• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky womenszonky. Jste tady?

5. dubna 2011 
autor
já tomu stejně nevěřím :slight_smile: vždycky je to 50/50 a někdo se trefí někdo ne
9. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcelka:jojo jsem tu ctvrtym rokem,pritel je francouz,seznamili jsme se v cechach v praci a po 9ti mesicich jsem se za nim prestehovala,jinak pochazim z Vysociny:slight_smile:
Taky si rikam, ze tu maji spoustu bylinek a homeopatik ani nemluvim,tak ten kontryhel musim nekde sehnat:slight_smile:..no to se taky teda musim mrknout kolik to tu stoji:slight_smile:..ale co by clovek pro mimi neudelal ze? :grinning:
Ja merim na doporuceni dr,jsem objednana na duben,chce videt grafy,jestli mam ovu a tak
jinak dneska slunicko a meli jsme i spouuustu snehu asi tak 5cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nekdy pred mesicem
9. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak podle cinskeho kalendare kluk ale me zalezi jen na ZDRAVEM miminku.

Jinak jsme zrusili dovcu do termalnich lazni,horke koupele
u nás to vyšlo všem :grinning:
tak sem koukala na tu tabulku a u mladýho mi to vyšlo ale teďkom by sme měli čekat holku a čekáme holku s pindíkem :grinning: :grinning: :grinning:
eme:ziju ve meste Nevers, Bourgogne (Burgonsky) kraj,koupili jsme pred 2lety tady baracek,tak tu chvilku snad zustaneme:slight_smile:)
9. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky, ted me napadlo, mame dve kocky, muze to mit nejaky vliv na otehotneni?asi ne co? blbost :grinning:
9. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilo tak to je super,a jak se ti libi ve Francii??
9. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvě kočky? :slight_smile: tak to nevím jaký by to mělo vliv na otěhotnění :grinning: Ale někdo si právě pořízuje kočičky aby nemyslel na to že nemůže otěhotně a starala se o ně, tak třeba v tomhle smyslu to pomůže :wink:
9. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ilo: v Nevers jsme byli s vysokou na historický exkurzi, byli jsme v katedrále a prošli se po městě....už je to tedy ale pár let nazpátek
9. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja vim ze me zabijete ale ja si chtela byt jista a udelala sjem si dalsi etst jina znacka,jina firma a jsou tam //

Takze to asi je pravda.
9. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajo na tohle uz sjme narazila a uz ulozila do favoritu dekuju moc.

HOLKY ja VAM vse preji at OTEHULITE rychle a bez starosti a budete stastne a zdrave miminko hlavne
9. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezabijem :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
emer nezabije, já už bych jich stihla počůrat víc :grinning: Závidím ti tu krásnou radost co ted musíš prožívat. To musí být tak hezké, když se tam ukáží // :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co me zarazi ze to je z odpoledni moci pozitivni
9. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Em, děkujeme :slight_smile: Jste to tu holky dobře rozjely, tak snad nám všem předáte těhu bacily a z nás snažilek budou rázem těhulky :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcelko prvni sok,klepani rukou a pak se smejes a brecis zaroven,takze tak nejak
9. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak predavam tehulkovsky bacil,prskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmm
9. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je tam mimi asi dobře uhnízděné :wink: No a nevíš, kdy jsi měla ovulku?
9. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eme: třeba budeš mít dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: máš vysokou hladinu hCG,tak se ti testík pěkně zabarvil i odpoledne
9. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se natahnou,pak kouknu
9. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajo v polovine cyklu nejak asi 14DC podle me. Ted nevim presne ale vim ze sjem mela bilek,otevreny cipek a bolesti
9. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to budou dvojčátka :grinning:
a nebo by ovu musela proběhnout dříve. a nebo se tam prcek krásně uhnízdil :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eme:jojo uz jsem si tu na jejich zivot zvykla a nemenila bych,do Cech jezdim casto,rodinu vidim,ted jsou mejliky,skype,facebook,ze si vubec neprijdu nekde daleko.a taky tu mam jednu cesku,nahoda jak blazen,za kterou jsme obe vdecne a taky si super rozumime,takze co vic si muzu prat:slight_smile:)
Leni:jojo Nevers je historicke hezke mestecko a katedrala taky moc moc pekna:slight_smile:),i kdyz je to vetsi mesto, "Parizaci" nam rikaji,kdyz k nam jedou, ze jedou na vesnici :grinning: :grinning: :grinning:
No nekde jsem cetla, ze pak v tehotenstvi bych mohla chytit nejakou nemoc od kocek,ale ty nase jsou ockovane a jedna vubec nechodi ven,sice se s nima mazlim :grinning: ,ale zatim nejsem tehule,tak je to vlastne fuk :grinning: a muzu se s nima mazlikovat jak chci :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikaji, ze testy jsou kvalitni, ze neni potreba ranni moc
9. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, moje kamaradka kdyz otehotnela,sla na gyndu ve druhem mesici a dr ze je opravdu tehule:slight_smile:,kdyz sla pak pozdeji na UZ,tak dr zjistil ze tam jsou dve :grinning: ,sok jak blazen!! (uz ma doma kluka,5let).....a ted dvojcatka holka a kluk, 4 tydny :grinning:
9. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je krásné, dvojčátka :grinning:
9. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja frcim do te lekarny, konecne jsem nasla nazev kontryhelu,pod cim bych ho tu mela sehnat:Alchemilla vulgaris, prece :slight_smile:)),tak snad ten caj dneska koupim a taky omrknu ty ovulacni testiky:slight_smile:, az se vratim tak se mrknu, co jste tu vsechno napsaly :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dej pak vědět jak se to u vás ty testy pohybují, bych si třeba udělal výlet do Paříže :grinning:
9. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek