Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

jajdaelda
18. únor 2011

@jakelina no já tu mašli taky vyvalovala válečkem z Kubčovy modelíny 😀
ten marcipán nebyl ve válečku,ale v obalu - a právě na obrázku ten dort vypadal celkem bíle
tak to jsem na písmenka zvědavá...taky jsem si chtěla něco objednat,ale ty formičky a tak jsou šílený pálky a na to,že to budu dělat jednou za čas 😒

jakelina
18. únor 2011

@jajdaelda tady ty jsou levné, dám ti odkaz.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20421555

kijir
19. únor 2011

@gabrlinka :Ahojky tak my jsme to teda chtěli.Sice ne úplně takhle,protože jsme to chtěli abychom to stihli do třech let Petulky,ale nějak se to zvrtlo rychleji.Hned první měsíc co jsem přestala kojit.Ale antinu jsem teda brala jen do Petova půl roku 😅 .No víš jak já už nejsem nejmladší a tak jsem to chtěla mít najednou za sebou 😀 .Se svým bráchou jsme taky od sebe o 19 měsíců a mamina to zvládla.Tak doufám že i já 😉 😉 😉 .Jo a jen pro zajímavost já jeden vejcovod nemám vůbec 🙂 ,ale doktoři mi zrovna říkali že jde otěhotnět i jen s jedním vejcovodem a jedním vaječníkem,tak neim... 😵 .
A navíc ty to taky zvládáš ne?klučiny takhle za sebou 😉 ???

kijir
19. únor 2011

@jajdaelda
@jakelina :Holky dneska sem teda přidám dort pro Járu k narozkám 🙂 úplně mě inspirujete 😀 😉 ...

mataharyy
19. únor 2011

@jajdaelda Klobouk dolu 😵 Jináč dá se tím marcipánem potáhnout dort celej, kamarádka to umí, ale já bych to nedala ona to rozválela na jinou placku 😲 a ještě jí vydalo na pár kytek 😅
@kijir Proto jsem ti to psala, taky jsem vždy ráda že v tom nejsem sama 😀
@gabrlinka Ahoj, vítej 🙂
Jnáč hlásám od půl šesté vzhůru a mám takovej dojem... tak uvidím třeba to zas přejde tak jako ty tři noci předtím 😅

mataharyy
19. únor 2011

@jakelina Já používala vykrajovadla na play dooh modelínu, co má ségra 😎

gabrlinka
20. únor 2011

@jakelina no to jo, a koukám, že máš čtyři kluky, tak se ptám v dobrém 😉 ještě jsi psychicky na tom dobře? 😀 mně někdy stačí jak začnou zlobkat naráz ti dva moji malí bobani a jsem zralá na opavu 😀

gabrlinka
20. únor 2011

@jajdaelda ahoj, děkuji za přivítání.....jojo, aspoň si spolu vyhrajou, budou mít společný pokojík, dědí po sobě věci, takže v tom je velká výhoda 😉

gabrlinka
20. únor 2011

@mataharyy ahoj, děkuji za přivítání 🙂

gabrlinka
20. únor 2011

@kijir jo zvládám, ale mám na pomoc manžu, takže fajn, někdy i pohoda, jak si hraje s klukama, tak mám čas i na net 😎
tak asi na tom něco bude, když jsme otěhotněly jen s jedním vejc. 😀

jakelina
20. únor 2011

@gabrlinka na Opavu jsem zralá pořád, když už tam bydlím, tak to mám alespoň blízko. 😀 😀 U nás je to už jiné. Ti starší tři jsou už velcí a hodně pomáhají. Jsou to už jiné starosti, jako jestli se vrátili vpořádku z nějaké akce a když David jede sám autem, jestli dobře dojel atd... No taky vás to čeká. Takové dětské zlobení je proti tomu brnkačka. 😉

gabrlinka
20. únor 2011

@jakelina jééé, s tou Opavou si mně teda 😀 😀 😀 to je dobrý.....to věřím, že s většíma jsou větší starosti, s malýma menší 🙂 mně stačilo jak sem učila 9. třídu na Zš a taky málem Opava, se divím, že se mi povedlo při této profesi otěhotnět.....

mataharyy
20. únor 2011

@jakelina Dnes jsem si na tebe vzpoměla, zdálo se mi že se mi narodili čtyřčata 😀 😀 Byla jsem lehce zpocená když mi každé začlo hned po porodu utíkat na jinou stranu 😀 😀

jakelina
20. únor 2011

@mataharyy dobrý sen, něco jako černá můra Šreka 😀 😀

mataharyy
20. únor 2011

@jakelina Jo něco na ten způsob, jen teda ta bezmoc jak se ty čtyři děti rozprchnou každý jinám a ty ležíš v té porodnici nohy od sebe a nevíš co teď... Fuj hnusné probuzení 😀

gabrlinka
20. únor 2011

@mataharyy 😀 😀 😀 dobrý sen

gabrlinka
20. únor 2011

@jakelina jůůůůů, velká gratulace k prvním krůčkům, Eliášek je velká šikulka 😵

jakelina
20. únor 2011

@gabrlinka začal dnes odpoledne a hned skoro běhá. 😀 😀

gabrlinka
20. únor 2011

@jakelina to je super 😵 ten náš jen na chvíli stál bez držení, ale snaží se a chodí kolem nábytku a to je dobré znamení, na jaře už bude taky chodit 🙂

mataharyy
20. únor 2011

@gabrlinka no to teda, jsem se probudila naprosto vyčerpaná 😀
@jakelina jé paráda 😵 máte doma hotového rychloběžce 😀

kijir
22. únor 2011

Ahoj holky,tak já neim tady nikde nikdo 😉 🙂 ...Tak já sem dám aspoň obrázek našeho narozeninového dortu pro Járu 🙂 .

jakelina
22. únor 2011

@kijir ten je krásný, kdo dělal??? Ty???

gabrlinka
22. únor 2011

@kijir ten je parádníííí 😵 tos ho dělala ty sama?

kijir
22. únor 2011

@jakelina
@gabrlinka :holky ani nevíte jak ráda bych napsala,že já 😀 .Ale bohužel já jsem na to dřevo.Dělala ho moje ségra,která zdědila talent po naší mamce....Mě se obloukem vyhnul : 😀 😉 .

jakelina
22. únor 2011

@kijir zase máš talent na něco jiného 😉

mataharyy
22. únor 2011

Tak to všechna čest, dotr je fakt pěknej 🙂

kijir
26. únor 2011

@mataharyy :Děkuji a úrčo vyřííídíííím 🙂 !!!!
Hezké ránko holky kde všechny pořád jste?Já teď řeším zda koupit kočárek pro sourozence či to zvládneme s normálním,lae čím víc chodíme ven bez kočárku tím víc si říkám že sourozenecký bude potřeba 🙂 .Nevím jak budu s kočárkem to malý tornádo kdyžtak honit 😀 😀 .A než bysme někam došli to abychom vyrazili už aspoń 2 hodiny předem 😀 .

mataharyy
26. únor 2011

@kijir Juj sourozeneckej, to je dilema... Ale u nás snad vyřešené kupovat nebudem, je to celkem pálka na to aby nám pak nevyužitě ležel doma, Adrián celkem obstojně chodí a když budeme muset na dešlí trasu (do města) tak se stejně do busu s kočárkem (a to jakýmkoliv) nevejdeme, takže mladší do šátku a starší (snad) po svejch... Ale je fakt že Adrián je krapet starší a už dlouho ho školím na chůzi... V tvém případě bych asi váhala mnohem více 😅

kijir
26. únor 2011

@mataharyy :No on Peťulka taky chodí dobře,jenže právě bych ho musela všude honit a na tom skejtíku by mi asi nestál.Pořád by chtěl dolů nebo dokonce i slejzal sám,takže kde bude sedět přidělanej bude to lepší 🙂 Ale děkuji za názor 😉 .no já teď našla na netu od paní sourozeneckej se vším všudy za 2500kč....Novej bych taky asi nekupovala 😅 .A svůj stávající zkusím prodat za 1500,tak snad to nějak dopadne 🙂 .