Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
22. bře 2010

pajo: v pohodě 😀 😀 takže MS dorazila v plné síle, co 😒 no třeba když budete mít teď myšlenky u domečku, tak se přihlásí i miminko

u nás je po krásným víkendu neveselo deštivo a docela zima 😒 😖

vcelka77
autor
22. bře 2010

ahojky holky, tak víkend byl tedy náročný. Stačily sme si koupit novou ložnici, tak se těším že budeme rekonstruovat a taky se ze mě stala z bloncky zrzka 🙂 blbě mi chytla barva, ale vypadá to celkem dobře 😀

paja28
22. bře 2010

Novou ložnici? Ty jo, tak to bude snažilkování v novém, co? 😀

U nás bylo ráno zataženo, ale teď se to začíná trhat a i sluníčko vykukuje 🙂 Ale jinak je teplo...ráno bylo 10C...a já frajerka největší jsem vyrazila v zimní bundě a v kozačkách...ještě že aspoň tu šálu jsem nechala doma 😀

A Včeli, co řekl manžel na zrzku? 😅 Já jsem se vdávala jako "špinavá" blondýnka a po svatbě jsem začala tmavnout a tmavnout, až je ze mně tmavovláska...je to docela sranda, jeden manželův známý tvrdí, že všude chodí s novou ženskou, že nikdy nepřijde s manželkou 😀

lencza
22. bře 2010

no tak to u nás je pořád zataženo a zima, sluníčko nikde nic...jo to včera, to byla jiná káva..teplíčko, odpoledne bylo 15 stupňů, ale nefoukal žádný vítr, tak teploučko

holky v telce jdou opět reklamy...Týna pustila všechno co měla a zas upřeně sleduje televizi

lencza
22. bře 2010

a takhle to vypadá

vcelka77
autor
22. bře 2010

no to jo to bude snažilkování v novém, tak doufám že to bude mít apson úspěch 🙂
jinka manža také říkal že má novou manželku. Je z toho celkem nadšený, asi jako jediný 😀 Ale líbí se mu to. A už přemýšlíme také o ještě tmavší barvičce 😀
leni tak malá je fakt dobrá, ale apson se zabaví 🙂
jinak u nás je sluníčka až moc, už v 6 hodin mě vzbudilo a ted sluní o sto šest. Tak jsem naštvaná že kysnu v práci

emera
22. bře 2010

Prisla jsem Vas pozdravit a zase pobezim,minuly patek sjem zacla spinit a na UTZ zloutkovy vacek.
V nedeli jsme take spinila a dneska jsem zasla za svou Dr. na UTZ a prohlidku.

Miminko roste, krasne mu tluce srdicko a odpovida 6+2.tt

Pristi kontrola 14.dubna a mezitim mam zajit na krevni testy.

vcelka77
autor
22. bře 2010

no tak to je krásná zpráva, že hezky rostete 🙂 tak nasadit klidový režim at je vše v pořádku.
to už musí být kovik také nějak podobně ne?

lencza
22. bře 2010

eme: tak to je dobře, že je mimís tam, kde má být a prospívá

holky u mě to vypadá, že kontryhel zabral, čípek mám otevřený, hlen vodnatý a teplota mi klesla oproti dnům před, takže jsem v očekávání ovu a kde je manža???? samozřejmě že v práci...o víkendu jsme se ke snažení nějak nedostali, no já chtěla, ale manžovi nebylo pořád moc dobře, tak nic - nula - ničevo 😖 😒

vcelka77
autor
22. bře 2010

tak to mě čajík asi nepomohl. Po ovu ani vidu. jak často ho piješ?

lencza
22. bře 2010

včelko: každý den 2dcl

vcelka77
autor
22. bře 2010

hm, a na ty 2dc jednu lžičku čaje? nebo ty máš sáčkový?
Já vypiji denně 3dcl a někdy i dvakrát. No tak mi to pomohlo aspon od bolesti, když nic jiného

lencza
22. bře 2010

já mám sypaný, na sáčku je napsáno zalít 1-2 lžičky 250 ml vody, tak dávám tak něco mezi...ale je fakt, že na něj vždycky zapomenu a louhuje se mi dýl než těch 15 minut, piju ho studený

vcelka77
autor
22. bře 2010

tak já ho tedy také nechám déle louhovat a uvidíme 🙂

beatta
22. bře 2010

přeji všem náádherný slunný teploučký den 😀 🙂

vcelka77
autor
22. bře 2010

už se těším až dorazím dom, hned vyrazíme na in-line.
na to se těším celou zimu 🙂

petulka12345
22. bře 2010

Ahojky lencza-piješ ten čajík v kuse celý cyklus?Já jsem ho začala pít tak před týdnem a tak na to pořád scháním odpověd ale jsou různé!?Předem moc děkuji Petra 😀 😉

lencza
22. bře 2010

Petro:´já s ním teď začala, jsem 15DC, minulý cyklus jsem měla ovu až 34DC....co jsem našla na netu, tak se může po celý cyklus, po ovu pomáhá udržet případné těhotenství

vcelka77
autor
22. bře 2010

odpovědi jsou opravdu různé, ale také jsem četla že naopak se doporučuje i v těhotenství, že pomáhá plod udržet a zabranuje případným potratům.

beatta
22. bře 2010

já sem zase někde četla že by se měl zase pít jenom do půlky cyklu a že by se měl v těhotenství pít až od 3.trimestru 😖
ale je pravda že všude píšou něco jinýho 😒 a čert aby se v tom vyznal 🙂

lencza
22. bře 2010

tady jsem něco našla k tomu kontryhelu
http://www.laska-vztahy-duse.cz/products/kontry...

vcelka77
autor
22. bře 2010

no tak to tedy pijeme špatně 🙂 v pátek jdu k doktorovi, tak se ho zkusím zeptat

petulka12345
22. bře 2010

Tak moc děkuji no tak asi uškodit nemůže ne?!V pátek budeme vědět víc až to vcelka zjistí u doktora. 🙂 😉

petulka12345
23. bře 2010

Dobré rábo holky tak dneska to vypadá že bude krásně!!! 🙂 😉

lencza
23. bře 2010

dobré ráno

petulko: a kde? u nás je stále pod mrakem, zataženo, sluníčko široko daleko nikde 😒 😖 ale prý má být dneska hezky, tak nezbývá než doufat

mně dneska stoupla BT, takže na ovu to vypadá určitě, manža přijede ve čtvrtek, takže tenhle měsíc vůbec neočekávám, že by se zadařilo

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....17DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......16DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......12DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../........7DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../...........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................

petulka12345
23. bře 2010

Ahojky já bydlím kousek od Českého Krumlova zatím tady pěkně svítí na teploměru 10 C.Konečně ta zima skončila! 🙂 😵

vcelka77
autor
23. bře 2010

ahojky, no tady je také slunečno a já jsem Berounsko.
lenko tak to je tedy blbý že to vyšlo takhle, ale zase není všem dnům konec.
Jé petul, tak ty bydlíš na takovém hezkém místě? 🙂

lencza
23. bře 2010

petulko: já teda bydlím ve Strakonicích, takže taky jižní Čechy, ale u nás v ďolíku zatím sluníčko nevykoukloa máme 5 stupňů

paja28
23. bře 2010

Ahoj, a já jsem Zlínsko a sluníčko se snaží...zatím mu to moc nejde, je trochu oblačno, ráno bylo -2C a i teď jde z venku docela zima, ale snaha sluníčka se musí ocenit 😀

beatta
23. bře 2010

dobré ránko všem
u nás už oskárek svítí od půl 7 😀