Hledám maminky samoživitelky...

kikimaruska
30. pro 2010

Milé maminky. Moc bych si potřebovala občas popovídat s maminkami, které jsou na své dítě /děti sami. Probrat celkově naše trápení i radosti a jiné věci spojené s chodem domácnosti, výchovou, hledání nového partnera, zaměstnání, hlídání, nemoci... atp. Nemám tu žádnou maminku v podobné situaci, moc ráda bych nějakou spřízněnou dušičku našla a popovídala, ale ne takto veřejně. Založila sem soukromou skupinu -Maminky samoživitelky a jejich dětičky. Pokud se mezi Vámi najde nějaká maminka, která si chce také popovídat, ale nechce veřejně rozbalovat celý svůj životopis...prosím ozvěte se a sejdeme se ve skupině 🙂. Nevím, jak Vás najít, snad admini prominou tuto diskuzi...

kristynat
5. led 2015

ahoijky mohla bych taky vstoupit?

alena_podana1
17. led 2015

Dobrý den.
Předem se omlouvám, pokud svou prosbou naruším pravidla tohoto blogu. Je-li tomu tak, ať klidně adminka můj příspěvek smaže.
Studuji UTB ve Zlíně a píší diplomovou práci na téma Životní spokojenost samoživitelek. Jsem totiž již 12 let také samoživitelkou a vím, jak těžké to někdy je. Proto jsem si zvolila toto téma své práce. Vedoucí mé diplomové práce se toto téma velmi líbí a navrhla mi, že pokud se práce zdaří, mohly bychom ji publikovat v některém se sociologických časopisů, čímž by se toto téma alespoň trochu "zviditelnilo".
Obracím se proto na vás s velkou prosbou o vyplnění mého dotazníku. Může se zdát, že je příliš dlouhý. Je však vytvořen elitními německými sociology a přesně mapuje všechny škály životní spokojenosti člověka.
Dotazník životní spokojenosti samoživitelek zde: http://www.survio.com/survey/d/F7O9O3V6A2D2H2R3C
Pokud budete tak laskavé a ochotné dotazník vyplnit, budu vám velmi vděčná.
Děkuji a přeji hodně štěstí a sil při zvládání vaší životní situace.
Bc. Alena Podaná, Zlín

seele
23. led 2015

Prosím o přidání do skupiny, děkuji.

ducky1990
25. led 2015

Mohu také poprosit o přídání do skupiny?

aknivi
12. bře 2015

Zdravím,můžu taky do skupiny prosím?

asmae
6. dub 2015

Mohu poprosit také o přidání do skupiny? Je tou nějaká maminka z Brna na popovídání? Přiznám se,nějak to na mě padá..rodina přítele mě chce dokonce o dceru připravit...

silviezahradnickova
14. dub 2015

Ahoj,taky bych chtěla do skupiny....chci se vrátit zpět do Brna....

just9
18. dub 2015

Čauky,taky prosím o přijetí do skupiny děkuji

vanessa10
3. srp 2015

Ahoj, můžu se přidat? jsem sama s pětiletým klučinou 😉

anipp
9. srp 2015

Prosím o přidání do skupiny 😒

anatanka
17. srp 2015

Jsem za Kiki novy správce skupiny, proto, prosim, veskere zadosti o pridani piste mne do zprav.

just9
17. srp 2015

@anatanka prosím o přijetí

spimy
18. srp 2015

Ahoj, ráda bych se také připojila 🙂

taniik
18. srp 2015

Jsem tu 🙂

suzza
19. srp 2015

http://e-petice.cz/petitions/chceme-podporu-neu... Ahoj holky, našla jsem na netu tohle. Sama jsem to ještě pořádně nepročítala, ale zkuste na to mrnkout.

nikitka35
26. říj 2015

Ahojky, jsem máma samoživitelka už docela dlouhou dobu, takže bych se k Vám ráda přidala,jestli můžu 🙂

fabina26
18. lis 2015

Holky mohla bych se taky k vám přidat

anatanka
4. lis 2017

Diskuze se nam nekam ztratila, tak zkousim obnovit. Preci jen uz par let fungujeme... 🙂