Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

jajdaelda
14. únor 2011

@mataharyy zase jsem si na Tebe vzpomněla - pekla jsem klukům dort...záměr byl jiný....dort se povedl - už ho mám osvědčený,zato krém jsem uspíchala,a srazil se ..takže nakonec jsem jednu půlku namazala marmoškou a polila čoko...s tou druhou půlkou se půjdu vyfotit 😀 ale snaha se taky cení a manža i Kubča mají čoko rádi,tak snad si pochutnaj...

mataharyy
14. únor 2011

@jajdaelda Mě se taky krém srazí a to vždy když to nejmíň potřebuju 🙄 Je to prostě potvora a nelze jí uspíšit... Ale dort máš moc pěknej, děláš doma i čoko ozdoby?

kijir
14. únor 2011

Holky děkuju 🙂
@jajdaelda :Jo to si to vybírá a my s ním :( taky říkám že nejhorší je tohle počasí v tom si ty viry úplně libujou...Buď a´t je zima a chumelí,přece jenom je ještě únor a nebo (což by bylo o hooodně lepší) ať už je prostě jaro 🙂 ,že jo?Jo a moc pěkný dortík 🙂 já jsem na tohle vážně úplně levá,tak jen tiše závidím 😉

jajdaelda
14. únor 2011

@mataharyy jestli myslíš ty rádoby srdíčka a trubičky,tak to byl můj první pokus 😉

mataharyy
14. únor 2011

@jajdaelda dobrej první pokus 😵
@kijir Taky hlasuju za jaro Adrián už má zas nudle jak hrom, nějak mě to přestává bavit, to co týden dva rýma 🙄

kijir
14. únor 2011

@mataharyy :Jo přesně tak a nejhorší je že maj rýmu vždycky všichni kolem,tak je člověk opečovává a pak když jsou už všichni v poho,tak to odnesu já :( Zrovna teď se mi rýma vrátila po 14 dnech a je to hrůza.Díky bříšku nemůžu moc dýchat normálně natož když mám ucpanej nos :(

mataharyy
14. únor 2011

@kijir Ani nemluv já naposled nos prolejvala vincentkou, pač můj oblíbenrj olynth nemůžu a teda účinek takovej že žádnej 😖 A celkově jak si člověk nemůže pořádně vzít žádnej prášek tak jsou ty nemoci příšerný 🙄

jakelina
14. únor 2011

@jajdaelda dortík máš krásný, hned bych si dala. Já jsem dnes jak malý spal udělala mini dortík pro kamarádku. Jedu tam zítra na návštěvu, tak ať nejedu s prázdnou. Má tři holčíčky, tak takový holčičí s kytičkama. Formu jsem vyzkoušela z Lidlu silikonové srdce.

mataharyy
14. únor 2011

@jakelina Mám z tebe normální depku 😀 Tak za jedno kde bereš čas, inspiraci a můžeš mi půjčit ruce, prosííím, jen než udělám ten narozeninovej 😀 Jináč když jsi taková duše šikovná, nevíš mi poradit kde najdu návod a potřeby na ozdobné vykrajování/krájení ovoce?? 😕 Strašně se mi to líbí, ale ani za svět nemůžu najít jak se k tomu dopracovat... 🙄

neumisa
14. únor 2011

@jakelina jovany, koukej přestat podrývat morálku nás nemehel!!! 😀 😀 😀

mataharyy
14. únor 2011

@neumisa 😀 😀

jajdaelda
15. únor 2011

@jakelina krásné....

jakelina
15. únor 2011

@mataharyy tak to neporadím. To jsem nikde neviděla. ☹ Já jsem tyto kytičky vykrajovala obyčejným zoubkovaným kolečkem co mám vykrajovátka na cukroví.

jajdaelda
15. únor 2011

@jakelina počkej,to máš takovéhle pidi mini vykrajovátka?

mudr.
15. únor 2011

teda devcata jako ja nevim jak vy to delate, ale smekam klobouk, ja bych takovyhle dorty neumela ani nakreslit 😝 😀

jajdaelda
15. únor 2011
jakelina
15. únor 2011

@jajdaelda je to taková sada koleček od největšího do nejmenšího a tu nejmenší kytičku dělám vykrajovátkem na linecké. Má uprostřed takovou malou kytičku a já s tím vykrajuju ty pidi středy.

mataharyy
15. únor 2011

@jajdaelda díkky 😵
@mudr. No při představě že bych to měla kreslit, tak to dopadne ještě hůř než když bych to pekla 😀 Já jsem všeobecně manuálně zručnej tvor 😎
@jakelina A ty máš i nějaké spešl pomůcky což, když tak hojně pečeš, jako kostice a jiné...? Já vždy když mám něco péct, tak kupuju pár pomůcek, naposled to byli špičky od wiltona a čtvercové ráfky 😀 Ale mám zálusk na kde co, jen teda musím postupně, nebo zkrachuju domácí rozpočet 😅

jakelina
15. únor 2011

@mataharyy mám jenom pět kostic, ty ozdobné spodní ráfky na vytlačování, jednu gelovou barvu a vykrajovací abecedu. Jinak si pomáhám čím to jde a co mám doma, radýlko zoubkované, normální váleček a vál dřevěný i silikonový a kolečkem na krájení pizzy.

mataharyy
15. únor 2011

@jakelina Tak to semekám o to víc, že jsi taková vynalézavá... Já zas vše musím vidět a pak drze kopírovat postup, jináč se moc nikam nedopracuju 😅
Jináč pro ty co mají vždy ideu, tak tady je návod jak jí převést do praxe... Hned první díl mi tak učaroval že jsem získala dojem že to přece nemůže být tak těžké 😀 http://www.publictv.cz/cz/menu/3/videoarchiv/cl...

jakelina
15. únor 2011

@mataharyy super odkaz, už jsem se podívala jak se dělá hroch. 😉

mataharyy
15. únor 2011

@jakelina Jo z hrocha jsem naprosto odvařená 😵 Je tam spoustu nápadů i na zdobení a jak to tak člověk pozoruje, působí to strašně jednoduše... No časem uvidíme zda je i praxe taková jednoduchá 😀

jakelina
15. únor 2011

@mataharyy no právě, já si na žádný 3D zatím netroufám. Ale je fakt, že když to člověk pozoruje, tak to vypadá jednoduše. Jenom toho krému se já bojím. Nemám žádný super recept a vždycky se bojím ať se nesrazí.

jajdaelda
15. únor 2011

@mataharyy já si objednala všechna čísla dortomanie a přijde mi všechno tak jednoduchý 😀
@jakelina já dělala jeden z mmb -banánový-a byl naprosto super..a v kombinaci s čokoládovým dortem tobylo dokonalé 😵

jakelina
15. únor 2011

@jajdaelda tak dej recept. Já mám ráda karamelový nebo šlehačkový plus bílá čokoláda.

mataharyy
15. únor 2011

@jakelina Můj nej je pařížskej, problém pak ale nastává když jde pod potahovku 🙄 Takže tam dělám pudingovej s máslem, ale taky bych ocenila nějakou změnu, pač už to začíná být fádní 😅
@jajdaelda Hmm, tak nevím a když to člověk zkouší, tak to už není tak jednoduché?? 😕 😀 😀 Mě schází ta představivost jak bych se k tomu měla dopracovat a to je hlavní problém, já mám vždy jen tu konečnou vizi... která se ještě ani jednou nerovnala realitě 😀 ale nezoufám, jednou k tomu dojdu 😎

jakelina
15. únor 2011

@mataharyy pařížský mám taky ráda a pudindový dělám pořád, ten už mě nebaví. ☹ Tam se musí fakt opatrně, aby se nesrazil.

jajdaelda
15. únor 2011

@mataharyy ano,důležité je mít výdrž 😀 šak ono se jednou zadaří...
já se chystám na sobotu péct mamině k 65.,tak musím něco vymyslet..

@jakelina tu jest http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=92238 ale je tam taky puding 😅 ..já tedy dávám míň másla...četla jsem svůj komentář z října a prý by stačila i poloviční dávka ...no nebo spíš tříčtvrteční 🙂

jakelina
15. únor 2011

@jajdaelda ten vypadá dobře. Někdy zkusím, nezčernají tam ty banány, máš ho vyzkoušený, že jsou hezky žluté???

mataharyy
15. únor 2011

@jakelina I mě ten pudingovej leze krkem 😀 Ale zas dobře drží na zdobení 😅
@jajdaelda Jo jen vydržet to by bylo aby jednou nebylo 😀 😀 Jináč vidíš to mě nenapadlo že se do toho dá zamixovat nějaké ovoce... To jsem mohla už dávno zkusit... To jsou přesně ty blbosti které mě prostě nenapadnou 😅