Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

zlatarx
11. bře 2010

bet díky díky ..no snad jo ty jo už mi cvaká a ani nedutám..už si pomalu připadám jak blb,ale když už i manža tvrdí že budu tak to je co říct 😀 každopádně příští týden pošlu info jak to se mnou vypadá,teda jestli mě nešlehne..dnes mám 43DC..pa

emera
11. bře 2010

Ahoj Zlatarx podle me TEHU jsi a to tutove,dej nam pak vedet.

Ja zase mizim prezivam ach jo

emera
11. bře 2010

Jinak Zlatarx muj Dr. rikal z etam mel jednou tehulku,udelal ji krevni etsty a UTZ a sve negativni a MS nikde,po 2tydnech znova dorazila a byla tehotna.

Rikal ze nekdy to Hcg strasne pomalu stoupa

Jinak ta holka na Womenzone neni normalni

emera
11. bře 2010

Holky tak ja nakonec beru kyselinu listovou,mam to se zelezem

kovik
11. bře 2010

zlati - takové teploty mám já 😀 😀 😀 Jinak 43DC jsem našla testík 😀 😀

lencza
11. bře 2010

holky vy máte tak vysoký teploty, já jsem nějaká podchlazená...já měla při pozitivním TT 36,6

jsem dala do bazárku s těžkým srdcem šatičky, co měla Týna na naší svatbě...už je neunosí a doma by se jenom válely, tak snad udělají radost ještě někomu jinýmu

beatta
12. bře 2010

dobré ráno všem =)
holky mě se na žádnej vejlet nechce ☹

vcelka77
autor
12. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.6DC..45dní--26 dní...---------................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.5DC--49dni.... -----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.49DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka......25.............../......................24-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
lucie222....30.............../......................20-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................
emera.......25....09/09../.34DC..............------------------...1D.......................................................................
paja28.......29...07/09../.29DC--30dni....-------------------..............................................................................

vcelka77
autor
12. bře 2010

ahojky, beatko proč se ti nikam nechce? že je venku hnusně?

beatta
12. bře 2010

včera se mi motala hlava jak o život a ještě k tomu ve 4 ráno vstávat ☹ a 3 hoďky ve vlaku.doufám že vlaky nebudou mít spoždění
ale zase se říká jak se člověk někam netěší tak je to tam parádní
dneska dáme mladýho k tchánovcům a psa k našim 😀
počasí že se má zase umoudřit tak to zase ne že kvůli počasí 😅
mě snad dneska poslali nemocenskou za dva dny v únoru 🙂

vcelka77
autor
12. bře 2010

no to se zvládne. A opravdu se říká že kam se netěšíš, tam to bude parádní 🙂
vlak se také zvládne, zpoždění mít určitě nebude. i když známe české dráhy 😀

beatta
12. bře 2010

přesně tak český dráhy jsou český dráhy 😠 😅

kovik
12. bře 2010

dobré ráno, 😀 😀 Bet krásně si to tam užíjte 😀

Jinak odběr mame za sebou a vysledky v pondělí.

beatta
12. bře 2010

jo díky jestli bude svítit zítra aspoň tak sluníčko jak dneska tak to bude paráda 🙂

lencza
12. bře 2010

dobré ráno všem

u nás je tedy poněkud mrazivo, ale sluníčko svítí...tedy svítilo, zrovna zalezlo

koviku: tak v pondělí čekáme samé dobré zprávy

vcelka77
autor
12. bře 2010

teda holky, u nás nevíme co to sluníčko je 😀
jj koviku, samé dobré zprávy. At nám tedn týden začne hezky 🙂

zlatarx
12. bře 2010

ahoj holky..tak se hlásím a smutně oznamuju,že jsem to včera dostala i na úkor teplot,stavu atd..po 43DC...asi mě klepne..dnes jsem to volala k dr. mám ještě měsíc počkat,vykašlat se na měření a sledování a pokud bude cyklus ještě delší nějak mě to upraví..bože to je hrůůůza!tak jsem přeskočila 35dní z minula už jsem si myslela že to vyjde a ted tohle...včera odpoedne se mi udělalo blbě,začala mě bolet hlava jak trám a v 17 jsem začala špinit,pak to přešlo a ráno bum ho bylo to tady....

vcelka77
autor
12. bře 2010

ahojky, tak to je mi líto. A já ti tak fandila. ☹
nechápu že ti s tim ta doktorka nic neudělá. Já tam jdu na konci března tak jsem zvědavá jestli mě s těma dlouhýma cyklama něco udělaj nebo ne. Ale když se snažíš o mimi tak by ti to měli upravit. 😠
No zlatuško tak z toho nebud smutná. Tak ted jedeš se mnou a lenkou nanovo. Máme to kousek od sebe. Já 6DC lenka 5DC a ty 1DC. tak se budeme hezky hlídat všechny tři.
Hledej na tom něco pozitivního. Jsme v tom společně a společně budeme válčit.

vcelka77
autor
12. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední /-------------------- / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/--------------------/---dětí----/----------------

paja28......29.....07/09../..29DC--30dni....-------------------.........................................................................
vcelka.......23.....01/10../..6DC--45dní--26 dní...---------................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../...5DC--49dni.... -----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../..1DC--43dní......------------------...1CH....................................................................
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................

beatka......25.............../......................24-chlapeček..1CH.....................................................................
lucie222....30.............../......................20-dvojčátka..............................................................................
kovik........24.....05/09../.49DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
emera.......25....09/09../.34DC..............------------------...1D.......................................................................

vcelka77
autor
12. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední /-------------------- / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/--------------------/---dětí----/----------------

paja28......29.....07/09../..29DC--30dni....-------------------.........................................................................
vcelka.......23.....01/10../..6DC--45dní--26 dní...---------................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../...5DC--49dni.... -----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../..1DC--43dní......------------------...1CH....................................................................
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................

nick----------/ věk /snažení /- DC---poslední /------------tt------------------ / počet --/------------ TP
---------------------/----od---/----------cyklus---/---------pohlaví-----------------/---dětí----/----------------
beatka......25.............../..........................24-chlapeček...............1CH............10.7.2010...........
lucie222....30.............../..........................20-dvojčátka..........................................................
kovik........24.....05/09../.49DC--31dni....------------------....................1CH....................................
..........................................................................http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
emera.......25....09/09../.34DC..............------------------.....................1D.....................................

vcelka77
autor
12. bře 2010

tak jsem udělala malé změny. Nás snažilky jsem seřadila podl DC a těhulky podle tt abychom měli lepší přehled.
zlatku jsem doplnila, abychom ji mohli lépe sledovat. 🙂

zlatarx
12. bře 2010

no třeba udělá dala tomu ještě měsíc a ak se uvidí...já si ted řekla že kašlu na měření a na vše a budem to zkoušet obden a nebu tomu věnovat pozornost..a uvidíme..nebojte taky se dočkáme....já napsala,že jsem to slíbila,jinak to ted zkusím neřešit,vidím,že je to stejně na nic,že si tělo dělá co chce,ale nebojte holky nám to taky vyjde.. 🙂

vcelka77
autor
12. bře 2010

to je jasný, vyjde nám to brzy 🙂 a já aspon pochytím spoustu zkušeností. 😀
no a myslíš že když to budete zkoušet obden že tomu nebudeš věnovat pozornost? 😀 😀 😀

petul.a
12. bře 2010

Ahojky, smí se přidat ještě jedna Petra? 😀

Womenzone jsem objevila před pár měsíci. My se teda momentálně o mimíska cíleně nesnažíme, máme stav pracovně nazvaný "děj se vůle Boží" 😀 Jednoho prcka (teda spíš prckovou - Barborku) už doma máme 🙂 Snažili jsme se o ni dva roky, proběhly takové věci jako měření BT, po prvním roce snažení byla u mě zjištěna anovulace, brala jsem 6 cyklů Clostilbegyt. Když se dalších asi 6 cyklů nedařilo, měla jsem naplánované vyšetření dělohy - pod narkózou. S doktorkou v nemocnici jsme se domluvili, že když už bude narkóza, udělají mi i laparku vejcovodů. Plán byl tento: Nástup v pátek 21. 9. 2007, s tím, že víkend předtím měla přijít mrcha a v týdnu jsem si měla oběhat předoperační vyšetření. Mrcha nepřišla, teploty byly stále hore... nicméně vyšetření jsem obcházela, s tím, že asi pracujou nervy či co. Manžel mě nutil udělat si test. Žádný jsem doma neměla - po předchozích zkušenostech. V úterý 18. 9. jsem si dva testíky koupila a ve středu 19. 9. jeden počůrala. A byly tam!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Já jen vylítla z WC a řvala "Je taaaaaaammmmmmm, slabá, ale je taaaaaaaammmmmm!!!" a padla manželovi do náruče a brečela a brečela a brečela. Manžel říkal, ať nepláču, ale koukla jsem na něj a hádejte - no měl červený oči, že jo 😉 Nádhera. Všem přeju takový pocit 🙂

Druhé miminko bychom vítali, antikoncepci neberu, ale na druhou stranu - nechceme už jít do takových věcí jako je léčba neplodnosti nebo případné UO. Za prvé - máme doma štěstíčko Babu, za druhé - už je mi 33 a že by se mi třeba ve 35 chtělo na umělé, to ne.
Asi před 3 měsíci jsem přestala kojit a stále se mi dělá mlíčko, takže tak nějak nepočítáme s tím, že by se mimi povedlo hnedka teďka, ale kdyby ano, byli bychom moc rádi 🙂

kovik
12. bře 2010

Zlati to je škoda, ale aspoň teď víš na čem jseš a že tě bolela hlava a bylo ti blivno se ani nedivím, vždyť jsi musela být, jak to říct natlakováná, když se MS sekla
Tabulka super, pak mužeme místo DC dát třeba kdy jsme našli těhu test a třeba termín porodu a týden tt vynechat dát tam třeba jak dlouho jsme se snažily a každá nová těhu se pak jednoduše přešoupne. 😀 😀 😀 😀

kovik
12. bře 2010

Ahoj Peti 😀 😀 😀 😀 😀 😀
další 😀 😀 😀 😀 já jsem taky

Je to vážně složitý v dnešní době otěhotnět ☹ držím palečky, jo a švagrová otěhu i když kojila.

kovik
12. bře 2010

holky už si nemusím měřit BT ? co myslíte

vcelka77
autor
12. bře 2010

ahojky petul? kovi ty si taky petra? Já taky 😀 tak tu v srpnu uspořádáme virtuální oslavu 😀
A kdepak bydlíš Petul? Já jsem Tetín. a koukám že budeš někde poblíž 😉

petul.a
12. bře 2010

Jéje, Vcelko, já jsem z Králováku 🙂 No tak to až se ti mimi povede (takže brzy 😉), nakoukni do regionů na Berounsko - těhulky a maminky. Teda můžeš pochopitelně i teď, je tam prima parta, scházíme se (pokud to nemoci prcků dovolí 😝), s holkama je sranda 🙂

vcelka77
autor
12. bře 2010

tak díky za tip, ale asi až se opravdu povede 🙂 tak to je fajn.
Určitě tam k vám patří i holčina Lucka a má holčičku Terezku. Je to možné? to většinou vídáme v takovém velkém houfu kočárků a maminek. 🙂