Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

jajdaelda
12. únor 2011

@jakelina tak másla tam byla skoro celá kostka....tak snad to bude ok...
tak tu jest ten zázrak..no,je to moje druhotina,takže pořád je co zlepšovat

jakelina
12. únor 2011

@jajdaelda náááááááááádherná. Jsi šikulka. A máš i hezké barvičky. 😉

jakelina
12. únor 2011

@jajdaelda ten čtyřlístek jsi dělala jak???

jajdaelda
12. únor 2011

@jakelina díky,ale oproti těm Tvým to je nic...
čtyřlístek úplně jednoduše 😉 je to vytečkovaný zdobítkem s polevou od Dr. Oetker 😉 je tím dělaný všechno napovrchu...měla jsem jinou představu,ale bohužel,ruce nefungují dle mozku....
tak teď jsem ještě zvědavá,až se zítra rozkrojí

mataharyy
12. únor 2011

@jajdaelda tak ti povím že idea na dnešní večer byla že upeču buchty, tak teď jsem dala do trouby poslední, pač já kráva si udělala dvojitou dávku... pomalu tu u toho rodím, záda mi odešla, takže u mě se z ideí stala velká noční můra 😀 Ale co by člověk nudělal když má na něco chuť... 😅
Dort máš moc pěknej 😵 To jsem proti tobě hotovej patlák... Asi budu muset začít víc péct, ať se taky můžu veřejně chlubit 😀
@jakelina Jo to jak mramorovat je mi jasný, jen mi to přišlo že to máš tak hezky nasituované, tak jsem myslela že jsi to nějak dotahovala už na hotové 🙂

jajdaelda
13. únor 2011

@mataharyy Jsi borka,v tomhle stavu péct buchty takhle do noci...i když neplánovaně 😉 ..se máš,že je v těhu můžeš...já na ně měla taky dost často chuť,ale tělo po tom dělalo divy...

zuzka72
13. únor 2011

Ahoj, jen jsem chtěla přidělit svůj názor, já vždy chtěla kluky a ne holky, sestřenice měli jen holky a furt mrčeli a byly uřvaný, takže jsem prostě chtěla kluky. A při dvojčatech jsem se modlila ať to jsou kluci a hlavně ne dvě holky...naštěstí mi to vyšlo. Samozřejmě pokud by to byly holky neodhodila bych je, ale těžko bych je vydéchávala 😝 No a pokud bych měla mít další děti---ale s tím teda už nepočítám, to přenechám mladším, tak bych zase jen kluky 😉
Jinak holky co vás už znám odjinud ahooooooooj 😉

jakelina
13. únor 2011

@zuzka72 ahoj, tak se ti to krásně splnilo 😀 😉

mataharyy
13. únor 2011

@jajdaelda No ujišťuji tě že zdlábnout ještě pomalu horký buchty, tak jsem měla uzel na střevech ještě ráno 😀 Ale ta chuť, prostě jsem neodolala, ale taky už po dvou hodinách "uzlíkování" buchet jsem říkala že až budu mít příště tak blbej nápad, tak aby mi někdo rovnou přerazil ruce 😅

mataharyy
13. únor 2011

@zuzka72 @jakelina teda koukám vám to mnohochlepečkování pěkně klaplo 😵 Normálně na to že si momentálně další těhu nechci ani jen představit, tak vám závidím, já bych taky chtěla čtyři děti, teda klidně i víc, ale to abych začla pomalu krást 😀

jakelina
13. únor 2011

😀 😀 @mataharyy nejvíc dětí měli vždycky chudí lidi. 😀 😀

mataharyy
13. únor 2011

@jakelina Tak jsme asi bohatý... Můj muž praví že ano, protože neměli televizor 😀 😀

zuzka72
13. únor 2011

@jakelina no naštěstí, ale když jsem byla těhu a někomu to říkal, tak si klepali na čelo a nechápali, že nechci holku....no lidi jsou trošku divní a nevěříci..
no a děti jsem vždy chtěla jen dvě a konec, ale život to chtěl jinak (dvojčata jsou chtění a jsou z IVF ET, aby si někdo nemyslel, že se stala nehoda 😀 )

mataharyy
13. únor 2011

@zuzka72 lidi jsou praštěný... Teď je opravdu doby kdy je in páreček, ne aby každej byl rád že vůbec má nějaké dítě a že je zdravé a jestli je to deset kluků nebo holek by jim mohlo být ukradené 🙂 Já teda přiznávám že někdy si tak povzdechnu že ta holčička má taky něco do sebe, ale jsem strašně ráda že to bude zas kluk 😵 a pak ten třetí pokus o tu tatínkovo holčičku, co tvrdím že budou dvojčata a kluci 😀

zuzka72
13. únor 2011

@mataharyy 😀 jak píšeš, vše jde nakonec stranou, když člověk vidí co se kolem děje...hlavně ať jsou zdraví a je to co je to a hlavně ať je ta možnost vůbec se dostat do těhu stavu.... 😉

mataharyy
13. únor 2011

@zuzka72 tak, tak 🙂 Když se pak člověk kouká na to kolik lidí by chtělo a nemá, tak je šťastnej ať má doma cokoliv 😵 A vše má své pro i proti... takže je to v konečném důsledku naprosto fuk 😎

jakelina
13. únor 2011

@mataharyy už se ti to blíží, já to s tebou prožívám. Měla jsem vloni stejný termín.

mataharyy
13. únor 2011

@jakelina No blíží, ale já si to naplánovala měla jsem tři požadavky rodit po výplatě, po karnevalu (za týden) a o víkendu, takže budu rodit buď první, nebo druhej víkend v březnu 😀 Myslím že do termínu nedonosím, už teď mám dojem že porodím a po poslední kontrole mi bylo řečeno že jsem otevřená na 2,5 což na tolik jsem nebyla ani při přijetí do porodnice u prvního porodu 😎

jakelina
13. únor 2011

@mataharyy já jsem byla otevřená na dva centimetry celý měsíc a malý se narodil 11.3. o dva týdny dřív.

mataharyy
13. únor 2011

@jakelina Já i u prvního rodila o dva týdny dřív, takže si teď nějak nědělám iluze o termínu 🙂 Mě by se líbilo porodit 11.3. Adrián je 11.4. tak by to bylo pěkné 😀

kijir
14. únor 2011

Ahojky holky tak vám řeknu že už bych teda taky brala rodit...Normálně už totiž nemůžu a vzdávám to,protože včera v noci jsme byli na pohotovosti.A že neuhodnete s čím......???Petulovi opět píchali ouško :(((( po čtvrté a to i přes antibiotika :( Už toho začínám mít teda plný zuby .
@mataharyy :téééda ty to máš ale krásně naplánovaný 🙂 Taky bych brala aby to už bylo úplně co možná nejdřív 😉 .Jsem ted totiž už dost unavená a bříško je takový už překážející 😅 .Já jdu teď do poradny až příští úterý,tak uvidíme co nám řeknou,ale podle posledního UTZ by ten náš termín odpovídal 🙂 🙂

jakelina
14. únor 2011

@kijir To snad ani není možné, že jo. ☹

neumisa
14. únor 2011

@kijir božátko malé ☹ ☹

kijir
14. únor 2011

@jakelina :No to ti povím...Je to už dost unavné :( A ještě když ty děti tak trpěj než se to píchne a člověk jim nemůže pomoct :(

kijir
14. únor 2011

@neumisa :No je vážně už drsný...A nejhorší je že se to u nás teda opakuje jak jsem už psala :( Tak doufám,že aspoň ten třetí bude ušetřen 😅 .

neumisa
14. únor 2011

@kijir a nedá se to řešit jinak? třeba vyndáním mandle? u nás to pomohlo, ale je fakt, že Kuba byl už větší ...

mudr.
14. únor 2011

@kijir no teda nestacim se divit... vy s tim porad zapasite??? no to je desny, to vas fakt lituju 😔 ty by jsi mela co nejvic odpocivat dokud to jde a nemit misto toho takovyhle nervicky... koukejte se z toho co nejrychleji dostat uz 😉

kijir
14. únor 2011

@neumisa : No včera mu udělali výtěr z toho ouška aby se aspoň zjistilo,kterej ten vir mu to způsobuje.Ale Kdy se to dá řešit trháním mandle to nevím u toho staršího nám to dělali asi v necelých třech letech :( jenže u něj to moc nepomohlo,protože jsme s tím zápasili až do 5,5 let :( takže vůbec nevím jak to řešit.Uvidíme ve středu podle těch výtěrů :(
@mudr. :No právě že je to pořád dokola :( A s tím odpočinkem máš asi pravdu,protože už se cítím hodně unavená.A možná nejvíc právě z tohohle,že už je toho moc a člověk neví co s tím....
ALE MOC DĚKUJU HOLKY VŠEM ZA PODPORU 😀 .Dost to pomáhá 😉 ...

mataharyy
14. únor 2011

@kijir chudák malej, ten si to taky vybere, no tak snad už to opravdu poleví a bude zdravej 😵 Já jdu v pondělí na poradnu, dnes si dělám první dávku maliníku a hurááá 😀 Taky už to břicho mám všude a nejhorší je jak neodhaduji vzdálenost, takže co chvíli do něčeho bourám ☹

jajdaelda
14. únor 2011

@kijir jejda,tak to mě moc mrzí...chuděra, si to taky vybírá ☹ ..jako už by mohlo tohle příšrný počasí skončit a být konečně už teplo a ne furt na střídačku...to těmhle virozám přeje... 😠