Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

beatta
17. pro 2010

@neumisa to se u vás nestává často že spí spolu? 😀 😀

smardik
17. pro 2010

@neumisa 😀 😀 😀 😀 😀 super mí nespí ani jeden a vypadá to že starší po obědě přestává spát

neumisa
17. pro 2010

@beatta hahaha, výborný vtip 😀 😀 😀 ani náhodou, těžko přinutit školáka, aby spal po obědě a ještě horší je přinutit malého, aby spal, když ten starší nespí 😀 😀 😀 😀

beatta
17. pro 2010

@neumisa jéé mě až pak došlo že starší má 7 let 😅 😅
tak to je dobrej že usnul 😉
to já mám kolikrát problém dostat mladýho po obědě do postele a to mu budou teprva 3 roky 😎

mataharyy
17. pro 2010

Ahojte,
tak já malého do postele přes den nedám i v noci je to problém... Nechápu ten jeho elán, já bych exla 🙄

dont_speak
17. pro 2010

Ahoj holky, my měli nabitý týden... Dneska ve školce u staršího syna besídka 🙂 Nám spí kluci¨taky každý úplně jinak. 😒 Mladší (vyčuránek 🙂 v kočárku a Davídkovi se dobře usíná cestou domů v autobuse (ve školce po obědě nespí 😖 ).. to je pak zážitek, když potřebuju vystoupit z busu a nikde nikdo není po ruce

mudr.
18. pro 2010

ahojky holky, tak my byli vcera nakupovat darky, stihli jsme vsechno pro vsechny uff ja byla vecer upe KO a to jsme leteli dom pac Mira mel vystoupeni se skolou v besede (jindy to maj v kine, ale to se jeste opravuje po nasich letnich povodnich) tak tam recitoval basnicku, no ja zas zamackla slzu bylo to dojemny , dneska mame oslavu a zitra jeste dokoupime jidlo na svatky , poklidim doma par veci a muzem v klidu ocekavat jeziska 😵 😵
@neumisa co cukrovicko? ja nedocitam, nestiham.... 😖

neumisa
18. pro 2010

@mudr. zatím tam je, ale pod oknem začíná být pěkně ušlapáno, asi si to tam někdo chodí kontrolovat 😉

kijir
20. pro 2010

Ahojda holky 🙂,chtěla jsem se zeptat zkoušela jste někdy některá,když Vám starší dítko pořád zlobí kvůli stejným věcem,ho vytrestat jakože mu ježíšek nic nedonesl nebo třeba jako jen jeden dárek?Napadlo mě dát Járovi pod stromeček jen jeden a pak s ním jít do pokojíčku a obrazně napsat ježíškovi dopis jak zlobí a co už dělat nebude a mezitím mu tam dát zbytek 😅 ,jenže se bojím aby to nevytrestalo spíš mě až bude zklamanej....

beatta
20. pro 2010

@kijir to pořád říkám našemu mladýmu že nic nedostane a on se tomu jenom směje 😀 😎

mataharyy
20. pro 2010

@kijir Juj zatím teda na toto mám dítě malé, ale za jedno myslím že to nic nepomůže a za druhé si budete "zbytečně" kazit Vánoc 😅 Ale jak říkám jen můj názor 😉

kijir
20. pro 2010

No já taky samozřejmě neočekávám nějaký ooobrovský a dlouhodobý účinek ale přesně jak píše beatta,tak si pořád ze všeho dělá srandu,tak třeba jen aby viděl že úplně všechno zase taková sranda není 😀 .Protože z čertů měl vítr to jo,ale dostal od nich i tak dárky a tak ho to zas tak moc nebralo....Ale letos už tam bude mít dárky i někdo jinej(mladší bráška) tak by to třeba pocítil...Právě nevím...Zase by to dostal hned posléze....myslíte že je to tvrdý?

beatta
20. pro 2010

@kijir mě osobně to tvrdý nepříjde 😉

jakelina
20. pro 2010

@kijir můžete to zkusit a třeba ať slíbí pod stromečkem, že už bude hodný a ráno mu tam dejte zbytek dárků. Samo pokud to dodrží.

mataharyy
20. pro 2010

@kijir Tak otázka pak opravdu je kdo bude trpět víc, zda ty, nebo mladej 😀 Pač já vím že bych to byla já a navíc, nevím na vánoce bych asi odsunula takové řešení, pač si tak říkám že by alespoň na ten štědrej večer mohl mít klid 😀 Každopádně když to zkusíš tak pak dej echo jak to dopadlo 😉

mudr.
20. pro 2010

@kijir ty blaho ja vubec nevim, me se to zda trosku kruty , nevim teda, jak tvuj hosik zlobi, ale urcite ne o moc vic, nez ty nase tady 😀 😉 budme radi, ze jsou zdravi, rychle nam odrostou..... 😎 neeee, ja vim jak to myslis, ale ja bych to asi nedokazala...vubec netusim 😖 😉

kijir
20. pro 2010

Právě se taky bojím že to bude větší trest pro mě než pro něj 🙂 .Protože člověk to teď už dělá jen pro ty rozzářený dětský očka a tu jejich nekonečnou radost 🙂 ...Takže když by byl zklamanej,tak by to asi bylo dost těžký pro mě 😕 ...Spíš na to asi nebudu mít 😨

mataharyy
20. pro 2010

@kijir zkus nějakej jinej trest, třeba když bude zlobit tak nové hračky zabavit, i když ami to moc neuznávám, ale mě se to radí, když to ještě nemusím řešit 😀

kijir
20. pro 2010

no jo no,musíme si to ještě nechat projít hlavou 😅 .Ale děkuji za názory a rady 🙂 !

pepibubu
21. pro 2010

ahoj, @kijir no popravdě tohle by byly zkažený vánoce pro všechny. Asi bych to udělala tak, že by pod stromečkem měl dárky AŽ NA ten "hlavní" - tj. co si přál nejvíc. Takže by vybaloval ponožky, svetr, oteplovačky, bla bla bla...., a místo toho hlavního by tam měl od Ježíška dopis - Milý Jaroušku, slyšel jsem že zlobíš, takže se nesmíš divit, že to, co sis pod stromečkem přál nejvíc, tam není."

a po scénce -já už budu hodný, by ho jeden z vás vzal do koupelny nebo tak a druhej by tam ten dárek dal, s dalším dopisem, , doufám že svůj slib myslíš vážně, protože vánoce trvají tři dny, a pokud uvidím že svůj slib nedodržíš, dárky nenávratně zmizí.

jajdaelda
21. pro 2010

@kijir Tak já bych do toho asi nešla....normálně jsem se při čtení příspěvku od Pepi rozbrečela 😀 to ty hormony 😀 ale pravda je,že já to vztahovala na své dvouleté dítko a přeci jen Tvůj Jára už je starší,tak bych to možná udělala tak,jak píše Pepi...myslím,že o ta svítící očička nepřijdete,zvlášť když to bude po hrozbě,že očekávaný dárek nedostane...jako u nás teď funguje Ježíšek jako motivace na odpolední spánek ...jen nevím,co použiju po svátcích 😀

mudr.
21. pro 2010

nojo to vubec neni spatny napad jak pise pepibubu 😵 😵 😵 co na to rikas kijir? 😉

kijir
21. pro 2010

Joooo to je dobrý 🙂 Není to tak drsný ale účel by to asi splnilo 😉 !Jde spíš o to aby si pořád nemyslel že všechno se jen tak říká...jako že Ježíšek nosí dárky jen hodným dětem 😀 .To je vážně dobrej nápad!!!

jakelina
21. pro 2010

@kijir tak nám potom napiš po vánocích, jak to dopadlo. 😀 😀

beatta
21. pro 2010

@kijir tak na to sem zvědavá i já 😀

mataharyy
21. pro 2010

No tak to chci taky vědět, bude to případná inspirace do let budoucích 😀

smardik
21. pro 2010

@kijir já bych to asi neudělala přijde mi to dost tvrdé a myslí že by jste pak měli zkažené vánoce všichni ☹ ☹

pepibubu
21. pro 2010

@kijir tak snad jsem poradila, sama jsem zvědavá jak to dopadne, napiš.

Tvrdý to je, ale pro šestiletýho kluka myslím adekvátně, tím spíš když přijde vyvrcholení v podobě že ten dárek dostane. ale s tím, že během vánoc musí sekat latinu, protože ježíšek si ty dárky může vzít, když uvidí že není hodnej

kijir
21. pro 2010

Určitě dám vědět jak to dopadlo a jakej to mělo všechno efekt 😀 😉 .Sama jsem zvědavá 😅 ...

smardik
21. pro 2010

@pepibubu pro mě je to třeba dost tvrdé a znám se,neudělala bych to. bez tak se na vánoce těší dlouho, co dostane a já mu to tak zničím? to fakt ne