Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

emera
15. bře 2010

Pajo vzpominas jak ja byla skepticka?? Nechtela sjem si to udelat??

Tak sup na to. Drzim palce a nebud smutna kdyby se to nepovedlo povede s ejindy.

Kolikaty DC jsi?? Juknu do tabulky

paja28
15. bře 2010

32 DC

emera
15. bře 2010

No stejny den kdy jsemto zjistila ja,tak zkus testnout

vcelka77
autor
15. bře 2010

pajo ja už také čekám.
jinak alpinning mazec, zítra popíši

paja28
15. bře 2010

Tak holky, jdu domů...cca za půl hoďky písnu!!! Držte pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹

emera
15. bře 2010

Pajo napis a Drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm palce

lencza
15. bře 2010

vcelko: tak to budu do zítřka pořádně napjatá, co jsi alpinningu říkala 😀 😀

kovik
15. bře 2010

pani to je vzrušo, držím moc palečky.

Em nevím kolik mám, ale někde jsem četla že se to má po dvou a pul dne zdvojnásobyt, to znamená že bych měla mít ta k kolem 400 až 500 asi.

emera
15. bře 2010

Koviku nebudeme to resit,hlavne aby mimca rostla a bylo vse v poradku.

ted koukam na Pratele,jsem po veceri a pak si pujdu lehnout.

kovik
15. bře 2010

Mi koukáme na zprávy, super s tou bouřkou že ? počasý se vážně zblaznilo a já myslím že to bude jen horší 🙄

JJ Em hlavně ať jsou prdelky v pořádku, krásníííí a zdravýýýýý . Jsem uplně zvědava jak bude vypadat, zda bude podobný Davídkovi. Ale ještě mi to vůbec nedocházííííí

paja28
15. bře 2010

Tak holky, NIC TAM NENÍÍÍ ☹

emera
15. bře 2010

Pajo to me mrzi,pockej jeste Kdy to mas dostat??

Pockej jeste a uvidis a pokud ne tak se zadari a budes mit miminko 😉

paja28
15. bře 2010

Koviku, jak jsi psala o tom výtoku...měla jsi ho v době MS?

paja28
15. bře 2010

Em, měĺa jsem to dostat v sobotu.

vcelka77
autor
15. bře 2010

teda pajo to mě mrzí, těšila jsem se za tebe. Ale nevěš hlavu, ještě není nic ztraceno.
víš kdy proběhla ovu?

jinak ten allpinning už dlouho jsem se tak nezapotila 😀 ale udělala jsem si pěkný puchýřek, to ty moje fešácký botky. tak to bylo celkem náročný s bolavím puchýřkem. Ale dala jsem to, moc se mi to líbilo, ale jak říkám byla jsem fakt mrtvá. Ale aspon byl vidět nějaký efekt. 🙂

kovik
15. bře 2010

Paji - neztrácej naději dokut to nedostaneš 😀 😀 😀 😀 😀 pak máš ale i další pokusy
Jinak ja oběvila test až 43 DC , ale jak ses mohla dočíst u mě ovulka proběhla neočekávaně až kolem MS.
A ano ten výtok jsem měla pár dní kolem předpokládáné MS po ovulce. Teď už není jen bílý a hustý, Na to mi dr řekla že je to zvýšenou sliznici, ale nesmí mě to pálit, to pak znamená nějaký zánět.

lencza
15. bře 2010

pajo: to mě mrzí, že tam nic není, zkus ještě počkat

vcelka: je to makačka, viď, ale dá se to....a to že jsi cvičila s puchýřem, to tě obdivuju, to já bych nedala

trochu jsem si pohrála s albíčkem....udělala jsem album týkající se jenom Týny, dala jsem tam i popis porodu a pár fotek

já koukala na Básníky a teď koukám na Jak se staví sen, to je moje pondělní stálice

paja28
15. bře 2010

Leni, malá je zlatá!!! A ta spací poloha na poslední fotce je fakt zajímavá 😉 A má krásné jméno, jednou o něm budu uvažovat 😀

paja28
15. bře 2010

Tak holky dobrou 😵

vcelka77
autor
16. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

paja28......29.....07/09../.....33DC------(30dni)..........----------------...............................................................
vcelka.......23.....01/10../.....10DC------45dní--26 dní..----------------.http://www.fertilityfriend.com...
lencza.......31....12/09../......9DC------(49dn)...........----1D--------.http://www.fertilityfriend.com/h...
zlatarx.......32....12/09../......5DC------(43dní)..........----1CH-------..............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../..........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................

vcelka77
autor
16. bře 2010

ahojky děvčátka, tak začínáme další den, kdy je za okny pěkně ošklivo
tak puchýřek mam jak blázen, takže musím zrušit další cvíčo, protože bych to asi nedala. Napřed musí zmizet.
a ještě k tomu alpinningu, opravdu se mi to líbilo, ale absolutně jsem nestačila s dechem. Já jsem celkem sportovec, ale tohle bylo úplně jinak náročné. po deseti minutách jsem si říkala, že ty dvě kamarádky který jsem vytáhla sebou, se mnou už nebudou mluvit 😀
tak nevím, zkusím se jim dnes ozvat, jestli se mnou ještě kamarádí 🙂
ale možná půjdu i příště, sice je to teda dost drahé. Opravdu mi přijde 120,- kč za 50 minut dost pálka na naše město.
tak uvidíme. Ale lenko děkuji za typ, opravdu to stálo za to 😉

vcelka77
autor
16. bře 2010

jo a rozbila jsem si teploměr 😀
jaký holky používáte? digitál nebo rtut? Já právě ten rtuťový rozbila, tak uvažuji jestli znova ten nebo digitál.

lencza
16. bře 2010

ahoj holky

včelko: jsem ráda, že se ti alpinning líbil, já jsem tedy bývalej sportovec - hrávala jsem basket - ale na první lekci jsem taky myslela, že tam vypustím duši, ale věř mi, že každou lekcí to bude lepší...a fakt to máte docela drahý, nevím, jestli bych na to šla, kdyby to u nás stálo přes 100,-

já používám klasiku, teda rtuťovej

vcelka77
autor
16. bře 2010

ono je to asi taky drahý že to zatím maj jenom v jednom fitku, až to bude i jinde po městě, tak třeba slevěj.
určitě půjdu příště zas, ale chci jít zase na někoho jiného, na jinou cvičitelku, abych mohla posoudit.

no rtuťový je asi přesnější, ale trvá to strašně dlouho, navíc rtut je nebezpečná a když je někdo takovej nešika a rozbije ho 😀

kovik
16. bře 2010

Včel - no ja bych si raději koupila ten digitál. Dneska jsou celkem přesný. Já si ho teda pořídila, měla jsem strach s tou rtutí. Kolikrát jsem totiž s teploměrem usnula 🙂 Jinak digitál jsem nechala kolem tří minut, nevytáhla jsem ho hned po zapípání a ještě to stouplo.

Jinak děsná noc, jsme si s mužíčkem vyměnily stranu postele, navíc mě bolel žaludek asi s mleka a musela jsem jít něco slupnout.

vcelka77
autor
16. bře 2010

no asi dám také přednost tomu digitálu, přece jen je to bezpečnější. 🙂

emera
16. bře 2010

Ahoj a dobre ranko,

Me je priserne,rano sjem sebou malem sekla,tocila se mi hlava a hned jsem usla v posteli,furt zaludek na vode.

No nemam to jednoduchy

Jinak se tu dneska moc objevovat nebudu,budu odpocivat a budu s Emmy

vcelka77
autor
16. bře 2010

emer ty máš nějakej nízkej tlak ne? pořád píšeš že se ti motá hlava, to přece také není jen tím těhu.

emera
16. bře 2010

Vcelko mela jsme to i v druhem tehu ale asi 3krat,nemam to furt jen po ranu kdyz rychle vstanu.

paja28
16. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem ráno testla a nic ☹ MS ale zatím taky nikde, tak jsem sjela k dr. Sice jsem si připadala jako blázen, jet tam s takovým malým zpožděním, ale naštěstí jsem nedostala vyhubováno 🙂

Dr. se mrkla, ale těhu nikde neviděla, spíš si myslí, že MS přijde. Ale zároveň řekla, že po tom duphastonu by měla dojít do 3 dnů po vysazení a já je vysadila minulou neděli...záhada 😕 No jenomn doufám, že mně to nerozházelo cyklus, bo jsem ho měla relativně pravidelný. To by mě fakt naštvalo!!! 😠

Jinak mně teda dala injekci na vyvolání, takže bych to teď měla dostat do 10 dnů, kdyby ne, mám znovu naklusat...ach jo 😨