Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

smardik
21. led 2011

hezký večer

@jakelina mám kluky od sebe 15měsíců a můžu říct že začátky byli naprostá pohoda, ted mi to přijde horší ale žádná katastrofa to není

co tu nového dlouho jsem tu nebyla

jakelina
21. led 2011

@smardik Já jsem měla dost velké mezery mezi dětma spíš z toho důvodu, že jsme dlouho neměli vyřešené bydlení. První dítě jsme měli ještě po dobu studia na VŠ, tak to bylo takové divoké. Manžel pak byl ještě na vojně atd...Jinak by jsem chtěla ty první dva taky ještě blíž k sobě. Potom jsme mysleli, že budou jenom dva a nakonec nám po nějaké době chybělo malé miminko a tak to nějak přišlo a jsou nakonec čtyři. 😀 😀

kijir
22. led 2011

@satynka :Ahojda nezoufej 😀 !!! Já jsem na tom stejně.Právě očekáváme třetího klučinu 😀 .Taky jsme po těch dvou raubířích chtěli spíš tu princezničku 😉 no ale příroda zařídila ....Určitě ve mě byl taky takovej úplně malilinkej červíček zklamání,ale snad jen než jsem došla z utz domů 😅 .Ted se moooc těšíme a jak říkám dalších pokusů o holčičku se dobrovolně zříkám 😀 😀 .Jen se říká nikdy neříkej nikdy,že 😉 ???

mataharyy
22. led 2011

@kijir No u nás bylo řečeno maximálně tři a dost... No a pokud i na třetí pokus bude kluk, tak kdo ví... 😀

smardik
22. led 2011

@jakelina my naštěstí bydlení vyřešené máme, ale jen dík rodičům měla jsem stavební spoření a bylo na něm dost na koupi bytu,na vybavení nm rodiče půjčili a splácíme jim to a ted se budem stěhovat do většího - příští víkend do 3+1

jakelina
22. led 2011

@smardik tak do většího to je super. My jsme bydleli nějakou dobu u našich a pak po skončení školy v podnájmu a až pak jsme spravovali velký dům. Teď jsme ve svém a děti se nám sem v pohodě vejdou. Máme dva velké dětské pokoje, dva obýváky, pracovnu, ložnici a kuchyň s jídelnou. V ložnici a jednom dětském velkou šatnu, tak nejsou pokoje tak moc zastavěné skříněma. Je tu celkem dost místa. 😀

satynka
22. led 2011

Ahoj holky,moc vam vsem dekuji,za povzbuzujici slova,ktera hodne potesila. 😵 😵Zahralo to u srdicka a clovek se neciti tak sam 😉
@kijir : Mam uplne stejne pocity jako ty.Jestli ti muzu tykat 😅 Takove to radej uz to nezkouset,ale nikdy nerikej nikdy,clovek nikdy nevi co budem citit za par let.Ikdyz Radim ma uz nejake pritelkyne,takze mozna ze by vnucka za par let ? 😀 Mela jsem ho v16letech,takze mozna budu i mlada babicka.Ale radsi neee,ma jeste cas,prece je to jen jeste takove velke dite,ikdyž uz ma svuj pohlavni zivot,tak pravidelne trnu aby nahodou neco nedvymastil 😅 Kazdopadne my dve,jsme od sebe jen o dva roky,takze do 40 nam nejaky cas jeste zbyva 😀 😀 😀 Tak uvidime 😉

mataharyy
22. led 2011

@jakelina Takhle jak to popisuješ, to bydlíte někde na Hluboké, ne? 😀 😀

jakelina
22. led 2011

@mataharyy 😀 😀 😀 to ne, ale máme celkem velký renovovaný domek.

mataharyy
22. led 2011

@jakelina No taky jsme koupili domek, ale teda tolik místností tam není, ale je to naše 😵 Máme celkem velkou kuchyň, obývák, dětskej pokoj a menší ložnici (teda budeme mít jen co se tu v tom vymotáme 😀 ) a za pár let až budou peníze ze stavebka a bude se dělat nová střecha, tak ještě na půdě vznikne buď jeden obrovskej pokoj, nebo dva dost velké pokoje a šatna 😵

jakelina
22. led 2011

@satynka můj nejstarší bude mít v létě dvacet, tak to je šíleně letí. ☹

satynka
22. led 2011

@jakelina : Radim bude mit v cervnu 18let,mame to ale dospele chlapy ze ? 😀 😀

jakelina
22. led 2011

@satynka jo, jo letí to. Ale já si pořád nepřipadám nějak stará 😀 😀

kijir
22. led 2011

@satynka :určitě mi můžeš tykat 🙂 tady to tak děláme všechny 😉 .Jo právě si říkám že do 40 je ještě čas 😀 ,ale ted jsou tři strop 😀 😅 .Ještě líp by se to pak řešilo kdyby někdo vynalezl zaručený návod jak udělat holčičku 😎
@jakelina :Starý holky teda nejsme vůbec.Přece stárnou jenom naše dětičky,my nikoliv 😀 😀 😀 😉

jakelina
22. led 2011

@kijir je to stará pravda, některé moje vrstevnice vypadají jako staré ženské, oblékají se divně a když je potkám, tak pomalu probírají jenom nemoci a kdy půjdou do důchodu. Já mám starosti tak akurát, kde mají levné plenky a jestli mě vezme do autobusu řidič i s kočárem 😀 😀
S dítětem strašně omládneš, jestli si ho pořídíš kolem té čtyřicítky, tak si to ještě užiješ. Ikdyž finančně je to fakt záhul. Malé děti jsou fakt levnější. ☹

mataharyy
22. led 2011

Že prej staré 😀 a s batoletem na kruku...
Do čtyřicítky času dost, hmmm tak to mám opravdu možnost mít ještě tak deset dětí 😎

kijir
23. led 2011

@jakelina :Jj přesně to si mylsím...A já mám k tomu ještě mladšího chlapa,takže musím dělat všechno možné abych vypadala mladě a svěže 😀 😀 .
No abych ti řekla pravdu finance je to čeho se bojím už teď u třetího ☹ .A pánové tam nahoře nám to moc neulehčují... 😒

kijir
23. led 2011

@mataharyy :To jo to máš 😀 😀 .A když už mluvíš o deseti a čekáš klučinu proč ne zrovna Klapzubovu jedenáctku 😀 😉 😅 ???

mataharyy
23. led 2011

@kijir Kdo ví, třeba bude 😀 😀

mataharyy
23. led 2011

S financema jsem se bála u prvního, bojím se teď a budu se bát vždy, to je takovej začarovanej kruh 😅

danulavo
23. led 2011

@kijir a spol. - mám obrácený problém než vy 😀 😅 . Doufám, že Vám tu tímto nenaruším diskusi. Já bych zase moc ráda měla chlapečka, ale u nás jsou samé holčičky. Potřebovala bych naopak zaručený návod, jak udělat chlapečka, abych šla do třetího mimi 😀 . Jinak švagrová má taky 3 chlapečky .- 14, 10 a 3 roky, ale z "mojí" strany máme zase jen a jen ženské.

jakelina
23. led 2011

@danulavo já ti půjčím manžela, u nás to máš na 100 % 😀 😀 kluka

danulavo
23. led 2011

@jakelina dobrý nápad 😀 😀 😀

kijir
23. led 2011

@danulavo :ahojda taky mě napadla jen výměna manželů 😀 😀 😉 ....

satynka
23. led 2011

@kijir : Ahojky 🙂 Ja si myslim ze ted budem mit uplne jine starosti,nez jak na holcicku 😀 😀 Az se nam narodi ti mali medvidci ,tak si po takovych myslenkach na holcicky ,ani nevzpomenem 😅 A verim ze az je budem drzet v naruci,nevymenili by jsme je,ani za 10holcicek 😀 😀

satynka
23. led 2011

@kijir : A o kolik mas vlastne mladsiho manzu ? Ja to mam zase na opak,mam manzu o 8 let starsiho.Ono je to jedno,dulezite je ze si s tema chlapama rozumime. Ja mam strasne bezva manzu,za dva mesice oslavime 18 let vyroci a v lete Radimovi 18 tiny.Adam kulate deset v dubnu a narozeni mimi,no jen aby jsme se z tech oslav nezblaznili letos 😅 😀 😀

jakelina
23. led 2011

@satynka my máme v únoru dvacet let výročí. 😉

mataharyy
23. led 2011

Jé co si s tím lámat hlavu (uznávám že teda říct toto v mém případě je skoro až provokace 😅 , ale...). Člověk je přece tak starej jak se cejtí 😉 Jináč já mám taky manžela staršího, o deset let... Vždy jsem si spíš rozuměla se staršíma, neb mě nebavilo každej týden se chodit ožírat na diskotéku a starosti jestli ten nebo onen se na mě podíval mi taky nějak nic neříkali, raději jsem se s klukama bavila než abych je balila a dopadlo to jak to dopadlo, v patnácti jsem se dala dohromady s manželem a jsem spolu dodnes 😀

jakelina
23. led 2011

@mataharyy tak to je fajn, že jsi v takovém věku poznala toho pravého.

mataharyy
23. led 2011

@jakelina No v tom věknu... Ono už pak nebylo moc možností poznat nikoho jiného 😀 Ale jsem ráda, že to tak klaplo více méně na první pokus 😵