Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

pipacek
3. bře 2010

Holky co jste dnes vařili?

lencza
3. bře 2010

já dneska vařila jenom pro Týnu, takže jsme měly brambor a dušenou mrkev

jellyy
3. bře 2010

tak byla to smůla ale doufám že teď už mě a nejen mě čekají jen ty dobré zprávy 🙂

jellyy
3. bře 2010

holky tady se to tak krásně rozjelo že vás budu muset dočíst

jellyy
3. bře 2010

na dušenou mrkev jsem měla hroznou chuť minulý týden

vcelka77
autor
3. bře 2010

lenko no fůůůůj 😀 teda nechtěla bych být Týnka 😀

já dnes budu dělat kuřecí plátek s broskví a sýrem, dostala jsem na něj chut jak blázen 😀

lencza
3. bře 2010

jelly: já ji neměla ani nepamatuju, ale co začala Týna jíst normální jídla, tak ji dělám docela často a zas jsem jí přišla na chuť

pipacek
3. bře 2010

Já říkam jak nepíšete a ona je už druhá stránka,,,Já při tom psaní dělám horu prádla,,,Já dělala je polébku pro sebe děcka měli ve škole a školce,,,

jellyy
3. bře 2010

takže vám taky chutná 🙂 bo většinou se setkávám s reakcí jako od včelky že je to bléééé 😀

paja28
3. bře 2010

Ahoj holky, já jsem taky z womenzone...kovajda 😉

vcelka77
autor
3. bře 2010

ahoj pajo, ještě žes mě upozornila že sem tam zapoměla dát ten odkaz, vůbec mi to nedošlo 😀

jellyy
3. bře 2010

Ahojky paji 🙂

lencza
3. bře 2010

Petro: no a to jsi měla vidět, jak to do ní padalo 😀 😀 tchýně ji dělá ještě s hovězím masem, ale to my moc nejíme, tak ji dělám jenom samotnou....Týna jí všechno, takže u nás s jídlem potíže nejsou...taky je to na nás všech vidět, že nejsme líný se najíst 😅 😉

vcelka77
autor
3. bře 2010

lenko, jak máš na fotce malou, tak za ní jsou nádherné hodiny 😀 😀 😀
už jsem je také někde viděla a hodně mě zaujali

pipacek
3. bře 2010

lencza,,,,Tak na mých dětech to jde vidět taky že nejsou líné se najíst,,,,ale za to já ,,,A jinak vítám Kovajdu,,,,,

paja28
3. bře 2010

Vcelko, se stane, vůbec neva 🙂 Jsem womenzone prošmejdila horem dolem a nikdy žádné téma...ale nakonec jsem vás našla 😀
Lenczo, děláš mně chutě 😠 Dušenou mrkvičku bych si dala!!! Jsem ji vždycky nesnášela a poslední rok bych ji mohla myslím i každý den 😅

lencza
3. bře 2010

no ty máme v kuchyni, ležely mi tu nevyužitý, tak jsme je pověsili, nikam jinam by nešly....Týně se hrozně líbí ty fazolky a hrášek co tam jsou, tak ji neustále musím zvedat, aby si na ně mohla sáhnout

vcelka77
autor
3. bře 2010

holky, dejte si kdyžtak v nastavení že máte tolik a toli dětí a že ste ted snažilky abychom se v tom hezky vyznali. 🙂

vcelka77
autor
3. bře 2010

a ted jsem vás tim komandovánim asi vystrašila 😀 😀

lencza
3. bře 2010

nevystrašila , jen nám to dýl trvá 🙂

jellyy
3. bře 2010

táák mě konečně padla takže se prozatím loučím a dyžtak se přihlásím večer z domova..papááá

vcelka77
autor
3. bře 2010

no jak to hned vypadá líp. 🙂 já se musím s tím komandováním někde vybouřit, doma se mi to moc nevede, manžel ne a ne poslouchat 😀

taky už se tak těšíte na jaro? to sluníčko tu nebylo pěkně dlouho, tak mam po něm absták. a už se těším až začne všechno kvést a vonět 🙂
a doufám že to jaro dolehne i na nás a ze snažilek budou těhulky 😉

vcelka77
autor
3. bře 2010

to se někdo má, já tu musím být až do 16:30 ☹ a pak jdu ještě na angličtinu a nestihla jsem udělat úkol 😝

lencza
3. bře 2010

já taky nemám koho komandovat....manža je přes týden pracovně v Praze a Týna je celkem hodný dítě, takže není koho 🙂

a o jaru mi ani nemluv...už se těším, až bude teplejc a nebudu muset Týnu tolik oblíkat kdykoliv vyrážíme ven...ale už to klepe na dveře, včera u nás sice pršelo, ale ten déšť voněl jinak než v zimě, úplně jsem v něm cítila jaro

pipacek
3. bře 2010

Holky já mám chlapa pořád na cestách,,,ted mi přijede třeba až za měsíc,,takže mohu komandovat leda sama sebe a občas toho puberťáka co mi roste,,,Jiank ne,,,,Jaro už vyhlížím ,,,dnes tu krásně svítí slunko,,,tak se snažim makat,,protože mi to jde lépe od ruky když je nádherně.

lencza
3. bře 2010

pipace: a co dělá? taky řidič jako ten můj?

pipacek
3. bře 2010

Leni jezdí kamionem ,,,Přesně tak ,,,,Akorát že ven unii 😢

vcelka77
autor
3. bře 2010

teda holky doufám že jezdí značkou iveco. tam totiž dělám já 😀

vcelka77
autor
3. bře 2010

pipa, to je teda pěkně blbý, mě se stýská bez manžela víkend, měsíc si opravdu neumím představit 😒

vcelka77
autor
3. bře 2010

a jak pak snažíkujete o to miminko? to máte strašně málo příležitostí.