Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

jakelina
13. led 2011

@mudr. taky souhlasím. Vše je o lidech. Holky malý má neštovice, to jsou nervy. ☹

beatta
13. led 2011

@jakelina a jejej neštovice ☹ ☹
přesně tak všechno je o lidech 😉

kijir
13. led 2011

Jééé neštovice jsme s Jarouškem zkoušeli chytit asi 4 krát než šel do školy.Jako aby to měl za sebou a i jsme ty děti společně koupali a nikdy nic 🙂 Asi je zatím nějakej imunní 😀 .

jakelina
13. led 2011

Holky pekla jsem dort pro Matyáše, tak pár fotek na ukázku a náš puntíkovaný bobek. 😀

mudr.
13. led 2011

@jakelina no malej je boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 a i dort je boziiiiii, nechapu, jak nekdo umi takhle pict, ja jsem na peceni drevo 😠 😝

jakelina
13. led 2011

@mudr. děkuju, je to můj druhý dort, tak má hodně chyb, ale nám to stačí. Postupně se určitě zdokonalím. 😉

mudr.
13. led 2011

@jakelina boze ja nenasla ani jednu 😉

jakelina
13. led 2011

@mudr. 😉 ty jsi kecka. 😀 😀

mudr.
13. led 2011

@jakelina no vazne ne, ja bych nezvladla ani toto 😖 😕

jajdaelda
13. led 2011

@jakelina Jáááj..ten dort je skvělej...z čeho děláš tu potahovanou hmotu -kupuješ nebo děláš?
Bobík má neštovice? Si vůbec neumím představit,až nás to potká..

@kijir Jako s tou pohotovostí to je síla 😖 tak snad bude malý brzo fit...
jako mě jednou taky dr. v Motole sprdla,že jsme s Kubčou přijeli pozdě,že invaginace se stane kritickou během několika hodin a jestli si uvědomuji,jak jsem ho nechala trpět 😖 😔 no cejtila jsem se tedy hoooodně zle...

jakelina
13. led 2011

@jajdaelda dělala jsem marcipán ze sušeného mléka a část obarvila potravinářskou barvou a na hnědo kakaem.

mataharyy
13. led 2011

Ahojte,
tak koukám další zkušenost s pohotovostí a že by byla nějak dobrá se taky říct nedá 🙄 Jináč s tím motolem, dokud jsem nešla na pohotovost teď s Adriánem, tak jsem si myslela že motolská pohotovost je to nejhorší co mě kdy potkalo a jakjsem opouštěla pohotovost zde, tak jsem měla sto chutí do motola napsat omluvnej dopis za to jak jsem je proklínala 😅 Tady ani bů ani mů, diagnózu určila sestra na příjmu doktora budili už s tím že jde šít, ani nekouknul zda malej reaguje na světlo (zornice), vlastně ani se na něj nepodíval, přes hodinu trvalo než vůbec dorazil a to tam nikdo jinej krom nás nebyl, v motole je to alespoň tak že člověk čeká, protože tam jsou lidi tady čekáš asi jen proto že si dovolíš přijít... Protivnej byl, neřekl mi ani slovo ani mě neposlouchal co mu říkám já... A teda taky jsem celou cestu nadávala a ještě teď má samé pěkné jména když si na něj vzpomenu 😅

Jináč malej je dobrej s těma puntíkama 😎 a máš moc pěknej ten dort, já potahovat neumím, vždy se mi to někde zahrne jináč, nebo zmačká a už to nejde dohladit 😖

beatta
14. led 2011

@jakelina ježiš to je krásnej dort 😵 😵

beatta
14. led 2011

@jakelina já na něm taky nevidím ani jednu chybyčku 😉 🙂

kijir
14. led 2011

@jakelina :Ten dort je vážně moooc hezkej 🙂 Já teda na tohle talent nemám,vždycky se o něco pokusím ale jak to dopadne bych ani zveřejnit nemohla 😀 😉 .Tohle je jak práce od profíka,fakt 🙂 ....

jakelina
16. led 2011

Pekla jsem ještě jeden dort na dnešní oslavu, ten páteční snědli Matyášovi kamarádi. 😉 Ale už jsem přeslazená a týden nepeču nic. 😀 😝 😢

mataharyy
16. led 2011

@jakelina smekám před tebou 😵

zuzka72
16. led 2011

@jakelina ahoj jsem tě náhodou zmerčila 😀 dorty krásny, jsi šikulka, moc krásné 😉

kijir
18. led 2011

Ahojky holky,tak dneska u nás opět perlička z doktorského prostředí 🙂 .V noci Járu bolelo ucho,tak jsem mu tam kápla a trochu se to zlepšilo.Takže jsem si říkala aspoň mě to donutí jít s klukama na kontrolu na ušní.Chodím tam s nima co dva měsíce,protože Jára má problémy s ouškama od mala a péta má zase zvětšenou nosní mandli.Takže jsme ráno vyrazili a nebylo překvapením že Jára má teda zánět středního ucha,ale o to větší překvapení bylo,když se dala do kontroly Péti a řekla mi že má daleko větší zánět než Jára 😅 😨 ...A to jsem vůbec nic netušila ☹ .Říkala že se diví že vůbec na dnešek spal....

neumisa
18. led 2011

@zuzka72 4 kluci??? Wow, to jsi mezi námi přebornice 😀 😀 😀 😀

neumisa
18. led 2011

@kijir hezký, u vás asi taky platí, že když čert sere, tak na jednu velkou hromadu, co?

U nás v sobotu lehnul starší s horečkou, v pondělí se vykřesal a dneska padnul mladší a manžel dohromady. A víte, jaké to je, když je dospělý chlap nemocný, že? 🙄

kijir
18. led 2011

@neumisa :Jj přesně to u nás platí 🙂 A manža byl nemocnej minulej tejden,tak to bylo... 😉 😅 .horší než děti 😉 .

mudr.
18. led 2011

ahoj zeny 😉 chripkova epidemie utoci, tak cekam, kdy mi zlaticka lehnou, urcite to chytnou vsichni postupne, a chlap jiste zas nakonec az budu na pokraji svych sil... a az se vsichni uzdravej, tak lehnu ja a to nebude nikoho zajimat 😅 😕 😕 😠

jakelina
18. led 2011

@mudr. u nás je to taky takhle, snad se nám to letos vyhne. Já jsem se nechávala pět let očkovat a ani jednou jsem chřipku neměla, ale pak jsem byla jeden rok těhotná, teď kojím, tak nemůžu. ☹

zuzka72
18. led 2011

@neumisa neboj za chvíli mě doženete 😀 😀 😀 😝

neumisa
18. led 2011

@zuzka72 ó nééé, děkuji pěkně, mně už tenhle počet bohatě stačí 😀 😀 😀

zuzka72
18. led 2011

@neumisa 😀 😀 😀 jsem si taky myslela 😝 NIKDY neříkej NIKDY 😝

neumisa
18. led 2011

@zuzka72 nestraš, nemám kam uložit další hladové krky 😀 😀 😀 😀

zuzka72
18. led 2011

@neumisa to já taky neměla měli jsme 1+1 ☹ ale nějak se to nakonec vyřešilo, ale já myslela taky ještě před takovými dvěma lety, že 2 bohatě stačí a plán státu 😀 jsem splnila a tvrdila jsem zarytě, že už nikdy nechci a že si budu užívat 😉 pak jsem poznala chlapa kterej taky nikdy nechtěl děti a za měsíc jsme chtěli ob 😀 😀 😀 ale zase nechtěla příroda, tak za pomocí doktorů jsme si objednali 😀 2kousky 😀 a jsme nadšení a neměnila bych, užívat si budu v důchodě 😀 😀 nebo v hrobě 😀 😝

zuzka72
18. led 2011

@mudr. buď klidná já bych tak krásny dorty taky nezvládla a jsem na to dřevo a hlavně mě pečení vůbec nebaví 😖