• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

5. prosince 2016 
@beatta no uvažuju o tom a platíto dost dlouho ten poukaz a určitě v té době v Praze budeme ale mám už toho pro něj pod stromeček dost tak nevím
15. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a ještě ke všemu je to úplně super velká sleva :slight_smile:
do toho běž teda spíš tvůj manžel :grinning:
15. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jo bude to dárek pro oba dva :slight_smile: domluvím se s kamarádkou a pohlídá nám tam Honzíka a půjdem se projet oba dva :slight_smile: bude nadšený
15. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dost utratila za kluky-teda hlavně Toma a i manžel letos vyšel draho tak už jsem nic nechtěla,včera jsem se plácla přes kapsu a koupila rodičům med za 400 ale půjdu do toho
15. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik super nápad, pro nás je to daleko a malý nesnáší auto, tak mě to mrzí, jinak bych asi taky koupila. :wink:
15. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina tak nechat někde malého a jet sami ale my pojedem vlakem to vím že je to v pohodě
15. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jééé, to jsem chtěla - ale pro sebe ... a manžel mi to zakázal :angry: prý bych si pak na něj moc dovolovala :grinning:
15. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa je tam psané že může jet až 10lidí tak pojedem spolu

holky manžel bude mít letos fakt štědré vánoce
15. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik nevezmeš si pro jistotu igelitovej pytlík do kapsy ? :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatta asi jo
15. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlap bude čumět :slight_smile: ale zaslouží si to - ted mi tu chybí přemýšleí smeilík
15. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jestli si to zaslouží, to se uvidí až po vánocích, podle toho co dostaneš ty od něj ???? :grinning: :grinning:
15. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no tak to asi nezaslouží, zatím má pro mě jen tričko a to jsem si včera koupila sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ne zaslouží stará se a něco koupí jen on chodí v lepším případě 23, v horším 24ráno a pak doma nadává že je všude moc lidí ale koupí co si přeju pokud to jen trošku jde :slight_smile: ale má to lehké on kupuje jen mi jinak se o všechny dárky včetně jeho rodičů,sestry apod starám já
15. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to jo. Můj manžel nakupuje spíš na internetu, tak se mi jednou stalo, že jsem jeden dárek dostala až v lednu. :frowning2: Prostě to nestihla pošta.
15. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina můj manžel není nějak z netem kamarád, on počítač nikdy ani neměl až jak jsme začli bydlet spolu tak jo a chvíli mu trvalo než si na něj zvykl, ted si přečtě emeil a napíše,najde si co chce ale objednávat přes net pořád nechce
15. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám letos slíbenou orchideu v květináči - jen nevím, jestli si to ještě pamatuje a jak ji bude v tomhle počasí transportovat, aby z ní nebylo koště :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem na tom jako @smardik , já vymýšlím a sháním pro všechny a on jen mně - ale letos jsem se vzbouřila a zadala jsem mu sehnat dárek pro jeho vlastní matku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a ještě jsme řed chvílí řešili se straším synem jeho "nejlepšího" kamaráda, který mi jen tak mimochodem děsně pije krev - je to kluk, který absolutně neumí prohrávat, spolupracovat ve skupině, je individualista a všude rozhlašuje, že on je nejlepší. Dneska při tělocviku si nevybral Kubu do družstva protože "je na tuhle hru moc blbý" - a Kuba to dost těžce rozdýchává :unamused: . Shodli jsme se na tom, že kamarád cůbec není borec, protože doma nepomáhá, nehcodí sám nakupovat, matce lže (ne že by si Kuba taky nevymýšlel), ze skauta odešel z první schůzky, protože ho to nebavilo (no bodejť, nikdo na něho nebyl zvědavý) a mnohem hůř čte. Byla těžká psychologická debata a já jsem zralá na panáka. Uf, tak jsem se vypsala, omlouvám se všem za referát o meziklučičích vztazích ve škole.
15. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa to je fajn, že si to takhle nechá vysvětlit , ty si dej panáka a ušetřila jsi pětistovku za psychologa :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina doufám, že ze mě nebude alkoholik, než dojde do devítky :grinning:
15. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa z vlastní zkušenosti můžu říct, že bude hůř. Ty větší děti se už třeba ani nesvěří a jenom doma prudí a nevíš ani vlastně proč. :cry:
15. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina bože, nevyhrožuj, musím objednat dostatečné zásoby alkoholu předem :grinning: :grinning: :grinning: Ale jo, tak nějak to čekám, jen doufám, že bude mít dost rozumu a něco řekne dřív, než ho přivedou domů policajti. :grinning:
15. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa jó tak toho se já děsím už teď i když u nás je ještě času dost
a hlavně se těším na pubertu :angry: :angry: :angry:
15. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa aspon že si to nechá vysvětlit, no všechny nás to čeká. a jestli budou kluci po tatínkovi tak to bude síla, já sice nepije ale jak budou po něm asi začnu

@neumisa já se zatím nevzbouřila jsem si zvykla ale nejsme spolu tak dlouho tak uvidíme za pár let
15. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa jé tak na to se fakt těším v té škole už ti kluci a celkově děti začínájí vystrkovat růžky a ukazují své povahy navenek docela zřetelně.. Náš Ondra je spíše kámoš s holkama,no ten to bude mít ve třídě asi těžké, je to takový cíťa a nechá se rychle svés.. malinko mu chybí vlastní názor na věc, ale asi na to má ještě čas.. jak se říká malé děti malé starosti.. :frowning2:
15. pro 2010 v 15:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@georgine tak ti to vynahradí holčička. :wink:
15. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem to manželovi objednala a zaplatila, už mám poukaz na emeilu, jsem zvědavá co na to řekne fakt bude koukat :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute, nějak jsem se sem včera nedostala, uklízela uff a dnes budu pokračovat :rolling_eyes: Každopádně mám hroznou radost, právě mi došel kočárek koupenej z druhé ruky, ale v parádním stavu a za krásné peníze... Fakt mám hroznou radost :sunglasses:
16. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak honem posli foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy dobrý kup vždycky potěší. Já mám Casualplay a jsem moc spokojená. :wink:
16. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina Tak to každopádně :slight_smile: Tak já jsem dumala jakej a s těma požadavkama jaké jsem měla tento nakonec vyhrál, původně jsem ho měla vyhlédlej novej a pak jsem na něj narazila v inzerátu a bylo jasno :dizzy_face:
Jen ty fotky zkreslujou, není takovej béžovej ale to světlé je v reálu stříbrné
16. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek