Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

jajdaelda
17. bře 2011

@kijir no,ono to určitě bude mít nějaký důvod-mě třeba napadá v souvislosti s Tvým těhu - nejen,že tu je Peťa,který má jistě dost Tvé pozornosti,ale Jára si jistě uvědomuje i to,kolik pozornosti bude potřebovat malé miminko a třeba tak upozorňuje na sebe a dožaduje se svého dílu pozornosti...ony ty dětské dušičky jsou strašně vnímavé i na maličkosti 😔

kijir
17. bře 2011

@jajdaelda :Hm to mě taky napadlo,ale to se právě už od začátku snažím aby nijak nepociťoval.Naopak.Kdykoli se třeba mazlím s petkou tak pak s Járou taky.Dokonce vybíral s manžou kočárek a jméno pro mimi 🙂.Má i mě na hodinu denně jen pro sebe...Nevím možná že i přesto to nějak jinak cítí,no.Dneska jsem byla ve škole a učitelka sama mi ani neuměla poradit.Říkala že s takovým chováním u prvnáka se setkává poprvé :( Asi to vážně budu muset vzít přes nějakou psycholožku aby mi aspoń třeba poradila 😅 .

jakelina
17. bře 2011

@kijir já myslím, že s tou psycholožkoku se poradíte a ona se na to podívá z venčí a nestranně. 😉 Já bych tam teda určo zašla

kijir
17. bře 2011

@jakelina :Jj taky si myslím....Děkuju.Rozhodně tím nemůžeme ničemu ublížit 🙂 .Ach jooo,člověk pro ně chce to nejlepší a pak tohle.Jsem z toho úplně mimo a pořád přemýšlím,kde jsem mohla udělat chybu ☹ .

mataharyy
17. bře 2011

@kijir S dětma je kříž 😅 Ale asi když nepomáhá domluva, na to aby byl takto "vzpurnej" i ve škole je krapte brzo, sice vše začíná dřív, ale v první třídě děti bejvají hodné 😅 Tak uvidíš do konce školního roku máš ještě tři a půl měsíce, tak třeba se s počasím zlepší 😀 spíš mě překvapuje že pokud si na něj takhle stěžujou že už dávno nenavrhli návštěvu školního poradce/psychologa, aby se pátralo po příčině... 😖 Však to je v zájmu všech... Každopádně držím palce ať to nějak překlepete a je lépe 😉

mataharyy
17. bře 2011

@kijir Je fakt že pohled někoho kdo vás ani jeho nezná pomůže a myslím že na první schůzku by jste stejně šli bez něj, aby jste nastínili situaci a tak... Když máš kliku a narazíš na dobrého psycho, tak je to strašně fanj, jen to doma musíš podat opatrně, aby se ti malej ještě nezabejčil 😉

kijir
17. bře 2011

@mataharyy :Přesně! Taky si říkám že aby mi přerůstal přes hlavu v 7 letech je trochu brzy :(.Dneska mi právě učitelka řekla že ta poradkyně jezdí jednou za měsíc,tak že to s ní probere,zda to bude stačit k ní,nebo jestli doporučí přímo dětskou psycholožku.Hlavně si říkám,že oni vědí takový ty fígle a ty děti jim řeknou co třeba rodičům i přes veškerou snahu ne.No uvidíme.Děkuji za podporu 🙂

mataharyy
17. bře 2011

@kijir Zas buď v poho, mě přes hlavu přerůstá ten dvouletej klacek 😀 Ne poslední dobou je to lepší, asi to požívání železnejch tabletek pomohlo 😅 Tak uvidíš třeba poradí a bude lépe a až porodíš tak se taky určitě dost věcí zlepší (já v to teda douvám 😅 ) 😉

jajdaelda
17. bře 2011

@mataharyy Koukám,že Ti zmizely údaje o dětech 😨
@kijir jj,přesně tak, protože občas se rodičům bojí otevřít ...jsem zvědavá,co vám řeknou

mataharyy
17. bře 2011

@jajdaelda to jsem smázla já, pro jistotu 😉

satynka
20. bře 2011

@kijir : Ahoj jdu te pozdravit i vas tady vsechny v diskusi. 🙂 🙂 A chtela bych ti mooc poprat,hodne stesti k porodu at ti to dobre,hlavne rychle probehne,je to uz treti,tak to pujde urco dobre 😉 A jestli muzu dodat neco k tomu tvemu problemu,tak opravdu nesmele ti radim,co nejdriv k psychologovi,me se stalo v prvni tride s tim mladsim klukem,neco podobneho,pak me mrzelo,ze jsem tam nesla i driv.A hlavne mu nenadavej a nijak ho netrestej.Prislo se na to v cem je problem,je ted ve treti tride,ma same jednicky,ma nadprumerne IQ,na hranici geniality,jed nejlepsi zak ve tride a presto jsem se v te prvni tride nabrecela a nechapala v cem je problem a pak me mrzelo ze jsem mu nadavala atd.Takze moje rada,neodkladej psychologa,ikdyz ti nekdo bude rikat ze je to zbytecne,me tak okoli jen zdrzelo a kluk se zbytecne trapil.Tak at ti i tohle dobre dopadne,drzim palce 😉

kijir
20. bře 2011

@satynka :Ahojda 🙂 ,moc děkuju za podporu.Je to fakt milý,když člověk může ty problémy někomu říct a u tebe zvlášť,když máš podobnou zkušenost.Opravdu děkuju 🙂 .Ve středu jdu s mladším k doktorce na 18-ti měsíční prohlídku,tak si ji poprosím o doporučení a opravdu s ním půjdu 🙂 .dííííky 😀

mataharyy
20. bře 2011

@kijir Já myslím že ani nepotřebuješ doporučení, ale když už tam budeš mít cestu, tak je to jedno 🙂 Držím palce 😉

gabrlinka
23. bře 2011

holky, jsem šťastná, dnes nám Tomášek udělal sám první krůčky, sice byly jen 3 ale stálo to za to 😵 v pátek sme se narodili 😵

gabrlinka
23. bře 2011

@kijir taky se přidávám a držím palečky, ať vám to dobře dopadne (trošku jsem dočítala z povzdálí), určitě to bude dobrý a koukám porod za dveřmi, jéééé, tak ať vše dopadne dobře 😉

kijir
23. bře 2011

@gabrlinka :Ahojda,děkuju.Porod už bych chtěla mít za sebou 😉 .No a s tím Jarou to snad bude dobrý,aspon doufám.Dneska jsme si vyzvedli doporučení k tý psycholožce,tak nás zítra objednám a uvidíme 🙂 .
Joooo a moc gratulujeme k prvním krůčkům 😀 .Ted už to bude fofr 😀 .Se naběháte.... 🙂 😉

gabrlinka
23. bře 2011

@kijir děkujem, akorát nebudu stíhat běhat jakmile se tomík rozběhne venku doleva a frantík doprava 😀
to ti věřím a úplně chápu, že bys už chtěla mít porod za sebou, to snad chce asi každá těhule ke konci, si pamatuju, jak sem se u druhého trápila, tak 2-3 týdny před porodem sem většinu dne proležela 🙄 takže ti přeji, ať to máš co nejdřív za sebou a mimíska co nejdřív u sebe, jéééé, já chci taky ještě mimi, mně ten rok strašně rychle utekl 😒

jakelina
23. bře 2011

@gabrlinka gratuluju k chození a v pátek rok, jejda to je krása. 😉

mataharyy
23. bře 2011

@gabrlinka gratuluji k běžci 😀
@kijir ani nemluv taky už bych rodila jak jabloň, mám toho dost a jestli do pondělí neporodím tak mě pošlou na vyvolávačku 🙄 Jsem z toho na tablety ☹

kijir
24. bře 2011

@mataharyy : 😀 😀 !!! No tak to já mám ještě chvilku čas 🙂 Máme to dneska za 10,takže holt se ještě od toho svištíka musíme nechat napínak kdy se uráčí ven 😀 😉 !

jakelina
24. bře 2011

@mataharyy
@kijir trochu sexu a horká vana a o víkendu rodíte 😀 😀 Okna taky potřebujou umýt 😉

kijir
24. bře 2011

@jakelina :tak to první máme skoro obde 😉 🙂 ,ale zatím bez účinku 😀 .To druhý asi zkusím ... 😀 😀 !!!

mataharyy
24. bře 2011

@kijir já už toho času právě moc nemám 😅
@jakelina Tak to zkoušíme při každé příležitosti a ani hov... 😠 Vana nezabrala, sex nezabral, svařák nezabral, míč nezabral, švihadlo taky ne 😀 Protstě on ven nechce 🙄

gabrlinka
24. bře 2011

@jakelina díky, jojo letí to, akorát se to tobě teď před porodem táhne,co? 😉 kdo si počká ten se dočká
@mataharyy taky díky, sice ještě není běžec, ale snaží se chodit a držet balanc
jinak holky, já před chvíli domyla okna a necítím pravou ruku 😀 nejhorší byla ta posraná lodžie, pardon ten výraz, ale jinak se to nedá napsat 😝

mataharyy
24. bře 2011

@gabrlinka Hele okna je něco co nebudu dělat ani za cenu porodu 😎 😀 To ráda nechám na manžela... 😅

jakelina
24. bře 2011

@gabrlinka jejda, já se rodit nechystám, to jsi si mě s někým spletla 😀 😀 😀

mataharyy
24. bře 2011

@jakelina ale mohla by jsi zkusit, zda se vám i pátej povede kluk 😀

jakelina
24. bře 2011

@mataharyy kluk určitě, ale já bych spíš měla strach ať je zdravý. Jsem už stará ☹ 😠

mataharyy
24. bře 2011

@jakelina stará nejsi... jsem tu někde psala o mé mámě... teď jí bude 45 a nejmladší ségře budou v září tři a zdravá je jak řepa, jo a je taky páté dítě 😀

jakelina
24. bře 2011

@mataharyy já si to pamatuju, mamku obdivuju, já už na to asi nemám 😉 😉 Ale nikdy neříkej nikdy 😀