Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

beatta
16. pro 2010

@mataharyy kočík je krásnej 😵
taky máme 4 kolku 🙂

mataharyy
16. pro 2010

@beatta Já jsem moc "šikovná" na to abych mohla mít trojkolku 😀 Prostě se mi s ní špatně jezdí, nepřijde mi tak stabilní a když teď pozoruji Adriána jak houpe, tak by to trojkolka nepřežila, nebo každopádně mimino by mělo asi leteckej den 😎

jakelina
16. pro 2010

@mataharyy taky mám čtyřkolku. Fotka ze křtin 😀 😀

beatta
16. pro 2010

@mataharyy mě osobně se ani 3 kolky nelíbí 😅
přece jenom 4 kolky jsou víc stabilnější

beatta
16. pro 2010

@jakelina pěknej kočárek 😉
páne jo 4 kluci 😅

smardik
16. pro 2010

já mám trojkolku i čtyřkolku a stabilní jsou obě dvě,tou tříkolkou se musí člověk naučit jezdit a záleží na značce třeba u jané se nebojím ale zkoušela jsem v obchodě tříkolku bolder a ta mi přišla nestabilní hodně

smardik
16. pro 2010

dítě mi od 10.30 spí a druhé zas odmítá takže dneska nepůjde a půjde večer dřív ted ho už nedám, čekám až se Honzule vzbudí a dá si jídlo a půjdem na chvíli ven

beatta
16. pro 2010

@smardik švagrová má tříkolku Cam a četla sem na ni špatné hodnocení hodně maminek si na ni stěžovalo že je nestabilní

smardik
16. pro 2010

@beatta píšu záleží na značce 🙂 mám phil a dobrý v pohodě s ní jedu všude a to mám v ní 2děti

natashkaa
16. pro 2010

ahojte maminky chalanov. Ja sem tak trochu nepatrim chlapca mame len jedneho (asi aj posledneho 😀 😀 😀 ) len chcem doplnit diskusiu aj o takyto nazor. Ja ak by som mala mat druhe chcem zas len chlapca. Proste dvoch chalanov. Dievca vobec. (aj ked dolezite je zdravie to vieme) aj tak to svoje dietatko potom milujeme nadovsetko. Ja len, ze su aj maminy ako ja asi je ich malo 😀 ktore chcu mat radsej chlapcov

beatta
16. pro 2010

@smardik já to chápu 😉

mataharyy
16. pro 2010

@jakelina Jo ten je taky pěknej, jen já jsem chtěla po zkušenostech, kočárek s drátěným košíkem, abych nemusela tahat kočárek, nákup a Adriána 😀 a hlavně nemůžu otáčecí kolečka, protože tady ve sněhu i natěch takodromech co tu jsou by strašně rychle odešla aretace a mě by trefil šlak 😖 Jináč ty křtinové fotky jsou takové pěkné, načančané... U vlstních to neuvidím, tak musím obdivovat u cizích 😵
@beatta Jo taky mám raději čtyřkolky, je to taková jistota a jak píšeš líbějí se mi víc 😎

mataharyy
16. pro 2010

@smardik Já po praze měla možnost zkoušet Jané a teda moc mi to nešlo, najet na obrubník byl horor a pořád jsem měla dojem že to mimčo vyklopím 😅 Ale je to asi opravdu o tom naučit se s tím jezdit... 🙂 Jen jak říkám k nám do terénu leda čtyřkolák, pač momentálně dostat kočárek přes hromadu sněhu z branky je o život 😨

smardik
16. pro 2010

@mataharyy fakt je to o zvyku já měla 4kolku a ted pro kluky 3kolku-nevybrala jsem si to byl to víceméně jediný kočár co jsem pro dvě děti mohla mít abych mohla jet autobusem s nimi a ten se dělá jen jako tříkolka a je fakt že první 2,3dny to nebyl nezvyk ale zvykla jsem si. ale svůj starý kočárek 4kolku mám mnohem raději, ta tříkolka je pro mě jen nutnost. a otáčecí kolečka taky nemusím

mataharyy
16. pro 2010

@smardik Tak já vím že tady dostat kočárek do autobusu není šanca, máme problém i s golfkama, takže pro tento účel štákujeme 😵 a i když lidi tady tupě čumějí, tak je to bezva... Proto jsem nechtěla nějakou horentí investici do kočárku, když je fakt jen na procházky po okolí, do lesa, na nákup a jen občasně do města když půjdeme na vlak a hlavně na spaní venku na zahradě. Takže jsem naprosto nadšená že se podařilo ho takhle sehnat a s trochou štěstí vydrží i na případné třetí mimčo a za ušetřené peníze pořídíme něco jiného, nebojím se že by leželi doma 😀

smardik
16. pro 2010

@mataharyy tak já se vlezu do autobusu s kočárem pro jednoho v pohodě ale s klasickým kočárem pro dvojčata ne vedle sebe proto ten phil, já mám kočár Hartan a nemůžu si ho vynachválit, můj miláček to je

mataharyy
16. pro 2010

@smardik No tady na naší ctěné SADce ještě nepřišli na to že když jsou příměstské linky, že by v těcho okolních vesnicích mohli být i lidi bez auta co by se rádi dostali do autobusu s kočárkem... Takže jsou tu je autobus kterej má dveře 60 a ještě z jedné strany jsou do cesty strčené sedačky a z druhé zábradlí, takže už když jdeš s taškou tak je to zážitek, natož když se snažíš dostat ven kočárek a to odhlédnout od faktu že místo na kočárek = jedna sedačka odstraněna, takže nehrozí že když z vesnice před náma jel někdo s kočárkem, že by jsme se vešli... Paráda to byla při poradnách ☹

jakelina
16. pro 2010

@natashkaa to máš pravdu, takových maminek jako ty je málo 😉 Kluci jsou fajn a kdybychom měly holky, možná bychom zase chtěly samé holky. Kdo ví??? Já nevím kdo to tak vymyslel, že když někdo nemá páreček, tak je trochu mimo. Já jsem ve dvou posledních těhu slyšela pořád dokola. A bude už to ta holka???? Jako by kluk byl něco podřadného, nebo co. Moje sestra zemřela jako sotva půlroční miminko na rozštěp páteře a já jsem ráda, že se nám tato vážná nemoc vyhla a kluci jsou zdraví.

mataharyy
16. pro 2010

@jakelina Jo v dnešní době jako by se "vyžadovalo" mít kluka a holku 😅 Já jsem fakt ráda že budu mít druhého klučíka, bude sranda 😀 a do třetice se buď zadaří holčička, nebo třetí kluk, rozhodně mi ani jedna možnost nebude líto, vše bude mít své pro a proti... Taková puberta je asi lepší s klukama 😀

beatta
16. pro 2010

@jakelina moje tchýně žila v doměnce jako půlka mojí rodiny že budeme mít holku i když my sme věděli že to bude druhej kluk
a když se malej narodil tak můj ze srandy řekl že máme Elišku a tchýně hned z balkonu řvala na sousedku že máme holku a když ji teda po pravdě řekl že je to kluk tak prej byla trochu zklamaná 😀

jakelina
16. pro 2010

@mataharyy
@beatta prostě každá ty svoje děti milujeme a jestli je to kluk a nebo holka je fuk. 😀

beatta
16. pro 2010

@jakelina přesně tak 😉 😉
a zbytek rodiny ať si trhne nohou 😀

mataharyy
16. pro 2010

@jakelina svatá pravda 😵
@beatta jo a když s tím mají problém, nikdo jim přece nebrání ať si pořídí vlastní holčičku 😝 😀

beatta
16. pro 2010

@mataharyy a jak sou všeci rádi když se s malým můžou muchlaj 😎
u nás v rodině se umijou jenom samí kluci 😀

smardik
16. pro 2010

u nás taky byli reakce druhý kluk? a dotazy bude ještě holka? ale to je jejich problém a ne můj jak chtějí holku at si pořídí svoji vlastní já jsem štastná za ty své 2 pindíky 🙂, já mám ještě bráchu a švagrová má 2holky a její přítel má z bývalého manželství taky 2 holky a strašně si přáli kluka a povedlo se

jajdaelda
17. pro 2010

ahoj holky...tak my máme taky čtyřkolku Patrona,jinak by to u nás v terénu ani nešlo..
dneska jsem četla v magazínu MF Dnes rozhovor s dětma - každý týden položí dětem ve věku 6-11 let nějakou otázku a ony odpovídají...docela se fakt řežu..no a dneska jsem si vzpomněla na naší diskuzi,protože tam odpovídala holčička 8 let na otázku: Těšili byste se na Vánoce,i kdybynebyly dárky? "Všichni budeme spolu,budeme se mít rádi a se ségrou se výjmečně nepopereme." 😀 😀 takže praní opravdu není doména kluků

@natashkaa Já se k nim taky řadím..i když samo pohlaví mi bylo jedno,měla bych stejně ráda i holčičku,ale kluka jsem si přála o malinko víc 😉 a moje sestřenka si vždy přála jen kluka a má 4 😀

smardik
17. pro 2010

@jajdaelda jo taky jsem to už v těch novinách četla a občas jsou ty odpovědě fakt sranda 🙂 🙂

beatta
17. pro 2010

@jajdaelda taky máme 4 kolku Patrona 😵 😵
do terénu je to supr kára

mataharyy
17. pro 2010

Tak já mám dva bratry a největší rváč jsem z nich byla já 😅

neumisa
17. pro 2010

Stal se zázrak! Oni spí! Oba dva! 😕