Hledám maminky samoživitelky...

kikimaruska
30. pro 2010

Milé maminky. Moc bych si potřebovala občas popovídat s maminkami, které jsou na své dítě /děti sami. Probrat celkově naše trápení i radosti a jiné věci spojené s chodem domácnosti, výchovou, hledání nového partnera, zaměstnání, hlídání, nemoci... atp. Nemám tu žádnou maminku v podobné situaci, moc ráda bych nějakou spřízněnou dušičku našla a popovídala, ale ne takto veřejně. Založila sem soukromou skupinu -Maminky samoživitelky a jejich dětičky. Pokud se mezi Vámi najde nějaká maminka, která si chce také popovídat, ale nechce veřejně rozbalovat celý svůj životopis...prosím ozvěte se a sejdeme se ve skupině 🙂. Nevím, jak Vás najít, snad admini prominou tuto diskuzi...

dudlik1982
14. říj 2012

@kikimaruska Ahojky rada bych se pridala jen nevidim nikde jak se mam pridat ☹

anatanka
17. říj 2012

@delikates
@marecek4
@miriska
@dudlik1982
Jste pridane. Diskuze Maminky samozivitelky a jejich deticky

kikimaruska
autor
17. říj 2012

@anatanka díky...chtěla sem Ti napsat, ale jsi pohotová 😉

delikates
19. říj 2012

@anatanka:děkuji za přidání ale nevím kde můžu hledat tu diskuzi?

lilaop
3. lis 2012

Ahojky ..chci se k vám přidat ale nevím zda to tady ještě funguje...?já jsem byla sama se synem 8 měsíců od jeho narození...nyní přítele mám ale stále se neumím vyrovnat s tím že ex ho musím dávat....neumim se s tím vyrovnat...byl na mě a na mojí rodinu hrubý a měl problém s alkoholem....jinak když byl syn ještě mimi tak se moc nehlásil jezdil tady za námi ale když tady byl stejne s malým nic moc neudelal..ted kdyz máme každý svého partnera tak si syna bere každých 14 dní sobota neděle odpoledne stejne jezdí ke sve mame a sam se o synka nestará...nekdy jsou situace že se ani neumí sám rozhodnout že se musí nejdřív poradit s matkou ...když jsem mu i rekla ze muze prijet mimo vikend tak nic...nikdo nezavolá ani babicka ani on...chtěla jsem se jen vypsat ono me to hodne bolí a neumim se s tím smířit....

janniexxx
4. lis 2012

Ahojky taky bych se chtela pridat.

jannis81
13. únor 2013

Ahoj, můžu se taky přidat do diskuze? 😉

petruska2508
22. kvě 2013

ahojky muzu se pridat ?

iv1983
7. čer 2013

i já jsem na svoji princezničku uplně sama 🙂

sheima
22. črc 2013

S první dcerkou jsem byla sama pět let....pak se nám narodila druhá princezna a ještě jsme si na tatínka počkaly....až teď jsme kompletní rodina a miminko co nosím se narodí do kompletní rodinky...ale ještě teď si vybavím jaké to bylo někdy těžké...ta samota, večery s knížkou....čekání...všechno řešit sama...kolem jsem měla pár holek v podobné situaci a držely jsme pohromadě..pomáhaly si...docela to fungovalo...všem maminkám držím palce ať najdou to své štěstí...
Na druhou stranu některé dny bych vrátila...byly to naše holčičí dny....a bylo i fajn... 🙂

petrakol
25. zář 2013

Ahoj, existuje ještě diskuze Maminky samoživitelky a jejich dětičky?

angelina78
1. lis 2013

Ahoj všem, pokud takhle skupina ještě žije, moc ráda se přidám. Co pro to mám udělat?

cathy78
8. lis 2013

Ahoj, také bych se moc ráda přidala, jestli je tato diskuze ještě aktuální, budu moc ráda. Děkuji.

kasparkovci
11. bře 2014

Pro brňandy a okolní doporučuji tento projekt o samoživitelství, přihlášky zasílejte až do 15.3.2014:

Veškeré projektové vzdělávací aktivity budou probíhat v Coworking Centru na Lidické 77 v Brně.
Hlídání a občerstvení bude zajištěno. Dejte mi vědět, prosím, kdo z vás bude požadovat hlídání.
Co Vám tedy nabízíme?

1. dubna 2014
9.00 Seznámení s projektem
10.00 Coffee break
10.15 Problematika slaďování pracovního a soukromého života (work-life balance)
12.00 Oběd
13.00 Time-management a sebeřízení (stanovení priorit a nástroje řízení času)
15.30 Ukončení semináře

Ke vzdělávacím aktivitám, které budou následovat, obdržíte informace později. Zatím uvádím pouze data seminářů.
7.-9. dubna Mapování kompetencí

29. dubna 2014 Právní školení se zaměřením na práva samoživitelů/ek v ČR

Těším se na vás🙂 Laura

zickemartina
22. bře 2014

muzu se taky pridat

kacabik
4. dub 2014

ahoj holky, funguje ještě tato skupina?

jedna11
23. srp 2014

Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Dostala jsem pozvání od Ivular, ale koukám, že to tady nějakou dobu nefrčí ☹

andelka
23. srp 2014

@jedna11 musíš do skupinky /seznam skupinek, Maminky samoživitelky/, ne tady. Tam tě rády přivítáme.

shalis822
28. zář 2014

Ahoj, mohu se také přidat? děkuji

jana7790
13. říj 2014

Ahojky nevim zda sem jeste nekdo chodi,koukam ze tu jsou stare prispevky,ale stejne bych mela dotaz?jako samozivitelka bych potrebovala jit na materskou na tri roky je to mozne kolik mi museji vypocitat plat abych mohla anemusela na ctyri.Nebo je pak lepsi uvest otce?
dekuji za odpoved

renca_hanych
14. říj 2014

@anatanka prosím o přidání do diskuze, je to akutní. mám dva syny a musím nutně řešit naši situaci, děkuju

anatanka
14. říj 2014

@renca_hanych Pridano 🙂

renca_hanych
14. říj 2014

@anatanka děkuju moc, a prosím, jak přesně se k vám dostanu?

anatanka
14. říj 2014
aranelka
22. říj 2014

Ahoj holky, a funguje ještě tato skupina? nemůžu ji nikde na MK najít a tak ráda bych se přidala.....

andelka
22. říj 2014

@aranelka funguje skupinka Maminky samoživitelky, najedeš na fotoblogy a tam vlevo je v seznamu skupin.

aranelka
22. říj 2014

@andelka díky moc--- kouknu tam 😉

snajecka
18. pro 2014

Ahoj holky, také bych se ráda přidala do skupinky samoživitelek....kde jí prosím najdu? Mám těžké období a potřebovala bych vzpruhu 😨

kikimaruska
autor
18. pro 2014

@snajecka skupina je uzavřená, požádej @anatanka o přidání. 😉

snajecka
18. pro 2014

@kikimaruska moc děkuji Kikimaruško 🙂