Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

sarkaa
6. pro 2010

@neumisa To jí nikdo nebere...všechny své děti milujeme a jsou úžasné ale psát toto 😖 Asi, že jsme trosky když máme kluky...já nevím.....dost mě to vytočilo 😖

garbage
6. pro 2010

Ahoj holky, tak my máme chlapečka, bude mít v únoru 3 roky a jsem teď na začátku těhotenství 🙂 a sme z manželem moc zvědaví co to bude. Sice bych ráda hočičku 🙂 - ale kluk by byl taky fajn. Protože jak píšete, krásně by si spolu s bráchnou vyhráli. A to že chlapečci jsou horší -zlobivější to je teda blbost. Kamarádka má 10 letýho kluka a ten je od malička zlatíčko, moc hodnej empatickej kluk. A holčičku má 3,5 roku a to je teda velká dračice 😀. Takže co se týče zlobení na pohlaví vůůbec nesejde - je to o povaze a pak taky o výchově 😉

neumisa
6. pro 2010

@sarkaa mě to taky nadzvedlo a marně přemýšlím nad nějakým normálním důvodem, proč ... napadají mě jen dva - buď nutnost se pochlubit nebo nepsokojenost se současným stavem. Tak jako tak to bylo trochu mimo mísu a dost netolerantní až urážlivé. Samozřejmě nikdo jí její názor nebere, ale ať si založí vlastní téma "Jak jsou holčičky sqělé" a tam se může prezentovat do alelujá. 😝

maart
6. pro 2010

.....no mne spis prekvapilo, jak muze vubec takovy nazor na kluky mit pani, ktera ma dve holcicky, vzdyt vubec nevim, o cem mluvi, ne 😉 ? ...ale uprimne? Taky me ten nazor kapanek vytocil 😀 ....

Ale tak nic, vzdyt my prece vim, ne 🙂 ?

maart
6. pro 2010

@mudr. ...diky 😵 ...ja jsem proste neco napsat musela 😀 no.

mudr.
6. pro 2010

jak rikame- je to uplne jedno, co se cloveku narodi, hlavne ze to je zdravi, ja vim, ze to je otrepana fraze, ale je to tak . a hlavne kazda maminka vzdy prijme to, co se ji narodi 😵 nebudem prece v tomto tematu hledat jen same "proti". vzdyt "pro" je treba to, ze kazdy chlap si v koutku srdce preje toho kluka 😉 to vidim u nas doma, ten starsi dostal autodrahu a jak se tatinek hned vrhnul do staveni a nasledne pak do jezdeni 😀 jak dva mali kluci, byl to nahodou hezkej pohled 😎 kupuje jim kamiony (sam je kamionak) tak vim, ze je rad, ze ty kluky ma. takze kdyz nekdo rika, ze chlap si od zacatku vztahu preje mit dve holky, tak trochu nejak proste neverim, no... 😉

maart
6. pro 2010

@bertica.h Bertica, neco spesl pro Tebe 😵 ....veris, ze bych nemenila 😵 ?

maart
6. pro 2010

.....tak jeste moje maminka rika, ze se mam, ze az budou mit kluci svatbu, tak ze je k oltari povedu ja 😵 😵 😵 ....a uz koncim, jedeme se segrou pro nase dva uzasne, milovane brasky.... 😵 .

mudr.
6. pro 2010

@maart teeeeeeeeeda to jsou modelovee (a modelka) 😵 😵 😵 😵 😵 😵
uzasny !!!!!!!!!!!!!!!! 😵
k tomu uz neni vic co dodat 😀 😵

terak
6. pro 2010

Holky ja bych se tim vubec nezabyvala, je to stejna kravina, jako bych napsala, ze tmavovlasi jsou lepsi nez blondaci. Myslim, ze to @bertica.h ani tak nemyslela. Ono to casto v psanem textu vyzni uplne jinak, tak to nehrotte. Zalezi na vychove a ne na pohlavi. Kluk muze byt stejny hajzlik jako lecktera holka a naopak.

My cekame kluka a jsem za to rada. V dnesni priserne dobe se o nej mozna budu muset bat trosicku min. Ja bych zase nemenila kluka za holku. Kdyz se podivam na nektere trinactilete cacorky, co vypadaji jako by vypadli z kalendare. Podpatky, vystajlovane pomalu lip nez ja, melirek, makeup atd. a ty reci co vedou, to me jen jima hruza. Kluci porad vyspivaji o neco pozdeji, takze sice taky delaji prisery, ale prece jen u 16ti leteho kluka je to neco jineho, nez u 13ti lete holky. Mame o ulici niz skolu a me se treba zda, ze z 90% tam vidim kourit holky. Kluky malokdy.

Ale kdyz tam mnohdy vidim ty particky, tak trosku doufam, ze nas Tomasek bude po nasm ze bude chodit do skauta a na kone a na takove kraviny nebude mit cas 😀 😀 😀 Ale to uz zase zalezi na tom, jak si ho vychovame. Tak se vykaslete na nejake srovnavani 😉

sarkaa
6. pro 2010

@maart To jsou krásní kluci 😵 😵 😵 Těším se až budu mít ty svoje takhle pohromadě 🙂

maart
6. pro 2010

@terak ....vsak jasne, je to opravdu o tom,jak ty deti vedeme...taky si v podstate myslim, ze to tak Bertica ani nemyslela, ale tak co no, matky-lvice se ozvaly 😀 ...

@mudr.
@sarkaa ...holky diky, jste hodny...ja jsem to sem dala spis pro tu holcici pysnou a stastnou maminku, aby videla, ze my - matky synu - muzeme byt taky pravem pysne, stastne a spokojene...no nic, uz mazeme.

Ja zase brzo kouknu 😉 .

terak
6. pro 2010

@maart Ono to chce vzdycky premyslet nez neco napises, ale obcas je to tezky no.

A je mi jasny, ze ja toho svyho chlapecka taky budu branit 😉

mudr.
6. pro 2010

jj, nejhorsi je, kdyz svoje ditko vychovate a v puberte se chytne party a je veskery snazeni v haji 😖 toho se taky bojim. i kdyz ted je ten starsi zlatej, tak uz pomalu vidim ve skole, jak je pro kazdou "zakazanou srandu" (podotykam, ze nezlobej jen kluci, jede v tom s nima i eliska 😀 )

pepibubu
6. pro 2010

@bertica.h jasně,holčičky jsou jediné nejlepší, kluci jsou podřadnej poddruh...... jen by mě zajímalo kdo je dělá, myslím že žena není samosprašná, takže ty chlapi jsou taky potřeba? A předpokládám že jsi vdaná nebo máš přítele, když máš děti, tenhle velkej kluk ti nevadí?

že se rozčiluju 😀

mudr.
6. pro 2010

@pepibubu nebo si rikam, co kdyby mela treti ditko a byl to kluk??? 😕 by ho hodila ze skaly bo co??? 😠

neumisa
6. pro 2010

@mudr. ježkovy zraky nestraš, to bude asi státní smutek 😀 😀 😀

@pepibubu třeba se množí pučením, k tomu chlapa nepotřebuje 😀 😀 😀

mudr.
6. pro 2010

@neumisa no to by byla katastrofa, kdyby v sobe nosila kluka 😨 😨 😨 😨 😨 😨 no fuuuuj, to by neprezila 😕 😀

bertica.h
6. pro 2010

@mudr. to si trochu prehnala nie?
nikde som nepísala že by som svoje deti nemilovala..hoci by boli postihnuté,choré,milovala by som rovnako chlapca ako dievča..ale píšem o tom,že s dievčatami som si bližšia.bvyhovuje mi ich nátura a citlivost,ich empatia a pozornost...

tretie mat neplánujeme,okrem iných dovodov aj koli tomu,že nám dve dievčatá stačia .
@pepibubu keby si čítala čo píšem,tak by si sa asi dozvedela že som tu písala o svojom manželovi,ktorý je perfektný otec a super manžel..takže trocha čítat asi...

bertica.h
6. pro 2010

inak..nemyslíte si,že ste dost nepríjemné\?Ja som tu nikoho nikde neurážala,písala som čo si myslím,slušne a bez osočovania.
😒

ked ste vy spokojné,to je hlavné.
mne ale nikto nevezme názor,že medzi chlapcami a dievčatami je diametrálny rozdiel a je to vidiet už v maličkom veku.

su výnimky,aj baby vedia byt hnusné a chlapci anjeličkovia..píšem o globále.

misicka85
6. pro 2010

Tak já myslím že je celkem jedno jaké je dítko pohlaví, i když já u prvního těhu strašně toužila po holčičce,i manžel říkal, že by teda radši holku,což se nakonec potvrdilo,ale i za zdravého kluka bychom samozřejmě byli rádi,protože to bylo naše vytoužené miminko. No a u druhého jsem opět trošku víc toužila po té holčičce,tak nějak jsem si kluka neuměla představit,ale nijak zvlášť jsem to neprožívala,takže když mi řekli na utz ve 20tt že je to klučina,no sice ze začátku malinko zklamání,ale pak jsem se s tím srovnala, růžové oblečky jsem prodala vrhla se na nákupy bledě modrých 😀 No a po porodu a dneska bych toho malého šmudlu nevyměnila ani za milion holčiček, je to naše sluníčko, strašně hodňoučký, zatímco z holčičcky se stává pěkné čertisko 😀 😀

neumisa
6. pro 2010

@bertica.h a nemyslíš, že jsi s nepříjemnými komentáři musela tak trochu počítat, když jsi napsala to, co jsi napsala na téma o klucích? Tvůj názor ti nikdo nebere, ale měla bys možná trochu přemýšlet, co píšeš a hlavně, jak to píšeš ...

bertica.h
6. pro 2010

mám dos sebakontroly a fakt nemyslím,že by som mohla niekomu ublížit tým,čo som napísala...ak sa tak stalo tak sa ospravedlnujem,ale za svojim si stojím.

mudr.
6. pro 2010

bertica.h vubec si nemyslim, ze jsem to prehnala. mas dve holky, tak nesud kluky, kdyz zadne bohuzel nemas. tot moje tecka.

misicka85
6. pro 2010

@bertica.h máš 2 holčičky,které jste si přáli,tak věřím že jste šťastni,že vám to vyšlo,ale věřím tomu že kdyby jedno dítko byl kluk,že bys ho milovala úplně stejně. 😉 Možná ne hned,třeba by sis ten vztah musela postupně vybudovat,ale časem bys už neměnila 😉

bertica.h
6. pro 2010

nie nemám,ale stačia mi chlapci v mojom okolí.
ako robia mojim detom zle..niesom už objektívna možno,ale stačia mi tí,v mojom okolí.a neviem či si dala slovko bohužial na správne miesto,mne tam nesedí.🙂

bertica.h
6. pro 2010

@misicka85 samozrejme že milovala,tak,ako milujem dcéry. 😉

maart
6. pro 2010

... @bertica.h ....no Bertica, ze se nestydis neco takovyho napsat 😒 , je mi z Tvych nazoru a prispevku uplne smutno a uzko....fakt jsi teda docela drsna maminka.....GRC!

bertica.h
6. pro 2010

@maart nebolo mi lahko ked som to písala.

končím tu,nikdy som nemlaa v žiadnej diskusii problémy,myslím,že som celkom fajn,ale vadí mi ak niekto na mna začne utočit.ja utok iba vraciam.
ked napísala bohužial.reagovala som na to.

písat o tom,že keby som mala syna by som ho asi zo skaly hodila..to bolo na mna moc,preto reagujem tak,ako regujem,.

bertica.h
6. pro 2010

@maart a je mi luto že koli mojim pár riadkom si si takýto názor spravila.ja si netrufnem sudit ani jednu z vás,kedže nechodíme do žiadnych spoločných diskusií,toto tu sa snažím brat trocha s nadhladom..aj ked priznávam mi to moc nejde.

maart
6. pro 2010

@bertica.h ...to je moc fajn, ze tady koncis..myslim, ze si vsechny milujici maminky....chlapecku a holcicek oddychly 😠 😀 !!!!