi tak strašně líto....

luciebx
16. led 2012

@antana123 cauko.. jj mame se fajn.. koukam ze historie se opakuje.. haha..

romcovaklarka
16. led 2012

Ahoj holky, ne abyste mě odepsaly jako tu, co sem nechodí... Budu chodit, budu 🙂 To jen, že zároveň zařizuju stavbu, tak mám celkem blázinec. Tak kdybyste se přesouvaly do té soukromé skupiny, tak mě prosím zařaďte 🙂
@larryw Ty jo, taky si neumím představit, jak to někdo může udělat 😔
@sarkachmelova Teda máš jedlíka 😀 To Sam když sní pět lžiček příkrmu, tak se raduju 😅 Jsem zvědavá, jestli se mi taky tak rozjede 🙂

antana123
16. led 2012

jo nespravedlivý to je když slýším jak ani nechce být těhu a je y my s manželem děláme psí kusy diktují nám kdy se milovat a kdy né a nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale škoda slov
@luciebx jo jo opakuje 😀 😀 😀 😀 😀 ale termínově se nestihnem ty budeš určo rychlejší jako já 😀 😀 😀 😀 😀 jo a víš že od nás s diskuze dneska porodila druhého syna????

luciebx
16. led 2012

tak malej konecne usnul.. ja dojela z nehtu.. sla mu dat obed.. a sel spat.. tu mrzne jak svina.. desny.. tak az se probudi vezmeme psika a jdeme do parku.. ted si dam kaficko asi

antana123
16. led 2012

@sarkachmelova náš je taky jedlík od miminka do ted pořád jen jí 😀 😀 😀 ale je dobře že jim chutná