Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

mudr.
9. pro 2010

holky, tyhle vypadky me ubijej 😝 to naradi jsem si uz zjistila na netu 😅

smardik
9. pro 2010

ty výpadky nejsou špatné já mám hezky poklizeno doma 🙂 ale demoliční četa je vzhůru tak to není na dlouho ale prach jsem utřela, konečně udělala vánoční výzdobu a další podobné nesmysly

jo a zkoušela jsem to mluvicí auto chuck a super 🙂 🙂 mě se líbí moc a myslím že bude i Tomovi

mataharyy
9. pro 2010

Jo ty výpadky mají něco do sebe už mám přestěhovanej celej obývák 😀 Teď jen uklidit ten bordel co tím vznikl a je to a zítra se můžu vrhnout na zdobení domu 😵

mudr.
9. pro 2010

nojo tak ja mam vyzdobu uz davno hotovou 😵 , prehazovali jsme loznici s pokojickem, takze jsem to rovnou vzala i s vanocnim uklidem 😅 pradlo na susaku uz je suchy, takze mam zase kos zehleni 😝 jestli nepujde vecer konik, tak to vyzehlim. tak prisaham! 😀 😉

kijir
9. pro 2010

Tak já mám výzdobu taky jakštakš,ale moc se mi do ničeho nechce,když každým dnem očekáváme to stěhování 😅 ...To to pak budu muset uklidit a v novém rychle znovu.A cukroví?tak to mám už asi 4 dny v ldnici těsta a nejsou
lidi co by pekli 😀 .

mudr.
9. pro 2010

jejda @kijir, vy se stehujete jeste tedka pred vanocema, jo??? tak to teda budes mit dostihy, ze... 😖

smardik
9. pro 2010

já úklid nedělala ani tu výzdobu protože jsme se taky měli stěhovat-z 2+1 do 3+1 ale už víme že se to nestihne-nebude dodělaná kuchyn takže se budem stěhovat až po novém roce tak jsem to udělala at to tu máme hezké 🙂

dneska jsem rozbalila a vyzkoušela toho chucka a je super 🙂 🙂 i mě se líbí

lalial
9. pro 2010

@neumisa A já si vedle říkám odkud tě "znám". 😀 😀 😀

neumisa
9. pro 2010

@lalial no jo, já se vyskytuju kdetam, ale nikde pořádně 😀

mudr.
9. pro 2010

nojo, ja jsem taky na "nasi" diskuzi a sem jsem zavitala nahodou 😅

kijir
9. pro 2010

@smardik : Jj my se taky máme stěhovat do 4+1,ale vědět jistě to budeme až v pondělí,takže ty nervy co vlastně bude mi taky nepřidaj 😅 .Já mám zatím to základní z výzdoby a zbytek udělám příští týden...
@mudr. : No spíš mezi svátkama ještě musíme v novém aspoň vymalovat 🙂 .Ale stejně je to takovej stres 😕 .Teď to vyzdobím tady a pak to zase všechno uklidit a vybalit v novém 😅 ...Bude to ještě sranda 😀

smardik
9. pro 2010

@kijir já žádné nervy nemám už se stěhováním tento rok nepočítám a fakt to neřeším, až příští rok 🙂 takže vzhůru do výzdoby 🙂 a okna bych měla umýt a hlavně vyžehlit tu kupu prádla co na mě volá vyžehli mě - já teda dělám že to neslyším

kijir
9. pro 2010

@smardik :týden? tak to jsi ještě dobrá 😀 😉 !!! Já už ho mám v ložnici schovaný aspoň 14 dní 😅 .Ještěže máme hooodně věcí 😉 😀 .Okna jsem taky nemyla,jen v obýváku 😅 .Ještě bych potřebovala aby ten malej šmudla(tím myslím Petulu ) trochu pořádně spal abych se vrhla na to cukroví 😅 😕

lalial
9. pro 2010

@neumisa Nápodobně 😀

mataharyy
9. pro 2010

Ha cukroví první hokus pokus už je sežranej, ale do konce týdne bych ráda ještě dodělala co třeba, protože jak manželovi neprodloužejí marodku tak jde od pondělí do práce a pak už asi nestihnu ani ň... 😅

misulee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mudr.
9. pro 2010

to uz vsichni spite? 😕

mataharyy
9. pro 2010

@mudr. ne uklízím 😖 ale už na to dnes dlabu, jdu hodit lázeň a valím chrápat 😵

kijir
10. pro 2010

holkýýý pomoc 🙂 co pořád vaříte? Já mám úplně vygumováno a absolutně mě nic nenapadá 😅 ...????

mudr.
10. pro 2010

bramborovou kasi a bilou klobasu 😉

smardik
10. pro 2010

my dneska máme gulášovou polívku a haluškyse zelím a zítra asi udělám špagety s nějakou omáčkou jen musím najít nějaký recept na omáčku na špagety

pepibubu
10. pro 2010

ahojky, mně dneska vaří mrazák 😀 vyndala jsem zmrzlý blbouny, tak si je hodíme na páru 😀

pepibubu
10. pro 2010

@smardik a jakou bys chtěla? se slaninou a smetanou? se špenátem? tomatovou s bylinkama? řekni si, napíšu

smardik
10. pro 2010

@pepibubu asi tu tomatovou, se špenátem by mi nejedl chlap

pepibubu
10. pro 2010

INU: 4 rajčata spařit, nakrájet na kostky (varianta líná žena: otevři pixličku krájených rajčat Valfrutta 😀 ), 1 cibule, kousek gothaje, točeňáku, pikantní klobásy - prostě uzenina podle chuti 🙂, koření - bazalka, sladká paprika (uzená paprika nemá chybu), chceš-li jemnější, tak pár lžic smetany.

Takže: na oleji/sádle cibulku, na to uzeninu, zaprášit paprikou. Na to rajčata, koření, smetanu (pokud bys nedávala pixličku rajčat, tak i trochu protlaku), nakonec bazalku.Samozřejmě další koření možný - pepř, trochu česneku..., a logicky špetka soli. A je to teda supeeeer.

smardik
10. pro 2010

@pepibubu díky zítra vyzkouším 🙂 už jsme špagety dlouho neměli, chlap je v práci tak chci jen nějakou rychlovku 🙂

pepibubu
10. pro 2010

@smardik minule jsem měla ještě načatou pixličku sterilovaný kukuřice, tak jsem jí tam taky tak 3 lžíce dala, a dobrý 😀

mudr.
10. pro 2010

jejda tady se vari o 106 😀 ta omajda na spagety vypada dobreeeeee 😵

pepibubu
10. pro 2010

mudr. já ji ráda i ke gnocchi,hotový raz dva, a dobrý...

Případně ta slaninovo smetanová: Anglickou slaninu na kostičky, nechat vyškvařit, na to cibuli, zalít smetanou (důležitý aby to byla ta 33%, ta na vaření co má 10% nezahoustne, trochu papriky, hodně česneku, a vařit do zhoustnutí. Solit moc netřeba, slanina to obstará sama.

kijir
10. pro 2010

@pepibubu : Já ráda smetanovou s tuňákem 🙂