Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

smardik
15. pro 2010

@beatta no uvažuju o tom a platíto dost dlouho ten poukaz a určitě v té době v Praze budeme ale mám už toho pro něj pod stromeček dost tak nevím

beatta
15. pro 2010

@smardik a ještě ke všemu je to úplně super velká sleva 🙂
do toho běž teda spíš tvůj manžel 😀

smardik
15. pro 2010

@beatta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi jo bude to dárek pro oba dva 🙂 domluvím se s kamarádkou a pohlídá nám tam Honzíka a půjdem se projet oba dva 🙂 bude nadšený

smardik
15. pro 2010

já dost utratila za kluky-teda hlavně Toma a i manžel letos vyšel draho tak už jsem nic nechtěla,včera jsem se plácla přes kapsu a koupila rodičům med za 400 ale půjdu do toho

jakelina
15. pro 2010

@smardik super nápad, pro nás je to daleko a malý nesnáší auto, tak mě to mrzí, jinak bych asi taky koupila. 😉

smardik
15. pro 2010

@jakelina tak nechat někde malého a jet sami ale my pojedem vlakem to vím že je to v pohodě

neumisa
15. pro 2010

@smardik jééé, to jsem chtěla - ale pro sebe ... a manžel mi to zakázal 😠 prý bych si pak na něj moc dovolovala 😀

smardik
15. pro 2010

@neumisa je tam psané že může jet až 10lidí tak pojedem spolu

holky manžel bude mít letos fakt štědré vánoce

beatta
15. pro 2010

@smardik nevezmeš si pro jistotu igelitovej pytlík do kapsy ? 😀 😀 😀

smardik
15. pro 2010

@beatta asi jo

beatta
15. pro 2010

@smardik 😀

smardik
15. pro 2010

chlap bude čumět 🙂 ale zaslouží si to - ted mi tu chybí přemýšleí smeilík

jakelina
15. pro 2010

@smardik jestli si to zaslouží, to se uvidí až po vánocích, podle toho co dostaneš ty od něj ???? 😀 😀

smardik
15. pro 2010

@jakelina no tak to asi nezaslouží, zatím má pro mě jen tričko a to jsem si včera koupila sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ne zaslouží stará se a něco koupí jen on chodí v lepším případě 23, v horším 24ráno a pak doma nadává že je všude moc lidí ale koupí co si přeju pokud to jen trošku jde 🙂 ale má to lehké on kupuje jen mi jinak se o všechny dárky včetně jeho rodičů,sestry apod starám já

jakelina
15. pro 2010

@smardik tak to jo. Můj manžel nakupuje spíš na internetu, tak se mi jednou stalo, že jsem jeden dárek dostala až v lednu. ☹ Prostě to nestihla pošta.

smardik
15. pro 2010

@jakelina můj manžel není nějak z netem kamarád, on počítač nikdy ani neměl až jak jsme začli bydlet spolu tak jo a chvíli mu trvalo než si na něj zvykl, ted si přečtě emeil a napíše,najde si co chce ale objednávat přes net pořád nechce

neumisa
15. pro 2010

no já mám letos slíbenou orchideu v květináči - jen nevím, jestli si to ještě pamatuje a jak ji bude v tomhle počasí transportovat, aby z ní nebylo koště 😀 😀 😀

jinak jsem na tom jako @smardik , já vymýšlím a sháním pro všechny a on jen mně - ale letos jsem se vzbouřila a zadala jsem mu sehnat dárek pro jeho vlastní matku 😝

jo a ještě jsme řed chvílí řešili se straším synem jeho "nejlepšího" kamaráda, který mi jen tak mimochodem děsně pije krev - je to kluk, který absolutně neumí prohrávat, spolupracovat ve skupině, je individualista a všude rozhlašuje, že on je nejlepší. Dneska při tělocviku si nevybral Kubu do družstva protože "je na tuhle hru moc blbý" - a Kuba to dost těžce rozdýchává 😒 . Shodli jsme se na tom, že kamarád cůbec není borec, protože doma nepomáhá, nehcodí sám nakupovat, matce lže (ne že by si Kuba taky nevymýšlel), ze skauta odešel z první schůzky, protože ho to nebavilo (no bodejť, nikdo na něho nebyl zvědavý) a mnohem hůř čte. Byla těžká psychologická debata a já jsem zralá na panáka. Uf, tak jsem se vypsala, omlouvám se všem za referát o meziklučičích vztazích ve škole.

jakelina
15. pro 2010

@neumisa to je fajn, že si to takhle nechá vysvětlit , ty si dej panáka a ušetřila jsi pětistovku za psychologa 😀 😀 😀

neumisa
15. pro 2010

@jakelina doufám, že ze mě nebude alkoholik, než dojde do devítky 😀

jakelina
15. pro 2010

@neumisa z vlastní zkušenosti můžu říct, že bude hůř. Ty větší děti se už třeba ani nesvěří a jenom doma prudí a nevíš ani vlastně proč. 😢

neumisa
15. pro 2010

@jakelina bože, nevyhrožuj, musím objednat dostatečné zásoby alkoholu předem 😀 😀 😀 Ale jo, tak nějak to čekám, jen doufám, že bude mít dost rozumu a něco řekne dřív, než ho přivedou domů policajti. 😀

beatta
15. pro 2010

@neumisa jó tak toho se já děsím už teď i když u nás je ještě času dost
a hlavně se těším na pubertu 😠 😠 😠

smardik
15. pro 2010

@neumisa aspon že si to nechá vysvětlit, no všechny nás to čeká. a jestli budou kluci po tatínkovi tak to bude síla, já sice nepije ale jak budou po něm asi začnu

@neumisa já se zatím nevzbouřila jsem si zvykla ale nejsme spolu tak dlouho tak uvidíme za pár let

georgine
15. pro 2010

@neumisa jé tak na to se fakt těším v té škole už ti kluci a celkově děti začínájí vystrkovat růžky a ukazují své povahy navenek docela zřetelně.. Náš Ondra je spíše kámoš s holkama,no ten to bude mít ve třídě asi těžké, je to takový cíťa a nechá se rychle svés.. malinko mu chybí vlastní názor na věc, ale asi na to má ještě čas.. jak se říká malé děti malé starosti.. ☹

jakelina
15. pro 2010

@georgine tak ti to vynahradí holčička. 😉

smardik
15. pro 2010

holky tak jsem to manželovi objednala a zaplatila, už mám poukaz na emeilu, jsem zvědavá co na to řekne fakt bude koukat 🙂 🙂

mataharyy
16. pro 2010

Čaute, nějak jsem se sem včera nedostala, uklízela uff a dnes budu pokračovat 🙄 Každopádně mám hroznou radost, právě mi došel kočárek koupenej z druhé ruky, ale v parádním stavu a za krásné peníze... Fakt mám hroznou radost 😎

mudr.
16. pro 2010

tak honem posli foto 😵 😵 😵

jakelina
16. pro 2010

@mataharyy dobrý kup vždycky potěší. Já mám Casualplay a jsem moc spokojená. 😉

mataharyy
16. pro 2010

@jakelina Tak to každopádně 🙂 Tak já jsem dumala jakej a s těma požadavkama jaké jsem měla tento nakonec vyhrál, původně jsem ho měla vyhlédlej novej a pak jsem na něj narazila v inzerátu a bylo jasno 😵
Jen ty fotky zkreslujou, není takovej béžovej ale to světlé je v reálu stříbrné