• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

5. prosince 2016 
@zuzka72 no ... nechám si současného chlapa a děti, budu skromná :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina dortík krásný jsi šikulka, Honzík má za chvíli 1.rok ale dort jsem objednala, já a vaření,pečení to k sobě nejde takže raději dorty objednávám

jinak Tomík mi lehl z horečkou dneska zrovna leží ale jinak mu nic jiného není, Honzík měl zas o víkendu horečky-pátek a sobota a nic víc, přešlo to a je v pohodě a ted to má TOm tak nevím co to má být
18. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa tak to máš štěstí, že máš furt toho jednoho, každému není bohužel přáno se seznámit hned napoprvé na celej život
18. led 2011 ve 13:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 s tím souhlasím :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2011 ve 14:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak jsme dneska byli ouška píchat :frowning2:
Taky jsem teda neměla štěstí mít jednoho chlapa na furt :slight_smile: .myslela jsem si že mám,ale on to viděl asi jinak :sweat_smile: .Ale na jednu stránku pro mě dobře,protože jinak bych te´d neměla toho kterýho mám a jsem za něj moooc ráda.takže vážně asi platí,že všechno zlý je pro něco dobrý :wink:
19. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak budete mít klid a snad už vám žádné záněty nehrozí :wink:

Tak já nevím zda mám jednoho chlapa na celj život (tajně v to budu doufat :dizzy_face: ) ale akorát v neděli jsme se bavili že už jsme spolu vlastě osm let, jak to letí... :sweat_smile:
19. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy my v únoru s mým mužem 20 let od svatby. To ani není možné. Nevím co mu mám dát, nemáte nějaký tip na dárek??? Jenom ne nějaké pobyty někde, on by beze mě nechtěl jet a já s tím kojením nemůžu malého nikomu zatím nechat.
19. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina No to je taky dobrý :dizzy_face: S dárkem neporadím, to taky vždy tápu... U nás teda od svatby v létě budou tři roky, ale spolu v únoru budeme těch osm... Když si vezmu že jsme se dali dohromady když mi bylo patnáct... Ta představa je fakt šílená :sweat_smile: A můj drahý v tu neděli prohlásil, no to je strašný, osm let jsme spolu a pořádně se ani neznáme :grinning: Blb jeden :grinning:
19. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy :No jen doufám že ten malej na to nebude tak náchylnej jako ten starší :slight_smile: ,protože ten jich měl snad 100.Má vytržený mandle a v obou uších už dvakrát drenáže... :frowning2: Takže se modlím aby se to neopakovalo :sweat_smile: .
@jakelina :Tééééda 20 let,tak to smekám a gratuluju :grinning: !!!!A dárek?Dej si mašli kolem krku a řekni mu,že ty jsi přece jeho největší dárek :slight_smile: . :wink:
19. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir chudák, ten si teda taky užívá... U nás naštěstí zatím nic podobného nebylo a doufám že ani nebude. Ani já ani sourozenci jsem nikdy takové potíže neměli, tak hádám se to vyhne i našim dtětm :sweat_smile:
19. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy :nechci tě nijak znepokojovat,ale u nás tím taky nikdo netrpěl :sweat_smile: .Já jako malá měla zánět jednou a jeho otec nikdy...A ani nikde v rodinách jsme nic podobného nedohledali,že by na to někdo takhle výrazně trpěl.
19. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir No to není moc uklidňující :grinning: No tak budu jen doufat, že už máme ty "bezva" věci vybrané... :sweat_smile:
19. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy :ne já jsem to vůbec nemyslela nijak špatně nebo tak...Taky na druhou stranu neznám ani nikoho tady ve svém okolí kdo by měl takové problémy s tím... :grinning: :slight_smile: :wink:
19. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Já znám jednu holku co měla dost problémů, ale ona měla problém vždy s něčím, tak nevím do jaké míry si vymejšlela, jináč znám jen pár lidí co měli trable tohoto rázu... No uvidíme a tiše budem doufat :sweat_smile:
19. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme 9 let od svatby a 11 let spolu od zacatku :wink: strasny cislo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když to člověk řekne nahlas, tak to je fakt údiv :grinning:
19. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi povídej a muj chlap me chtel poskadlit a prohlasil, ze toto je zraly na vymenu ... :angry: :grinning:
19. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: No to máš stejný jako že se vlastně neznáme... :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy presne tak, stejnej princip :wink: :sweat_smile:
19. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina co takhle nějaký zážitek poblíž? My v poslední době takto obdarováváme naše rodiče, protože "všechno mají, nic nechtějí a stejně brzo umřou" - ta věta mě fakt vytáčí a slyím ji pokaždé, když se zeptám ... tak se ani neptám a kupuju zážitky od téhle firmy - jsu spolehliví a nabízejí i obecné poukazy, aby si obdarovaný mohl sám vybrat, co by rád ...
letos dostal otec jízdu obrněným transportérem a matka medovou masáž.

http://www.firmanazazitky.cz/

jinak při pohledu na vnitřní stranu prstýnku (já si data nepamatuju :frowning2: ) jsem zjistila, že v létě slavíme 10té výročí! Mezi známými jsme tak trochu dinosauři ... :grinning: Jak ten čas letí, to je síla ...
19. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa děkuju za tip :wink:
@kijir ta mašle je dobrý nápad, ještě bych i ušetřila :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pracuji/tedy jsem pracovala pro www.denjaksen.cz takže taky ověřené jen už pořádně nevím co tam máme, jak jsem šla na mateřskou tak se strašně moc věcí přidalo... :sweat_smile:
19. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nas je snehu, ze bereme boby a jedeme nakoupit, dnes budu delat plneny bramborovy knedliky s uzenym, cibulkou navrch a zelí, ale uz me nic nenapada na vikend, mate nekdo nejaky tip? :wink:
21. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudr. my budeme mít hovězí na houbách, ale kdyby ti zbyly ty knedlíky s uzeným, tak pošli, dala bych si :grinning:
21. led 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak houby u nas jim akorat ja :confounded: takze pro nas je cokoliv na houbach tabu :angry: :pensive: tak nastartuj a prijed, nez dojedes, budou akorat hotovy :dizzy_face: :wink: :sunglasses: :sweat_smile: :slight_smile:
21. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudr. to samé u nás s uzeným :sunglasses: nemůžu přijet, nemám sáně se psím spřežením a sněžnice mi zpuchřely :grinning: tady není ani vločka, včera dokonce slunilo svítíčko :slight_smile:
21. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy mi děláte chutě :grinning: .Dala bych si obojí jen když bych to nemusela vařit :wink: .Já na vaření nemám ani pomyšlení,protože právě dneska toho mám akorát.Si představte že jsme byli na tom ušním na kontrole a znova nám píchali ty uši. Po dvou dnech :confounded: !!!!A k tomu má pořád horečky :frowning2: .
21. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir božátko malé a ty se cítíš jak??? Už se ti to blíží. Matýsek bude za chvilku na světě. :wink:
21. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina :děkuju :slight_smile: ,no já se cítím v pohodě jen už dost unavená :sweat_smile: .taky ho vždycky lituju,kdyby si to člověk mohl vytrpět za ně...Ale ted je vidět že se mu ulevilo jak mu to píchla.tak jdeme na kontrolu znova v pondělí a doufám že už to bude dobrý.
A už bych i brala aby tady Matyášek byl...S tím břichem je to náročné,ale zvládly to jiné vydržím to taky :wink: A ještě jednou děkuji za optání :slight_smile:
21. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek