Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

mataharyy
26. únor 2011

@kijir Jaj, no to je taky otazné jak pak Adrián bude chodit, doufám že mu vydrží ta touha vozit kočárek a nebudu za ním utíka... U nás je hlavní problém že by asi v kočáru i tak nevydržel, už před pár měsíci ho naprosto sabotoval a trpěl když v něm měl sedět, tak doufám že se to nezlomí a nebude chtít být "miminko" 😅

kijir
26. únor 2011

@mataharyy :No když to porovnám s Járou tak ten přesně v roce a půl už do kočáru taky absolutně nechtěl,ale Petula je ještě takovej tvárnější.....

mataharyy
26. únor 2011

@kijir Tak tvaruj, budu držet palce... Jináč kde se dá najít případný sourozenecký kočárek i v přijatelné ceně?? Já i v bazaru pod 10000,- neviděla a to teda fakt nedám 😅

akrimala
26. únor 2011

Ahoj holky, tak my se včera dozvěděli, že čekáme druhýho kluka, já jsem z toho tak nějak pořád překvapená, vůbec si to po tý holčičce neumím představit. Máte tu někdo pár holku a kluka?, jak si rozumí? My budeme mít rozdíl 6let.

mataharyy
26. únor 2011

@akrimala Juj já bych řekla že šest let je celkem velkej rozdíl, takže z holčičky bude pomocnice... Takže bych se toho nebála, jen počítej s tím že do budopucna to asi nebudou moc parťáci na hru, ale kdo ví 😉

jajdaelda
26. únor 2011

ahojky...tak u nás začalo ve středu správné vzdorovací období 😠 🙄 ...jako test na nervy to je fakt dobrej...už jsem myslela,že přispěju do diskuze Nezvládám své dítě 😉 a zrovna v ten den,kdy Kuba perlil, jsem spala jen 4 hoďky,takže mě fakt vytáčelo vše...ale jak to ten malej rošťák hezky vycejtil 😝

mataharyy
26. únor 2011

@jajdaelda Jo děti jsou neuvěřitelné... 😅

msevy
26. únor 2011

Ahoj holky, tak já jsem si prvního strašně přála kluka - nenechali jsme si to říct, ale tušila jsem, že ten kluk vyjde. Taky jsem o ničem jiným nemluvila - skoro z toho byla posedlost - manžel už začínal trochu o holčičce, prý aby mi to kdyžtak nebylo líto, kdyby se narodila, ale jemu to bylo celkem jedno. Jak já byla nadšená, když mi řekli, že to je kluk!! 😀 Teď čekáme druhý a přestože jsem to zase nechtěla vědět, tak to na UZ bylo super vidět - nedalo se to přehlídnout - takže na 90% zase kluk!!!HURRRÁÁÁÁ!!! Chtěla jsem mít dva kluky, přesně z toho důvodu jak už tady někdo psal - společný pokoj i v pubertě, společné zájmy, apod. Doma jsme samý ženský, tak teď si to snad vynahradím. A s chlapečkem jsem maximálně spokojená. Nevím, jestli mi třeba časem nebude ta holčička chybět - k takovým těm ženským debatám, ale snad ne🙂 Takže já jsem zatím naprosto spokojená - a to manžel mluví už o třetím.........No, matka pluku nejsem, takže odmítám 😀

mataharyy
27. únor 2011

@msevy Tak u nás je dohoda, třetí pokus na holčičku bude (ta holčička je jen pracovní název, určitě bude třetí kluk, nebo ty dvojčata kluci 😀 ) ale momentálně jsem ve stavu kdy už chci rodííít a nejsem schopan si další těhulení, nebo spíš tulenění (pač nic jiného momentálně nepřipomínám) představit 😀

kijir
28. únor 2011

@msevy :Ahoj u nás teda třetí pokus proběhl a samozřejmě je to třetí chlapák 😀 😀 !!!
@mataharyy :Mluvíš mi úplně z duše 😀 🙂 😉 !!!

denisee
28. únor 2011

Holky jdu si k vám pro radu 🙂 čekáme druhého chlapečka a prvnímu vybírám dárek k narozeninám. Babička chce koupit ponk s nářadím tím, že bude druhý taky kluk, tak mi to nepřijde jako zbytečná investice.
Máte tuto hračku někdo doma, jak to kluky baví a máte typ od jaké značky, firmy pořídit?
Díky 😉

neumisa
28. únor 2011

@denisee s ponkem zkušenosti nemám, moje děti ujíždějí na sousedovic kuchyňce 😀 😀 😀

msevy
28. únor 2011

@denisee - ahojky, o pracovním ponku uvažuji pro malýho k dalším Vánocům - strašně ho baví všechno opravovat. Krásný jsem viděla u firmy GroupFashion, (www.groupfashion.cz) ale já mám představu ještě propracovanější, takže si ho nechám vyrobit u truhláře🙂

mataharyy
28. únor 2011

@neumisa 😀 😀 Tak to máš dobré ať se kluci hazky učí jednou ti budou vyvářet 😵

neumisa
28. únor 2011

@mataharyy jo jo, na to se těším už teď 😀 😀 😀 😀 jen aby nezdědili moje kuchařské "umění" 😠

mataharyy
28. únor 2011

@neumisa ber to tak, zatím všichni žijou, tak nemůžeš být tak špatná kuchařka... to si vždy říkám já 😀

jakelina
3. bře 2011

Já jsem byla dnes lyžovat a jsem večer hotová, tak nakukuju, jestli už se nerodí a nic. 😀 😀

kijir
4. bře 2011

@jakelina :Njn právě že nic 😀 .Ale ještě to máme dneska za 30 no tak ještě chvíli počkáme...Ale jak říkám včera bylo pozdě 😀 😉 .To já teda teď taky sportuju,ale je to běh mezi úřady :(,protože u nás v republice nemůže jít vůbec nic jednoduše.Jako přechod z rodičáku na PPM je teda skoro nadlidskej výkon :( 😀 .A nejlíp,když se to zařizuje ve stavu že je člověk jak velryba a funí po 5-ti krocích jak parní lokomotiva 😀 😀 🙄 .

jakelina
5. bře 2011

@kijir dočkáš se, neboj. My jsme se byli dnes s malým vyfotit k jeho roku. Pak sem hodím fotky. Zatím jenom dort. 😉 Ještě budu dělat jeden příští týden.

kijir
7. bře 2011

@jakelina :Moooc hezkej,šikulka 😀 !!!
Tady je to poslední dobou nějaký mrtvý co holky 😉 ?kdepak jste všechny?

mataharyy
7. bře 2011

@jakelina 😵 😵 Nechceš mi taky něco upéct?? 😀
@kijir No já se vždy na chvíli připojím, ale blbě se mi tu sedí, už toho mám plné kde co 😀 Ale to ti nemusím říkat, což 🙂

jakelina
13. bře 2011

Holky normálně mám depku, že malý má už rok a je to už takový velký kluk, já chci miminkoooooooooooooo a ne takového obra. 😀 😀 😀

gabrlinka
13. bře 2011

@jakelina moc velká gratulace malému obrovi, všechno nejlepší, hlavně to zdravíčko přejeme a úplně s tebou soucítím 😀 my budem mít roček 25. a fakt to samý, taky chci to svoje malinký miminko a teď už ho pořádně ani neunesu 😀 strašně to letí,co?mně tento rok utekl asi nejrychleji ze všech co byly předtím 😕

jakelina
13. bře 2011

@gabrlinka děkujeme a je to šílené jak to letí. ☹

kijir
16. bře 2011

Ahoooj holky chodíte sem ještě někdo?Já bych asi potřebovala poradit s tím mým prvnáčkem :( ...Vůbec si s ním nevím rady :( Pořád nosí poznámky jak ve škole zlobí :( Zlobí i doma (odmlouvá,na všechno má tisíc odpovědí)...Dneska mi napsala i ze družiny že pokud nezlepší své chování,tak ho vyloučí....nepomáhá mi nic ani po zlým ani po dobrým...nakonec mi řekne že ho nemám ráda a je to :( Nevím jestli mě zkouší nebo co to má znamenat.Pořád ztrácí pomůcky do školy.V pátek jsem už asi po pátý od začátku roku koupila celou novou výbavu penálu a dneska přinesl poznámku,že nemá pero a tužky a vážně penál měl úplně prázdnej že prej to ztratil :( nemáte některá nějaký nápad nebo podobné zkušenosti,prosíííím ?

jajdaelda
16. bře 2011

ahojky

@kijir tak já Ti moc neporadím,nás to teprve čeká...co namísto trestů nějaká pozitivní motivace 😉
jsem si dneska vzpomněla...jsem byla na pedikúře a pedikérka má dvojčata holčičky - 5 let - a je z nich nešťastná,bo se pořád rvou,žalují na sebe apod...prý jsou v tomhle kluci lepší 😉

jakelina
16. bře 2011

@kijir chce to asi trpělivost a ať si na pomůcky třeba přispěje ze svého kapesného a bude si jich možná vážit, 😉

mataharyy
16. bře 2011

Ahoj holky, po delší době se hlásím 😎 s prvňákem neporadím, horko těžko si radím s tím zvířátkem co mám doma a to jsou mu teprv dva a přerůstá mi přes hlavu, co budu dělat za pár let, to jsem zvědavá 😅 Jen mě tak napadá že známá měla podobnej problém - během měsíce kupovali dvoje přezuvky, miliony pastelek, tužek, pravítek a všeho, mladej se strašně zhoršil v chování i učení, doma byl na pár facek místo pozdravu, učitelky si na něj stěžovali i dvakrát za den telefonicky a ve stádiu zoufalství kamarádka bafla kluka šli k psychologovi a postupně vyšlo najevo že ho ve škole šikanujou, kradou mu věci atd. no to chování byl následek... Tehdy vletela známá do školy sepsula učitelky, ty co ho šikanovali a pak i jejich rodiče a prudila tak dlouho až hlavní aktéři měnili školu (protože ona řekla že jejich dítě už trpělo dost a že ho ze školy nevezme...) no a od té doby byl klid, pomůcky měl, učil se a byl hodnej... 😅 Ale teda nevím v které třídě tehdy byl a ne vždy to má takový původ, že... 😒

mataharyy
16. bře 2011

Jináč oslavencům gratulujeme, u nás budou dva roky v dubnu, je to děs běs jak to utíká... No a do toho bude mláďe co poroste před očima... 😅

kijir
17. bře 2011

@jajdaelda :Hezké ránko,my už jsme právě zkoušeli i po dobrým.Třeba že když bude nejdřív tři dny bez problémů,tak že si půjde vybrat nějakou drobnost(pořád mluví o nějakých rytířích co se kupujou po jednom či co 🙂 ).A nedopracovali jsme se ani na ty tři dny.Maximálně na dva a to s odřenýma ušima :( Takže i za dva ho nakonec dostal,ale jak jsme pak zvedli taxu na ty 3 tak už to zkrátka nešlo....
@mataharyy :I tobě hezké ránko ,no tak i to už jsem si myslela,protože jednoho dne,když už jsem z toho byla dost smutná za mnou přišel a mluvil o nějakých dvou klucích,že mu ubližujou a čekaj na něj po škole(to chodil asi 14 dní obden špinavej jako úplně čuně).Tak jsme schválně chodili nenápadně ke škole každej den aby to ani on nevěděl asi 14 dní,ale vůbec nic jsme nezpozorovali :( Takže vůbec nevím.Už jsem taky uvažovala ho vzít k nějaké psycholožce,protože jsem vážně zoufalá.
Jinak všem děkuji za názory 🙂 !