• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky womenszonky. Jste tady?

5. dubna 2011 
Honza taky jezdil kamionem, ještě když jsem byla těhotná, ale pak šel na vnitro a na menší auta....teď o tom zas přemýšlí, hlavně kvůli penězům

a včelko: jo jo jezdí ivecem, ale malým, ne kamionem
3. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni už jsem doma měsíc samotinká,,,,Ještě 22 dní,,,,,Už se nemohu dočkat,,,Pod kym ten tvůj jezdí??Můj pod Čadkem ,,
3. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezdí Volvem :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem stejně pod práškama,,,,takže snaženíčko se plánuje,,,Jinak to nejde,,,
3. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Honza jezdí v Praze pod Polankou, zaváží Billy....ale na kamionu dělal pod Zárubou ve Vodňanech a v Šumava Group ve Volyni, ale ty už jsou na tom nějak špatně a mají minimum aut
3. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
já neberu prášky už 3 roky, vysadila jsem je v lednu 2007 s tím, že chceme mimčo, ale nějak se nedařilo, otěhotněla jsem až v lednu 2008 a od porodu už jsem je nezačala brát, první MS po porodu jsem měla v září, takže skoro rok po porodu a jelikož mám rodičák jenom na 2 roky a chtěli jsme hned pracovat na dalším prckovi, tak jsem ani nezačala
3. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Já pro něj jezdim právě do Strakonic,,,Do Autospolu,,,,se těšim až tam zas pojeduuuu,,,,,,Zatim to jinak nejde aby jezdil tady,,jsou nějaké polatky a bez těch peněz by se to nezvládlo,,,,
3. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já jdu makat,,,,zatim se s váma loučim,,počítač je silnééééj,,,,ale já bych nic neudělala,,,zatim pa pa
3. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
včelka: to víš, že se mi stýská, ale naštěstí jsou telefony, net, takže to jde....a co se týče snažení, tak nic moc, u nás se odehrává snažení akorát o víkendu, když je manža doma

teď zrovna čekám, jak se to u mě vyvine....mám docela dlouhý cykly, až 45 dní, a posunutou ovulaci až k 30DC a vypadá to, že jsme se tentokrát trefili úplně přesně, tak čekám na konec týdne na výsledek :wink: :wink: Týna se nám povedla až po roce snažení, tak doufám, že tentokrát to bude kratší
3. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda holky máte to těžké, to já budu mít doma policistu :grinning:
já jsem vysadila HA v prosinci. První cyklus byl 26 a druhý už jsem 41 a ovulka byla až po 30 DC, takže vůbec nevím co mě čeká příště :slight_smile:
teoreticky sme se také trefily, ale asi z toho nic nebude. to co holky píšou jaké mají příznaky ještě před testem já vůbec nemám, jsem fit, akorát mě občas píchne v břiše, tak si říkám že by už :grinning:
3. bře 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
vcelka: já u těhu taky neměla žádný příznaky, vůbec mě nenapadlo, že bych mohla být těhotná, akorát mě pak začaly bolet bradavky, tak jsem zkusila testík, v limitu negativní, až když jsem ho šla vyhodit po půl hodině, tak jsem si všimla, že tam něco je a ve světle u okna jsem tam našla slabou druhou čárku....no ve mně by se v tu chvíli krve nedořezal, hrozně mi začalo bušit srdce a nemohla jsem tomu vůbec uvěřit

já měla první cyklus po porodu taky ukázkový, 28 dní, tak jsem si říkala, že je to v pohodě, ale pak klasika okolo 40 dnů
3. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, tak ještě žes ho nevyhodila dřív :slight_smile: to je hezký, taky už se těším až jednou objevím //.
kamarádka bude asi za týden rodit, tak jsem na ní zvědavá a moc se těším :slight_smile:
3. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jedna moje spolužačka má termín taky teď v březnu, asi za 2 týdny, tak už se těší, až se mimčo vylodí

nejlepší bylo, že jsem měla za ten rok určitou představu, jak to Honzovi sdělím, až tam jednou ty čárky budou a na konec v tý euforii to dopadlo úplně jinak, ale radost měl stejně

a víte co je nejlepší? že manžovo bejvalka porodila loni holčičku a přesně na Týny 1.narozeniny, jsem myslela, že mě budou omejvat
3. bře 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a jak si mu to nakonec sdělila? :slight_smile:
no to je dost velká shoda náhod :grinning:
3. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no musím předestřít, že byl manža asi týden po operaci zápěstí, který si zlomil v Německu a tady mu do něj dávali titanovou plošku na zpevnění, takže ležel doma v posteli a skoro pořád spal....no a když jsem zjistila, že mám pozitivní TT, tak jsem šla do ložnice, budila ho a strkala mu test před oči s tím, jestli tam taky vidí ty čárky jako já :grinning: :grinning: samozřejmě, že mi vůbec nic neřek, když byl napůl v komatu, až když se probudil, tak se sháněl po tom, co jsem mu to vlastně říkala
3. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak sis to hezky představovala a nakonec mu strčíš počůraný papírek pod nos :grinning:
3. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak :grinning: :grinning: :grinning: ale já z toho byla tak vykolejená, že jsem to musela říct hned, obdivuju holky, který to před manžou nebo přítelem třeba 14 dní tají a pak to teprve oznámí, já bych snad pukla nadšením
3. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já to také plánuji že to budu tajit a pak přichystám nějaké překvápko :slight_smile:
ale jsem zvědavá co udělám až to přijde :grinning:
3. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já to taky plánovala jinak: dobrá večeře, překvapení v podobě pozitivního TT a jak to dopadlo už víš :wink: :wink:
3. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak příště to snad vydržíš :grinning: a přichystáš něco pěkného
3. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééé ahoj holky, to je fajn že je tohle téma. Koukám že jste tu všechny snažilky.
vcelko - psali jsme si na women..........
Jsem 40DC snad 8 dni DPO http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?interface=0
Jsme na tom podobně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Držím hrozně palečky ať ti to vyšlo.
3. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to vydržela jeden den, ale dalo mi to fušku, měla jsem štěstí že manža byl z rovna v práci, ale když jsme si volali.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, měla jsem co dělat , abych mu nepráskla že jsme v tom
3. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
koviku: ahoj...mně se místo tvojí křivky zobrazila ta moje :unamused: buď je chyba u mě nebo to zkus ještě jednou

takhle vypadá ta moje:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2010-01-22&mode=a&ts=1267632599
snad to bude vidět
3. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: okopčila jsem adresu ve vyhledávači, tak to je asi špatně, nevíš kde je odkaz na sdílení :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
a objevil se mi tvuj s ovulkou 9 je to dobře ?
3. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
zkus otevřít cyklus a klepnout pravým tlačítkem na graf, měla by se ti otevřít tabulka, pak dole na vlastnosti, do bloku dát adresu, pak zas pravým tlačítkem myši dát kopírovat a ok, pak to sem vložíš

nejdřív zkus ten můj odkaz, jestli se otevírá správně, abych ti tu nekecala nějaký blbostě
3. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
koviku: měl by to být cyklus začínající 19.ledna
3. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě se to povedlo, asi.
když na ten svuj odkaz klikneš zobrazí se ti to je to správně.
No tohle je ten tvůj http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2010-01-22&mode=a&ts=1267632599
3. bře 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
koviku: tak nevím, ten můj se mi zobrazí, ale ten tvůj ne :unamused: :confounded:
3. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek