Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

astrane
29. lis 2010

no já se pomalu smiřuju s tím,že jestli se časem zadaří pořídit si třetí mimčo,tak to bude zase kluk 😀 Mám slíbenou sice holčičku,ale radši s tím moc nepočítám....zklamaná asi nebudu,budu ráda,že budem mít mimčo 😵 ...jen musíme ještě chvíli vydržet 😒

pepibubu
30. lis 2010

@astrane heh já už taky rovnou počítám s třetím klukem... A proto je mi jasný že v porodnici pak na nás vybafnou "je to holčička 😀 "

georgine
30. lis 2010

ahojky holky tak se hlásím po včerejším UTZ a normálně světe div se.. je to holka na 95% takže to že 3. bude kluk asi není vždycky pravda 😀 no snad mě mímo nenapálí 😀

mudr.
30. lis 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 @georgine jupíííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵

sarkaa
30. lis 2010

@karotky To je přesně teď u nás... když jsem to oznámila tak se většina tvářila jak tragédi. Jedna osoba mi dokonce řekla, že je jí to líto ( jako,co?????).

@georgine Gratuluju 😵

mudr.
30. lis 2010

@sarkaa a co jsi na to ty osobe odpovedela??? 😕

sarkaa
30. lis 2010

@mudr. Nic. Neměla jsem ten týden vůbec sílu ještě něco někomu říkat...celé jsem to obrečela ( tu reakci rodiny a známých 😔 ) . Co vůbec na to můžeš říct? Vůbec tu logiku "párečku" nechápu.

kijir
30. lis 2010

Ahoj holky 🙂 Tak jestli Vám to neva i já bych se připijila :D!! Mám dva klučina 6let a druhej 13 měsíců.Teď jsme s manželem usoudili že zkusíme holčičku.Jsem ve 23.týdnu těhotenství a co myslíte že to je 😉 ????No s největší pravděpodobností zase kluk :D :D 😀 !!!Trošilinku jsem zklamaná byla,ale nijak zvlášť 🙂 Těším se tak jako tak...Na něco zase výhoda,když nám teď seberou korunky... 🙂 Nemusím zas tak řešit žádnou výbavu 😉

neumisa
30. lis 2010

@astrane no já měla slíbenou holčičku dvakrát a jak to dopadlo 😀 😀 😀 😀 A rozhodně si nemíním pořídit Klapzubovu jedenáctku jen proto, abych se dočkala holčičky! 😀 😀 😀

kijir
30. lis 2010

Taky jsem říkala že dalšího pokusu o hlčičku se dobrovolně zříkám 😀 .....

many
30. lis 2010

tak já se k vám přidávám 🙂 taky čekám druhýho chlapečka a teda vůbec mi to nevadí 🙂 naopak jsem moc ráda, i holčička by mě potěšila, ale chlapeček víc 🙂

meleri
30. lis 2010

jeje já jsem taky ráda za dalšího kluka! jak by si spolu hráli - holka a kluk, to by bylo jako kočka a pes 😅

mudr.
30. lis 2010

teda @kijir 😅 neboj, dopadla bych stejne jak ty 😅 vyhoda -usetrení vecí, budou dedit po sobe a i hracky ...no co vic si prat??? 😵 kdyby to byla holcicka, byla by to zmena od zakladu. panenky, domecky, kocarky a v neposledni rade i sukynky, sandalky... ccccccccccc... nejsou ti kluci vyhoda??? 😵 😵 😵
@neumisa- presne, ja uz mam taky splnino 😅

maggie
30. lis 2010

taky máme 2 kluky a manžel by chtěl ještě třetí pokus, tak uvidíme 😀

petamaskova
autor
30. lis 2010

@georgine gratuluji 🙂

sarkaa
30. lis 2010

Já bych klidně šla i do třetího 😀 Uvidíme jak na tom budeme za pár let..kdyby to byl zase kluk tak je mi to úplně jedno. Jediný problém by bylo jméno ale i to by se vyřešilo. Aspoň mě kluci ochrání 😀

petamaskova
autor
30. lis 2010

@sarkaa já bych taky šla do třetího ale manžel už nechce,prý by to stejně byl zas kluk.snad prý možná jednou zváží adopci nějaké holčičky 🙂

kijir
30. lis 2010

mudr. : Jj přesně máš úplnou pravdu 🙂 Myslím s těma výhodama ...Všechno můžou dědit a obzvlášť teď ten třetí po tom druhým,protože budou o 1,5roku od sebe a taky doufám že si spolu vyhrajou 😉 .I kočárek poslouží ten co máme 🙂 .
A víte s čím jsme měli opravdu problém?S výběrem jména 😅 ...Vůbec jsme nemohli nic vymyslet,nakonec jsme vymysleli to pro kluka a na holčičce jsme se nemohli vůbec shodnout,takže i to se nám ulehčilo 😉 😀

mudr.
30. lis 2010

@kijir no vsak ono dneska vybrat jmeno na chlapecka je nadlidsky vykon, my teda dali samozrejme prvni po tatinkovi a dal uz jsme byli namydleni, nakonec jsem teda s velkym usilim vybrala to, co jsem vybrala, ale dal uz bych teda byla v koncich... 😝 jooo ale na holcicku vim asi 10 krasnych jmen 😀 bohuzel mi to neni nic platný 😅 😕 😔

kijir
1. pro 2010

@mudr. Tak já to měla zase trochu lehčí,protože Jaroušek má svého tátu a jméno po něm a Peťula má taky svého a jméno taky po něm.A ted tedy řešíme toho dalšího raubíře,protože ten už má tatínka stejnýho s Petulkou 🙂. Na holčičku jsme měli vybraný 4 jména a nedokázali jmse se dohodnout.Ono jak se říká každé jméno je hezké,když se hezky řekne 😉 🙂 .Jenže já mám spíš problém,že si skoro pod každým jménem představím někoho kdo mi zrovna k srdci nepřirostl 😅 .Ale je vybráno a teď už se jen můžeme těšit 😀

mudr.
1. pro 2010

@kijir tak ono jmeno Matyasek je krasnyyy, jenze vsechny tyhle hezky jmena maji moje sestrenky a svagrovy a sousedky, kamaradky atd... chtela jsem dat takovy, ktery neni "na kazdym rohu" 😀 a presne jak pises, kdyz uz clovek nejaky vybere, tak zas vidis "sigra" od vedle... 😀 takze ono to je fakt tezka vec 😉 🙄 a Jarouška uz mas ve skole? 🙂

kijir
1. pro 2010

@mudr. Jj Matyášek je pěkný a taky právě tady u nás o žádným nevím 🙂 .Je tu dost matějů,ale Matyáš ne 😉
Jaroušek je ve škole a je to docela boj 🙂 .To učení by ještě jakštakš šlo,ale to aby vydržel v klidu a nezlobil to je horší 😅 .Však to určitě znáš 😀 .Minulý týden byl zrovna rodičák a když jsem přišla domů,tak jsem říkala že při představě,že mě to pak ještě dvakrát čeká mi je úzko 😀 😅 ....A pro holčičku si nakonec manžel prosadil,že na´píšeme Amálku(kdyby jako náhodou 😉 )

panterka
1. pro 2010

ahoj holky😉 zas jsem po dlouhý době nakoukla, když vidím, že se to tu rozjelo😉 u nás bylo jméno pro staršího jasný, v tom jsem měla jasno ještě dávno předtím, než jsem otěhotněla 🙂 u druhýho to bylo horší, čekali jsme se jménem, až nám potvrdí pohlaví na utz, fakt jsem vůbec nevěděla...

mudr.
1. pro 2010

@kijir to vis, ze u nas ve skole to neni jiny 😅 taky jsme meli schuzky minuly tyden, uceni super, jen to zlobeni trosku 😕 a taky pry vybuchlej granat na lavici 😀 😝 no co s nim mam delat, ze... 😕 😅 budu to mit jeste jednou, tak se musim obrnit 😀 😝 @panterka k vam by se hodil jeste Jonáš 😵 😵 😵

panterka
1. pro 2010

@mudr. ten byl ve hře s Jáchymem, ale vzhledem k tomu, že nám příjmení začíná taky na j a končí na š, tak jsme vybrali Jáchyma, aby to nebylo takový ušišlaný😀

kijir
1. pro 2010

@mudr. Tak ten granát na lavici mi je taky povědomej a to i pod lavicí a v penále a v aktovce 😀 .A taky i doma v pokojíčku 😀 !Nezbývá nic než se obrnit,protože jinak by se člověk udomlouval a unadával a stejně teda aspoň u nás to žádnej efekt nemá 🙂 😕 .
@panterka No my jsme měli Jáchyma taky na seznamu,ale neprošel mi u manžela 🙂 Ještě byl na programu Kryštof,ale taky neprošel.... 😀 😀

panterka
1. pro 2010

holky, mám druháka a teda vím dobře, o čem mluvíte😀 ale jinak je fakt hodnej😀

neumisa
1. pro 2010

hele holky, nemáte vy doma moje dítě? 😕 😀 Chodí do druhé třídy a je děsný louda a bordelář ... 😀 ale jinak prý v pohodě ... 😀 😀 😀

kijir
1. pro 2010

Asi jsou ti kluci všichni stejní 😀 Ale člověk by je neměnil a nedal 🙂 .Ten můj je prvňák,tak jsem zvědavá co bude dál 😅 .Jenže doma mi zase strašně pomůže s tím menším a na toho malinkýho se taky strašně těší,takže on to vyvažuje takhle 🙂
Holky myslíte že je hodně blbý,aby právě prvňák musel v pololetí změnit školu?Dopadla nám totiž hypotéka a tak zvažujeme kdy se přestěhovat.Na jednu stranu kvůli penězům samozřejmě čím dřív tím líp,ale zase kvůli tý škole...nevím...Nemáte některá zkušenosti?Díky...

jajdaelda
1. pro 2010

ahoj holky...tak já byla dneska v práci a máme tam novou kolegyni a ta má dvě holky 5 a 3 a říkala,že se řežou jak koně, kousají atd.,takže mě uklidnila,že to není výsada kluků 😀 I když se přiznám,že si našeho Kubíka fakt neumím představit,jak se pere 😨