Dvě děti, dva kluci. Jaká byla Vaše první reakce?

petamaskova
4. říj 2010

ahoj,zajímá mě jen tak jestli jste některá byla smutná z toho ,že bude mít dva kloučky? Určitě spousta žen touží mít aspon jednou dceru,jaká byla první vaše reakce když jste zjistily,že čekáte druhýho kloučka?

neumisa
18. led 2011

@zuzka72 no ... nechám si současného chlapa a děti, budu skromná 😀 😀 😀

smardik
18. led 2011

@jakelina dortík krásný jsi šikulka, Honzík má za chvíli 1.rok ale dort jsem objednala, já a vaření,pečení to k sobě nejde takže raději dorty objednávám

jinak Tomík mi lehl z horečkou dneska zrovna leží ale jinak mu nic jiného není, Honzík měl zas o víkendu horečky-pátek a sobota a nic víc, přešlo to a je v pohodě a ted to má TOm tak nevím co to má být

zuzka72
18. led 2011

@neumisa tak to máš štěstí, že máš furt toho jednoho, každému není bohužel přáno se seznámit hned napoprvé na celej život

neumisa
18. led 2011

@zuzka72 s tím souhlasím 🙂

zuzka72
18. led 2011

@neumisa 😉

kijir
19. led 2011

Ahojte,tak jsme dneska byli ouška píchat ☹
Taky jsem teda neměla štěstí mít jednoho chlapa na furt 🙂 .myslela jsem si že mám,ale on to viděl asi jinak 😅 .Ale na jednu stránku pro mě dobře,protože jinak bych te´d neměla toho kterýho mám a jsem za něj moooc ráda.takže vážně asi platí,že všechno zlý je pro něco dobrý 😉

mataharyy
19. led 2011

@kijir tak budete mít klid a snad už vám žádné záněty nehrozí 😉

Tak já nevím zda mám jednoho chlapa na celj život (tajně v to budu doufat 😵 ) ale akorát v neděli jsme se bavili že už jsme spolu vlastě osm let, jak to letí... 😅

jakelina
Autor odpověď smazal
Zobraz
mataharyy
19. led 2011

@jakelina No to je taky dobrý 😵 S dárkem neporadím, to taky vždy tápu... U nás teda od svatby v létě budou tři roky, ale spolu v únoru budeme těch osm... Když si vezmu že jsme se dali dohromady když mi bylo patnáct... Ta představa je fakt šílená 😅 A můj drahý v tu neděli prohlásil, no to je strašný, osm let jsme spolu a pořádně se ani neznáme 😀 Blb jeden 😀

kijir
19. led 2011

@mataharyy :No jen doufám že ten malej na to nebude tak náchylnej jako ten starší 🙂 ,protože ten jich měl snad 100.Má vytržený mandle a v obou uších už dvakrát drenáže... ☹ Takže se modlím aby se to neopakovalo 😅 .
@jakelina :Tééééda 20 let,tak to smekám a gratuluju 😀 !!!!A dárek?Dej si mašli kolem krku a řekni mu,že ty jsi přece jeho největší dárek 🙂 . 😉

mataharyy
19. led 2011

@kijir chudák, ten si teda taky užívá... U nás naštěstí zatím nic podobného nebylo a doufám že ani nebude. Ani já ani sourozenci jsem nikdy takové potíže neměli, tak hádám se to vyhne i našim dtětm 😅

kijir
19. led 2011

@mataharyy :nechci tě nijak znepokojovat,ale u nás tím taky nikdo netrpěl 😅 .Já jako malá měla zánět jednou a jeho otec nikdy...A ani nikde v rodinách jsme nic podobného nedohledali,že by na to někdo takhle výrazně trpěl.

mataharyy
19. led 2011

@kijir No to není moc uklidňující 😀 No tak budu jen doufat, že už máme ty "bezva" věci vybrané... 😅

kijir
19. led 2011

@mataharyy :ne já jsem to vůbec nemyslela nijak špatně nebo tak...Taky na druhou stranu neznám ani nikoho tady ve svém okolí kdo by měl takové problémy s tím... 😀 🙂 😉

mataharyy
19. led 2011

@kijir Já znám jednu holku co měla dost problémů, ale ona měla problém vždy s něčím, tak nevím do jaké míry si vymejšlela, jináč znám jen pár lidí co měli trable tohoto rázu... No uvidíme a tiše budem doufat 😅

mudr.
19. led 2011

tak my jsme 9 let od svatby a 11 let spolu od zacatku 😉 strasny cislo 😀 😀 😝

mataharyy
19. led 2011

No když to člověk řekne nahlas, tak to je fakt údiv 😀

mudr.
19. led 2011

no to mi povídej a muj chlap me chtel poskadlit a prohlasil, ze toto je zraly na vymenu ... 😠 😀

mataharyy
19. led 2011

😀 😀 No to máš stejný jako že se vlastně neznáme... 😀 😀

mudr.
19. led 2011

@mataharyy presne tak, stejnej princip 😉 😅

neumisa
19. led 2011

@jakelina co takhle nějaký zážitek poblíž? My v poslední době takto obdarováváme naše rodiče, protože "všechno mají, nic nechtějí a stejně brzo umřou" - ta věta mě fakt vytáčí a slyím ji pokaždé, když se zeptám ... tak se ani neptám a kupuju zážitky od téhle firmy - jsu spolehliví a nabízejí i obecné poukazy, aby si obdarovaný mohl sám vybrat, co by rád ...
letos dostal otec jízdu obrněným transportérem a matka medovou masáž.

http://www.firmanazazitky.cz/

jinak při pohledu na vnitřní stranu prstýnku (já si data nepamatuju ☹ ) jsem zjistila, že v létě slavíme 10té výročí! Mezi známými jsme tak trochu dinosauři ... 😀 Jak ten čas letí, to je síla ...

jakelina
19. led 2011

@neumisa děkuju za tip 😉
@kijir ta mašle je dobrý nápad, ještě bych i ušetřila 😀 😀

mataharyy
19. led 2011

Já pracuji/tedy jsem pracovala pro www.denjaksen.cz takže taky ověřené jen už pořádně nevím co tam máme, jak jsem šla na mateřskou tak se strašně moc věcí přidalo... 😅

mudr.
21. led 2011

ahoj holky, u nas je snehu, ze bereme boby a jedeme nakoupit, dnes budu delat plneny bramborovy knedliky s uzenym, cibulkou navrch a zelí, ale uz me nic nenapada na vikend, mate nekdo nejaky tip? 😉

neumisa
21. led 2011

@mudr. my budeme mít hovězí na houbách, ale kdyby ti zbyly ty knedlíky s uzeným, tak pošli, dala bych si 😀

mudr.
21. led 2011

tak houby u nas jim akorat ja 😖 takze pro nas je cokoliv na houbach tabu 😠 😔 tak nastartuj a prijed, nez dojedes, budou akorat hotovy 😵 😉 😎 😅 🙂

neumisa
21. led 2011

@mudr. to samé u nás s uzeným 😎 nemůžu přijet, nemám sáně se psím spřežením a sněžnice mi zpuchřely 😀 tady není ani vločka, včera dokonce slunilo svítíčko 🙂

kijir
21. led 2011

Teda holky vy mi děláte chutě 😀 .Dala bych si obojí jen když bych to nemusela vařit 😉 .Já na vaření nemám ani pomyšlení,protože právě dneska toho mám akorát.Si představte že jsme byli na tom ušním na kontrole a znova nám píchali ty uši. Po dvou dnech 😖 !!!!A k tomu má pořád horečky ☹ .

jakelina
21. led 2011

@kijir božátko malé a ty se cítíš jak??? Už se ti to blíží. Matýsek bude za chvilku na světě. 😉

kijir
21. led 2011

@jakelina :děkuju 🙂 ,no já se cítím v pohodě jen už dost unavená 😅 .taky ho vždycky lituju,kdyby si to člověk mohl vytrpět za ně...Ale ted je vidět že se mu ulevilo jak mu to píchla.tak jdeme na kontrolu znova v pondělí a doufám že už to bude dobrý.
A už bych i brala aby tady Matyášek byl...S tím břichem je to náročné,ale zvládly to jiné vydržím to taky 😉 A ještě jednou děkuji za optání 🙂