Extrémně hodné miminko. Máte podobnou zkušenost?

rolincova
26. kvě 2009

Ahojky holčičky v listopadu se mi narodilo miminko, holčička Natálka. Jsem až sama udivená jak je to hodné miminko. Ona téměř vůbec nepláče. Snad jen třeba jednou za čas. Já na ní poznám její potřeby a tak asi nemá důvod. Často se směje a dlouho si vydrží hrát. Je to takové hodné a klidné miminko. Máte někdo podobné zkušenosti? 🙂

pikusa
29. kvě 2009

Ahoj maminkám hodných miminek 🙂
Tak to Matyášek bude teda flegmatik jako hrom 🙂 ale je pravda,že já jsem taky flegmouš 😀
Jinak jsem zkoukla albíčka a máte holky krásná miminka
😉

meleri
29. kvě 2009

Lestep,

jo tak to jo! tak to jste měli taky pěkné vánoce, jako my! náš se měl narodil přesně 25 prosince no a už tu dávno byl mezi námi..to máš blbé s manželem, no jsme na to m podobně, taky chodí pozdě,a potom malého nevidí...
já taky všechno udělám ráno a odpoledne se mu věnuju, chodím ven, atd..večer jsem hotová a jsem ráda že můžu trochu ležet..

no malý se budí,

mějte se holky pěkně!

rolincova
autor
29. kvě 2009

deathy: Jo to znám, přesně není to breka, ale takový hrdelní křik a pak se toho sama pomalu lekne. 🙂 To je sranda.
Ahojky Leni, tak se nám diskuze pěkně chytla vid? To jsem ráda. To bylo venku dneska očklivo vid? My jsme se jeli podívat na auto a padaly pořád kroupy.

pikusa, ahojky pěkný večer🙂

pikusa
30. kvě 2009

Ahojík...tak co vaši broučci???
my jsme dnes byli u kamarádky a malej to prospal.
večer brečel,trápily ho prdíky,tak jsem ho slyšela vysloveně "vřískat"ale asi 5 minut..... 🙂
a ted už spinká

mikulka
30. kvě 2009

AHoj holky,

tak já se musím pochlubit. Byli jsme pár dní v nemocnici a všichni tam říkali, že tak hodně méminko tam ještě neměli 🙂
A na jednom vyšetření řekli, že to bylo nejrychlejší vyš. s miminkem, jindy to je prý na dlouho, protože se mimča vztekají a pláčou.

rolincová, jak jsi psala, že nepláče, jen třeba zvedne hlavičku a tak, tak to je přesné. 😉

Jinak v nemocnici jsem se divila, jak taky miminka dovedou nahlas plakat, malý se toho bál a já málem taky. 😕 😅
No ale ještě nám nerostou zuby, tak možná pláč teprve přijde, že jo. 🙂 😉

rolincova
autor
31. kvě 2009

pikusa: Pěkný nedělní večer, to je pohodička, když se nemusí v pondělí do práce, že? Můj brouček už spinká. Ale pěkně jsem si to zavařila. Míša chtěl minulý týden Natálku večer do postele, tak já místo abych ji dala spinkat, jak byla vždycky zvyklá, tak jsem mu ji tam dala. On ji pěkně rozdováděl a ona pak usnula chudinka v 10. Ale pořád se smála a byla veselá. No a já blbec jsem to udělala asi 2x a ona teď chce večer dovádět. Ale je fajn, žádné plakání jen se směje a občas zavřískne a já když přijdu, tak se začne nahlas smát. Tak to musím zase tento týden napravit. Parkrát jsem ji byla dát dudu, protože u nás je zase ložnice vedle pokojíčku, tak aby nebudila Míšu. Chce si totiž děsně povídat. Jinak so-ne počasí hrůza, co? Mě se líbilo to teplíčko. Ale nemám ráda pak ty bouřky🙂 Natálka taky takhle jednou zabrečela když měla bříško. Teda asi 2x za ten půlrok🙂 To jak píšeš, že u kamarádky to prospal, tak já vždycky když jsem s ní někde šla, tak spinkala a my celé dopo propovídali. Je to super vid? To je Matyášek šikulinka. 🙂

mikulka: Teda tak to je Kája šikulka. A je to jako Karlíček, nebo Karolínka? 🙂 A copak Vám bylo?

lestep
1. čer 2009

😲 meleri- nestěžuju si. manža je zlatíčko a moc se snaží, takže je to super. Vánoce byly pěkný, jen jsem byla hodně unavená a na návštěvy jsem neměla moc náladu a taky jsem měla strach, že na malýho ty návštěvy něco přenesou. Dopadlo to naštěstí dobře.

mikulka- tak to je dobře, že kája byl nebo byla hodný, nevím, jestli je to chlapeček nebo holčička?jen tak dál.

Zuzi, to si také někdy říkám, že jsme měli malýho dát spát dříve, jenže u něj to nejde, on prostě zabere až kolem 21.30 a dříve ne. Ale zase spinká celou noc. V sobotu jsem ho dala spinakt, šla se koupat, manža koukal na telku. přišla jsem si pro pyžamo do ložnice a Ondřík nespal, koukal ¨na mě a začal se strašně řehtat. to bylo asi 21.20. jsem si říkala, že to není možný, že se mu nechce spinkat. ale asi je to normální, je prostě sova. 🙂 počasí hnus, kdyuž to skončí. 😀

lestep
1. čer 2009

Teda Dádi promiň jsem ti napsala Zuzi, tak snad to pochopíš. No víš, si to nějak pořád pletu. promiň ještě jednou se omlouvám.

lestep
1. čer 2009

Teda já dneska dělám překlepy. myslela jsem 22.20 , ne 21.20.

molicova
8. čer 2009

Ahojky, musíme se přidat s naším Tomíčkem. Je to taky moc hodné mimčo. Když se narodil, tak skoro vůbec neplakal a pořád spinkal. Dokázal si i dlouho hrát sám. V noci spinkal krásně. Vzbudil se jen na papání a pak hned usnul. Už nám je 7 a půl měsíce a zatím se vůbec nezměnil. Je to pořád pohodové a klidné miminko. Možná není tak akční, ale to vůbec nevadí. Teď už poslední dobou spinká bez kojení celou noc, takže si to vážně užíváme.
Možná mi vynahrazuje dlouhý a bolestivý porod nebo nevím čím to je.
je to prostě náš šmudla 🙂))

levandulina
10. bře 2014

Holky,co jste tady psaly o hodnych neplacicich miminkach..Jake to jsou ted deti? Jsou hodne,nejsou nejak utapnute? Mam ted 3. mes. klucika a taky moc neplace..Cetla jsem,ze zdrave miminko proplace v prumeru 1-3 hod. denne.To ten muj sotva 10 minut....

mersule
18. kvě 2015

Ahoj, tak jsem taky z tech, co maji šílene hodne miminko. Kdybych neslysela Damianka plakat v porodnici, tak ani nevim, ze to umi. On jen mrci obcas, neplace. Az mi to prislo divné, tak brouzdam.. jemu nevadi ani odsavani z nosu, coz nechapu... ale jak to ctu normální to asi je 🙂

nonnni
18. kvě 2015

@levandulina svagrova ma dvojky, kdy chlapecek nikdy neplakal...doslova za pul roku zivota nabral na plac dvakrat a to sli vsichni do kolen,protoze bylo jasne, ze uz se fakt neco deje...ted je mu rok a vymezuje se vuci segre uplne klasicky...manulane i vokalne, cili jekotem 🙂 Zacal byt vice slysek kolem 9. mesice...

danca77
1. srp 2015

Tak já měla takové zázračné miminko, do půl roka plakal, že bych to spočítala na prstech obou rukou,ani hlady. milé,usměvavé mimino. Zato dneska....škoda mluvit 🙂