• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

5. prosince 2016 
no já se pomalu smiřuju s tím,že jestli se časem zadaří pořídit si třetí mimčo,tak to bude zase kluk :grinning: Mám slíbenou sice holčičku,ale radši s tím moc nepočítám....zklamaná asi nebudu,budu ráda,že budem mít mimčo :dizzy_face: ...jen musíme ještě chvíli vydržet :unamused:
29. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@astrane heh já už taky rovnou počítám s třetím klukem... A proto je mi jasný že v porodnici pak na nás vybafnou "je to holčička :grinning: "
30. lis 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se hlásím po včerejším UTZ a normálně světe div se.. je to holka na 95% takže to že 3. bude kluk asi není vždycky pravda :grinning: no snad mě mímo nenapálí :grinning:
30. lis 2010 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @georgine jupíííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karotky To je přesně teď u nás... když jsem to oznámila tak se většina tvářila jak tragédi. Jedna osoba mi dokonce řekla, že je jí to líto ( jako,co?????).

@georgine Gratuluju :dizzy_face:
30. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkaa a co jsi na to ty osobe odpovedela??? :confused:
30. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudr. Nic. Neměla jsem ten týden vůbec sílu ještě něco někomu říkat...celé jsem to obrečela ( tu reakci rodiny a známých :pensive: ) . Co vůbec na to můžeš říct? Vůbec tu logiku "párečku" nechápu.
30. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak jestli Vám to neva i já bych se připijila :D!! Mám dva klučina 6let a druhej 13 měsíců.Teď jsme s manželem usoudili že zkusíme holčičku.Jsem ve 23.týdnu těhotenství a co myslíte že to je :wink: ????No s největší pravděpodobností zase kluk :D :D :grinning: !!!Trošilinku jsem zklamaná byla,ale nijak zvlášť :slight_smile: Těším se tak jako tak...Na něco zase výhoda,když nám teď seberou korunky... :slight_smile: Nemusím zas tak řešit žádnou výbavu :wink:
30. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@astrane no já měla slíbenou holčičku dvakrát a jak to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A rozhodně si nemíním pořídit Klapzubovu jedenáctku jen proto, abych se dočkala holčičky! :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem říkala že dalšího pokusu o hlčičku se dobrovolně zříkám :grinning: .....
30. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se k vám přidávám :slight_smile: taky čekám druhýho chlapečka a teda vůbec mi to nevadí :slight_smile: naopak jsem moc ráda, i holčička by mě potěšila, ale chlapeček víc :slight_smile:
30. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje já jsem taky ráda za dalšího kluka! jak by si spolu hráli - holka a kluk, to by bylo jako kočka a pes :sweat_smile:
30. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda @kijir :sweat_smile: neboj, dopadla bych stejne jak ty :sweat_smile: vyhoda -usetrení vecí, budou dedit po sobe a i hracky ...no co vic si prat??? :dizzy_face: kdyby to byla holcicka, byla by to zmena od zakladu. panenky, domecky, kocarky a v neposledni rade i sukynky, sandalky... ccccccccccc... nejsou ti kluci vyhoda??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@neumisa- presne, ja uz mam taky splnino :sweat_smile:
30. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme 2 kluky a manžel by chtěl ještě třetí pokus, tak uvidíme :grinning:
30. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@georgine gratuluji :slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych klidně šla i do třetího :grinning: Uvidíme jak na tom budeme za pár let..kdyby to byl zase kluk tak je mi to úplně jedno. Jediný problém by bylo jméno ale i to by se vyřešilo. Aspoň mě kluci ochrání :grinning:
30. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkaa já bych taky šla do třetího ale manžel už nechce,prý by to stejně byl zas kluk.snad prý možná jednou zváží adopci nějaké holčičky :slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mudr. : Jj přesně máš úplnou pravdu :slight_smile: Myslím s těma výhodama ...Všechno můžou dědit a obzvlášť teď ten třetí po tom druhým,protože budou o 1,5roku od sebe a taky doufám že si spolu vyhrajou :wink: .I kočárek poslouží ten co máme :slight_smile: .
A víte s čím jsme měli opravdu problém?S výběrem jména :sweat_smile: ...Vůbec jsme nemohli nic vymyslet,nakonec jsme vymysleli to pro kluka a na holčičce jsme se nemohli vůbec shodnout,takže i to se nám ulehčilo :wink: :grinning:
30. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no vsak ono dneska vybrat jmeno na chlapecka je nadlidsky vykon, my teda dali samozrejme prvni po tatinkovi a dal uz jsme byli namydleni, nakonec jsem teda s velkym usilim vybrala to, co jsem vybrala, ale dal uz bych teda byla v koncich... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jooo ale na holcicku vim asi 10 krasnych jmen :grinning: bohuzel mi to neni nic platný :sweat_smile: :confused: :pensive:
30. lis 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudr. Tak já to měla zase trochu lehčí,protože Jaroušek má svého tátu a jméno po něm a Peťula má taky svého a jméno taky po něm.A ted tedy řešíme toho dalšího raubíře,protože ten už má tatínka stejnýho s Petulkou :slight_smile:. Na holčičku jsme měli vybraný 4 jména a nedokázali jmse se dohodnout.Ono jak se říká každé jméno je hezké,když se hezky řekne :wink: :slight_smile: .Jenže já mám spíš problém,že si skoro pod každým jménem představím někoho kdo mi zrovna k srdci nepřirostl :sweat_smile: .Ale je vybráno a teď už se jen můžeme těšit :grinning:
1. pro 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak ono jmeno Matyasek je krasnyyy, jenze vsechny tyhle hezky jmena maji moje sestrenky a svagrovy a sousedky, kamaradky atd... chtela jsem dat takovy, ktery neni "na kazdym rohu" :grinning: a presne jak pises, kdyz uz clovek nejaky vybere, tak zas vidis "sigra" od vedle... :grinning: takze ono to je fakt tezka vec :wink: :rolling_eyes: a Jarouška uz mas ve skole? :slight_smile:
1. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudr. Jj Matyášek je pěkný a taky právě tady u nás o žádným nevím :slight_smile: .Je tu dost matějů,ale Matyáš ne :wink:
Jaroušek je ve škole a je to docela boj :slight_smile: .To učení by ještě jakštakš šlo,ale to aby vydržel v klidu a nezlobil to je horší :sweat_smile: .Však to určitě znáš :grinning: .Minulý týden byl zrovna rodičák a když jsem přišla domů,tak jsem říkala že při představě,že mě to pak ještě dvakrát čeká mi je úzko :grinning: :sweat_smile: ....A pro holčičku si nakonec manžel prosadil,že na´píšeme Amálku(kdyby jako náhodou :wink: )
1. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:wink: zas jsem po dlouhý době nakoukla, když vidím, že se to tu rozjelo:wink: u nás bylo jméno pro staršího jasný, v tom jsem měla jasno ještě dávno předtím, než jsem otěhotněla :slight_smile: u druhýho to bylo horší, čekali jsme se jménem, až nám potvrdí pohlaví na utz, fakt jsem vůbec nevěděla...
1. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir to vis, ze u nas ve skole to neni jiny :sweat_smile: taky jsme meli schuzky minuly tyden, uceni super, jen to zlobeni trosku :confused: a taky pry vybuchlej granat na lavici :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co s nim mam delat, ze... :confused: :sweat_smile: budu to mit jeste jednou, tak se musim obrnit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: @panterka k vam by se hodil jeste Jonáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudr. ten byl ve hře s Jáchymem, ale vzhledem k tomu, že nám příjmení začíná taky na j a končí na š, tak jsme vybrali Jáchyma, aby to nebylo takový ušišlaný:grinning:
1. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudr. Tak ten granát na lavici mi je taky povědomej a to i pod lavicí a v penále a v aktovce :grinning: .A taky i doma v pokojíčku :grinning: !Nezbývá nic než se obrnit,protože jinak by se člověk udomlouval a unadával a stejně teda aspoň u nás to žádnej efekt nemá :slight_smile: :confused: .
@panterka No my jsme měli Jáchyma taky na seznamu,ale neprošel mi u manžela :slight_smile: Ještě byl na programu Kryštof,ale taky neprošel.... :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám druháka a teda vím dobře, o čem mluvíte:grinning: ale jinak je fakt hodnej:grinning:
1. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky, nemáte vy doma moje dítě? :confused: :grinning: Chodí do druhé třídy a je děsný louda a bordelář ... :grinning: ale jinak prý v pohodě ... :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsou ti kluci všichni stejní :grinning: Ale člověk by je neměnil a nedal :slight_smile: .Ten můj je prvňák,tak jsem zvědavá co bude dál :sweat_smile: .Jenže doma mi zase strašně pomůže s tím menším a na toho malinkýho se taky strašně těší,takže on to vyvažuje takhle :slight_smile:
Holky myslíte že je hodně blbý,aby právě prvňák musel v pololetí změnit školu?Dopadla nám totiž hypotéka a tak zvažujeme kdy se přestěhovat.Na jednu stranu kvůli penězům samozřejmě čím dřív tím líp,ale zase kvůli tý škole...nevím...Nemáte některá zkušenosti?Díky...
1. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak já byla dneska v práci a máme tam novou kolegyni a ta má dvě holky 5 a 3 a říkala,že se řežou jak koně, kousají atd.,takže mě uklidnila,že to není výsada kluků :grinning: I když se přiznám,že si našeho Kubíka fakt neumím představit,jak se pere :fearful:
1. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek