Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
16. bře 2010

pajo: tou vyvolávačkou nic nezkazíš

na mně před chvílí usnulo dítě, tak jsem ji přenesla do postýlky, obědvat holt bude, až se probudí

vcelka77
autor
16. bře 2010

pajo, tak ted nezbývá než jen čekat. je to teda pěkně blbé, takhle nevědět 😒
ale my ti to čekání zpříjemníme 😉

beatta
16. bře 2010

pájo to je mi líto že to není to těhu ☹
ale jak píše včelka mi ti to čekání zpříjemníme 🙂

paja28
16. bře 2010

🙂 Tak zpříjemňujte 😀

No, začíná mě docela bolet břicho, tak už začínám ztrácet naději....holt není nám to asi souzeno...a manžel se musí snažit znova 😅

vcelka77
autor
16. bře 2010

aspon je důvod se hezky poláskovat 🙂
já tu mam dnes v práci trochu fofr, tak nestíhám psát.
No my se taky budeme muset začít snažit. musím také vyzkoušet ty ovu testy a pre-seed, tak jsem zvědavá jestli to bude mít nějakej úspěch.

kovik
16. bře 2010

tak jsem vyspinkaný 😀 😀 😀 😀
Paji - ja to většinou dostala do 10 dnu, no ale naposled to bylo až 16 den, ale dostala.

emera
16. bře 2010

Holky ja se zatim na chvili vzdalim,potrebuju byt sama a s rodinou. Ozvus e Vam az po UTZ.
Dekuju,nezlobte se ale potrebuju byt chvili v klidu dekuju

kovik
16. bře 2010

Em - mi se určo nezlobíme, nikde není psaný že tu musíš být. Ať ti to všechno dobře dopadne. 😀

vcelka77
autor
17. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

paja28......29.....07/09../.....34DC------(30dni)..........----------------...............................................................
vcelka.......23.....01/10../.....11DC------45dní--26 dní..----------------.http://www.fertilityfriend.com...
lencza.......31....12/09../......10DC------(49dn)...........----1D--------.http://www.fertilityfriend.com/h...
zlatarx.......32....12/09../......6DC------(43dní)..........------1CH-------..............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../..........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................

vcelka77
autor
17. bře 2010

ahoj holčiny, zdravím u prostřed týdne 🙂

kovik
17. bře 2010

Dobré ráno,
vypadáto že na Davídka něco leze ☹ ☹ ach jo doufám že to od něj nedostanu. musíme papkat vitamínky

vcelka77
autor
17. bře 2010

no to hezky papkej vitamínky at něco nechytneš. No jo ted to řádí bohuzel všude a ještě bude, ty teplotní rozdíly které nastanou přinesou také další nemoce. Tak na sebe dávej pozor.
Mimochodem kdy jdeš na ten ultrazvuk?

kovik
17. bře 2010

No zítra jdu na tu krev, ale vlastně nic nevím , koukala jsem že mě objednala už pro nové těhotné. No jenže jak jsem psala byla nějaká zmatená a možná to už budou odběry na ty nemoce, krevní skupina atd. tak uvidím. Si říkam proč by mi zase brala krev na zjištění hcg, když teoreticky mimis už by měl vidět.

kovik
17. bře 2010

no ale každopadně se jí do ordinace vetřu pod nějakou záminkou. 🙂

vcelka77
autor
17. bře 2010

jj, jen se jí tam vetři at ti mimíska hezky ukáže 🙂 vždyt je to její práce.
no tak uvidíš, třeba už ta krev je opravdu na větší rozbor.

paja28
17. bře 2010

Ahoj holky, tak hlásím příchod MS...jestli se to tak dá teda nazvat, protože to není červené, ale tmavě hnědé, až černé 😒 Jinak mě šíleně bolí pravá půlka ze včerejší injekce a šíleně svědí prsa 😅 Ale jinak jsem naprosto v poho 😵

Jo a v pátek si mám volat na výsledky krve...a bude jasno 😖

kovik
17. bře 2010

To je zvláštní, měla by přijít norlmalní MS, u mě vždycky byla ještě silnější než normálně . Tak buď se ti to ještě rozjede nebo......... ale je fajn že ti vzaly krev, aspoň bude uplně jasno a nebudeš mít pochybnosti

vcelka77
autor
17. bře 2010

ahojky, pajo tak třeba se ti to ještě rozjede. A to je takový fofr? že ti to píchnou a hned to dostaneš?
ale je fajn že ti vzali krev. Aspon bude jasno

paja28
17. bře 2010

No u mě to fofr asi je. Ale je fakt, že i dr. včera říkala, že to vypadá, že se MS rozjede, jakože i sama, bez té injekce, ale i tak mě ji dala.

No snad se rozjede, bo takovéto zvláštní nic...to ve mě fakt hlodá čečrvíček a pořád přemýšlím... ☹

lencza
17. bře 2010

ahoj holky

je to tu nějaký mrtvý 😉 😉

pajo: na začátek MS je to takový zvláštní, ale já mívám 1.den taky spíš tmavý špinění, tak třeba to máš taky...uvidíš, co se dozvíš z krve

my byly dneska dopoledne venku na prochajdě, k obědu jsem udělala Týně kuřecí polívku a sobě americký brambory jen tak v troubě

no a taky mi psal manža, že přijede večer domů, včera ho lapila nějaká nemoc, má zimnici, bolí ho klouby, jak vstane, tak se trochu motá, takže zřejmě chřipka, jak vyšitá, tak mu dal šéf 2 dovolenou, aby to vyležel....mně už naštěstí nic není, takže se budu starat doma o maroda, snad to od něj Týna nechytí a nebude znovu marodit

vcelka77
autor
17. bře 2010

ahoj lenko, tak to je teda blbý, pustěj ti manžela, ještě na dovču a stejně si ho moc neužiješ.
tak to holky nechytněte.

lencza
17. bře 2010

vcelko: no bude muset ležet, izolujeme ho v ložnici, aby se vypotil a byl brzy fit

vcelka77
autor
17. bře 2010

no tak to si ho holky moc neužijete. No hlavně aby se brzy uzdravil a byl fit na další snaženíčko 🙂

lencza
17. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀
teď jsem koukala, že zítra bude forum zavřený, bodou to tu předělávat na tu novou verzi

vcelka77
autor
17. bře 2010

cože? mě se ta nová verze vůbec nelíbí 😠 . to se zítra asi unudim 😀

paja28
17. bře 2010

Ach jo holky, já se asi zblázním...ať už je pátek a vím výsledky, bo teď se furt sleduju jak praštěná!!! 😠 A tak mě napadlo, ne že bych měla MS poprvé v životě 😅 , ale tak nějak nevím, jestli mě bolí při ní prsa!!! Jakože mám takový pocit, že mě bolí než to dostanu a pak jak mávnutím proutku přestanou, ale teď to nějak nechtějí vzdát 😖

Mně z toho jednou fakt raz hrábne 😀

kovik
17. bře 2010

PAji - muže to být i tou včelkou. A uplně tě chápu že červík pořád hlodá. Ja i když mi nedávno řekla že těhu nejsem tak mi to stejně pořád nedalo a prostě mě to nepustilo dokud jsem to nedostala. Je to fakt ne hlavu.

Jinak u nás propukla nemoc, Davídek je nemocinkanej kašel a horečky. chjo a to byl nemocinkanej tak před měsícem ☹ páááni to je protiva, už vidím že si ustele u nas v posteli a bude chtít ňuchňat 😉

lencza
17. bře 2010

koviku: to je mi líto...vím, jak to vypadalo u nás minulý týden

tak to vypadá, že manža nemá chřipku, ale chytil ten střevní virus, co všude řádí, aspoň podle toho, co říkal

beatta
17. bře 2010

zítra už bude ta šílená nová verze koníka?
mě se teda nová verze absolutně nelíbí 😒

beatta
19. bře 2010

tak už se nám to konečně rozjelo jupííí 😀