Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

mudr.
8. pro 2010

ahoj @mataharyy 😉 koukam, ti do pasu, uz vite, ze druhy bude kloucek? 😉 😎

smardik
8. pro 2010

@mudr. však na lidi nekoukám, at si myslí své. já s nimi každý den chodím ven, já ten kočár tahám a ne oni tak at mlčí. ale i manžel byl proti přišlo mu to zbytečné ale prosadila jsem si svou, chodí domů v mezi 18-19 osprchuje se,nají se a za chvíli jdu kluci spát takže neví jak to je takže jsme si to prostě prosadila a kasu držím já takže víceméně neměl moc na výběr

mi oba spí, oběd se vaří,všude bordel a já tady a pohoda. ale omlouvám mě to že v ložnici spí starší, tady v obyváku mladší takže nemám ani co dělat, není kde uklízet

neumisa
8. pro 2010

@smardik a nechceš přijet uklidit k nám? slibuju, že nebudu rušit ... 😀

smardik
8. pro 2010

@neumisa víš že ani nechci, až se ti dva vzbudí pustím se do úklidu tady a večer chci s kamarádkou jen na nákupy, ještě nějaké hračky klukům a konec,vánoce hotovy 🙂, uvažuju o tom autě chuck vím že by Tom byl štastný

mudr.
8. pro 2010

ja si to tu pofackuju hned rano jak odejde do skoly, ale jen prijde, tak to jede na novo 😠 porad dokolecka dokola 🙄

smardik
8. pro 2010

já mám pocit že to tady fackuju furt,jedno kolo dokončím a ta moje četa se přesune jinde tak zas jdu tam, uklidím a demoliční četa je zas jinde takže uklízím furt.ted aktuálně je všude lego duplo a kostky ale nemůžu to uklidit bych je vzbudila a to fakt nechci

neumisa
8. pro 2010

@smardik hm ... tak nic ... jsem myslela, aby ti to třeba nebylo líto a nevypadla ze cviku 😀 😀 😀 😀 Jinak jsem ráda, že nejsem jediná, komu se nedaří udržet uklizený byt, občas z toho mám depku ... 😎

smardik
8. pro 2010

@neumisa 😀 😀 😀 😀 😀 já mám uklizený byt akorát když tu nejsme jinak je furt někde něco-ted zrovna to lego a kostky, na stole mám poskládané oblečení co musím dát do skříně, na stole balíčky co čekají na zabalení, vedle neumyté nádobí, v ložnici kupa prádla na žehlení

mataharyy
8. pro 2010

@mudr. Jo už víme, říkal nám to doktor už před měsícem a po 3D názor nezměnil, takže kluk 😵 😀 A je to dá se říct 100% za jedno doktor je vyhlášen tím že se neplete a za druhé ten 3D byl tak jasnej že by mohl ked kterej chlap jen závidět 😀 takže myslím že takové překvápko jako u prvního nás už nečeká 😀 ale nějak mě to netankuje, chtěli jsme miminko to bude a na pohlaví až tak nesejde, třeba to třetí... bude určitě zas kluk 😀

smardik
8. pro 2010

@mataharyy u mě to bylo taky jasné-u Honzíka, dr. se ještě ani nestihl zeptat jestli chci vědět pohlaví a já mu říkala že to bude kluk, nešlo to přehlídnout jak je vybaven, ale fakt je že má 10měsíců, starší má 25měsíců ale mladší ho má většího 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mataharyy
8. pro 2010

@smardik 😀 😀 To jsme měli u Adriána, normálně sestřičky se na něj chodili koukat a nevěřili vlastním očím, byl malinkej (47cm, 2,76kg) ale teda arzenál... Jedna sestřička vždy přišla a říkala že až mu bude alespoň patnáct, že chce bejt jeho milenkou 😅 No a když u toho druhého je to už takové na UTZ, tak jsem zvědavá 😀

smardik
8. pro 2010

@mataharyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mudr.
8. pro 2010

😀

neumisa
8. pro 2010

@mataharyy 😀 😀 😀 😀

když jsem byla s mladším v porodnici, tak se narodilo tolik chlapečků, že na nás zbyla jen růžová postýlka a růžová peřinka 🙄 Manžel se pak dotazoval, jestli to v tom růžovém je stejné dítě, které viděl na porodním sále 😀 😀 😀

mudr.
8. pro 2010

nojo aspon vidite, ze kluci jsou lepsi, kdyz se rodej vic 😀 😀 😀 😀 😀 😝 ( 😉 )

smardik
8. pro 2010

@neumisa u nás to ted bylo naopak jak jsem rodila já narodilo se 8dětí, 7holčiček a náš Honzíček

neumisa
8. pro 2010

@smardik aspoň ti ho neměli možnost vyměnit 😀 😀 😀

mataharyy
8. pro 2010

@neumisa Buď ráda že na vás vůbec něco zůstalo, holka co ležela semnou na pokoji dlouho čekala než vůbec něco pro ní někde po nemocnici pohledali... 😖

sanies
8. pro 2010

Ahojky,moc zdravím zase z práce,to je aspon chvilka,kdy mam čas něco dočíst a napsat,Docela jste to tady rozjely,to je fajn,jen nestiham zatím dočíst ☹ Chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte nápad na dárek(hračku) pro toho mého dvouletého mazlíka.Nemůžu si pomoct,pro staršího mám nápadů milion a pro to mrně nic,všechno má po starším...milion aut,kolo odrážedlo,no prostě bebechy,jeětě mně napadlo takovéto mluvící nářadí,co myslíte?

smardik
8. pro 2010

@neumisa jo to je fakt 😀 😀 😀 😀 byl tam takové princátko 🙂

@sanies můj malý dostal ted na 2roky mluvicí vrtačku-playskol, kuchynku, batůžek,židličky do dětského pokoje, autíčko, a na vánoce dostane lego duplo, mluvicí auto chuck-před chvíli jsem ho dovezla domů a je super,jsem nadšená,sice drahé ale zamilovala jsem se do něj a museli jsme ho mít, pak auto WOW-dost si je holky na MMB chválí ale v reálu nevím jaké je zítra by mělo dorazit, dostane mozaiku, u rodičů dostanou spolu klouzačku, jo a garáže na auta ale to nevím zda na vánoce nebo pak až Honzík v lednu k 1.roku to se uvidí

mataharyy
8. pro 2010

Tak já letos nakoupila hromadu dupla, tak uvidíme... Myslím že stejně největší radost bude mít z balícího papíru 😀

sanies
8. pro 2010

smrdik jé to u vás bude bohatý ježíšek!Právě,že my půlku takových věcí máme po starším synovi,pak budou mít nějaké společné dárky typu trampolína atd..jen prostě Matouškovi nějak nevím co vymyslet,aby měl radost.jankovi se to zdá pořád jednodušší lyže,dětský notebook,kolečkové brusle,společenská hra,kniha.No snad na něco přijdu.Taky jsem přemýšlela o tom mluvícím autíčku,jen nevím...

Trošku jsem dočítala a co se týče pořádku,tak jsem na tom podobně jako vy,mám ho ráda,občas tím všechny prudím,ale 3 chlapi se v bytě chtě nechtě vždycky prosadí.Spíše mám ted depku,že nestíhám,jak jsem začla chodit do práce,tak je to znát...okna jsem stihla umýt jen 2 celé,druhé 2 jen zevnitř ,pekla jsem včera do půlnoci,protože cukroví být prostě musi 🙂 A co je nejhorší mám pocit,že jsem ta nejhorší máma na světě,protože se jim málo věnuju,ale prý to tak mají všechny,co se vrátily naplno do práce.Tak jsem si vylila srdíčko,promiňte,ale lepší to moc není..chi,chi

smardik
8. pro 2010

@mataharyy duplo máme taky 🙂 a ještě něco určitě přikoupím ale ne nové ale starší z MMB, prostě jen určité části ted stavíme nejvíc domečky takže potřebuje dveře,střechu no prostě věci na domeček.

@sanies a co malého baví? co taky to duplo toho je hromada nebo jiná stavebnice, plastelínu-dost kupují ten playdoh, mozaiku-brala jsem tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38152095 kvůli mladšího jsem vzala od 1roku ale mají i od 2,nějaký ten ponk pokud nemáte nebo nářadí. já to mluvící auto přivezla dneska večer ale myslím že bude mít úspěch,manžel si ho prohlížel a zmáčknul mu něco-asi korbu a ono začlo vykládat na celé kolo a celé nadskakovat, fakt se mi líbí, auto bruder-ty si dost chválí uvažovala jsem o něj ale nakonec bude až příští rok

mudr.
8. pro 2010

@sanies prej "smrdik" 😀 😅 no ja taky premyslim nad tema garazema, nas starsi si s nima nesmirne vyhral, jen se mi ted libej ty dreveny, je to teda kotel, ale hodilo by se to k nasim drevenym kolejim a barackum... 😵 tak jeste popremyslim, malymu bych taky chtela ten detsky notebook, strasne rad porad macka neco a ceka, co z toho "vyleze" 😀 tak nejaky jednodussi levnej bych mu taky vzala, knizek maji dost, klouzajdu uz maj taky, no je to tezky tomu malymu, ptz ma toho hafo po starsim , tak treba jeste nekde o neco zakopnu, v Pompu bo nekde, kazdy ditko ma rado neco jinyho, tak to je tezky 😉

smardik
8. pro 2010

@mudr. no hodně mi píšou smradik 🙂 🙂 🙂 🙂 já ted brala kvůli mladšímu tyhle garáže

mudr.
8. pro 2010

@smardik no ty jsou uzasnyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 kolik love? 😉

mataharyy
8. pro 2010

@smardik Tak já kupovala teď vše nové (kamarádka má e-shop 😀 ) pravda zahučeli jsme jen na duplu za patnáct stovek, ale co by člověk neudělal pro dítě, že... 😀 Navíc to beru tak že si s tím vyhrají "generace" takže budeme jen dokupovat co zrovna bude v kurzu 😎

smardik
8. pro 2010

@mudr. no já brala starší a ty 960 s poštou,nové jsou kolem 1300 nebo tak nějak

@mataharyy já brala taky něco nové ale měli jsme málo kostiček tak jsem právě přikupovala ještě na MMB nějaké starší a ještě mám v plánu přikoupit ale hodně uvažuju koupit bud farmu nebo ten rodinný dům-ale ten se mi zdá spíš pro holku, no a jsem na sebe naštvaná an aukru byli v akci duplo vlaky a já na to zapoměla ☹, cos brala ty?

sanies
8. pro 2010

Jéééé omlovám se za překlep!!! Duplo dostal od ježicha loni.A co ho baví? My hodně čteme,kreslíme,jo ta plastelína u nás taky jde.Půjdu do toho nářadí a chtěla jsem pro něj nějaké takové zvířátko,co by třeba samo chodilo,štěkalo? Uvidím. Ty garáže vypadají taky zajímavě..

mudr.
8. pro 2010

holky a co to je za naradi, co samo mluvi? neznaaaaaam... 😕 😨