Hledám maminky samoživitelky...

kikimaruska
30. pro 2010

Milé maminky. Moc bych si potřebovala občas popovídat s maminkami, které jsou na své dítě /děti sami. Probrat celkově naše trápení i radosti a jiné věci spojené s chodem domácnosti, výchovou, hledání nového partnera, zaměstnání, hlídání, nemoci... atp. Nemám tu žádnou maminku v podobné situaci, moc ráda bych nějakou spřízněnou dušičku našla a popovídala, ale ne takto veřejně. Založila sem soukromou skupinu -Maminky samoživitelky a jejich dětičky. Pokud se mezi Vámi najde nějaká maminka, která si chce také popovídat, ale nechce veřejně rozbalovat celý svůj životopis...prosím ozvěte se a sejdeme se ve skupině 🙂. Nevím, jak Vás najít, snad admini prominou tuto diskuzi...

dasap
25. led 2011

ahoj, taky bych se k vám ráda přidala, díky

kikimaruska
autor
25. led 2011

@dasap Můžeš vstoupit 🙂

dasap
16. únor 2011

ahoj kiki, přečetla jsem asi půlku diskuze, pak jsem nějak přestala stíhat, a než jsem tam něco napsala o sobě, asi jste mě zas vyhodili že? nemůžu se už do diskuze dostat.

evulinkab
16. únor 2011

@kikimaruska Ahojky, taky bych se k vám rada pridala...a nevim jak? 🙂

kikimaruska
autor
17. únor 2011

Milé maminky...jelikož i do naší diskuze pronikly zas nějaké maminky, které tam neměly co dělat, tak jsem byla nucena diskutující (nediskutující) promazat. Maminky, které žádaly vstup a ani se poté nepředstavily-tj.nepřidaly žádný příspěvek, jsem obratem opět vymazala. Ze 23 členek bylo aktivních pouze 18, zbytek se vubec neozval. Vy ,které jste vymazané ráda vstup opět dám, ale prosím, přijdte co nejdříve, napište něco o sobě a diskuzi i občas navštěvujte...jen nečtěte. Jedné mamince byly vyneseny ven docela osobní informace a každý pak obvinuje každého...a navíc když tu pak máme další maminky se vstupem,které se nám ani nepředstaví a nepřispívají. Děkuji za pochopení.
@dasap Tobě opět přístup dám...a nezapomen přijít
@evulinkab Ty též vítej 🙂

nevimnevim
22. únor 2011

Ahoj, muzu se pridat?

sylvka
22. únor 2011

@nevimnevim ahojky 🙂 ahoj mamky,tak co je nového?já jsem snad i ráda že u nás nic 😝 celkem mi to za posl.tři měsíce stčilo.s martím se strašně těšíme až bude tepleji,ale zatim to vevypadá,co???

kikimaruska
autor
22. únor 2011

@sylvka kam ses nám to zatoulala holka 😀 😉

sylvka
22. únor 2011

no jo koukám 😝

kathule
8. bře 2011

ahoj
@kikimaruska musela jsem si udělat nový profil tak prosím o znovu-puštění do diskuse 😉 (kaaatinka)

hannah80
9. bře 2011

Ahoj,muzu se taky pridat??

karolinabg
10. bře 2011

ahojky , ja mozna take zustanu sama jsem v situaci ze nevim co muzu cekat po manzelovi, jsem cizinka mam dve male deti, mam v Cechach pobyt na dobu neurcitou, budu rada za nejake poradenstvi , muzu se pridat?

kikimaruska
autor
12. bře 2011

@hannah80
@karolinabg Pojďte dále... 🙂

karolinabg
12. bře 2011

ahoj, dekuji, bohuzel nevim jak se vstupuje 😅 jsem tady podruhe 🙂 . pomozte

kikimaruska
autor
12. bře 2011

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maminky-...

@karolinabg klikni a pak si dej do oblíbených... 😉

console
13. bře 2011

Ahoj, mohu se taky přidat?L

eliskah
15. bře 2011

Ahoj

hraz1
17. bře 2011

Jsme taky samy s dcerou od jejího 2.měs. Taky se k vám ráda přidám 😉

kikimaruska
autor
18. bře 2011

@console
@hraz1 ...hotovo 😉

jonuska
1. dub 2011

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/protest-...

maminky přijdte za námi🙂je to pro nás.-)

hancihp
14. čer 2011

@kikimaruska Ahoj holky, jsem na tom taky takhle a ráda se přidám. Jsem tady nová, zatím se špatně orientuju, ale snad se to časem zlepší 🙂. Dcera má 13 a půl měsíce a jsem sama od těhotenství. Jenže... kdo ví, kdy to pochopí i její otec že je konec...

andilek
15. čer 2011

@kikimaruska ahojky, můžu se přidat? 🙂

santine
17. čer 2011

Ahoj, rada by som sa pridala k Vam, nas mm opustil pred 4 mes.

kikimaruska
autor
21. čer 2011

@hancihp
@andilek
@santine za chvilinku můžete k nám... 😉 těšíme se...

zoenka
30. čer 2011

ahoj, mozem sa tiez pridat? 😔

elluca
4. led 2012

Ahoj, taky bych ráda mezi Vás...
L.

myksa003
14. črc 2012

Ahoj,mužu se přidat? taky u nás nevypadá dobře...

delikates
19. črc 2012

Ahoj ráda bych se přidala jsem ted od ledna sama s dětma ...

marecek4
19. črc 2012

ahojky,taky bych přistoupila pokud můžu

miriska
19. črc 2012

Ahoj, taky bych se k vám moc ráda přidala 🙂