Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

petulka12345
23. bře 2010

Jo jo hezky tady je to je fakt teda až na sezonu to tady máme docela hukot když sem jezdí turisti a vodáci tak je tady docela hlučno 😲 ale dá se to vydržet.A ještě když se nám nezadaří tak od června začnu chodit do práce a ani to nebudu už tak vnímat.Přesněji jsem ze Zlaté Koruny. 😎 🙂

vcelka77
autor
23. bře 2010

no tak to věřím. Patřím k těm turistům a kdysi i vodákům 😀

ilo79
23. bře 2010

Ahojky holky, tak jsem tu, dlouuuuho jsem tu nebyla co? Nejake zmeny? Vratila jsem se jeste z hor, byli jsme na vikend, snih jeste byl a bylo nadherne skoro cely vikend, no v ne zacalo prset, tak jsme sli do kina 😉
Jinak k tomu kontrhyl.caji, ja ho piji 2x denne rano a vecer, necham louhovat 10minut, davam 2 lzicky na 1/4l. A piji ho od 13DC,dneska jsem 26DC, posilam graf.
Co myslite? delala jsem si ovu test 21DC (18.3) a 23 DC (20.3.), negativni, bud ovu vubec tento mesic nemam nebo ze by teprve byla?? ale asi si jeste dneska udelam dalsi, i kdyz dneska teplota vyskocila na 36,6.
Jinak u nas je krasne, na zahrade uz rozkveta zlaty dest a mam tam uz i par kvetu narcisek 🙂),tak na velikonece je to ve vaze!! 😀 😀 😀

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

ilo79
23. bře 2010

jee a koukam ze bych se sem mohla dat svou oblicejik co?? tak musim vystrachat nejakou hezkou fotku, aby jste se me nelekly 😀 😀 😀 😀 😀

vcelka77
autor
23. bře 2010

jj, ilo jen přidej fotečku at víme jak vypadáš.
a ten tvůj grafík mi nejde otevřít 😒

ilo79
23. bře 2010

tak jsem udelala i ted ovulacni test a zase negativni ☹

ilo79
23. bře 2010

ted uz by mel jit otevrit, schvalne jsem si ho poslala na svuj email a slo to, tak nevim ☹

beatta
23. bře 2010

ilo u mě ten graf háže chybu

vcelka77
autor
23. bře 2010

no tak mě to stejně nejde
no já vůbec nevím kdy s těma ovu testama mám začít.
A mění se ti aspon ta sílá té testovací čárky?
Já jsem si dělala ovu test v pátek byl samozřejmě negativní. Na ovu nic nevypadá. Ale když nevím jak dlouhý budu mít cyklus tak je to pak těžký 🙂

ilo79
23. bře 2010

tak to jsem ja 🙂)))), svetle vlasy, modre oci 😀 😀 😀 😀

ilo79
23. bře 2010

vcelka:tak to jsme na tom stejne, ja cyklus nemam NIKDY stejny, hruza, tim ze merim BT, tak podle toho zkousim i ten ovu test, protoze taky nevim,vcera jsem mela teplotu 36,3 a dneska rano vyskocila na 36,6, ale ovu negativni i minuly ctvrtek a sobotu.
Jo a ta sila carky, tak to jsem teda zadnej rozdil zatim nevidela 😒
a ten graf, otevrit fakt nejde, akorat nevim proc, zkusim ho vlozit pozdeji

ilo79
23. bře 2010

budu tu po 14h zatim ahooooj a dobrou chut 🙂

beatta
23. bře 2010

ilo pěkná fotka 😉

lencza
23. bře 2010

ilo: mně přijde, že ti tam kus adresy chybí, zkusím sem vložit svůj, jestli to bude fungovat
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

lencza
23. bře 2010

tak to asi fakt nefunguje 😒

lexie30
23. bře 2010

🙂 ahojte, som tu nova a pozdravujem najma Kovik, ktora ma ukecala nech sa sem prihlasim

beatta
23. bře 2010

ahoj lexie vítej u nás 😉 😀

petulka12345
23. bře 2010

😀 Ahojky lexie taky tě zdrávím a vítám!! 😉 🙂

lexie30
23. bře 2010

tak fajn, caute 🙂

petulka12345
23. bře 2010

lexie a mohla bys nám třeba o sobě napsat?A jak dlouho už se snažíte o mimi?Jsem zvědavá co 😀 😉

ilo79
23. bře 2010

ahoj, zdravim taky lexie, akorat nemuzu najit, co jsi o sobe napsala 😉
lencza: taky ti ten grafik nejde tady otevrit co?divny, kdyz jsem si ho poslala emailem sama sobe 😀 ,tak jsem ho normalne otevrela.
beatta: diky moc 🙂 fotka z dovci, neucesana,skoro nenalicena a jeste ani nee moc opalena 😀 casem ji vymenim 😉

Je krasne taky tam vsude u vas????
tady je super nadherne, vydrhla jsem terasu, umyla si auto, pul dne jsem stravila venku, super, o vikendu musim donutit pritele, aby z pudy sundal venkovni stul a zidle a lehatka a bude pekne uz kavicka venku na terasce 😀 ......zitra pokud bude hezky, tak trochu vycistim zahradu od lupeni a tak, nasla jsem i par tulipanu co se zacinaji pekne klubat 😉 no JARO je uz tady🙂)

je tu nekdo??????

ilo79
23. bře 2010

pro lencza: cetla jsem clanek o tom kontryhelu, dobry 🙂), akorat ted nevim cemu dam prednost. Rada bych aby se mi srovnal cyklus a mela prvni den bez bolesti a rada bych taky otehotnela🙂),ale co......... budu ho pit ted porad 🙂, uskodit mi nemuze 😉

kovik
23. bře 2010

Ahoj holky , tak ja čajik bumbala 2x rano a na večír, sáčkovej a dělala jsem si ho do velkýho hrnku a pila ještě teplí.
Len - vypada to dobře škoda že jste na to nehupsli 😀 😀 😀
Včel. - myslím že ovu budeš mit později

Jinak co je u nás, pořád jsem nemocná, ale už je to lepší, pomalu už v noci začínám dýchat nosem. Malej už je v pohodě 😀 teda občas ještě kašle, ale hlavně že už papká, vubec nechtěl jist , jak ho v krčku bolelo. 😖

Koukala jsem do kalendáře a jsme 6+0 tt nebo 6+5, tak uvidíme na konci března, zda bude dr brát třeba ohled i na balzální teplotu. Doufám že prdelka bude v pořádku, se docela bojím, horečky teda extra nebyly , ale i tak .....

beatta
23. bře 2010

ilo u nás je krásně 😀
oskárek pěkně svítí takže super 🙂
právě že o tom kontryheli píšou všude něco jinýho 😒
já bych ho měla taky pít až od 3.trimestru a občas si ho dám i teď a zatím dobrý 😅

kovik
23. bře 2010

jééééé Lexi ahoj, jak se máš.
mimochodem holky Lexi je na tom jak já, co se týče pozdější ovulace a nakonec je taky těhu. Šikula 😀 😀 😀 😀 😀

lexie30
23. bře 2010

ahojte, ake mile privitanie 🙂 . no som tehotna, ani teraz tomu moc neverim, ale tesim sa strasne. Presne viem kedy som mala ovu, lebo som si merala teplotu. Na womenzone mi to ale ukazalo nejak cudne. sa mi to nezdalo, lebo teplotta nestupala, teda nie radikalne. No a tak som sla aj na fertilityfriend.com, a tam som zadala teploty a presne mi vysla ovu, aj podla hlienu aj celkovo mi bolo tak ako mi byva okolo ovu. No a vyslo to akurat na vikedn, tak sme mali s manzelom cas aj chut 😀 .

lexie30
23. bře 2010

a od prveho dna ma bolelo podbrusko. ale som si myslela, ze to sa mi asi zda, ze to hadam nemoze ist takto rychlo...podla zazitkov z modrehokonika sa mi zdalo, ze to je pomaly zazrak, ze otehotniem. No a test som si robila po cca 12 dnoch a bol negativny. Tak som sa na to vykaslala, ze nevadi a skusime nabuduce. A cez vikedn som bola s kamoskami na poriadnej party. Ale teplota bola stale hore, tak som si o par dni urobila test a ten uz bol pozitivny...sice slabo, ale bol. Tak som ho cela vyklepana rano zopakovala a uz to bolo silenjsie. No a sla som k Dr. na krv, hcg bolo 700, co je teda nic moc. No a o tyzden, co som si myslela, ze nevydrziiim, uz bolo hcg 10 000, takze super 🙂 na prvy ultrazvuk idem dalsi pondelok.

lexie30
23. bře 2010

to je teda strucne moj pripad 😀

kovik
23. bře 2010

Lexie - jste nějací velcí 😀 😀 😀 😀 😀 mi jdeme ve středu 31 a už by mělo být vidět i srdíčko i tobě.