Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

jakelina
11. pro 2010

@neumisa vařím ve velkých hrncích, ale silně uvažuju o koupi kotle 😀 😀 😀

jakelina
11. pro 2010

@jajdaelda nedělej chutě, vypadá dobře, ale já mám obavy, že bych to musela vařit tajně v noci. Než bych to vychladila, tak by mi to u nás určitě někdo sežral 😀 😀 😝
Já když peču, tak musím nechat v misce něco na ochutnání a to se pak o to hádají, kdo to může dojíst.

smardik
11. pro 2010

tak mě vaječnák naštěstí neláká, nikdo by ho nepil u nás

jajdaelda
11. pro 2010

@jakelina tak u nás to zatím taky je jen na mě - ten vaječňák a spol...manža vaječňák tak na zmrzku...s tím Baileys mi pomůže tchýně 😀
já peču a normálně jsem si jí asi šlehla 😀 ..z toho věčnýho ochutnávání těsta a krémů - do všeho cpou rum a taky jsem dělala vosí hnízda s vaječňákem 😀 To bude mít Honzík veselou 😀
@neumisa v Berouně se hraje baseball?Jsem se chtěla zeptat - jaký je v Laguně bazén pro děti? Dá se tam jít s dvouletým prckem?

jakelina
11. pro 2010

@jajdaelda tak u vás bude dnes veselo, maminka ochutnávala a má v sobě už dva panáky rumu 😀 😀 😀

neumisa
11. pro 2010

@jajdaelda jo, teď už jo - zatím jen prťata, ale už máme nabídky na zápasy s Kladnem a Prahou (ale ti jsou na trošku jiné úrovni, ti nám naklepou ☹ ). V lednu dokonce budeme oficiální školní tým, už se vyřizuje registrace.

Osobně jsem v bazénu ještě nebyla (nějak nebyl čas), ale říkaly Berouňačky, že se to dá.

mataharyy
11. pro 2010

Jéé teď teprve jak o tom píšete koukám že jste z Berouna, tak to jsme skoro sousedé 😀 teda už zas ne...
Jináč do berouna se normálně jezdívalo plavat s dětma, ale jak je to teď nevím, dost lidí tahá do kladna... 😅

jajdaelda
12. pro 2010

Dobré ranko
@neumisa tak co perníčky? Vydržely?

jajdaelda
12. pro 2010

@mataharyy odkaď Ty si byla?
Já tedy jezdila na těhu plavání do Kralováku,resp.Záhořan a budu tam chodit i s Honzíkem

kijir
12. pro 2010

Hezké ránko 🙂
tak hlásím cukroví upečené 😀 !!! Dneska lepit marmeládou a v týdnu krémem.
Tady je teda pořádná sněhová nadílka 😕 ...Asi letos bude muset ježíšek přinést nějaké ty sáňky pro prťátka s opěradlem 🙂 .Akorát přemýšlím jak vytrestat staršího,protože pořád nosí ze školy poznámky a zlobí tam.Už si zhoršil i známky ☹ ,tak jsem myslela,že mu pod stromeček dáme jen jeden dárek a necháme ho do rána kdy tam bude mít teprve zbytek....Nevím jestli to ale není moc drsný 😅 .A aby to nakonec nebylo drsnější pro nás až bysme viděli jeho zklamání.Jenže když na něj vůbec nic neplatí.Po dobrým nic po zlým nic.Zákaz televize nebo počítače je na běžným pořádku a žádný efekt... 😕

neumisa
12. pro 2010

@jajdaelda jo, zatím tam jsou ... ale já jsem trpělivá ... 😀 😀

mataharyy
12. pro 2010

@jajdaelda Ze zbuzan, nevím já tam nikdy nechodila, ale vím že dost lidí tam jezdilo i plánovalo jezdit, co jsem se bavila v prohdnici (rodila jsem v Hořovicích)... Ale osobně opravdu netuším 😉
@kijir Nevím, aby to nemělo opačnej efekt... Ale opravdu neporadím, mám na to zatím čas 😎
Já ve dvě v noci dopekla štóly, dnes fičím vanilkové rohlíčky, další perníčky, žloutkové křehule a uvidím jak na tom budu s časem 😀

jakelina
12. pro 2010

@mataharyy měla jsem letos stejné datum porodu jako ty. 23,3,. Nakonec je malý 11,3, 😀 😀
@kijir ty máš zase třetí jméno pro chlapečka Matyáš a my máme třetího taky Matyáše. 😀

mataharyy
12. pro 2010

@jakelina 😀 Tak možná taky budu rodit dřív, co já vím... Adrián měl být 24.4. a je 11.4. 😀

jakelina
12. pro 2010

@mataharyy já mám tady 11 nějakou osudovou. Jakub je 11. 2., Eliáš 11,3, a David měl být 11,7,, ale narodil se až 15,7, 😀

mataharyy
12. pro 2010

@jakelina No vidíš tak třeba 11. dítě bude holčička 😀

smardik
12. pro 2010

ahoj holky vy tu všichni pečete tak jsem aspon upekla buchtu, to vím že manžel jí a vezme si i do práce na svačinu tak aspon něco ale přes týden se pustím aspon do lineckého 🙂 at to tu aspon trošku voní 🙂 🙂

jakelina
12. pro 2010

@mataharyy to už určitě nestihnu, je mi už čtyřicet. ☹ ☹

@smardik Já mám už osm druhů a dnes jsem pekli druhou várku rohlíčků skoro z kila mouky. 😀 😀 Bylo to u nás jako v nějakém pořadu PEČE CELÁ RODINA. Kdo měl volné ruce pekl 😀 😀 a jeden hlídal Eliáška ať se nemotá pod nohama a nespálí se o troubu.

mataharyy
12. pro 2010

@jakelina to není překážkou 😉 Koukni kolik je mě, od toho ti snadno dojde kolik je mé matce, když mě měla ve 23. letech a mám krom dvou bratrů v rozmezí dvou a čtyř let, mám ještě dvě sestry, té "starší" bylo v únoru pět a té mladší v září dva... A trochu se obávám že ještě není poslední 😅 jo a jejich otci je padesát pryč (ale jak moc pryč nevím, nestarám se o něj 🙄 ) takže klid, ještě by jsi to mohla zvládnout, jen nesmíš dělat takové dlouhé přestávky 😀

jajdaelda
12. pro 2010

@jakelina Jako u vás bych to vánoční pečení chtěla vidět 😀 😀 Si mě pobavila ...náš starší se jmenuje Jakub Eliášek 😀 😀 Jsem říkala,že druhýmu jsme mohli dát Eliáše 😀 ..občas jim oběma řikám Eliášku a už jsem tím i některé lidi zmátla 😀
Já mám zatím 7 druhů a asi další 3 v plánu...a to jsem původně chtěla jen 2

kijir
13. pro 2010

@jajdaelda :Jj to je jak u nás 😀 ..říkali jsme že péct ani nebudem,protože to pak nikdo nejí.Že si jen kilčo objednáme at je co na stůl 😀 .A co jsme udělali? Máme upečený už 4 druhy a ještě nás čeká dvoje nepečený 😀 ,takže..... 😅

beatta
13. pro 2010

ahoj holky letos mám pečení na salámu 😀
stejně dostaneme cukroví od našich a od tchánovců 🙂

jakelina
13. pro 2010

@mataharyy tak to Tvoji maminku obdivuju, já mám obavy, že už bych to nedala zdravotně. ☹

mataharyy
13. pro 2010

@jakelina No jedno přiznala, že ne ten porod, ale to těhotenství už je o poznání náročnější než za mlada. Ale na porod si nestěžovala, dokonce když se rodila první sestra tak jsme z toho měli rodinou akci 😀 a sestřičky v nemocnici málem smrt, když jsme večer přišli do nemocnice, u dveří hromada pot a sestra jen ukazovala na dveře 😀 Tehdy jsem tam byla já oba bráchové můj přítel mámin manžel a její sestřenice (je porodní asistentka), fakt to byla sranda 😀 A druhá ségra tak ta měla přes čtyři kila a prý už to bylo úplně jedno 😎

mataharyy
13. pro 2010

Jináč já bych se asi bála finanční stránky... Ještě jsme chtěli do třetice zkusit tu holčičku a už u toho budeme hodně počítat 😔

smardik
13. pro 2010

@beatta já mám taky cukroví na salámu jak píšeš, dostanu od našich a tchýně, chlap sní 2kousky cukroví a má dost takže zbytečné péct 🙂

zrovna se mi tu oba vztekají, jeden v postýlce že on nebude spát a druhý klečí před televizi a snaží se postavit a nejde mu to tak se tu vzteká

beatta
13. pro 2010

@smardik stejně toho cukroví dostaneme mraky tak škoda píct
mě naštěstí oba dva spí tak sem zvědavá jak dlouho budou spát

smardik
13. pro 2010

@beatta se máš Honzík půjde spát až ve 14hodin a Toma jsem vytáhla řval jak hysterak a neusnul by,to ho dost dobře znám a snad půjde ve 14taky, zlobí ze spaním poslední dny 😠 😠 😠 😠 a to cukroví to samé vím že dostanem dost a já cukroví taky moc nejím,chlap 2kousky takže zbytečnost. nejlepší je že my ho dostaneme od tchýně která taky nepeče protože ho nejí ale ta ho zase dostane od sousedky která strašně ráda peče ale nemůže to jíst má cukrovku takže peče a pak to nosí tchýni a ta zase nám 😀 😀 😀

beatta
13. pro 2010

@smardik u nás se nejdřív dává spát starší a až spí on tak jde junior páč oni se pak budí navzájem 😖

smardik
13. pro 2010

@beatta mi spí na střídačku, Honzík usíná v 9 hodin a spí tak do těch 10:30-11 a na to spaní chodíme ven-většinou jak ne spí mi v postýlce ve fusaku při otevřených okně takže si myslí že je venku a spí dlouho a ve 12 hodí Tomášek a Honzík kolem té 15, se prostě střídají ☹