Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

kovik
6. bře 2010

vcelka dobře beru tě za slovo 😀 😀 😀 😀 to by bylo fajn. kde bydlíš? Vidím že Beroun

už je rozhodnuto, moje matka se mnou nemluví a dělá jak kdyby bylo ublíženo jí, ale to je fuk. Budem tu muset vydržet až do srpna.

lencza
6. bře 2010

ahoj holky

koviku: máte to taky složitý, co 😒 ale dobře, že manža dostal práci, to je dneska důležitý...Honza taky dělá v Praze a je přes týden pryč, stýská se nám, ale nedá se nic dělat, tady prostě slušně zaplacená práce není....teď to vypadá, že by moh mít lepší placenou a blíž domovu, tak uvidíme

máme doma maroda....Týna začala ráno kašlat, má vlhkej kašel, jenže jak neumí ještě odkašlávat, tak to všechno polyká a mám strach, že bude zvracet...koupila jsem jí sirup, má podloženou hlavu v postýlce, tak snad bude noc dobrá, když to bude zítra horší, tak budeme muset v pondělí k doktorce

vcelka77
autor
6. bře 2010

koviku u nás mamča taky dělá vždycky tlaky, nemluví s náma, hraje si na c hudáčka, prostě jde na nás přes psychiku. Beroun je od Prahy 20 km. to je kousek 🙂
lenko, tak se brzo uzdravete, pořád tu kolují samé chřipky ☹ a u takového prcka kterej neumí odkašlávat to musí být strašný. Hlavně ty pořád musíš sledovat a bát se aby se něco nestalo. Tak pevné nervy a at se malá brzo uzdraví

lencza
7. bře 2010

všem hezké ráno

tak u nás je opět zima jak vyšitá, sněhu plno, nato že jsme v nížině a ďolíku, tak docela dost nasněžilo

noc hrozná, Týna skončila nakonec u nás v posteli, protože u sebe se pořád budila, v noci jsem ji musela přebalit, protože jak potřebuje teď pořád pít, tak byla počuraná jak alík
pořád cestovala sem tam, nemohla nějak najít tu správnou polohu, takže jsem byla vzhůru ve 12, ve 3, pak nemohla zabrat, usnula kolem 4 a vstávaly jsme před 7...no prostě děs

kovik
7. bře 2010

Holky děkuji za podporu , nějak to tam prostě budu muset zvladnout, jen škoda že ty najmy jsou tam tak děsně drahý, ale snad se nám podaří sehnat co nejlevnější a hlavně dlouhodobě.

A jinak holky jak jsem psala tak mě začali ke všemu svědět bradavky a to bulení ma taky svůj důvod

MAM POZITIVNÍ TESTY, dnes i včera jsou teda slabé, ale jsou 😀 😀 😀 jsem si říkala že včera to mohl být nějaký omyl ale dneska tam je taky ( viz album ) : nevíte za jak dlouho by měl tast sílit.

lencza
7. bře 2010

koviku: moc gratuluju...a neboj budou sílit, já měla při prvním testu taky slabý čárky něco jako ty a za 2 dny už tam byly dálnice tlusťošky 🙂

u mě se zatím nic neděje, jsem 48 DC a 14 dní po ovu, ale žádný příznaky nepozoruju a MS taky nikde, navíc teplota se drží pořád nahoře, tak nevím, ještě počkám a uvidím

lencza
7. bře 2010

včera jsem udělala pár nových fotek
http://l-kristy.rajce.idnes.cz/bublinyyyyyyy_-/

kovik
7. bře 2010

len- krásný fotečky, tak zkus testnout. 😀

emera
7. bře 2010

Ahojky jak se mate??

Gratuluju k pozitivnimu testu.

U me MS take nikde,cipek tvrdy a obcas me poboliva v podbrisku,tak nevim co bude

emera
7. bře 2010

Take me3 predevcirem boleli prsa ale neverim uz nicemu,vim ze MS dorazi ale kdy to nevim,naposled zpozdeni 3tydny a pak dorazila.
Tak mozna testnu na moje narozeniny 26.brezna,myslite ze by se uz neco ukazalo??

kovik
7. bře 2010

em - ja myslím že už by mělo jít něco vidět, pokud jsi teď 30 DC

emera
7. bře 2010

Jo dneska sjem 30DC ale chci pockat,hodnekrat jsem se zklamala,pockam do mych narozenin

lencza
7. bře 2010

ahoj holky

tak je půl 7 a Týna už spí....odpoledne jsme byli u našich, autem to máme 10 minut a teď večer když jsme jeli zpátky, tak začala tak kašlat, že jsem myslela, že se bude dusit, začala z toho až plakat...takže zítra hned poránu razíme k doktorce

eme: držím palečky, aby byly //...a když nebudou teď, tak budou určitě brzy

paja28
7. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Koviku, velká gratulace!!!! Teda jenom to šeptám, abych nic nezakřikla!!! 😉 Ty jo, ale koukám, že jsi 7DPO...to už je něco vidět? Jsem myslela, že se něco ukáže až tak ten 15.DPO. Jsi mě trošku naočkovala to zkusti...mívám ovu hned po MS, tak by teoreticky...ale radši ne, aby to nedopadlo jak minulý měsíc!!! Ikdyž prsa mně svědí šíleně, jinak žádné jiné příznaky těhu nebo blížící se MS. Akorát mám výtok, docela dost, ten se zatím nikdy neobjevil, tak snad signalizuje něco dobrého 😠 Jinak teda mně manžel dneska řekl, že jsem nějak moc prsatá 😅

kovik
7. bře 2010

paji, děkuji ještě to nemám potvrzene, ale myslím že tam fakt je. 😀 😀 koukni do albíčka mam tam ty testy a jakože těhu pčíznaky,
Ale test mi vyšel včera tj. 11 dpo a dneska 12 dpo. v 7 dpo jsem měla test negativní

paja28
8. bře 2010

Koviku, to je krása!!! Moc ti to přeju!!! Ale taky trošku závidím 🙂 A kéž by to tak šlo dál u nás všech!!!! 😉

No, já s testováním musím ještě vydržet, ach jo ☹

lencza
8. bře 2010

ahoj všem

holky já bych tak spala, dneska noc hrozná...Týna se každou chvíli budila, usnula jenom když jsem ji chovala nebo drndala v postýlce, budila se po 2 hodinách...naposled v 6, teď zase spinká, na 8 máme jet k tý doktorce, tak ji budu muset jít vzbudit

já testovat nebudu, po dnešní měření BT je jasný, že se mrcha dostaví 😒 😒

kovik
8. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.46DC--26 dní...-----------------.................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.49DC--42dni....-----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.45DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka........................./......................22-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79............................/.....................------------------...1.........................................................................
lucie222....30.............../......................18-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH.....................................................................
deefee......20............../......................------------------.............................................................................
emera.......25....09/09../.31DC--............------------------...1D......................................................................
paja28......29.....07/09../.25DC--30dni....-------------------...........................................................................

kovik
8. bře 2010

len- doufám že ti to zítra stoupne a je to nějaký ten pokles 😅

paji jj raději vydrž, a kež by vám to taky vyšlo. Jsem tady ještě u jiné diskuze a tam jsem asi od prosince a těhulek tam teda už je, ale pořád převažují těhulky. I když par těhulek nedopadlo dobře. Chuděry nechtěla bych to nikdy zažít. ☹ Ale taky jsem jim tiše zavíděla, když se některé podařilo otěhotnět. 😀 😀 😀

jinak zítra asi zajdu k dr. i když je mi jasne že tam asi nic neuvidí. Ale tak krev mi vzít může

Ještě si dneska nebo zítra udělám test ať se přesvědčím jak sílí.

kovik
8. bře 2010

tak už to vidím převažují tam snažilky 😀 😀 😀 😀

emera
8. bře 2010

Dobre ranko vsem jak se mate??

MS zatim nic ach joo. U me bude asi problem jinde,mam asi problem s hormonama nebo ja nevim co,nechapu v cem je problem.

Pokud MS do 2tydnu nedorazi tak jdu za doktorem.

Nemam uz na to nervy,nevim co delat a testovat ted nema cenu

vcelka77
autor
8. bře 2010

ahojky, koviku strašně moc gratuluji a moc závidím. Já jsem už z obliga, včera jsem to dostala ☹
a to jsem si tak fandila jak sme se hezky trefily ☹

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.2DC..45dní--26 dní...--------.................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.49DC--42dni....-----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.45DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka........................./......................22-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79............................/.....................------------------...1.........................................................................
lucie222....30.............../......................18-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH.....................................................................
deefee......20............../......................------------------.............................................................................
emera.......25....09/09../.31DC--............------------------...1D......................................................................
paja28......29.....07/09../.25DC--30dni....-------------------...........................................................................

paja28
8. bře 2010

Vcelko, neboj, vyjde to příště!!! Z vlastní zkušenosti vím, jak ten čas letí...vždycky jsem každou MS ofňukala a ani jsem se nenadáola a ofňukávala jsem další 😠

emera
8. bře 2010

Tak a ted me zacal bolet podbrisek a kycle k tomu ach jo

vcelka77
autor
8. bře 2010

no jo, když ale budu mít takhle dlouhé cykly, tak to jen tak neuteče.
jsem se tak domnívala, že když jsme s manželem dost mladý, zdravý, zdravě jíme, sportujeme, že to bude šup šup. a ono prd. Tak snad někdy příště.

emer, nemáš nějakej tipickej receptík vaší země? A taky jsem se chtěla zeptat, jak ses dostala tak daleko 🙂

lencza
8. bře 2010

včelko: myslím, že já tě budu brzy následovat...máme to stejný, taky jsem si říkala, jak jsme to při vší bídě krásně vychytali a zřejmě nic

my se vrátily před chvílí od doktorky, průdušky má Týna naštěstí čistý, prý to má chřipkový, takže máme dávat Mucosolvan sirup - dáváme od soboty, kapat do nosu a po 4 dnech místo Mucosolvanu dávat jitrocelový sirup

vcelka77
autor
8. bře 2010

lenko, no koukala jsem tobě to také hezky kleslo. no jo tak příště.
Je dobře že to nemá na průduškách, za chvilku jí to přejde, uvidíš. Ted tu pořád řáděj samý chřipky 😠

emera
8. bře 2010

Vcelko jak sjem se tu dostala?? Laska...

Ja potkala manzela ve Spindlerove mlyne a setkali sjme se v Silver rocku,ja ho nechtela,nemela sjme naladu na chlapa a on me dobyval a dobyl me a jsme spolu.

Receptik ti jeden hodit muzu,pockej

emera
8. bře 2010

http://www.toprecepty.cz/recept/8975-seksuka/

Tak jukni,je to muj recept ktery jime kazdy patek na snidani,je to moc dobre a Emmy to miluje

kovik
8. bře 2010

vcelko - to mě moc mrzý ☹ ale jednou se to povede

len - ať se brzy uzdravíte, je to naročnější když je mimi nemocný, to já pořád říkam že raději ať si to odskáču já, než aby byl Davídek nemocinkanej, no my už to mameza sebou.