Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
3. bře 2010

Honza taky jezdil kamionem, ještě když jsem byla těhotná, ale pak šel na vnitro a na menší auta....teď o tom zas přemýšlí, hlavně kvůli penězům

a včelko: jo jo jezdí ivecem, ale malým, ne kamionem

pipacek
3. bře 2010

Leni už jsem doma měsíc samotinká,,,,Ještě 22 dní,,,,,Už se nemohu dočkat,,,Pod kym ten tvůj jezdí??Můj pod Čadkem ,,

pipacek
3. bře 2010

Jezdí Volvem 😀 😀

pipacek
3. bře 2010

Já jsem stejně pod práškama,,,,takže snaženíčko se plánuje,,,Jinak to nejde,,,

lencza
3. bře 2010

Honza jezdí v Praze pod Polankou, zaváží Billy....ale na kamionu dělal pod Zárubou ve Vodňanech a v Šumava Group ve Volyni, ale ty už jsou na tom nějak špatně a mají minimum aut

lencza
3. bře 2010

já neberu prášky už 3 roky, vysadila jsem je v lednu 2007 s tím, že chceme mimčo, ale nějak se nedařilo, otěhotněla jsem až v lednu 2008 a od porodu už jsem je nezačala brát, první MS po porodu jsem měla v září, takže skoro rok po porodu a jelikož mám rodičák jenom na 2 roky a chtěli jsme hned pracovat na dalším prckovi, tak jsem ani nezačala

pipacek
3. bře 2010

Já pro něj jezdim právě do Strakonic,,,Do Autospolu,,,,se těšim až tam zas pojeduuuu,,,,,,Zatim to jinak nejde aby jezdil tady,,jsou nějaké polatky a bez těch peněz by se to nezvládlo,,,,

pipacek
3. bře 2010

Holky já jdu makat,,,,zatim se s váma loučim,,počítač je silnééééj,,,,ale já bych nic neudělala,,,zatim pa pa

lencza
3. bře 2010

včelka: to víš, že se mi stýská, ale naštěstí jsou telefony, net, takže to jde....a co se týče snažení, tak nic moc, u nás se odehrává snažení akorát o víkendu, když je manža doma

teď zrovna čekám, jak se to u mě vyvine....mám docela dlouhý cykly, až 45 dní, a posunutou ovulaci až k 30DC a vypadá to, že jsme se tentokrát trefili úplně přesně, tak čekám na konec týdne na výsledek 😉 😉 Týna se nám povedla až po roce snažení, tak doufám, že tentokrát to bude kratší

vcelka77
autor
3. bře 2010

teda holky máte to těžké, to já budu mít doma policistu 😀
já jsem vysadila HA v prosinci. První cyklus byl 26 a druhý už jsem 41 a ovulka byla až po 30 DC, takže vůbec nevím co mě čeká příště 🙂
teoreticky sme se také trefily, ale asi z toho nic nebude. to co holky píšou jaké mají příznaky ještě před testem já vůbec nemám, jsem fit, akorát mě občas píchne v břiše, tak si říkám že by už 😀

lencza
3. bře 2010

vcelka: já u těhu taky neměla žádný příznaky, vůbec mě nenapadlo, že bych mohla být těhotná, akorát mě pak začaly bolet bradavky, tak jsem zkusila testík, v limitu negativní, až když jsem ho šla vyhodit po půl hodině, tak jsem si všimla, že tam něco je a ve světle u okna jsem tam našla slabou druhou čárku....no ve mně by se v tu chvíli krve nedořezal, hrozně mi začalo bušit srdce a nemohla jsem tomu vůbec uvěřit

já měla první cyklus po porodu taky ukázkový, 28 dní, tak jsem si říkala, že je to v pohodě, ale pak klasika okolo 40 dnů

vcelka77
autor
3. bře 2010

no, tak ještě žes ho nevyhodila dřív 🙂 to je hezký, taky už se těším až jednou objevím //.
kamarádka bude asi za týden rodit, tak jsem na ní zvědavá a moc se těším 🙂

lencza
3. bře 2010

jedna moje spolužačka má termín taky teď v březnu, asi za 2 týdny, tak už se těší, až se mimčo vylodí

nejlepší bylo, že jsem měla za ten rok určitou představu, jak to Honzovi sdělím, až tam jednou ty čárky budou a na konec v tý euforii to dopadlo úplně jinak, ale radost měl stejně

a víte co je nejlepší? že manžovo bejvalka porodila loni holčičku a přesně na Týny 1.narozeniny, jsem myslela, že mě budou omejvat

vcelka77
autor
3. bře 2010

a jak si mu to nakonec sdělila? 🙂
no to je dost velká shoda náhod 😀

lencza
3. bře 2010

no musím předestřít, že byl manža asi týden po operaci zápěstí, který si zlomil v Německu a tady mu do něj dávali titanovou plošku na zpevnění, takže ležel doma v posteli a skoro pořád spal....no a když jsem zjistila, že mám pozitivní TT, tak jsem šla do ložnice, budila ho a strkala mu test před oči s tím, jestli tam taky vidí ty čárky jako já 😀 😀 samozřejmě, že mi vůbec nic neřek, když byl napůl v komatu, až když se probudil, tak se sháněl po tom, co jsem mu to vlastně říkala

vcelka77
autor
3. bře 2010

tak sis to hezky představovala a nakonec mu strčíš počůraný papírek pod nos 😀

lencza
3. bře 2010

přesně tak 😀 😀 😀 ale já z toho byla tak vykolejená, že jsem to musela říct hned, obdivuju holky, který to před manžou nebo přítelem třeba 14 dní tají a pak to teprve oznámí, já bych snad pukla nadšením

vcelka77
autor
3. bře 2010

no já to také plánuji že to budu tajit a pak přichystám nějaké překvápko 🙂
ale jsem zvědavá co udělám až to přijde 😀

lencza
3. bře 2010

já to taky plánovala jinak: dobrá večeře, překvapení v podobě pozitivního TT a jak to dopadlo už víš 😉 😉

vcelka77
autor
3. bře 2010

tak příště to snad vydržíš 😀 a přichystáš něco pěkného

kovik
3. bře 2010

jééééé ahoj holky, to je fajn že je tohle téma. Koukám že jste tu všechny snažilky.
vcelko - psali jsme si na women..........
Jsem 40DC snad 8 dni DPO http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?in...
Jsme na tom podobně 😀 😀 😀 😀 😀 .
Držím hrozně palečky ať ti to vyšlo.

kovik
3. bře 2010

Já to vydržela jeden den, ale dalo mi to fušku, měla jsem štěstí že manža byl z rovna v práci, ale když jsme si volali.... 😀 😀 😀 😀 😀, měla jsem co dělat , abych mu nepráskla že jsme v tom

lencza
3. bře 2010

koviku: ahoj...mně se místo tvojí křivky zobrazila ta moje 😒 buď je chyba u mě nebo to zkus ještě jednou

takhle vypadá ta moje:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_m...
snad to bude vidět

kovik
3. bře 2010

😀 😀 😀 okopčila jsem adresu ve vyhledávači, tak to je asi špatně, nevíš kde je odkaz na sdílení 🙂 🙂

kovik
3. bře 2010

a objevil se mi tvuj s ovulkou 9 je to dobře ?

lencza
3. bře 2010

zkus otevřít cyklus a klepnout pravým tlačítkem na graf, měla by se ti otevřít tabulka, pak dole na vlastnosti, do bloku dát adresu, pak zas pravým tlačítkem myši dát kopírovat a ok, pak to sem vložíš

nejdřív zkus ten můj odkaz, jestli se otevírá správně, abych ti tu nekecala nějaký blbostě

lencza
3. bře 2010

koviku: měl by to být cyklus začínající 19.ledna

kovik
3. bře 2010

tak mě se to povedlo, asi.
když na ten svuj odkaz klikneš zobrazí se ti to je to správně.
No tohle je ten tvůj http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_m...

lencza
3. bře 2010

koviku: tak nevím, ten můj se mi zobrazí, ale ten tvůj ne 😒 😖