Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

georgine
25. lis 2010

@neumisa to je pravda, já už taky začínám být mehanik 😀 od meklerena 😀 no a ten co ti ukradl perníčky přeju mu to stejné, neli horší hajzlík jeden 😠

neumisa
25. lis 2010

@georgine no už jsem se rozhodla - zpříjemním mu Vánoce novou várkou, speciálně pro něj 😠

jajdaelda
25. lis 2010

@sarkaa tak u nás z rodiny měly uštěpačné poznámky jen tchýně a švagrová...ta má taky dva kluky,tchýně tedy měla 3 vnuky a za celý těhu se mě nezeptala,co a jak,ale nezapomněla vždy poznamenat,že to bude stejně kluk 😖 ..musím se přiznat,že snad z toho důvodu jsem si ho i přála 😅 a švagrová mi jen řekla přesně to odůvodnění,proč mít holku,co neberu - že se holka má víc k rodičům a postará se o ně na stáří - na to jsem jí odpověděla,že to je dost sobeckej pohled a že si nepořizuju děti,aby se o mě staraly,až nebudu moc 😒

georgine
25. lis 2010

@neumisa tak bacha na věc, aby to nepřišlo k jiným ručkám.. 🙂

neumisa
25. lis 2010

@jajdaelda kdo se o rodiče postará ve stáří přece nezáleží na pohlaví, ale na výchově, to je pěkně blbý nápad, proč chtít holku ...

neumisa
25. lis 2010

@georgine ne ne, manžel mi to odsouhlasil a děti se tam nedostanou ... 😎

georgine
25. lis 2010

@jajdaelda no to je taky pohled na věc.. 😲 já potřebuju aby se děcka dokázali postarat v první řadě o sebe a pak o mě.. 😵

georgine
25. lis 2010

@neumisa tak to s chutí do toho.. jenom škoda že ho neuvidíš jak mu bude blbě a co mu dáš projímadlo

neumisa
25. lis 2010

@georgine taky mě mrzí, že to neuvidím, ale co už, i pocit z dobře vykonané práce se počítá 😀 Bude to projímadlo, teď jen zjišťuju, co by bylo nejvhodnější - aby třeba nevyprchalo, nebo tak něco ... 😒 No fuj, já jsem taková mrcha zákeřná ... 😀

georgine
25. lis 2010

@neumisa no myslím že pokud pokapeš řádně skoro celou lahvičkou tak tam nemá co vyprchat... 😀

sarkaa
25. lis 2010

@jajdaelda Mě přijde dost blbý zdůrazňovat proč je tohle pohlaví lepší než to druhé...no, nechápu to 😒 U nás ta reakce....já nevím, sami říkají hlavně, aby byl zdravý a takové to klišé ale to chování je prostě jiné poté, co jsem oznámila, že čekáme druhého kluka. Myslím, že kdyby to byla holka, tak se chovají jinak....bohužel. A z toho je mi právě strašně smutno a pořád mám pocit, že se na něj netěší ☹ Trošku je to dané i tím, že moje sestra a i sourozenci od manžela mají holku a kluka takže nutně musíme mít taky páreček nebo já nevím. To samé by bylo kdybych měla dvě holky...ono je to jedno. Hlavně, že já i manžel jsme móóc šťastní 😵 😵 😵

neumisa
25. lis 2010

@georgine proč šetřit? přece si nebudu schovávat nějaké zbytky ... 😀

georgine
25. lis 2010

@sarkaa no to máš jako u nás moje tchýně neeší ani kluka, ale holce už vybírá jméno.. no a moje mamina při představě kluka šediví, a dělá mi tím jenom nervy.. ví že bych holčičku chtěla ale stejně prudí s tím že to holka nebude.. 😝 takže fakt děs.

jajdaelda
25. lis 2010

@neumisa
@georgine jsem z vaší konverzace nějak mimo 😅 unikla mi pointa 😀
@sarkaa máš správnej přístup 😉 i když to zamrzí,tak to hoď za hlavu,vždyť to budou vaše děti a vaše radost,ostatním,když se to nelíbí,tak ať se tím užírají sami 😉

neumisa
25. lis 2010

@jajdaelda omluva, ono to sem moc nepatří ... někdo mi včera ukradl z okna perníky a tak vymýšlím pomstu ... podrobnosti ve fotoblogu ... ☹

jajdaelda
25. lis 2010

@neumisa v poho,to jsem si nějak vydedukovala,jen jsem nenašla úvodní příspěvek 😀 fotoblog mě nenapadl 😉 no,tak dej zlodějíčkovi co proto 😀

georgine
25. lis 2010

@jajdaelda no to přeci nemůžeme nechat bez morální podpory... takže podporuji pomstu... 😀

sarkaa
25. lis 2010

@georgine Já si občas říkám, že jsem jim to blbec říkala a nenechala si to pro sebe. Původně jsem to říct nechtěla ale bohužel jsem to neudržela... Bývalo by to bylo asi lepší protože až se narodí tak z toho budou vypleskaný všichni ( doufám...). Ale jméno už jim nepovím a to ze mě páčí pořád 😀 Nechci poslouchat další kecy 😅

@jajdaelda Přesně. Ať si trhnou nohou... Zajímavé je, že to žere jenom ženský ale chlapy jsou úplně v pohodě a natěšený 😀

mudr.
25. lis 2010

tak holky, moji sousedce loni tesne pred vanoci ukradli z balkonu 12 druhu cukrovi, pekne celou furu 😠 (jen takova mala utecha pro @neumisa) tohle pekne nas*re 😠

jajdaelda
25. lis 2010

@neumisa Tak teď jsem si to přečetla...to je teda hajzl 😠 jako to snad není možný,co si myslel,že v tý krabici je??Zlato? Jako to už jsme na tom hodně špatně,když se krade cukroví...koukám,že jsi z okr.Beroun - mohu vědět odkud?

neumisa
25. lis 2010

@jajdaelda přímo Beroun - a ty?

jajdaelda
25. lis 2010

@neumisa Kousek od Hostomic...koukám,že máme skoro stejně staré kluky 😉

petamaskova
autor
25. lis 2010

AHOJ HOLKY,DNES MÁ KAMARÁDKA SVÁTEK,ALE DNES RÁNO JÍ BOHUŽLE ZEMŘELA DCERKA(3 TÝDNY MĚLA), JÁ JSEM TAK HLOUPÁ,MĚLA BYCH SE STYDĚT,ZABÝVÁM SE X TÝDNŮ TÍM,ŽE BUDU MÍT DRUHÝHO KLUKA,ŽE UŽ NIKDY NEBUDU MÍT DCERU(TAKOVÁ MALICHERNOST),A ONI SE DĚJÍ TAKOVÝ VĚCI,DĚTI BY NEMĚLI UMÍRAT.ŘÍKÁM,ŽE ZDRAVÝ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ ALE DOKUD SE ČLOVĚKU V ŽIVOTĚ NESTANE NĚCO TAKOVÝHO,NEBO JEHO BLÍZKÝM,BERE TO JAKO FAKT,ŽE MÁ ZDRAVÝ I DĚTI,TED SE BUDU MODLIT K BOHU,IKDYŽ NA NĚJ NEVĚŘÍM,AT JSOU TI MÝ MILÁČČI V POŘÁDKU,AT SE JIM NIKDY NIC NESTANE,PROTOŽE JE JAKO MÁM MOC MILUJI.

jajdaelda
25. lis 2010

@petamaskova 😔 😔 😔

mudr.
25. lis 2010

@petamaskova panebože.............. 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔
klidne 4 kluky, ale toto neeeeeeeeeeeeeeee 😔 😔 😔 😔 😔

petamaskova
autor
25. lis 2010

@mudr. souhlasím,musí to být hrozná bolest.

karotky
25. lis 2010

@petamaskova ,..................tak to je hodně smutné. ☹
Musím se přiznat,že když jsem byla podruhé těhotná(první těhotenství mi skončilo v 9tt),tak jsem si strašně přála mít kluka,ale nikde jsem to neventilovala.Pohlaví jsme si s manželem nenechali prozradit a tak to bylo po porodu krásné překvapení. 😵 A u 3.těhotenství jsem chtěla vědět,co čekáme,jak nejdříve to šlo a vůbec mi nevadilo,že čekáme dalšího kloučka.Už jsem věděla,do čeho půjdu a navíc by se nám k příjmení žádné holčičí jméno nehodilo.Manžel možná ve skrytu duše čekal holčičku,ale pořád říká,že nejdůležitější jsou zdravé děti. 🙂
Spíš mi vadily reakce okolí,protože se automaticky bere jako tragédie,když nemáte doma páreček. 😝

petamaskova
autor
25. lis 2010

@karotky ty reakce znám,ale ted už na ně kašlu.hlavně at jsou zdravý a štastný.

mudr.
25. lis 2010

presne tak @karotky nejvetsi tragedii je toto pro okoli 😝

neumisa
25. lis 2010

@petamaskova 😔 😔 😔 smutné ...