Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
5. bře 2010

to mi až běhá mráz po zádech. normální čarodějnice 😀 😀
no tak třeba čajík pomůže a vitamínky předtěhu jsou také moc prospěšné. tak snad už nebudou žádné zábrany a mimčo se konečně povede 😉

paja28
5. bře 2010

No mně taky běhal!!! Ale naštěstí paní vypadala normálně, tak jsem si jí nebála 🙂 Má 3 děti, byla jsem tehdy u ní doma, měla tam takovou malou místnůstku s krbem...příjemné to bylo, ale odhodlávala jsem se tam jít myslím i víc jak měsíc!!! A pak mně tam kamarádka objednala, bez mého vědomí a už jsem jít musela 😀

lencza
5. bře 2010

k tomu akné...já poslední dobou mívala obličej samej pupínek a co jsem začala chodit cvičit, tak je to lepší...asi ty škodliviny ze sebe vypotím

vcelka77
autor
5. bře 2010

no to já chodím zase plavat a z toh chloru mam teda plet mnohem horší 😒

vcelka77
autor
5. bře 2010

můžu se zeptat co cvičíš?

lencza
5. bře 2010

začala jsem chodit na alpinning

vcelka77
autor
5. bře 2010

no to už jsem taky u nás viděla jako novinku. Ale nevím co se tam dělá. to tam jako chodíte?

lencza
5. bře 2010

malá ukázka
http://www.alpinning.com/img/alpinning-video-de...

je to docela makačka, když skončím, tak jsem úplně zpocená, ale dá se to

vcelka77
autor
5. bře 2010

mě to nejde spustit ☹ ale jestli chápu tak se tam chodí na pásech

lencza
5. bře 2010

jojo, vlastně pořád chodíš a u toho se cvičí různý cviky,k tomu se na tom i posiluje, běhá

většinou to trvá hodinu, jezdí se různě dlouhý úseky, mezitím doplňuješ tekutiny, vydýcháváš se a tak...no a posledních 15-20 minut se protahujeme, zase se posiluje a tak

vcelka77
autor
5. bře 2010

aha, no tak to může být dobrý, je to ted dost novinka. Mě by se líbila zase je ted novinka jóga v plavkách, ve 40 stupnovym vedru a vlhkosti. tak uvidím až to k nám dojde

lencza
5. bře 2010

ještě jednou to video http://www.alpinning.com/video/alpinning_kratsi...

včelka: nebala to bikram joga? ta se cvičí v hrozným horku....to bych nemohla, nesnáším vellký horka

vcelka77
autor
5. bře 2010

lenko, tak to se mi fakt líbí 🙂 už jsem to poslala kamarádce jestli nezajdeme 😀

a přesně jsem myslela bikram joga. vedro tam sice je, ale může to být moc zajímavé 🙂

vcelka77
autor
5. bře 2010

no holky kde ste? neříkejte že jsem jediná pracující 🙂

lencza
5. bře 2010

dneska to tu fakt nejede 😖 je pátek, tak možná holky už jsou myšlenkama pryč a uvažujou nad víkendem

vcelka77
autor
5. bře 2010

no to asi jo, já jsem taky ráda že je pátek 🙂
tak tedy holky užívejte víkendu, než zas bude pondělí 😀

lencza
5. bře 2010

u nás je dneska šílený počasí...ráno hroznej vítr, okolo oběda začalo svítit sluníčko a semtam do toho sněhová přeháňka

vcelka77
autor
5. bře 2010

u nás je teda taky strašne, sice svítí celý den sluníčko ale strašně fouká studenej vítr.
už aby bylo jaro 🙂

emera
5. bře 2010

Ahojky jak se mate?? Co noveho??

Ja se mam celkem fajn,dneska byl generalni uklid,gulas uvareny,cok. babovka s polevou upecena.

Jinak me poboliva podbrisek,takze MS dorazi brzo.
Prsa me neboli vubec

beatta
5. bře 2010

vcelko já sem bohužel pracující kolem mladýho 😀 😀 .Sem si s ním byla odpoledne lehnout než nám přišel tatík z práce 😅 .U nás je to s tím počasím stejný.Sice svítilo slunko ale fičelo 😒
eme jéé čokoládová bábovka 😝 😝 😀 jak já bych si dala mňááám 🙂

emera
5. bře 2010

Ahoj Beatto jak s emas??

Posilam ti kousek cok.babovky .................................. chyt ji 😀

beatta
5. bře 2010

a jo jde to akorát mladej jak tatínek přišel domů tak se vztekal jak o život a nevím proč 😠 .sem mu říkala že až se brácha narodí tak že ho zmlátí za to jak je hnusnej na rodiče 😀 😀 a do toho mě pálí žáha.teď stojí u zrcadla a povídá si 😎 🙂.celej den uvažuju jestli mám chuť na trochu hranolků,na pečený brambory ve slupce a nebo jestli na bramboráky a jak se znám tak zvítězí rohlík s máslem

emera
5. bře 2010

Ja bych si dala plnene bramborak s kurecimi jatry a zelim,mnam.

Emmy je v pohode,ted kouka na pohadku,za chvili pujdeme veceret a pak koukat na nejaky film

beatta
5. bře 2010

mladej má posledních pár dnů nějaký vztekací 🙄 😠 ☹ .u nás pořád dokolečka frčí pat a mat tak sme mu museli vytáhnout dvd přehrávač z elektriky protože mi to už lezlo krkem 🙄

vcelka77
autor
5. bře 2010

TEDA HOLKY, já snažím trochu držet dietu a vy tu klábosíte o takovejch dobrotách 😠

kovik
6. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.44DC--26 dní...-----------------.................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.47DC--42dni....-----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.43DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka........................./......................22-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79............................/.....................------------------...1.........................................................................
lucie222....30.............../......................18-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH.....................................................................
deefee......20............../......................------------------.............................................................................
emera.......25....09/09../.29DC--............------------------...1D......................................................................
paja28......29.....07/09../.23DC--30dni....-------------------...........................................................................

kovik
6. bře 2010

Dobré ráno holky, táááák pravidelné tapetování.

Holky jsem od včera trochu na dně ☹ .ja nevím co dál i když už je vlastně rozhodnuto. Tak abych to trochu přiblížila. Před rokem jsme dobrovolně odešli s Prahy sem do Karviné. Manžel opustil práci a jelo se. Důvod mám tu maminku a sestru. ( ta jak dodělá školu, tak tu nezůstane ) chtěla jsem tady být, jelikož já tam nikoho neměla. Prostě se mi po nich stýskalo a vidavali jsme se malo. Věděli jsme že to tu nebude jednoduchý co se týče práce, ale že až takhle. Už jsme tu rok a stálý zaměstnání nikde. Jsme pořád u mojí mamky a dokážete si představit, že už to dávno vře. Mého muže už tak nějak od začátku nemusí. A už mi začíná učtavot věci, o kterých tvrdila že to po nás chtít nebude.
Vím že to tady nemá budoucnost, pořád tu budu mít nejistotu co se týče práce. Ale mám tu mamu.
Jen se prostě teď Prahy bojím. Ale práci manžel bude mít a to stačil jeden telefonát a berou ho a nepotřebují ho ani vidět jak tady, tolik pohovoru.

Holky věříte na osud.

ja vím toršku možná melu, ale nemám o tom ským mluvit

A jinak od včera se škrábu zase já na prsou, to je divnýýýýýýýý 😉

kovik
6. bře 2010

holky a nevíte, jak to je ze školkama státníma, vezmou mi maleho i když tam nebudeme mít trvalí pobyt

emera
6. bře 2010

Dobre ranko,

Koviku ty mas trapeni a reknu ti moje mama bydli kousek od Frydlantu a nemuze sehnat praci 2roky,jedine uklizecka a ani to uz pomalu ne.

I jeji pritel nemuze sehnat praci uz rok,rikala ze na jedno misto je snad pomalu 200zajemcu.

Takze te chapu.

V Praze by sis nasla praci,na Morave neni nic.

Jinak MS zatim nic,uvidime kdy dorazi ale zacinam byt skepticka,obcas me pichne kolem pupiku ale to nic neni,mela jsem to i predtim a MS dorazila

vcelka77
autor
6. bře 2010

no jo, s prací je to všude stejné. Akorát ta Praha na to ještě není tak špatně.
A kdybyste se přestěhovali zpátky, tak bysme se mohli navštěvovoat 😀
My také bydlíme s mýma rodičema a i když máme svoje patro, občas je to na zabití.
možná by pro vás byla jednodušší se vrátit zpět do Prahy. Zvlášt v době kdy nikdo nemá práci 😒