• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

5. prosince 2016 
holky, tyhle vypadky me ubijej :stuck_out_tongue_closed_eyes: to naradi jsem si uz zjistila na netu :sweat_smile:
9. pro 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty výpadky nejsou špatné já mám hezky poklizeno doma :slight_smile: ale demoliční četa je vzhůru tak to není na dlouho ale prach jsem utřela, konečně udělala vánoční výzdobu a další podobné nesmysly

jo a zkoušela jsem to mluvicí auto chuck a super :slight_smile: :slight_smile: mě se líbí moc a myslím že bude i Tomovi
9. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ty výpadky mají něco do sebe už mám přestěhovanej celej obývák :grinning: Teď jen uklidit ten bordel co tím vznikl a je to a zítra se můžu vrhnout na zdobení domu :dizzy_face:
9. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo tak ja mam vyzdobu uz davno hotovou :dizzy_face: , prehazovali jsme loznici s pokojickem, takze jsem to rovnou vzala i s vanocnim uklidem :sweat_smile: pradlo na susaku uz je suchy, takze mam zase kos zehleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli nepujde vecer konik, tak to vyzehlim. tak prisaham! :grinning: :wink:
9. pro 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám výzdobu taky jakštakš,ale moc se mi do ničeho nechce,když každým dnem očekáváme to stěhování :sweat_smile: ...To to pak budu muset uklidit a v novém rychle znovu.A cukroví?tak to mám už asi 4 dny v ldnici těsta a nejsou
lidi co by pekli :grinning: .
9. pro 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda @kijir, vy se stehujete jeste tedka pred vanocema, jo??? tak to teda budes mit dostihy, ze... :confounded:
9. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já úklid nedělala ani tu výzdobu protože jsme se taky měli stěhovat-z 2+1 do 3+1 ale už víme že se to nestihne-nebude dodělaná kuchyn takže se budem stěhovat až po novém roce tak jsem to udělala at to tu máme hezké :slight_smile:

dneska jsem rozbalila a vyzkoušela toho chucka a je super :slight_smile: :slight_smile: i mě se líbí
9. pro 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa A já si vedle říkám odkud tě "znám". :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalial no jo, já se vyskytuju kdetam, ale nikde pořádně :grinning:
9. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, ja jsem taky na "nasi" diskuzi a sem jsem zavitala nahodou :sweat_smile:
9. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik : Jj my se taky máme stěhovat do 4+1,ale vědět jistě to budeme až v pondělí,takže ty nervy co vlastně bude mi taky nepřidaj :sweat_smile: .Já mám zatím to základní z výzdoby a zbytek udělám příští týden...
@mudr. : No spíš mezi svátkama ještě musíme v novém aspoň vymalovat :slight_smile: .Ale stejně je to takovej stres :confused: .Teď to vyzdobím tady a pak to zase všechno uklidit a vybalit v novém :sweat_smile: ...Bude to ještě sranda :grinning:
9. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir já žádné nervy nemám už se stěhováním tento rok nepočítám a fakt to neřeším, až příští rok :slight_smile: takže vzhůru do výzdoby :slight_smile: a okna bych měla umýt a hlavně vyžehlit tu kupu prádla co na mě volá vyžehli mě - já teda dělám že to neslyším
9. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik :týden? tak to jsi ještě dobrá :grinning: :wink: !!! Já už ho mám v ložnici schovaný aspoň 14 dní :sweat_smile: .Ještěže máme hooodně věcí :wink: :grinning: .Okna jsem taky nemyla,jen v obýváku :sweat_smile: .Ještě bych potřebovala aby ten malej šmudla(tím myslím Petulu ) trochu pořádně spal abych se vrhla na to cukroví :sweat_smile: :confused:
9. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa Nápodobně :grinning:
9. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha cukroví první hokus pokus už je sežranej, ale do konce týdne bych ráda ještě dodělala co třeba, protože jak manželovi neprodloužejí marodku tak jde od pondělí do práce a pak už asi nestihnu ani ň... :sweat_smile:
9. pro 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
9. pro 2010 ve 20:35 • misulee
to uz vsichni spite? :confused:
9. pro 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudr. ne uklízím :confounded: ale už na to dnes dlabu, jdu hodit lázeň a valím chrápat :dizzy_face:
9. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý pomoc :slight_smile: co pořád vaříte? Já mám úplně vygumováno a absolutně mě nic nenapadá :sweat_smile: ...????
10. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborovou kasi a bilou klobasu :wink:
10. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska máme gulášovou polívku a haluškyse zelím a zítra asi udělám špagety s nějakou omáčkou jen musím najít nějaký recept na omáčku na špagety
10. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mně dneska vaří mrazák :grinning: vyndala jsem zmrzlý blbouny, tak si je hodíme na páru :grinning:
10. pro 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a jakou bys chtěla? se slaninou a smetanou? se špenátem? tomatovou s bylinkama? řekni si, napíšu
10. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepibubu asi tu tomatovou, se špenátem by mi nejedl chlap
10. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
INU: 4 rajčata spařit, nakrájet na kostky (varianta líná žena: otevři pixličku krájených rajčat Valfrutta :grinning: ), 1 cibule, kousek gothaje, točeňáku, pikantní klobásy - prostě uzenina podle chuti :slight_smile:, koření - bazalka, sladká paprika (uzená paprika nemá chybu), chceš-li jemnější, tak pár lžic smetany.

Takže: na oleji/sádle cibulku, na to uzeninu, zaprášit paprikou. Na to rajčata, koření, smetanu (pokud bys nedávala pixličku rajčat, tak i trochu protlaku), nakonec bazalku.Samozřejmě další koření možný - pepř, trochu česneku..., a logicky špetka soli. A je to teda supeeeer.
10. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepibubu díky zítra vyzkouším :slight_smile: už jsme špagety dlouho neměli, chlap je v práci tak chci jen nějakou rychlovku :slight_smile:
10. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik minule jsem měla ještě načatou pixličku sterilovaný kukuřice, tak jsem jí tam taky tak 3 lžíce dala, a dobrý :grinning:
10. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tady se vari o 106 :grinning: ta omajda na spagety vypada dobreeeeee :dizzy_face:
10. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mudr. já ji ráda i ke gnocchi,hotový raz dva, a dobrý...

Případně ta slaninovo smetanová: Anglickou slaninu na kostičky, nechat vyškvařit, na to cibuli, zalít smetanou (důležitý aby to byla ta 33%, ta na vaření co má 10% nezahoustne, trochu papriky, hodně česneku, a vařit do zhoustnutí. Solit moc netřeba, slanina to obstará sama.
10. pro 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepibubu : Já ráda smetanovou s tuňákem :slight_smile:
10. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek