Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

jajdaelda
15. únor 2011

@jakelina vyzkoušený ho mám,ale vydržel jen do druhého dne...a že by vyloženě zčernaly,to si nepamatuji...

no já bych ráda dělala takové ty šlehačkovo-tvarohové,ale ty moc nedrží a se želatinou nejsem moc kamarádka
@mataharyy já do pařížského občas dávám nastrouhanou čoko
nebo ted jsem dělala tchýni bílej dort a dala do toho piškotu hrst kokosu a bylo to taky super...jj,jen mít ty nápady 😀

jakelina
15. únor 2011

@jajdaelda já do těch tvarohových dávám želatinu za studen od Dr Oetker. Jenom to do toho zašlehám a krásně ztuhne.

jajdaelda
15. únor 2011

@jakelina ahááá...tak to ještě neznám 😉 se budu muset zítra po něčem podívat....

mataharyy
15. únor 2011

@jajdaelda Želatina je taky kapitola, teď jsem objevila (po několika měsících hledání) tu plátkovou a s tou se kamarádím 😀 Jináč jo co do korpusu ten si domyslím, ale takové jednoduché "blbosti" mi nedocházejí, prostě se na mě podepisuje částečná blonďatost, či co 😀

mataharyy
15. únor 2011

@jakelina ty jsi tu rozváděla téma o pomazánkách, že?? Nemáš nějakej nápad na jednoduchou a chutnou, co by zdláblo i dvouleté dítě?? Jak je nemocnej tak mi nechce moc nic jíst 😠 jen ohlík a kakavko... no a už nevím co mu na ten ohlík mám cpát ☹

jakelina
15. únor 2011

@jajdaelda já to kupuju v Kaufu i Globusu, stojí to kolem 18 korun a je skvělá. Dávám to hlavně do takových těch nepečených zákusků, jak se dají na dno piškoty a promazává se to nějakou tvarohovou nebo šlehačkovou náplní.

jakelina
15. únor 2011

@mataharyy pomazánky asi ne, teda nevím o tom, že bych to tu někdy psala. Já je moc nedělám, jenom vajíčkovou, rybí a to je asi tak vše. Já Eliášovi dávám hodně Lučinu a jinak mu mažu jenom trochou másla. On mi ještě zeleninu syrovou moc nejí a nic jiného moc nemůže.

mataharyy
15. únor 2011

@jakelina Tak jsem se asi sekla 😅 No neva někde něco pohledám 😅

jakelina
18. únor 2011

Holky nerodíte už??? Nikde nikdo. ☹

mataharyy
18. únor 2011

@jakelina Skoro, už třetí noc za sebou, ale přes den pohoda, jen si připadám jak stoletá 😀 Ani pořádně stát, ani sedět... 🙄

jakelina
18. únor 2011

@mataharyy božátko, to sletí a klidně už rodit můžeš. Malý už je určitě hotový 😀 😀

mataharyy
18. únor 2011

@jakelina Tak hotovej už snad jo, ale nejdřív příští víkend, chci vzít v neděli ještě Adriána na karneval a přeci jen příští týden to už bude po 36 tt tak nebude branej jak nedonošenec 😎

kijir
18. únor 2011

@jakelina :Já teda taky ne ale už bych to dost brala 😉. Všechno mě bolí a s těma dvěma dalšíma už to začíná být hodně náročný 🙂 . Chystám ted Járovi oslavu narozenin a vůbec se mi do toho nechce a a ni nemám náladu na ty děti co mají dorazit...Jsem to ale matka,co 😅 ???

jakelina
18. únor 2011

@kijir já se ti nedivím. Já svoje děti když mě zlobí okřiknu, ale cizí mi někdy pěkně lezou na nervy. 😀 😝

kijir
18. únor 2011

@jakelina :jenže u mě je nejhorší,že mě ani ty vlastní neposlechnou ☹ .připadám si jako hysterka,protože ječím v podstatě pořád 😒 .Už si kolikrát říkám co dělám špatně 😨 .minulej tejden mi třeba Jára přinesl ze školy 2 poznámky a 5 a k tomu mi volala učitelka že měl ve škole cigarety!!! V první třídě!!!!!!!! Nevím kde k nim přišel,protže tvrdí že je našel ale spíš myslím,že je někde sebral v nestřeženém okamžiku dědovi.Měl dvě a prej je klukům ukazoval.Má teď taky nějaký lhací období a chvílema si připadám že si vůbec nevím rady co s ním....Tak už jsem z toho taková špatná a unavená a nevím...No to jsem si ale pěkně vylila srdíčko 😅 ,doufám že vám to nevadí 😨 .

jakelina
18. únor 2011

@kijir to se těžko radí, podle mě se chtěl jenom ve škole pochlubit. 5 by snad v první třídě ani paní učitelka neměla dávat, ne???

kijir
18. únor 2011

@jakelina :tak to nevím jestli by neměla ale mladej ji donesl ☹ .Jo taky myslím,že se chtěl předvést,ale tohle mi přišlo jako v první třídě trochu moc.A teď jak si věčně vymejšlí tak už ani vlastně nevím.Když s ním mluvím po dobrým všechno jako odkejve a chápe,ale vzápětí je zase kvůli něčemu zle :( No hrůza prostě 🙂 ...

mataharyy
18. únor 2011

@kijir Nezoufej já taky vřeštím, přičítám to těhotenské labilitě, pač chvílema na něj fakt nemám 🙄 A on je ještě tvrdohlavej jak mezek, tak o to je to horší... ☹ A v první třídě cigarety, no je to za včesu, ale ona doba nějak rychle postupuje, tak ty děti všechno dělají nějak dřív a dokonce ještě dřív než kdysi já a to nejsem z té školy zas tak dlouho 😅 Buď ráda že ho nechytla když ji měl zapálenou, takhle se chtěl asi jen předvést 😉 No a s tím lhaním je to těžký, ale asi každé dítě si tím musí projít 😅

kijir
18. únor 2011

@mataharyy :Děkujůůů je pozitivní že nejsem sama 😅 .

gabrlinka
18. únor 2011

ahoj maminky, já mám taky dva kluky....u prvního semto věděla hned na začátku těhu, že to bude kluk a u druhého sem si myslela, že to bude holka a jak mi dr. na 3D UZV hned na začátku oznámila, že to je kluk, tak sem nevěřila 🙂 vím, že si některé budete asi myslet, že jsem blbá, ale trošku sem to v buse oplakala a pak už se s touto skutečností smířila a hned po porodu sem se do malého moooooc zamilovala 😵

kijir
18. únor 2011

@gabrlinka :ahojky neboj nejsi sama 🙂 .já teda trošičku olitovala až toho třetího,ale taky 😅 .

gabrlinka
18. únor 2011

@kijir jééé, ty čekáš třetího na zač. jara, to si užiješ krásně 😵 jako my s tomíkem (25.3.) akorát, že nám to jaro moc nevyšlo(byly záplavy, furt pršelo, my trpěli hodně na koliky, takže někdy super dny v šestinedělí 😒 ale vy to budete mít určitě lepší 😉 jinak na to období strašně ráda vzpomínám a chtěla bych vrátit zpět, nádherné chvilky mít svoje malé miminko u prsíku 😵

gabrlinka
18. únor 2011

@kijir a koukám, že ty dva taky brzo po sobě 🙂 to bude makajda,co? to jste asi neplánovali,nebo ano?my ne, ale holt sme si nedávali na dovolené pozor a už to bylo a hned na poprvé 😀 u mně, která u prvního nemohla otěhotnět asi rok a půl, pak laparka, hormon a až pak se zadařilo 😎 a druhý syn hned,nechápu a to sem měla jen jeden vejcovod neprůchodný a dr. mi tvrdili, že já otěh. jen uměle.....sem se nějak rozkecala, se omlouvám, ale když já nemám v okolí žádné maminky s kterými bych mohla pokecat, tak to jde vidět, že se tu pak rozjedu,že?

jakelina
18. únor 2011

@gabrlinka no tak vidíš jak se zadařilo na dovolené 😀 😀

jajdaelda
18. únor 2011

ahoj holky,
tak jsem dneska zažila větší období vzdoru a jako jestli tohle bude ještě horší a ve dvojím vydání,tak potěš pánbůh

jinak včera mě potěšila kámoška,co má 12ti letýho puboše,tak prý její kamarádky,co mají holky,tak všechny do jedné potvrdily,že u holky je ta puberta horší 😀
@gabrlinka vítej..máš krásné kluky 😉 ataky hezky kousek od sebe... 😉
@kijir
@mataharyy holky,tedy vůbec vám to nezávidím,ty konce jsou šílený,tak ať vám to rychle utíká,a ti větší prcci vás už moc nezloběj

tak tu jest můj výtvor k mamčiným narozkám - opět jinej výsledek,než byla představa 😀 .zklamal mě marcipán od Dr.Oetkera..nějak jsem myslela,že bude bílej...tak mašle je taková divná,vůbec jsem nevěděla,jak to vytvarovat..teď mě napadlo,že jsem ho mohla obarvit...nu což,teď už s tím nic neudělám...dort je čokoládovej,vnitřek krém stracciatella..
vyzkoušela jsem tu želatinu za studena a vypadá to dobře..uvidíme,až to mamina rozkrojí 😀
ale hlavní je,že je dělanej z lásky 😵

jakelina
18. únor 2011

@jajdaelda ten dort je krásný, mašle taky, moc se mi líbí. Pravý marcipán je právě hodně žlutý, ještě víc, než ten ze sušeného mléka. Má barvu mandlí.

jajdaelda
18. únor 2011

@jakelina 😀 to už vím teď taky 😀 já totiž původně myslela,že objednám tu K2,ale nedostala jsem se k tomu,tak jsem zvolila marcipán....díky za pochvalu,ale představa byla jiná - ty růžičky jsem zkoušela různě naaranžovat,ale pak přišel Kubča,tak jem je nechala v aktuální pozici a dala dort do lednice - a ouha,ony se přichytly 😀 ...čísla měla být z MMF,ale děsně se lepila a jak nemám vykrajovátka,tak nožem to šlo strašně blbě ..no a ta mašle měla být čistě bílá....ale tak co..na 3.pokus to není zas tak špatný.....každý další pokus bude určo lepší a lepší 😉

jajdaelda
18. únor 2011

@jakelina Jo a zajímalo by mě,na obalu píšou,že obsah stačí na potažení dortu o průměru 26cm...to bych fakt chtěla vidět 😝

jakelina
18. únor 2011

@jajdaelda růžičky máš krásné, proč bys je chtěla dávat jinak. Vypadá to hezky, jsi velká šikulka. Já už se těším na dort pro Elíska k roku. Chci poprvé udělat patrový, ale takový menší. Nahoru medvídka, jedničku asi svíčku a jenom tak jemně ozdobit nějakými obláčky a spodním lemem, aby to nebylo přeplácané. Já jsem si objednala teď vykrajovací písmenka na Mimibazaru. Je to hračka na plastelínu, ale poslouží to. Paní to v pondělí pošle. Tak to pak zkusím na nějaký dort.

jakelina
18. únor 2011

@jajdaelda já jsem se na něj dívala v Kauflandu a taky se mi ten váleček zdál malinký. Tak možná jeden dort jenom ale nahoře to kolo.